Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 136 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 33 | 486 | 955 | 28.94 |
2 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 16 | 478 | 576 | 36.00 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 28 | 475 | 862 | 30.79 |
4 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 17 | 470 | 577 | 33.94 |
5 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 29 | 455 | 779 | 26.86 |
6 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 30 | 452 | 849 | 28.30 |
7 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 31 | 447 | 830 | 26.77 |
8 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 19 | 445 | 594 | 31.26 |
9 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 41 | 436 | 967 | 23.59 |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 37 | 432 | 826 | 22.32 |
11 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 30 | 421 | 740 | 24.67 |
12 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 30 | 418 | 750 | 25.00 |
13 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 27 | 412 | 675 | 25.00 |
14 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 27 | 405 | 660 | 24.44 |
15 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 31 | 403 | 722 | 23.29 |
15 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 22 | 403 | 602 | 27.36 | |
17 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 16 | 402 | 443 | 27.69 |
18 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 29 | 401 | 660 | 22.76 |
19 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 30 | 399 | 584 | 19.47 | |
20 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 23 | 394 | 554 | 24.09 |
21 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 16 | 391 | 448 | 28.00 |
22 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 23 | 389 | 557 | 24.22 |
23 | Rybenský Roman | Němčice | 22 | 384 | 486 | 22.09 | |
24 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 30 | 379 | 644 | 21.47 |
24 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 17 | 379 | 444 | 26.12 |
26 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 31 | 377 | 684 | 22.06 |
27 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 23 | 374 | 485 | 21.09 |
27 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 30 | 374 | 603 | 20.10 |
29 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 30 | 368 | 633 | 21.10 |
30 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 19 | 364 | 451 | 23.74 |
31 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 24 | 363 | 545 | 22.71 |
31 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 16 | 363 | 409 | 25.56 |
33 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 20 | 361 | 441 | 22.05 | |
33 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 20 | 361 | 456 | 22.80 |
35 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 17 | 359 | 397 | 23.35 |
36 | Kondras Přemysl | Pardubice | 18 | 357 | 428 | 23.78 | |
37 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 21 | 353 | 481 | 22.90 |
38 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 25 | 345 | 518 | 20.72 |
38 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 37 | 345 | 642 | 17.35 |
40 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 13 | 343 | 361 | 27.77 | |
41 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 30 | 337 | 557 | 18.57 |
42 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 16 | 336 | 371 | 23.19 |
43 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 17 | 334 | 375 | 22.06 |
44 | Čori Petr | Chodová Planá | 14 | 330 | 350 | 25.00 | |
45 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 23 | 327 | 448 | 19.48 |
45 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 17 | 327 | 383 | 22.53 |
47 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 326 | 332 | 25.54 |
48 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 21 | 322 | 425 | 20.24 |
49 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 26 | 318 | 466 | 17.92 |
50 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 10 | 314 | 314 | 31.40 |
51 | Vlček Petr | Častolovice | 20 | 312 | 398 | 19.90 | |
52 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 27 | 310 | 475 | 17.59 |
53 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 17 | 309 | 376 | 22.12 |
54 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 307 | 307 | 30.70 |
55 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 18 | 303 | 334 | 18.56 |
55 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 24 | 303 | 399 | 16.63 |
57 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 26 | 300 | 398 | 15.31 |
58 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 297 | 340 | 18.89 |
59 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 28 | 292 | 464 | 16.57 |
59 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 24 | 292 | 369 | 15.38 |
59 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 25 | 292 | 366 | 14.64 |
62 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 15 | 290 | 304 | 20.27 |
63 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 282 | 291 | 20.79 |
64 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 14 | 280 | 283 | 20.21 |
64 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 21 | 280 | 315 | 15.00 |
66 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 13 | 276 | 277 | 21.31 |
67 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 14 | 275 | 283 | 20.21 |
68 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 22 | 270 | 378 | 17.18 |
68 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 22 | 270 | 333 | 15.14 |
70 | Nováková Renata | Hrobice | 20 | 269 | 336 | 16.80 | |
71 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 22 | 261 | 297 | 13.50 |
72 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 18 | 259 | 292 | 16.22 |
73 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 8 | 254 | 254 | 31.75 | |
74 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 9 | 253 | 253 | 28.11 |
75 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 16 | 250 | 258 | 16.13 |
76 | Turský Jindřich | Krchleby | 20 | 249 | 299 | 14.95 | |
77 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 29 | 246 | 337 | 11.62 | |
78 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 29 | 241 | 404 | 13.93 |
79 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 10 | 240 | 240 | 24.00 |
80 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 8 | 239 | 239 | 29.88 | |
81 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 10 | 233 | 233 | 23.30 |
81 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 15 | 233 | 251 | 16.73 |
81 | Šnicer Petr | Veltěže | 11 | 233 | 233 | 21.18 | |
84 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 12 | 231 | 231 | 19.25 | |
85 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 17 | 226 | 231 | 13.59 |
86 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 10 | 223 | 223 | 22.30 | |
87 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 15 | 218 | 223 | 14.87 |
88 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 13 | 215 | 216 | 16.62 |
89 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 9 | 210 | 210 | 23.33 |
90 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 9 | 209 | 209 | 23.22 | |
90 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 11 | 209 | 209 | 19.00 |
92 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 8 | 208 | 208 | 26.00 | |
93 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 12 | 207 | 207 | 17.25 |
94 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 11 | 198 | 198 | 18.00 |
95 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 15 | 174 | 177 | 11.80 |
96 | Klement Antonín | Chranišov | 17 | 171 | 178 | 10.47 | |
97 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 19 | 168 | 196 | 10.32 |
98 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 11 | 156 | 156 | 14.18 |
99 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 7 | 151 | 151 | 21.57 |
100 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 149 | 158 | 8.78 |
101 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 9 | 144 | 144 | 16.00 |
102 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 135 | 135 | 15.00 |
103 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 5 | 134 | 134 | 26.80 |
103 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 5 | 134 | 134 | 26.80 |
105 | Volf Jakub | Žďár | 8 | 128 | 128 | 16.00 | |
106 | Trousil Lukáš | Libín | 9 | 124 | 124 | 13.78 | |
107 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 12 | 122 | 122 | 10.17 |
108 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 111 | 111 | 18.50 |
109 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 5 | 110 | 110 | 22.00 |
110 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 8 | 109 | 109 | 13.63 |
111 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 10 | 107 | 107 | 10.70 | |
112 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 7 | 106 | 106 | 15.14 |
113 | Chumash Yevhenii | Praha | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
113 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 8 | 103 | 103 | 12.88 |
115 | Mokrá Jana | Najdek | 8 | 91 | 91 | 11.38 | |
116 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
117 | Horáček Radim | Vlastějovice | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
118 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
119 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 5 | 63 | 63 | 12.60 |
120 | Bureš Václav | Nová Ves | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
121 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
122 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
123 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
124 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
125 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 5 | 43 | 43 | 8.60 | |
126 | Hofman David | Hrochův Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
126 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 7 | 42 | 42 | 6.00 | |
126 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 5 | 42 | 42 | 8.40 |
129 | Němcová Hana | Nasavrky | 6 | 38 | 38 | 6.33 | |
129 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 38 | 38 | 9.50 |
131 | Řehák Václav | Police nad Metují | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
132 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
132 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
134 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
135 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
136 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 19 | 19 | 19.00 |