Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vrbno | 2 | 335.000 | 45 | |
2 | Hradec Králové | 3 | 510.000 | 44 | |
3 | Choceň | 3 | 480.000 | 43 | |
4 | Zámrsk | 4 | 565.000 | 42 | |
5 | Hradec Králové | 5 | 320.000 | 41 | |
6 | Týniště nad Orlicí | 5 | 155.000 | 40 | |
7 | Sezemice | 6 | 195.000 | 39 | |
8 | Opočínek | 6 | 100.000 | 38 | |
9 | Trutnov | 6.5 | 240.000 | 37 | |
10 | Opočno | 6.5 | 220.000 | 36 | |
11 | Pardubice | 7 | 385.000 | 35 | |
12 | Krchleby | 7 | 130.000 | 34 | |
13 | Dražkovice | 7.5 | 185.000 | 33 | |
14 | Mikulovice | 8 | 310.000 | 32 | |
15 | Mělník | 8 | 220.000 | 31 | |
16 | Vrchlabí | 8 | 210.000 | 30 | |
17 | Semily | 9 | 375.000 | 29 | |
18 | Zámrsk | 9 | 355.000 | 28 | |
19 | Rychnov nad Kněžnou | 9 | 215.000 | 27 | |
20 | Nová Paka | 10 | 165.000 | 26 | |
21 | Častolovice | 10 | 160.000 | 25 | |
22 | Zdelov | 10 | 135.000 | 24 | |
23 | Třesovice | 10 | 85.000 | 23 | |
24 | Nechanice | 10.5 | 150.000 | 22 | |
25 | Mnichovo Hradiště | 11.5 | 85.000 | 21 | |
26 | Jaroměř | 12 | 200.000 | 20 | |
27 | Pardubice | 12 | 115.000 | 19 | |
28 | Mlázovice | 12.5 | 55.000 | 18 | |
29 | Sezemice | 13 | 190.000 | 17 | |
30 | Předměřice nad Labem | 13 | 35.000 | 16 | |
31 | Staré Jesenčany | 13.5 | 65.000 | 15 | |
32 | Zlíč | 14 | 75.000 | 14 | |
33 | Mnichovo Hradiště | 14 | 40.000 | 13 | |
34 | Plotiště nad Labem | 14.5 | 170.000 | 12 | |
35 | Lanškroun | 14.5 | 75.000 | 11 | |
36 | Slepotice | 15.5 | 130.000 | 10 | |
37 | Hradec Králové | 16 | 115.000 | 9 | |
38 | Rtyně v Podkrkonoší | 16 | 105.000 | 8 | |
39 | Nechanice | 16 | 50.000 | 7 | |
40 | Hradec Králové | 16 | 40.000 | 6 | |
41 | Hradec Králové | 16.5 | 155.000 | 6 | |
42 | Hradec Králové | 17.5 | 70.000 | 6 | |
43 | Hradec Králové | 17.5 | 55.000 | 6 | |
44 | Dobruška | 17.5 | 35.000 | 6 | |
45 | Chlum | 18 | 10.000 | 6 | |
46 | Spyta | 18.5 | 20.000 | 6 | |
47 | Libišany | 19 | 5.000 | 6 | |
48 | Mnichovo Hradiště | 19.5 | 60.000 | 6 | |
49 | Lípa nad Orlicí | 19.5 | 25.000 | 6 | |
50 | Častolovice | 19.5 | 15.000 | 6 | |
51 | Kvasiny | 19.5 | 5.000 | 6 | |
52 | Pardubice | 20 | 50.000 | 6 | |
53 | Jaroměř | 20 | 5.000 | 6 | |
54 | Mnichovo Hradiště | 20.5 | 20.000 | 6 | |
55 | Hradec Králové | 21 | 20.000 | 6 | |
56 | Všechlapy | 21 | 5.000 | 6 | |
57 | Hradec Králové | 21 | 0.000 | 6 | |
58 | Hradec Králové | 21.5 | 50.000 | 6 | |
59 | Česká Skalice | 23 | 15.000 | 6 | |
60 | Jaroměř | 23.5 | 0.000 | 6 | |
60 | Pardubice | 23.5 | 0.000 | 6 | |
62 | Náchod | 24.5 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (3.6666666666667) |
Losování | (4) |
Revír | (3.333335) |
Občerstvení | (4.333335) |
Vyhlášení a ceny | (3.333335) |
Celkové hodnocení | (3.7333343333333) |
Dosud hodnotili 3 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 08.08.2020 | ||||||
Místo konání závodu | Lejšovka-pouze náhradníci | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Rybářské závody Lejšovka - 1. cena rybářské lehátko | ||||||
Název vodní plochy | Návesní rybník Lejšovka | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Upoutávka | Zobrazit propozice | ||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 71 závodníků Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto Pekárek Pavel ml. - Rtyně v Podkrkonoší Šajerman Vladimír - Vrchlabí Šupa Josef - Hradec Králové Píša Václav - Hradec Králové Vacek Stanislav - Hradec Králové Tobolka Milan - Nechanice Tobolka Daniel - Nechanice Syrůček Stanislav - Dražkovice Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto Vágenknecht Jiří - Pardubice Turský Jindřich - Krchleby Bařinka Tomáš - Týniště nad Orlicí Taichner Radek - Mikulovice Hladík Tomáš - Dobruška Franěk Robert - Trutnov Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Kadlec Tomáš - Česká Skalice Brodský Michal - Hradec Králové Malý Petr - Turnov Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Janouch Miroslav - Všechlapy Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Hladík Jiří - Častolovice Ryba Petr - Velká Bukovina Pollner Jiří - Velká Bukovina Přibyl Kevin - Svinišťany Patrný Lukáš - Velká Bukovina Pětík Marek - Libišany Vlček Petr - Častolovice Dydňanský Roman - Vrbno Vojtěch Václav - Mlázovice Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Stuchlík Jiří - Nová Paka Jón Richard - Chlum Vintera Ivan st. - Náchod Havlíček Stanislav - Mělník Vašata Matěj - Kvasiny Poslušný Josef ml. - Lípa nad Orlicí Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Tyrych Radek st. - Hradec Králové Držmíšek Miroslav - Hradec Králové Machatý David - Jaroměř Pazderka Adam - Hradec Králové Kopecký Jan - Pardubice Gančarčík Karel - Pardubice Kadlec František - Zlíč Zeman Luboš - Semily Vašíček Zdeněk - Opočno Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Šrámek Petr - Opočínek Černý Jan - Pardubice Synek Martin - Choceň Kubec Tomáš - Lanškroun Aleksandrová Alena - Hradec Králové Bareš Vladimír - Slepotice Pásler Vlastimil - Spyta Staněk Václav - Hradec Králové Pišl Jan - Třesovice Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Šupol Petr - Libišany Blaščík Petr - Staré Jesenčany Říčař David - Zdelov Kupka Tomáš - Hradec Králové Bartoňková Petra - Předměřice nad Labem | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Losování na každý poločas zvlášť, ruličky. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín | ||||||
Bodování | Kapr, amur, úhoř, lín 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů. SEKTOROVÉ HODNOCENÍ případě rovnosti součtu umístění z obou poločasů rozhoduje kdo má více bodů - dále větší počet ryb za 50 bodů - dále los. | ||||||
Ocenění pro vítěze | hodnotné ceny a poháry, sektorové hodnocení 1. cena rybářské lehátko. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | občerstvení zajištěno přímo u rybníka(guláš,klobása,točené pivo),roznáška kolem rybníka | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Rybářský Ráj HK |
||||||
Pořadatel |
Název: Trnka Aleš, Bartoňek Lukáš Email: attera1@seznam.cz Telefon: 731118604-Aleš Trnka |