Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 146 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
2 | Pešková Natálie Dana | Chrudim | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
3 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
3 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
5 | Samek Tomáš | Vrdy | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
6 | Hofman David | Hrochův Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
7 | Hudský Jonáš | Předměřice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
8 | Kokeš Daniel | Rozhovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
8 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
10 | Vavroušková Zuzana | Holice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
11 | Karel Vratislav | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
12 | Šimon Adam | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
12 | Švancara Daniel | Ostřetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
14 | Brožek Adam | Litomyšl | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
14 | Hubáček Matěj | Ostřetín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
14 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
17 | Jáchimová Šárka | Vysoké Chvojno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
17 | Šimonová Izabela | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
17 | Švejk Adam | Rozhovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
20 | Jansa David | Holice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
20 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
20 | Šturc Oliver | Chrudim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Hromádko Šimon | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
23 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
23 | Markl František | Ostřetín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
23 | Šubrt Dominik | Turkovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
27 | Dinter Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
27 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
27 | Krč Michael | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
27 | Musil Radek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
27 | Studničková Tereza | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
32 | Kotek Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
32 | Král Dominik | Kostelec u Heřmanova Městce | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
32 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
35 | Crkal Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
35 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
35 | Vacek Petr | Kameničky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
35 | Voženílek Adam | Jezbořice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
35 | Šturmová Amálie | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
40 | Fraj Pavel | Horní Dubenec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
40 | Hřebíček Ondřej | Krucemburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
42 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
42 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
42 | Suchánek Jan | Chlum | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
42 | Voldán Petr | Třibřichy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
46 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
46 | Tomyšinec Vadim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
46 | Zachařová Valentýna | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
49 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
49 | Peřina Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
49 | Pešava Jan | Hlinsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
49 | Smejkal Jakub | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
53 | Broulík Jakub | Luže | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
53 | Fianda Gabriel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
53 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
53 | Kramařík Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
53 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
53 | Starý Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
59 | Herger Matias | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
59 | Pavlovičová Radka | Přestavlky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
61 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
61 | Studničková Adéla | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
61 | Tesařová Veronika | Platenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
61 | Tichý Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
61 | Švejk Jakub | Rozhovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
66 | Kokeš Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
66 | Pácl Jaromír | Ústí nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
68 | Severýn Patrik | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
68 | Višňák Tobiáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
70 | Blahník Jakub | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Kosařová Kristýna | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Křivda Petr | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Pešavová Marie | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Pištěk Tadeáš | Lipoltice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
75 | Jirásek Dominik | Medlešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
75 | Preisner Marek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
75 | Rezek Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
75 | Višňák Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
79 | Blahník Tobiáš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
79 | Kořínek Jakub | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
79 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
82 | Bajer Lukáš | Vojice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
82 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
82 | Mudroch Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
82 | Petříček Jan | Poběžovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
82 | Provazník Šimon | Stolany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
87 | Mareš Pavel | Heřmanův Městec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
88 | Pištěk Matěj | Lipoltice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
89 | Benda Marek ml. | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Benda Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Bielčik Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Brožková Leontýna | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Chudárek Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Chudárek Šimon | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Chytil Václav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Collia Daniel | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Daňková Adéla | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Drbal Jan | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Fišerová Amálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Hanušová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Hnízdil Libor | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Horník Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Hudeček Martin | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Jelínek Jakub | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Jelínková Kateřina | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Jeřábek Radim | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Klouček Samuel | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Kolář Vít | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Konečná Daniela | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Korbel Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Kosík Matouš | Albrechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Košťálová Valerie | Vysoké Chvojno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Laštůvka Jaroslav | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Mach Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Mach Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Pohl Jan | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Polívka František | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Polívka Vojtěch | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Popílek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Ptáček Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Skalický Pavel | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Sobotka Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Teplica Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Tesař Martin ml. | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Tesařová Vendula | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Tichý Jiří | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Tlapák Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Tomyšinec Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Vančura Jan | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Vavroušek Antonín | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Vodrážka Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
89 | Šolínová Adéla | Rokytno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Špaček Dominik | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Šturc Teodor | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Štěpánek Adam | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Švadlenka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 |