Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 10290 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Ondráček Kamil Žďár nad SázavouŽďárští dravci 618418430.67
2Doležal Lambert Žďár nad SázavouŽďárští dravci 514614629.20
3Pavlíček Jaroslav Žďár nad SázavouŽďárští dravci 511011022.00
3Raniak Martin TřešťBig Fish Jihlava511011022.00
5Doležán Nikola ChotěbořVysočina team5989819.60
6Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou3969632.00
7Jirásek Petr ChotěbořVysočina team4959523.75
8Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava5818116.20
9Mokrá Jana Najdek4727218.00
10Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team5686813.60
11Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team3676722.33
12Mojžíš Lukáš České Budějovice3616120.33
13Chvála Petr SezemiceHungerfish team2484824.00
14Synek Martin ChoceňHungerfish team1444444.00
15Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team3434314.33
16Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1414141.00
16Klečák Miloslav Onomyšl3414113.67
18Smola Pavel BudíkovBig Fish Jihlava3383812.67
19Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1373737.00
20Kondras Přemysl PardubicePáni Krokouši 1982353517.50
21Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1303030.00
22Vágenknecht Jiří Pardubice1242424.00
23Hladík Jiří ČastoloviceBlack Fish team1222222.00
24Janouch Miroslav Všechlapy218189.00
24Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava418184.50
26Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1171717.00
27Burak Oleh PrahaDnister feeder team1111111.00
28Chválová Lubica SezemiceHungerfish team210105.00
28Melvald Jaroslav Suchdol u Kutné Hory310103.33
30Shershen Volodymyr PrahaDnister feeder team1888.00
31Oubrecht Michal Bílý KámenBig Fish Jihlava1666.00
32Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.