Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Zavody týmů
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 34 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
1 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
3 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 85 | 85 | 17.00 |
4 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
4 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
4 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
4 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
8 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 76 | 76 | 19.00 |
8 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 4 | 76 | 76 | 19.00 |
10 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
11 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
11 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
13 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
14 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
15 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
16 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
16 | Koníř Aleš | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
16 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
16 | Krajňák Jakub | Mikulovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
20 | Havlíček Josef | Ostřešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
20 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
20 | Jinoch Roman | Ostřešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
20 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
24 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
24 | Málek Radek | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
24 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
24 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
28 | Dohnal David | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
28 | Dyntr Aleš | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
28 | Dyntr Jakub | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
28 | Novák Jiří | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
32 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
32 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
32 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 3 | 3 | 3.00 |