Výsledky závodů - Celostátní - Závody jednotlivců - 01.01.2020 - 31.12.2020
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
04.10.2020 | Kameničky N | Rybářské závody | 72 |
03.10.2020 | Bilichov N | Rybářské závody | 25 |
03.10.2020 | Dřenice N | Dřenická dělička | 24 |
03.10.2020 | Stráž pod Ralskem N | Rybářské závody | 30 |
03.10.2020 | Jaroměř N | O posvícenskou husu | 38 |
03.10.2020 | Loket N | Rybářské závody | 40 |
28.09.2020 | Vítězná N | Rybářské závody | 22 |
28.09.2020 | Loučky N | Rybářské závody | 26 |
27.09.2020 | Morašice N | Rybářské závody | 28 |
27.09.2020 | Velká Jesenice N | Rybářské závody | 52 |
26.09.2020 | Perknov N | Rybářské závody | 27 |
26.09.2020 | Okrouhlička (Hubertka) N | Rybářské závody | 32 |
26.09.2020 | Libčeves N | Rybářské závody | 32 |
26.09.2020 | Drozdice N | Rybářské závody | 38 |
26.09.2020 | Nová Paka N | Rybářské závody | 40 |
20.09.2020 | Úžice N | Rybářské závody | 13 |
20.09.2020 | Holýšov N | Rybářské závody | 86 |
20.09.2020 | Dřenice N | Rybářské závody | 36 |
20.09.2020 | Otovice N | Rybářské závody | 32 |
19.09.2020 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní | 25 |
19.09.2020 | Tůň u Loukova N | Rybářské závody | 55 |
19.09.2020 | Řeřichy N | Řeřišský kapr | 43 |
19.09.2020 | Rožmitál pod Třemšínem N | Rybářské závody | 21 |
19.09.2020 | Vítězná N | KS Fish 3.kolo | 20 |
19.09.2020 | Trutnov (Dolce) N | Rybářské závody | 74 |
19.09.2020 | Hradec Králové N | O Pohár prodejny Rybářský ráj | 68 |
19.09.2020 | Častolovice N | Rybářské závody | 58 |
19.09.2020 | Protivín N | Rybářské závody | 53 |
13.09.2020 | Slatiňany N | Rybářské závody | 72 |
12.09.2020 | Světlá nad Sázavou N | Rybářské závody | 64 |
12.09.2020 | Hostákov N | Hostákovské sele | 61 |
12.09.2020 | Bohdalín N | Rybářské závody | 55 |
12.09.2020 | Praha - Kolovraty N | Rybářské závody | 38 |
12.09.2020 | Uhersko N | Rybářské závody | 70 |
12.09.2020 | Malá Skála N | Rybářské závody | 86 |
12.09.2020 | Nový Dvůr N | KP feeder | 48 |
06.09.2020 | Jemnice N | O pohár Barchanu | 47 |
05.09.2020 | Ždírec N | Rybářské závody | 35 |
05.09.2020 | Měřín N | Měřínský kapr | 128 |
05.09.2020 | Lužec nad Vltavou N | Rybářské závody | 54 |
05.09.2020 | Žebráky N | Rybářské závody | 24 |
05.09.2020 | Česká Třebová N | Memoriál j. Pelikána | 41 |
05.09.2020 | Kostelec nad Orlicí N | Kostelecká plavačka | 34 |
05.09.2020 | Hradec Králové U18 N | Dětské rybářské závody | 5 |
05.09.2020 | Třeboň N | Pohár MO ČRS | 20 |
29.08.2020 | Bystřice nad Pernštejnem N | Rybářské závody | 46 |
29.08.2020 | Dobroměřice N | Rybářské závody | 26 |
29.08.2020 | Tuhaň N | Noční závody | 28 |
29.08.2020 | Bakov nad Jizerou N | Rybářské závody | 64 |
29.08.2020 | Ostrava-Svinov mládež 13-16 N | Dětské rybářské závody | 7 |
29.08.2020 | Trstěnice N | Rybářské závody | 25 |
28.08.2020 | Jaroměř N | Noční lov úhořů | 32 |
28.08.2020 | Jarošov nad Nežárkou N | 24 hodin | 25 |
23.08.2020 | Chranišov N | Rybářské závody | 30 |
22.08.2020 | Libice nad Doubravou N | Rybářské závody | 53 |
22.08.2020 | Mukařov N | Rybářské závody | 50 |
22.08.2020 | Mšeno N | Rybářské závody | 28 |
22.08.2020 | Kostelec nad Orlicí N | Rybářské závody | 71 |
22.08.2020 | Touškov N | Rybářské závody | 53 |
22.08.2020 | Strachovice N | Rybářské závody | 29 |
15.08.2020 | Třebíč N | Feeder Cup | 28 |
15.08.2020 | Kochánov N | Rybářské závody | 40 |
15.08.2020 | Sedlčany N | U Milana | 63 |
15.08.2020 | Tample N | Rybářské závody | 34 |
15.08.2020 | Otovice N | Noční závody | 20 |
15.08.2020 | Ostrov nad Ohří N | Rybářské závody | 57 |
08.08.2020 | Jimramov N | Jimramovský kapr | 60 |
08.08.2020 | Lejšovka N | Rybářské závody | 62 |
07.08.2020 | Jenišov N | 24 hodin | 24 |
01.08.2020 | Polnička u Žďáru nad Sázavou N | Rybářské závody | 34 |
01.08.2020 | Arnolec N | Rybářské závody | 23 |
01.08.2020 | Libčeves N | Rybářské závody | 38 |
01.08.2020 | Kostelec nad Orlicí N | Kostelecká dělička | 11 |
26.07.2020 | Lázně Bohdaneč N | Čochtan Cup | 40 |
26.07.2020 | Loučky N | Rybářské závody | 30 |
25.07.2020 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní | 38 |
25.07.2020 | Hubertka N | Rybářské závody | 36 |
25.07.2020 | Sendražice N | Rybářské závody | 36 |
25.07.2020 | Nové Hrady N | Rybářské závody | 82 |
25.07.2020 | Borovany N | Noční závody | 49 |
19.07.2020 | Otovice N | Rybářské závody | 39 |
18.07.2020 | Štoky N | 12 hodin | 29 |
18.07.2020 | Zdislavice N | Volejovka Cup | 22 |
18.07.2020 | Řeřichy N | Feeder závody | 63 |
18.07.2020 | Drozdice N | Drozdický kapr II | 54 |
18.07.2020 | Brniště N | 24 hodin | 42 |
18.07.2020 | Vestec - Nouzín N | Rybářské závody | 36 |
11.07.2020 | Telce N | O pohár Ekostaveb Louny | 50 |
11.07.2020 | Dřenice N | Hungerfish Cup | 45 |
05.07.2020 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 56 |
05.07.2020 | Králíky položená N | Rybářské závody | 27 |
05.07.2020 | Hrobice N | Rybářské závody | 19 |
05.07.2020 | Rankovice u Teplé N | Rybářské závody | 12 |
04.07.2020 | Bohdalec N | Rybářské závody | 50 |
04.07.2020 | Kornatice N | Kornatický žralok | 56 |
04.07.2020 | Králíky plavaná N | Rybářské závody | 21 |
28.06.2020 | Bylany N | Halíř Cup | 42 |
27.06.2020 | Chřibská N | Tubertiny Day | 50 |
27.06.2020 | Uhlířská Lhota N | Rybářské závody | 47 |
27.06.2020 | Křesetice N | Křesetická dělička | 20 |
27.06.2020 | Březí N | Březská vydra | 35 |
27.06.2020 | Králíky mládež N | Noční závody do 18ti let | 28 |
27.06.2020 | Rtyně v Pokrkonoší N | Kocourák | 31 |
27.06.2020 | Mirovice N | Rybářské závody | 62 |
21.06.2020 | Dřenice N | Rybářské závody | 35 |
20.06.2020 | Čenkov u Třeště N | Rybářské závody | 39 |
20.06.2020 | Rumburk N | Rybářské závody | 46 |
20.06.2020 | Šlapanice v Čechách N | Rybářské závody | 70 |
20.06.2020 | Nesuchyně N | Rybářské závody | 31 |
20.06.2020 | Hrobice N | Hasičský kapr | 27 |
20.06.2020 | Vítězná N | KS Fish 2.kolo | 37 |
20.06.2020 | Dešná N | O dešanské sele | 40 |
20.06.2020 | České Vrbné N | KP feeder | 42 |
14.06.2020 | Sendražice N | Rybářské závody | 34 |
14.06.2020 | Rankovice N | Memoriál Tondy Hlaváčka | 22 |
13.06.2020 | Humpolec N | O stokilové prase | 96 |
13.06.2020 | Telce N | Chy-TEP Cup | 42 |
13.06.2020 | Mladá Boleslav N | O pohár předsedy MO | 119 |
13.06.2020 | Bylany N | Rybářské závody | 25 |
13.06.2020 | Blížejov N | Memoriál Jardy Sekereše | 70 |
13.06.2020 | Míčov N | Rybářské závody | 39 |
13.06.2020 | Skuhrov nad Bělou N | Rybářské závody | 41 |
13.06.2020 | Jenišov N | Bambus Cup | 36 |
13.06.2020 | Kostelní Radouň N | Rybářské závody | 35 |
12.06.2020 | Hraštice N | Hraštický Rutilus | 15 |
06.06.2020 | Zdislavice N | Zdislavický votvírák | 29 |
06.06.2020 | Čabárna N | Rybářské závody | 18 |
06.06.2020 | Bílichov N | Rybářské závody | 43 |
06.06.2020 | Levínská Olešnice N | Rybářské závody | 55 |
06.06.2020 | Jablonec nad Nisou N | Rybářské závody | 40 |
06.06.2020 | Mokrovousy N | Mokrovouský kapřík | 55 |
06.06.2020 | Nová Role N | Rybářské závody | 33 |
06.06.2020 | Jarošov nad Nežárkou N | Jarní šupinka | 46 |
31.05.2020 | Náchod N | Podborský závod | 76 |
31.05.2020 | Otovice N | Rybářské závody | 35 |
30.05.2020 | Pokojov N | Pokojovský kapr | 23 |
30.05.2020 | Velká Černoc N | Rybářské závody | 59 |
30.05.2020 | Pnětluky u Loun N | Rybářské závody | 44 |
30.05.2020 | Alfrédov N | Rybářské závody | 53 |
30.05.2020 | Chrastava N | Rybářské závody | 38 |
30.05.2020 | Vrchlabí N | O Pohár MO ČRS Vrchlabí | 62 |
23.05.2020 | Arnolec N | Žabák 10h | 48 |
23.05.2020 | Řeřichy N | Řeřišský kapr | 54 |
23.05.2020 | Dobrá voda u Březnice N | Rybářské závody | 77 |
23.05.2020 | Vítězná N | KS Fish 1.kolo | 50 |
17.05.2020 | Loučky N | Rybářské závody | 53 |
16.05.2020 | Křesetice N | Rybářské závody | 13 |
16.05.2020 | Dymokury N | Rybářské závody | 77 |
16.05.2020 | Drozdice N | Drozdický kapr | 56 |
14.03.2020 | Otovice N | Rybářské závody | 28 |
07.03.2020 | Kostelec nad Orlicí N | Kostelecká nudle | 43 |
29.02.2020 | Pašinka N | Pašinecký pstruh | 44 |
26.01.2020 | Otovice N | Rybářské závody | 16 |
18.01.2020 | Český Krumlov N | Zimní feeder liga | 26 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.