Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 130 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 36 | 632 | 1345 | 37.36 |
2 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 34 | 627 | 1423 | 41.85 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 49 | 614 | 1533 | 31.29 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 32 | 603 | 1135 | 35.47 |
5 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 31 | 588 | 1053 | 33.97 |
6 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 41 | 585 | 1343 | 32.76 | |
7 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 24 | 579 | 842 | 35.08 |
8 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 24 | 575 | 836 | 34.83 |
9 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 49 | 574 | 1219 | 24.88 |
10 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 37 | 570 | 1166 | 31.51 |
11 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 34 | 565 | 1161 | 34.15 |
12 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 22 | 555 | 854 | 38.82 |
13 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 17 | 550 | 644 | 37.88 | |
14 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 34 | 548 | 973 | 28.62 |
15 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 539 | 655 | 36.39 |
16 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 29 | 537 | 980 | 33.79 |
17 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 34 | 534 | 884 | 26.00 |
18 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 18 | 530 | 700 | 38.89 |
19 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 18 | 527 | 646 | 35.89 |
19 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 33 | 527 | 1025 | 31.06 |
21 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 37 | 518 | 1128 | 30.49 |
22 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 22 | 515 | 711 | 32.32 |
23 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 30 | 501 | 846 | 28.20 |
24 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 17 | 484 | 542 | 31.88 | |
24 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 22 | 484 | 700 | 31.82 |
26 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 34 | 483 | 885 | 26.03 |
26 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 21 | 483 | 650 | 30.95 |
28 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 45 | 480 | 1093 | 24.29 |
29 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 26 | 474 | 718 | 27.62 |
30 | Dostál Matouš | Králíky | 24 | 470 | 661 | 27.54 | |
31 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 35 | 469 | 808 | 23.09 |
31 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 31 | 469 | 751 | 24.23 |
33 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 17 | 468 | 490 | 28.82 | |
34 | Franěk Robert | Trutnov | 18 | 464 | 552 | 30.67 | |
34 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 21 | 464 | 582 | 27.71 |
36 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 32 | 455 | 809 | 25.28 | |
36 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 20 | 455 | 537 | 26.85 |
38 | Taichner Radek | Mikulovice | 31 | 452 | 644 | 20.77 | |
39 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 20 | 450 | 595 | 29.75 |
40 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 33 | 449 | 886 | 26.85 |
40 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 17 | 449 | 555 | 32.65 |
42 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 16 | 445 | 461 | 28.81 | |
43 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 26 | 444 | 636 | 24.46 |
44 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 32 | 437 | 778 | 24.31 |
45 | Mokrá Jana | Najdek | 16 | 434 | 451 | 28.19 | |
46 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 16 | 427 | 477 | 29.81 |
47 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 25 | 422 | 613 | 24.52 |
48 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 22 | 421 | 500 | 22.73 |
48 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 15 | 421 | 436 | 29.07 |
48 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 29 | 421 | 634 | 21.86 |
51 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 420 | 420 | 35.00 |
52 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 21 | 416 | 524 | 24.95 |
53 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 32 | 394 | 590 | 18.44 |
54 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 388 | 389 | 29.92 |
55 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 35 | 387 | 722 | 20.63 |
56 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 24 | 385 | 502 | 20.92 |
56 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 24 | 385 | 514 | 21.42 |
58 | Pánek Vít | Sezemice | 19 | 384 | 440 | 23.16 | |
59 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 22 | 379 | 491 | 22.32 |
59 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 36 | 379 | 621 | 17.25 |
61 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 31 | 378 | 588 | 18.97 |
62 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 31 | 377 | 668 | 21.55 | |
63 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 14 | 376 | 388 | 27.71 |
63 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 376 | 377 | 29.00 | |
65 | Molek Petr | Plzeň | 10 | 366 | 366 | 36.60 | |
66 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 28 | 363 | 548 | 19.57 |
66 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 20 | 363 | 444 | 22.20 |
68 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 37 | 359 | 592 | 16.00 | |
69 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 21 | 351 | 445 | 21.19 | |
70 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 16 | 349 | 381 | 23.81 |
71 | Kadlec František | Zlíč | 35 | 342 | 554 | 15.83 | |
71 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 20 | 342 | 409 | 20.45 |
73 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 29 | 340 | 481 | 16.59 | |
74 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 19 | 331 | 390 | 20.53 |
74 | Turský Jindřich | Krchleby | 16 | 331 | 349 | 21.81 | |
76 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 12 | 329 | 329 | 27.42 |
77 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 16 | 324 | 341 | 21.31 |
78 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 9 | 316 | 316 | 35.11 |
79 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 16 | 306 | 323 | 20.19 |
80 | Šinták Marek | Hradec Králové | 12 | 305 | 305 | 25.42 | |
81 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 15 | 301 | 308 | 20.53 |
82 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 13 | 297 | 299 | 23.00 |
83 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 20 | 292 | 327 | 16.35 | |
84 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 284 | 293 | 20.93 |
85 | Vodičková Kateřina | Příbram | 12 | 281 | 281 | 23.42 | |
86 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 8 | 253 | 253 | 31.63 |
87 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 11 | 251 | 251 | 22.82 |
88 | Bertok Milan | Dublovice | 22 | 250 | 262 | 11.91 | |
89 | Maršík Jan | Pelhřimov | Krmiči | 7 | 239 | 239 | 34.14 |
90 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 9 | 223 | 223 | 24.78 |
91 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 12 | 222 | 222 | 18.50 |
92 | Riedl Patrik | Humpolec | 8 | 204 | 204 | 25.50 | |
93 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 12 | 203 | 203 | 16.92 |
94 | Pásler Vlastimil | Spyta | 25 | 201 | 262 | 10.48 | |
95 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 12 | 198 | 198 | 16.50 | |
96 | Riedl Filip | Humpolec | 8 | 175 | 175 | 21.88 | |
97 | Štěrba Petr | Sezemice | 4 | 174 | 174 | 43.50 | |
98 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 12 | 168 | 168 | 14.00 | |
99 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 11 | 167 | 167 | 15.18 | |
100 | Turský David | Krchleby | 7 | 161 | 161 | 23.00 | |
101 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 11 | 156 | 156 | 14.18 |
102 | Kubešová Denisa | Bolina | 11 | 146 | 146 | 13.27 | |
103 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 7 | 143 | 143 | 20.43 |
104 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 4 | 140 | 140 | 35.00 |
105 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 9 | 137 | 137 | 15.22 |
106 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 4 | 121 | 121 | 30.25 |
107 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
108 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 11 | 116 | 116 | 10.55 |
109 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 7 | 109 | 109 | 15.57 |
110 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
111 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 92 | 92 | 15.33 |
112 | Vondra Martin | Němčice | 6 | 84 | 84 | 14.00 | |
113 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
114 | Matulka Matyáš | Jihlava | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
115 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 6 | 72 | 72 | 12.00 | |
116 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 5 | 66 | 66 | 13.20 |
117 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 58 | 58 | 14.50 |
118 | Šuchal Adam | Markovice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
119 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
120 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
121 | Novák Jan | Libišany | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
122 | Kalášek Michal | Jimramov | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
122 | Novotný Milan ml. | Markovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
124 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 35 | 35 | 5.83 |
125 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
126 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
127 | Žák Luděk | Ostrava Poruba | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
128 | Schwarzová Ivana | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 5 | 15 | 15 | 3.00 |
129 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
130 | Novák Jan ml. | Libišany | 3 | 10 | 10 | 3.33 |