Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 321 termínů závodů
V minulosti zadáno 6469 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 242 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou412812832.00
2Kraus Pavel Jablonec nad Nisou412212230.50
3Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 242656532.50
4Haklová Lucie Vrutice2595929.50
5Sosnowski LukaszBogatynia2535326.50
6Hanzal OndřejŽeletava1505050.00
6Trnka Aleš Třesovice1505050.00
8Kneř VladimírMalá Skála1494949.00
8Vrla VladimírBrandýs nad Labem1494949.00
10Dostál JaroslavLiberec1484848.00
10Pocedič Petr1484848.00
12Vavříček TomášRychnov u Jablonce nad Nisou1474747.00
13Bareš JosefKoberovy1464646.00
13Franěk Robert Trutnov1464646.00
13Hamouz ZdeněkČeská Lípa1464646.00
16Brůna JanRumburk1454545.00
16Buriánek DušanKoberovy1454545.00
16Vyhlídal EmanuelBorohrádek1454545.00
19Danko KarelŽeretice1444444.00
19Honc JosefRumburk1444444.00
19Vlasta VratislavBakov nad Jizerou1444444.00
22Daňhel JanBělá pod Bezdězem1434343.00
22Kaminský Jaroslav Frýdštejn1434343.00
22Krištof TomášTřebechovice pod Orebem1434343.00
25Bína LiborDlouhý Most2424221.00
25Pavlát Václav1424242.00
25Štantejský KarelMalá Skála1424242.00
28Hrabě FrantišekRumburk1414141.00
28Vele Martin ml.Loktuše1414141.00
28Zeman Luboš SemilyJizera 241414141.00
28Šotkovský DavidStarý Kolín2414120.50
32Adamec PavelRumburk1404040.00
32Vejs DavidHradec Králové1404040.00
34Bastl TomášJeníkovice1393939.00
34Dufek Tomáš ml.Malá Skála1393939.00
34Tošovský PetrBělá pod Bezdězem1393939.00
37Hušek MartinKoberovy1383838.00
37Stehlík JiříBakov nad Jizerou1383838.00
37Černý JindřichMnichovo Hradiště1383838.00
40Hušek Jiří st.Tatobity1373737.00
40Komora MartinChlumec nad Cidlinou1373737.00
40Petráček OtaMníšek u Liberce1373737.00
40Průša JaroslavMnichovo Hradiště2373718.50
40Rejzek Petr ml.1373737.00
45Petružálek JiříPlotiště nad Labem1363636.00
46Schingler KarelLitoměřice1353535.00
46Vele Martin st.Loktuše1353535.00
48Cenkner AntonínCheb1343434.00
48Hybner PavelMnichovo Hradiště1343434.00
48Ivanič PetrVelké Hamry2343417.00
48Máder JanRadvanec2343417.00
48Šlambora Jiří1343434.00
53Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1333333.00
53Karban Michal st.Rychnov u Jablonce nad Nisou1333333.00
53Petrášek Petr1333333.00
56Gažiová LilianaHodkovice nad Mohelkou1323232.00
56Kočí Josef Mnichovo Hradiště1323232.00
56Pišl Jan Třesovice1323232.00
59Janouch Miroslav Všechlapy1313131.00
59Stěhula MichalSemily1313131.00
59Valkoun Matyáš1313131.00
59Šťastný JanMnichovo Hradiště1313131.00
63Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241303030.00
64Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2292914.50
64John MiroslavRoudnice nad Labem1292929.00
64Prynych Michal1292929.00
64Svárovský PetrMnichovo Hradiště1292929.00
64Svěžen Vladimír1292929.00
69Gaži KarelHodkovice nad Mohelkou1282828.00
69Nový Miroslav1282828.00
69Rejzek JakubKněžmost1282828.00
72Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241272727.00
72Simon Martin1272727.00
72Šimák JaroslavČeská Lípa1272727.00
72Šimáková ŠarlotaČeská Lípa1272727.00
72Šácha Roman1272727.00
77Havel JiříVelké Hamry2262613.00
77Hujer JiříŽelezný Brod1262626.00
77Klíma Ondřej ml.1262626.00
77Patřičný KrištofLíšný1262626.00
77Procházka Jan1262626.00
82Bredler JonášMalá Skála1252525.00
82Kettner ŠtěpánProvodín1252525.00
82Kučírek Josef1252525.00
82Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1252525.00
86Amrich DavidStráž pod Ralskem2242412.00
86Amrich Ondřej1242424.00
86Kruliš Bohumil1242424.00
86Reiter JiříVrát1242424.00
86Vlasta TomášBakov nad Jizerou1242424.00
86Švermová DorotaMírová pod Kozákovem1242424.00
92Bříštěla Jaroslav1232323.00
92Slivko TomášTřeboň1232323.00
92Valeš LadislavHorka u Staré Paky1232323.00
95Chalupný Jindřich1222222.00
95Przetacznik Kristýna1222222.00
95Zíma BořivojRohovládová Bělá1222222.00
95Štafl RichardJenišovice1222222.00
99Hapiák MiloslavTurnov1212121.00
99Krotil František1212121.00
99Kučera JanBělá pod Bezdězem1212121.00
99Vavříček KrištofRychnov u Jablonce nad Nisou1212121.00
103Baštýř JosefZákupy1202020.00
103Bredler EliášMalá Skála1202020.00
103Geryk Pavel1202020.00
103Sychrová SoňaJenišovice1202020.00
103Vadjaková Lucie1202020.00
108Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1191919.00
108Růžička Zdeněk ml.Turnov1191919.00
108Weis RobertLiberec1191919.00
108Witschel Martin1191919.00
112Dědek Lukáš1181818.00
112Fišer ValentýnTurnov1181818.00
112Kaufman Pavel1181818.00
112Kiziveter MartinTurnov1181818.00
112Sychra VladimírJenišovice1181818.00
117Boček Radek1171717.00
117Klein KrištofTurnov1171717.00
117Kollert PetrLiberec1171717.00
117Lánský PetrČeská Skalice1171717.00
117Pascal Pegen1171717.00
122Falta Jaroslav1161616.00
122Hušek JanTatobity1161616.00
122Knap KryštofVelký Šenov1161616.00
122Spálenka Vratislav1161616.00
126Chromčák JiříMimoň1151515.00
126Dygrýn Jaroslav st.1151515.00
126Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1151515.00
126Kollert MichalLiberec1151515.00
126Urban DavidŽelezný Brod1151515.00
131Hapiák TomášTurnov1141414.00
131Kollert Petr ml.Děčín1141414.00
131Tichovský Ladislav1141414.00
131Čapenec JakubRohovládová Bělá1141414.00
135Nitsche MartinVrchovina1131313.00
135Prokopová GabrielaMalá Skála1131313.00
137Burgr MartinLiberec1121212.00
138Franc JiříLiberec1111111.00
138Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1111111.00
140Pospíšil LukášJilemnice1101010.00
140Šnajdr Jiří1101010.00
142Przetacznik Jiří1999.00
142Sudík BohumilMalá Skála1999.00
144Baštýř PetrJablonné v Podještědí1888.00
144Růžička Milan st.Liberec1888.00
144Sejkora JanLipová1888.00
147Bína LukášDlouhý Most2773.50
147Dygrýn Jaroslav ml.1777.00
147Labík AlešVrchovina1777.00
147Macháček DavidTatobity1777.00
151Sýkora JindřichJablonec nad Nisou1666.00
152Hejcman Václav1555.00
152Mandík RomanNová Paka1555.00
154Machoňová Adéla1444.00
154Mandík MartinNová Paka1444.00
154Moravec TomášKošťálov1444.00
154Preisler OldřichRychnov u Jablonce nad Nisou1444.00
158Kollert AdamLiberec1333.00
158Novák MarcelMimoň1333.00
160Cajthaml PetrVelenice2221.00
160Havránková Zuzana1222.00
160Kočišová Natálie2221.00
160Řeháček AdamNová Paka1222.00
160Šunda PetrPraha1222.00
165Almáši JosefSmrčí1111.00
165Bredlerová MarieMalá Skála1111.00
165Brychta AdamLomnice nad Popelkou1111.00
165Bumbálek Franitišek1111.00
165Bártko JanHrachovice1111.00
165Cejnar JiříJablonec nad Nisou1111.00
165Cenkner VáclavCheb1111.00
165Dufek Tomáš st.Malá Skála1111.00
165Dědek Leoš1111.00
165Dědek Ota1111.00
165Džudža Karel1111.00
165Elis PetrHabartice1111.00
165Fuchs Jan1111.00
165Ganovský Jiří1111.00
165Hanzl JaroslavVáclaví1111.00
165Hanzl RomanVáclaví1111.00
165Holubová Tereza1111.00
165Hubáček Radek1111.00
165Hušek DavidKoberovy1111.00
165Karpíšková TerezaJablonec nad Nisou1111.00
165Karásek JakubLiberec1111.00
165Karásek MatějLiberec1111.00
165Kinský RomanTurnov1111.00
165Klein JakubSekerkovy Loučky1111.00
165Klein MatějTurnov1111.00
165Konejl RobertModřišice1111.00
165Koníček Milan1111.00
165Koníček Milan ml.1111.00
165Koudelka RomanLomnice nad Popelkou1111.00
165Kovář JiříJenišovice1111.00
165Kočiš Jiří1111.00
165Kočí VáclavJenišovice1111.00
165Košek MartinOhrazenice1111.00
165Kožíšek Michal1111.00
165Kryštofek Martin1111.00
165Kubín Jan1111.00
165Kučera Roman1111.00
165Laušman VendelínTurnov1111.00
165Louma PavelJablonec nad Nisou1111.00
165Malá NikolaMašov1111.00
165Malínský AdolfNová Paka1111.00
165Malý MatyášMašov1111.00
165Novotný Vít1111.00
165Novák Adam1111.00
165Pokorný Vladislav1111.00
165Porš TomášLiberec1111.00
165Poštolka PavelVysoké Veselí1111.00
165Poštolka PetrVysoké Veselí1111.00
165Prokop RichardMalá Skála1111.00
165Prynych Jakub1111.00
165Přibyl Václav1111.00
165Rejman IvoLiberec1111.00
165Rejzek Petr st.1111.00
165Rolenc Michal1111.00
165Romiš MatějBenešov u Semil1111.00
165Rudy SergejKoberovy1111.00
165Rybák Jaroslav1111.00
165Ráliš Vratislav1111.00
165Růžička ZdeněkTurnov1111.00
165Růžičková AdélaTurnov1111.00
165Slivko JiříHradec Králové1111.00
165Slivko JiříTřeboň1111.00
165Slivko JosefTřeboň1111.00
165Strejček Zdeněk1111.00
165Sudík ŠtěpánMalá Skála1111.00
165Sýkora VojtěchJablonec nad Nisou1111.00
165Tesárek JiříLiberec1111.00
165Vadjak Roman1111.00
165Vele OndřejLoktuše1111.00
165Vlasák Michal1111.00
165Vondra Pavel1111.00
165Voneš JiříVelké Hamry1111.00
165Víchová KláraČeská Lípa1111.00
165Řehák Pavel1111.00
165Šebor Zdeněk1111.00
165Šimák RadekČeská Lípa1111.00
165Škripek Miroslav1111.00
165Žemličková Tereza1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.