Žebříček - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 447 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 12 | 306 | 385 | 32.08 |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 9 | 299 | 305 | 33.89 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 13 | 280 | 351 | 27.00 |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 7 | 254 | 254 | 36.29 | |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 242 | 242 | 30.25 |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 10 | 240 | 274 | 27.40 |
7 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 229 | 229 | 38.17 |
8 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 6 | 214 | 214 | 35.67 | |
8 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 12 | 214 | 266 | 22.17 |
10 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 11 | 207 | 235 | 21.36 |
11 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 6 | 201 | 201 | 33.50 |
12 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 197 | 197 | 28.14 |
13 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 189 | 189 | 31.50 |
14 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 9 | 187 | 193 | 21.44 |
15 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 184 | 202 | 18.36 |
16 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 183 | 195 | 19.50 |
17 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 181 | 181 | 30.17 |
18 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 176 | 176 | 22.00 |
19 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 8 | 175 | 175 | 21.88 |
20 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 172 | 201 | 16.75 |
21 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 6 | 168 | 168 | 28.00 |
22 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 8 | 156 | 156 | 19.50 | |
23 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 155 | 155 | 38.75 |
23 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 155 | 155 | 22.14 |
23 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 155 | 155 | 22.14 |
26 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 154 | 154 | 25.67 |
26 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 154 | 154 | 22.00 |
28 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 7 | 153 | 153 | 21.86 |
29 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 6 | 148 | 148 | 24.67 |
30 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 139 | 139 | 17.38 |
31 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 138 | 138 | 23.00 |
32 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
32 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 6 | 135 | 135 | 22.50 |
34 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 7 | 134 | 134 | 19.14 |
34 | Černý Jan | Pardubice | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
36 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 132 | 132 | 26.40 |
37 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 4 | 127 | 127 | 31.75 | |
38 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 125 | 125 | 31.25 |
39 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 123 | 123 | 20.50 |
39 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 5 | 123 | 123 | 24.60 |
41 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
42 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
43 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
44 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 3 | 102 | 102 | 34.00 |
45 | Bína Libor | Dlouhý Most | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
45 | Rybenský Roman | Němčice | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
47 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
47 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 6 | 95 | 95 | 15.83 |
47 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
50 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
50 | Tobolka Milan | Nechanice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
52 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
53 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 91 | 91 | 30.33 |
54 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 6 | 90 | 90 | 15.00 | |
55 | Pětík Marek | Libišany | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
56 | Jaroš Marek | Hostinné | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
57 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 85 | 85 | 14.17 |
57 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
59 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
60 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
61 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 82 | 82 | 11.71 | |
61 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
63 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 81 | 81 | 20.25 |
64 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
64 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
64 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
64 | Takács Pavel | Světnov | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
68 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
68 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
70 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
70 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
72 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 9 | 75 | 81 | 9.00 | |
73 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 74 | 74 | 14.80 |
74 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
74 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 6 | 73 | 73 | 12.17 |
76 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
77 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
77 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
79 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 67 | 67 | 22.33 |
80 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
80 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 66 | 66 | 13.20 | |
80 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
83 | Váňa Jindřich | Praha | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
84 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
85 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
86 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
86 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
88 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
89 | Přibyl David | Vlčice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
90 | Porazík Jakub | Kolešov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
90 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
92 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
93 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
93 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
93 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
93 | Roušal Luděk | Neratovice | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
93 | Tauber Pavel | Němčičky | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
98 | Carda Radek | Opočno | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
98 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
98 | Šnicer Petr | Veltěže | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
101 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
101 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
101 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
104 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
105 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 5 | 48 | 48 | 9.60 |
106 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 5 | 46 | 46 | 9.20 |
107 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
107 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
107 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
107 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
111 | Bílek Milan | Zlosyň | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
111 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
111 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
114 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
114 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
114 | Mokrá Jana | Najdek | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
114 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
114 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
114 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
114 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
114 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
122 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
122 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
124 | Novák Petr | Ostrov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
124 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
124 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
124 | Pryl Stanislav | Pardubice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
124 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
124 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
124 | Žuková Marie | Opočno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
131 | Macháně Radek | Krčín | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
131 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
131 | Novák Josef | Bořice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
131 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
131 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
131 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
131 | Tobolka Daniel | Nechanice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
131 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
139 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
139 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 39 | 39 | 9.75 |
139 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
142 | Malý František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
142 | Pišl Lukáš | Javornice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
142 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
145 | Cimburek František | Kameničky | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
145 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
145 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
145 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
145 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
145 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
145 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
145 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
153 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
153 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
153 | Pelc Pavel | Předklášteří | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
153 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
153 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
158 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
158 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
158 | Hložek František | Bílina | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
158 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
158 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
158 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
158 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
158 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
158 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
158 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
168 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
168 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
168 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
168 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
168 | John Roman | Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
168 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
168 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
175 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
175 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
175 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
175 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
175 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
175 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
175 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
182 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
182 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
182 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
182 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
182 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
182 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
182 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
189 | Babka Pavel | Chloumek | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
189 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
189 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
189 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
189 | Kosař Jiří st. | Opočno | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
189 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
189 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
189 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
189 | Prášek Karel | Vémyslice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
189 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
189 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
189 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
201 | Kratochvíl Vladimír | Jaroměř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
201 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
203 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
203 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
203 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
203 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
203 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
203 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
203 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
203 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
203 | Švanda Radek | Česká Skalice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
212 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
212 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
212 | Kašpar Richard | Náchod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
212 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
212 | Nimko Marian | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
212 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
212 | Váňa Michal | Vepřek | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
212 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
212 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
212 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
222 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 27 | 27 | 9.00 |
222 | Boháček Lukáš | Pardubice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
222 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 27 | 27 | 9.00 |
222 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
222 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
222 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
228 | Fiala Erik | Zvole | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
228 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
228 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
228 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
228 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
228 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
234 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
234 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
237 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
237 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 24 | 24 | 6.00 |
237 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
237 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
237 | Nováková Eva | Police nad Metují | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
237 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
237 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 4 | 24 | 24 | 6.00 |
237 | Středa Josef | Velký Dřevíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
237 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
246 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
246 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
246 | Pučeník Pavel | Kdyně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
246 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
246 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
251 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
251 | Hampejs David | Bílina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
251 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
251 | Horáček Martin | Dolínek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
251 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
256 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
256 | Halíř Jiří | Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
256 | Henzl Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
256 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
256 | Klika Martin | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
256 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
256 | Šrámek Milan | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
256 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
264 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
264 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
266 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
266 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
266 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
266 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
266 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
266 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
272 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
272 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
272 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
272 | Prášek Marek | Vémyslice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
272 | Roudný Stanislav | Říkov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
272 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
272 | Čtvrtečka Jan ml. | Roztoky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
279 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
279 | Píša Václav | Hradec Králové | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
281 | Moravec Václav | Hostín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
281 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
283 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
283 | Faitl Marek | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
283 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
283 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
283 | Netolická Halina | Bylany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
283 | Pandula Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
283 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
283 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
283 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
292 | Benc Zdeněk | Jitkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
292 | Vnouček Petr ml. | Praha | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
292 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
292 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
296 | Kagánek Ladislav | Tachov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
296 | Novák Pavel | Úžice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
296 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
296 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
296 | Suchá Diana | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
296 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
302 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
302 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
302 | Hruška Štefan | Zlosyň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
302 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
302 | Koukol Jan | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
302 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
302 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
302 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
302 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
302 | Šupa Josef | Hradec Králové | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
312 | Bendl Ladislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
312 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
312 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
312 | Michková Eva | Orel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
312 | Richter Karel | Vtelno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
312 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
312 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
319 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
319 | Pišna Celestýn | Kamenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
319 | Rezek Ondřej | Velká Bukovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
322 | Bouchner Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
322 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
322 | Dammers George | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
322 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
322 | Skřivanová Miroslava | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
322 | Zahradník Michal | Platenice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
328 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
328 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
328 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
328 | Práza Josef | Broumov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
332 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Hora František st. | Václavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Kliment Jan | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Lounek Miroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
332 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Lévai Josef | Jenišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Mach Václav | Pernink | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Poláček David | Teplá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Subrt Jan | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Vitner Petr | Kněževes | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Vrájík Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Vykoukal Michal | Chotěboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Šebo Jiří | Rotava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
332 | Šesták Václav | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Cecava Petr | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Doležal Michal | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Dvořák Luděk | Tatenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Erdinger Dominik | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Hamská Jaroslava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
357 | Hankocy Jaroslav | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Havlíček Tomáš | Mohelnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Herman Michal | Radostovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Holý Miroslav | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Jarkovský Jiří | Blešno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Kalus Petr | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Klapálek Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Konečný Lubomír | Olomouc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Kántor Michal | Bystřice nad Pernšejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Křivan Ladislav | Rohenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Lauko Lukáš | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Lánský Jan | Lísek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Maják Marek | Borohrádek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Malínský Adolf | Nová Paka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Miková Simona | Přišimasy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Moravec Jan | Semily | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Novák Jaroslav | Hrochův Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Petružálková Nikol | Plotiště nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Petrásek Ladislav | Radvanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Prokop Matěj | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Prokop Miroslav | Havlovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Putina Jan | Olomouc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Rambousek Jaroslav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Slavík Michal | Kopidlno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Sládeček Miroslav | Přišimasy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Stolín Jiří | Velká Bukovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Suchý David | Dobrá Voda | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Zahradník Vlastimil ml. | Vysoké Mýto | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Čermák Jaromír ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Červený Jaroslav nejml. | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
357 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
357 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
357 | Žák Patrik | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 |