Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 187 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 220 | 220 | 36.67 |
2 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 214 | 214 | 35.67 |
3 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 7 | 212 | 229 | 32.71 |
4 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 6 | 195 | 195 | 32.50 |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 4 | 163 | 163 | 40.75 |
6 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 6 | 155 | 155 | 25.83 |
7 | Nováková Renata | Hrobice | 8 | 150 | 169 | 21.13 | |
8 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 5 | 145 | 145 | 29.00 |
9 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 137 | 137 | 34.25 |
10 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 127 | 127 | 31.75 | |
11 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
12 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 5 | 121 | 121 | 24.20 |
12 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 121 | 121 | 40.33 |
14 | Kučera Lukáš | Dašice | 4 | 120 | 120 | 30.00 | |
15 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
16 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
17 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 115 | 115 | 19.17 |
18 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 114 | 114 | 28.50 |
19 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 113 | 113 | 18.83 |
20 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 3 | 105 | 105 | 35.00 |
21 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 3 | 103 | 103 | 34.33 |
22 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
23 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 91 | 91 | 30.33 |
24 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
25 | Pryl Stanislav | Pardubice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
26 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 3 | 87 | 87 | 29.00 |
27 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
28 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 83 | 83 | 16.60 |
29 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 3 | 82 | 82 | 27.33 |
30 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
31 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
32 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
33 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
34 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
35 | Takács Pavel | Světnov | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
36 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
36 | Pleskot Jan | Hrobice | 5 | 68 | 68 | 13.60 | |
38 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
38 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
38 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 65 | 65 | 16.25 |
41 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
42 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
43 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
43 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 58 | 58 | 11.60 |
43 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
46 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
47 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
48 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
48 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
50 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
50 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
52 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
53 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
53 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
53 | Provazníková Jitka | Dřenice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
53 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
53 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
58 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
58 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
60 | Bedrník Jan | Jaroměř | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
60 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 41 | 41 | 10.25 |
62 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
62 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
62 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
65 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
65 | Zahradník Michal | Platenice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
65 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
68 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
69 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
69 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
69 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
72 | Provazník Jiří | Dřenice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
73 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
73 | Hoksy Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
73 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
76 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
76 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
76 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
79 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
79 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
79 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
82 | Brendlová Petra | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
82 | Chaloupka Radek | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
82 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
82 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
82 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
82 | Papež Jiří | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
82 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
82 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
90 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
90 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
90 | Tichý Petr | Slatiňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
93 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
93 | Hurt Martin | Zbraslavice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
93 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
96 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
97 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
97 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
99 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
99 | Němcová Hana | Nasavrky | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
99 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
102 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
102 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
102 | Kůrka Pavel | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
102 | Novotná Lenka | Zámrsk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
102 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
107 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
107 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
107 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
110 | Barešová Jitka | Slepotice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
110 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
110 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
110 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
110 | Kosina Marek | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
110 | Martínková Zuzana | Pardubice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
110 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
117 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
118 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
118 | Žemličková Pavlína | Slatiňany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
120 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
120 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
120 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
120 | Žemličková Jana | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
124 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
125 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
125 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
125 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
128 | Aleksandrov Aleksander | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
128 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
128 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
128 | Netolická Halina | Bylany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
128 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
128 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
134 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
134 | Bumbálek Ctirad | Chrudim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
134 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
137 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
137 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
137 | Lebedová Iva | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
137 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
137 | Žemličková Hana | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
142 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
142 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
142 | Pechová Veronika | Púchov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
145 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
145 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
145 | Košnar Lukáš | Časy | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
149 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
149 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
151 | Bican Aleš | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
151 | Bicanová Veronika | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
153 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
153 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
153 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
156 | Blažek Matěj | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
156 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
156 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Božilová Pavlína | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
159 | Kopa Stanislav | Moravičany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
159 | Košnarová Veronika | Časy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
159 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
159 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
164 | Bartoš David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
164 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Dostálek Adolf | Hostinné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Duna Stanislav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
164 | Horák David | Luže | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Kaplan Miloš | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Klemt Václav | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Körmendy Kristýna | Velen | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Udržal Martin | Dolní Ředice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Zahradník Roman | Platenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
164 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |