Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Žďár nad Sázavou | 1654 | 0.000 | 37 | |
2 | Žďár nad Sázavou | 896 | 0.000 | 36 | |
3 | Chotěboř | 662 | 0.000 | 35 | |
4 | Všechlapy | 596 | 0.000 | 34 | |
5 | Želetava | 588 | 0.000 | 33 | |
6 | Libice nad Doubravou | 505 | 0.000 | 32 | |
7 | Třebíč | 406 | 0.000 | 31 | |
8 | Krchleby | 380 | 0.000 | 30 | |
9 | Telč | 366 | 0.000 | 29 | |
10 | Ledeč nad Sázavou | 359 | 0.000 | 28 | |
11 | Kostelní Vydří | 298 | 0.000 | 27 | |
12 | Kamenice u Jihlavy | 296 | 0.000 | 26 | |
13 | Žďár nad Sázavou | 292 | 0.000 | 25 | |
14 | Chotěboř | 289 | 0.000 | 24 | |
15 | Vilémov | 274 | 0.000 | 23 | |
16 | Havlíčkův Brod | 256 | 0.000 | 22 | |
17 | Jihlava | 237 | 0.000 | 21 | |
18 | Ostrov nad Oslavou | 219 | 0.000 | 20 | |
19 | Skřivánek | 150 | 0.000 | 19 | |
20 | Dolní Sokolovec | 146 | 0.000 | 18 | |
21 | Lípa | 140 | 0.000 | 17 | |
22 | Ostrov nad Oslavou | 119 | 0.000 | 16 | |
23 | Okrouhlička | 116 | 0.000 | 15 | |
24 | Žďár nad Sázavou | 113 | 0.000 | 14 | |
25 | Ledeč nad Sázavou | 94 | 0.000 | 13 | |
26 | Dobroutov | 93 | 0.000 | 12 | |
27 | Květnov | 63 | 0.000 | 11 | |
28 | Lučice | 56 | 0.000 | 10 | |
29 | Všechlapy | 50 | 0.000 | 9 | |
30 | Květnov | 40 | 0.000 | 8 | |
31 | Jihlava | 29 | 0.000 | 7 | |
32 | Studenka | 10 | 0.000 | 6 | |
33 | Květnov | 0 | 0.000 | 1 | |
33 | Kochánov | 0 | 0.000 | 1 | |
33 | Kochánov | 0 | 0.000 | 1 | |
33 | Dobronín | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 25.07.2020 | ||||||||
Místo konání závodu | Chata Hubertka | ||||||||
Kraj | Vysočina | ||||||||
Název závodu | Rybářské závody na Hubertce | ||||||||
Název vodní plochy | Fuksul | ||||||||
|
|||||||||
Popis cesty | Na trase mezi Havl.Brodem a Jihlavou | ||||||||
Upoutávka | |||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 40 závodníků Vampola Václav - Suchá Horký Miroslav - Studénka Kračmar Jiří - Studénka Starý Lukáš - Studénka Soukup Ivo - Třebíč Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou Doležal Vladimír - Chotěboř Mokrá Jana - Najdek Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy Coufal Zdeněk - Jihlava Bareš Vladimír - Slepotice Pefek Karel - Kostelní Vydří Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou Nekula František st. - Dobroutov Nekula František ml. - Dobroutov Pavlíček Michal - Ledeč nad Sázavou Musílek Petr - Chotěboř Pajer Stanislav - Ledeč nad Sázavou Prchal Jan - Lučice Mendl Radek - Telč Bureš Michal - Jihlava Turský Jindřich - Krchleby Homolka Ludvík - Ostrov nad Oslavou Skryja Matěj - Ostrov nad Oslavou Kahoun Jaroslav - Okrouhlička Jaroš Jan - Květnov Hanzal Ondřej - Želetava Paulíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou Trousil Milan - Havlíčkův Brod Toth Roman - Havlíčkův Brod Vojáček Milan - Lípa Houser Otakar - Všechlapy Janouch Miroslav - Všechlapy Beránková Radka - Květnov Beránek Petr - Květnov Kratochvíl Marek - Kochánov Říha Pavel - Dobronín Jaroš Miroslav - Dobronín | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr, amur, lín, pstruh, plotice, okoun | ||||||||
Bodování | Všechny druhy ryb (cm) | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry, diplomy, živé tele, sud piva a další... | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Po celý den k jídlu grilované steaky, pstruzi... | ||||||||
Pořadatel | Telefon: 602607068 |