Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 118 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 22 | 603 | 865 | 39.32 |
2 | Machatý David | Jaroměř | 32 | 599 | 1237 | 38.66 | |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 35 | 590 | 1414 | 40.40 | |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | 27 | 576 | 922 | 34.15 | |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 25 | 557 | 938 | 37.52 |
6 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 30 | 551 | 932 | 31.07 |
7 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 40 | 550 | 1202 | 30.05 | |
8 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 20 | 548 | 720 | 36.00 | |
9 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 17 | 541 | 625 | 36.76 |
10 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 24 | 534 | 786 | 32.75 |
10 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 28 | 534 | 826 | 29.50 |
12 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 45 | 530 | 1128 | 25.07 |
13 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 23 | 529 | 704 | 30.61 |
14 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 35 | 526 | 1042 | 29.77 |
15 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 50 | 518 | 1385 | 27.70 |
16 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 30 | 517 | 902 | 30.07 |
17 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 25 | 513 | 767 | 30.68 | |
18 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 32 | 512 | 998 | 31.19 | |
18 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 18 | 512 | 549 | 30.50 | |
20 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 14 | 500 | 538 | 38.43 |
21 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 34 | 499 | 870 | 25.59 | |
22 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 16 | 495 | 565 | 35.31 | |
22 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 18 | 495 | 623 | 34.61 | |
24 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 16 | 493 | 543 | 33.94 |
24 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 14 | 493 | 543 | 38.79 | |
26 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 25 | 492 | 800 | 32.00 | |
27 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 26 | 489 | 770 | 29.62 |
28 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 25 | 485 | 699 | 27.96 |
29 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 20 | 483 | 623 | 31.15 |
30 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 47 | 474 | 1088 | 23.15 |
31 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 19 | 464 | 615 | 32.37 |
32 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 21 | 462 | 582 | 27.71 |
33 | Bareš Vladimír | Slepotice | 27 | 455 | 752 | 27.85 | |
34 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 27 | 449 | 761 | 28.19 |
35 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 16 | 440 | 474 | 29.63 |
36 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 437 | 535 | 29.72 |
37 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 16 | 432 | 465 | 29.06 |
38 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 20 | 428 | 549 | 27.45 |
39 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 17 | 424 | 492 | 28.94 | |
40 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 24 | 421 | 580 | 24.17 |
41 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 19 | 410 | 499 | 26.26 |
42 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 13 | 408 | 409 | 31.46 | |
43 | Pišl Jan | Třesovice | 23 | 407 | 559 | 24.30 | |
44 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 26 | 406 | 643 | 24.73 |
45 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 23 | 404 | 523 | 22.74 |
46 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 37 | 400 | 646 | 17.46 | |
47 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 21 | 399 | 530 | 25.24 |
48 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 19 | 391 | 436 | 22.95 |
49 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 30 | 389 | 576 | 19.20 |
50 | Dostál Matouš | Králíky | 15 | 386 | 416 | 27.73 | |
51 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 22 | 384 | 500 | 22.73 |
52 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 19 | 381 | 431 | 22.68 |
53 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 21 | 378 | 460 | 21.90 |
54 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 23 | 377 | 485 | 21.09 | |
55 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 18 | 376 | 448 | 24.89 |
56 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 20 | 375 | 462 | 23.10 |
57 | Mokrá Jana | Najdek | 15 | 374 | 391 | 26.07 | |
58 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 29 | 369 | 521 | 17.97 | |
58 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 20 | 369 | 409 | 20.45 | |
60 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 19 | 365 | 428 | 22.53 |
61 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 19 | 361 | 433 | 22.79 | |
62 | Gančarčík Karel | Pardubice | 27 | 356 | 496 | 18.37 | |
62 | Haklová Lucie | Vrutice | 13 | 356 | 363 | 27.92 | |
64 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 13 | 354 | 362 | 27.85 |
65 | Taichner Radek | Mikulovice | 24 | 353 | 426 | 17.75 | |
66 | Franěk Robert | Trutnov | 12 | 340 | 340 | 28.33 | |
67 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 18 | 337 | 387 | 21.50 | |
68 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 19 | 332 | 367 | 19.32 |
69 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 19 | 331 | 398 | 20.95 |
70 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 26 | 330 | 462 | 17.77 | |
71 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 19 | 323 | 377 | 19.84 |
72 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 21 | 322 | 386 | 18.38 |
72 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 11 | 322 | 322 | 29.27 |
74 | Bertok Milan | Dublovice | 30 | 320 | 422 | 14.07 | |
75 | Pánek Vít | Sezemice | 13 | 317 | 318 | 24.46 | |
76 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 20 | 295 | 381 | 19.05 |
77 | Turský Jindřich | Krchleby | 14 | 290 | 301 | 21.50 | |
78 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 36 | 289 | 469 | 13.03 |
79 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 12 | 281 | 281 | 23.42 | |
80 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 21 | 280 | 347 | 16.52 |
81 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 26 | 278 | 384 | 14.77 |
82 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 24 | 265 | 362 | 15.08 |
83 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 17 | 260 | 280 | 16.47 | |
84 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 11 | 244 | 244 | 22.18 | |
85 | Hofman David | Hrochův Týnec | 11 | 240 | 240 | 21.82 | |
86 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 12 | 233 | 233 | 19.42 | |
87 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 8 | 226 | 226 | 28.25 | |
88 | Vodičková Kateřina | Příbram | 10 | 223 | 223 | 22.30 | |
89 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 13 | 216 | 217 | 16.69 | |
90 | Žemlička Radek | Slatiňany | 14 | 214 | 223 | 15.93 | |
91 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 207 | 207 | 17.25 |
92 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 14 | 202 | 205 | 14.64 | |
93 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 189 | 190 | 14.62 |
94 | Kubešová Denisa | Bolina | 10 | 183 | 183 | 18.30 | |
95 | Tobolka Daniel | Nechanice | 8 | 174 | 174 | 21.75 | |
96 | Šinták Marek | Hradec Králové | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
97 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 9 | 162 | 162 | 18.00 | |
98 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 7 | 157 | 157 | 22.43 | |
99 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 9 | 141 | 141 | 15.67 | |
100 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 16 | 140 | 144 | 9.00 |
101 | Polívka Martin | Přibyslav | 5 | 127 | 127 | 25.40 | |
102 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 3 | 124 | 124 | 41.33 |
103 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
104 | Novák Jan | Libišany | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
105 | Křen Jan | Telč | 5 | 94 | 94 | 18.80 | |
105 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 94 | 94 | 15.67 |
107 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
108 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 89 | 89 | 12.71 |
109 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 2 | 78 | 78 | 39.00 |
110 | Gryč Jan | Přibyslav | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
111 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 6 | 66 | 66 | 11.00 | |
112 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 6 | 61 | 61 | 10.17 |
113 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
114 | Schwarzová Ivana | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
115 | Turský David | Krchleby | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
116 | Bartoňková Katarína | Předměřice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
117 | Vondra Martin | Němčice | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
118 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 3 | 3 | 1.00 |