Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroměřice nad Rokytnou | 28.9 | 0.000 | 40 | |
2 | Kostelní Radouň | 27.72 | 0.000 | 39 | |
3 | Čejov | 15.755 | 0.000 | 38 | |
4 | Prostřední Vidří | 13.25 | 0.000 | 37 | |
5 | Chotěboř | 10.63 | 0.000 | 36 | |
6 | Domanín | 9.415 | 0.000 | 35 | |
7 | Domanín | 9.085 | 0.000 | 34 | |
8 | Nová Bystřice | 8.97 | 0.000 | 33 | |
9 | Chlum u Třeboně | 8.265 | 0.000 | 32 | |
10 | Vojířov | 8.17 | 0.000 | 31 | |
11 | Žďár nad Sázavou | 7.73 | 0.000 | 30 | |
12 | Jindřichův Hradec | 7.25 | 0.000 | 29 | |
13 | Branná | 6.475 | 0.000 | 28 | |
14 | Žďár nad Sázavou | 5.945 | 0.000 | 27 | |
15 | Kladruby | 5.76 | 0.000 | 26 | |
16 | Domanín | 5.18 | 0.000 | 25 | |
17 | Smrk | 5 | 0.000 | 24 | |
18 | Žďár nad Sázavou | 4.915 | 0.000 | 23 | |
19 | Lodhéřov | 4.845 | 0.000 | 22 | |
20 | Branná | 4.69 | 0.000 | 21 | |
21 | Jindřichův Hradec | 4.19 | 0.000 | 20 | |
22 | Tábor | 4.055 | 0.000 | 19 | |
23 | Blatnice | 3.99 | 0.000 | 18 | |
24 | Jindřichův Hradec | 3.9 | 0.000 | 17 | |
25 | Telč | 3.65 | 0.000 | 16 | |
26 | Kamenice nad Lipou | 3.59 | 0.000 | 15 | |
27 | Žďár | 3.55 | 0.000 | 14 | |
28 | Břilice | 3.015 | 0.000 | 13 | |
29 | Jindřichův Hradec | 2.91 | 0.000 | 12 | |
30 | Nová Bystřice | 2.87 | 0.000 | 11 | |
31 | Dublovice | 2.54 | 0.000 | 10 | |
32 | Nová Olešná | 2.35 | 0.000 | 9 | |
33 | České Velenice | 2.085 | 0.000 | 8 | |
34 | Nové Hrady | 1.72 | 0.000 | 7 | |
35 | Jihlava | 1.71 | 0.000 | 6 | |
36 | Jindřichův Hradec | 1.7 | 0.000 | 5 | |
37 | Otín | 1.5 | 0.000 | 4 | |
38 | Jindřichův Hradec | 1.065 | 0.000 | 3 | |
39 | Havlíčkův Brod | 0.94 | 0.000 | 2 | |
40 | Jaroměřice nad Rokytnou | 0.61 | 0.000 | 1 | |
41 | Hradec Králové | 0 | 0.000 | 1 | |
41 | Hatín | 0 | 0.000 | 1 | |
41 | Jihlava | 0 | 0.000 | 1 | |
41 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 1 | |
41 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 1 | |
41 | Počátky | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (5) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 06.06.2020 | ||||||||
Místo konání závodu | Jarošov nad Nežárkou | ||||||||
Kraj | Jihočeský | ||||||||
Název závodu | 3 ročník jarní šupinky | ||||||||
Název vodní plochy | Malá vodní nádrž Jarošov nad Nežárkou | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Upoutávka | |||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 44 závodníků Mátl František - Jindřichův Hradec Štrouf Vladimír - Jihlava Procházka Jaroslav - Jaroměřice nad Rokytnou Blecha Karel st. - Hradec Králové Doležán Vladimír - Chotěboř Novák Radek Jaroměřice nad Rokytnou Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Hos Martin - Otín Galko Daniel - Břilice Spěvák Milan st. - České Velenice Bertok Milan - Dublovice Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou Blecha Miroslav - Počátky Kovář Martin - Praha Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou Košina Pavel - Domanín Vlčák Luboš Domanín Nojman Zdeněk Domanín Malý František - Kostelní Radouň Malaník Petr - Nová Olešná Kříž Pepíček -Jindřichův Hradec Mendl Radek - Telč Bureš Michal - Jihlava Moravec Pavel - Čejov Volf Jakub - Žďár Herout Vít - Vojířov Šiška Pavel - Kamenice nad Lipou Růžička Miroslav ml. - Tábor Růžička Miroslav st. - Tábor Toman František st. - Jaroměřice nad Rokytnou Linhart Martin - Jindřichův Hradec Kos Tomáš- Jindřichův Hradec Volf Józef - nová Bystřice Kratochvíl Petr - nová Bystřice Matějka Václav - Nové Hrady Kejst Martin - Lodhéřov Klouček Jan st. - Branná Mádlová Iva - Jindřichův Hradec Mádl Petr - Jindřichův Hradec Černý Jindřich ml. - Jindřichův Hradec Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Belušiak Ladislav - Jindřichův Hradec Číž Luboš - Jindřichův Hradec | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Poctivé losování losování číslo platí na oba poločasi. losovat budou závodníci dle pořadí přihlášení | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | Dle rybářského řádu | ||||||||
Zakázané nástrahy | Patentky malá a veká,živá a mrtvá rybička | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | kapr,amur,bílá ryba,karas atd | ||||||||
Bodování | 1g 1 bod veškerá ryba se počítá | ||||||||
Ocenění pro vítěze | 1 misto pohár +3 000 Kč 2 místo pohár +2 000 Kč 3 místo pohár +1 000Kč 4-10 místo ceny dle vlastního výběru | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno možnost příjezdu v pátek 5.6 2020 Vybavení,vezírek,podložka.Šetrné zacházení s rybou | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Luboš Číž |
||||||||
Pořadatel |
Název: Luboš Číž Email: lubo06@seznam.cz Telefon: 722782440 |