Žebříček - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 490 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 11 | 406 | 406 | 36.91 |
2 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 13 | 386 | 403 | 31.00 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 373 | 373 | 37.30 |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 360 | 360 | 32.73 |
5 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 11 | 315 | 315 | 28.64 |
6 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 312 | 312 | 34.67 |
7 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 10 | 302 | 302 | 30.20 |
8 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 11 | 295 | 295 | 26.82 |
9 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 293 | 293 | 29.30 |
10 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 7 | 285 | 285 | 40.71 |
11 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 10 | 280 | 280 | 28.00 |
12 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 10 | 275 | 275 | 27.50 |
13 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 269 | 269 | 26.90 |
14 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 8 | 259 | 259 | 32.38 | |
15 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 6 | 241 | 241 | 40.17 |
16 | Rybenský Roman | Němčice | 9 | 237 | 237 | 26.33 | |
17 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 233 | 233 | 29.13 |
18 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 221 | 221 | 31.57 | |
19 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 6 | 220 | 220 | 36.67 |
20 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 8 | 215 | 215 | 26.88 |
21 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 214 | 214 | 26.75 |
22 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 208 | 208 | 29.71 |
23 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 206 | 206 | 34.33 |
24 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 6 | 203 | 203 | 33.83 |
24 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 8 | 203 | 203 | 25.38 |
26 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 190 | 190 | 19.00 |
27 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 189 | 189 | 17.18 |
28 | Nováková Renata | Hrobice | 10 | 187 | 187 | 18.70 | |
29 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 6 | 183 | 183 | 30.50 |
30 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 6 | 166 | 166 | 27.67 | |
30 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 8 | 166 | 166 | 20.75 |
32 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 6 | 163 | 163 | 27.17 |
33 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
34 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 155 | 155 | 25.83 |
35 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 5 | 138 | 138 | 27.60 | |
36 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 5 | 137 | 137 | 27.40 |
37 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 3 | 132 | 132 | 44.00 | |
38 | Kondras Přemysl | Pardubice | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
39 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 130 | 130 | 32.50 |
40 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
41 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 127 | 127 | 21.17 |
42 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 122 | 122 | 17.43 |
43 | Kučera Lukáš | Dašice | 4 | 120 | 120 | 30.00 | |
44 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 5 | 117 | 117 | 23.40 |
45 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
46 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 7 | 111 | 111 | 15.86 |
47 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 3 | 105 | 105 | 35.00 | |
48 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
49 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 103 | 103 | 17.17 |
49 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 103 | 103 | 25.75 |
51 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 4 | 92 | 92 | 23.00 |
52 | Pryl Stanislav | Pardubice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
52 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 7 | 89 | 89 | 12.71 |
54 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
54 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
56 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
57 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
58 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 85 | 85 | 17.00 |
58 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
58 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 6 | 85 | 85 | 14.17 | |
61 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 84 | 84 | 42.00 |
62 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
62 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
62 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
65 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
66 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
67 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 7 | 77 | 77 | 11.00 |
68 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
69 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
69 | Švanda Radek | Česká Skalice | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
71 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
72 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
72 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 5 | 72 | 72 | 14.40 |
74 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
75 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
75 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
77 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
77 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 69 | 69 | 11.50 |
77 | Takács Pavel | Světnov | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
80 | Pleskot Jan | Hrobice | 5 | 68 | 68 | 13.60 | |
81 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
82 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
83 | Brendl Patrik | Lanškroun | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
83 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
83 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
83 | Šupa Josef | Hradec Králové | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
87 | Tobolka Milan | Nechanice | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
88 | Drabík Martin | Kocléřov | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
88 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
90 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
91 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
91 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
91 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
94 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
94 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
96 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
96 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
98 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
98 | Přibyl David | Vlčice | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
100 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
100 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
102 | Jaroš Marek | Hostinné | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
103 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
104 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
104 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
104 | Vorlíček František | Kostomlátky | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
104 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
108 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
108 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
110 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
110 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
112 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
112 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
112 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
112 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
112 | Provazníková Jitka | Dřenice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
112 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
118 | Ondra Jiří | Slavkovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
118 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
118 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
118 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
118 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
123 | Bedrník Jan | Jaroměř | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
123 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
123 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 41 | 41 | 10.25 |
123 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
127 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
127 | Máslo Leoš | Police nad Metují | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
127 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
127 | Pakosta Oldřich | Jimramov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
127 | Salaba David | Jilemnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
127 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
133 | Horyna Tomáš | Broumov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
133 | Horák Jan | Brno | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
133 | Rejnart Jan | Teplice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
133 | Smola Pavel | Budíkov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
133 | Zahradník Michal | Platenice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
138 | Chumash Yevhenii | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
138 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
138 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
141 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
141 | Kohout Mykola | Mirovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Prášek Marek | Vémyslice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
141 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
148 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
148 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Nováková Eva | Police nad Metují | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Řehák Václav | Police nad Metují | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
155 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
155 | Macháně Radek | Krčín | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
155 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
155 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
155 | Oubrecht Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
155 | Provazník Jiří | Dřenice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
155 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
155 | Tonkoskhur Eugenyi | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
163 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
163 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
163 | Hoksy Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
163 | Pečinka Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
163 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
163 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
169 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
169 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
169 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
172 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
172 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
172 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
172 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
172 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
177 | Brendlová Petra | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
177 | Chaloupka Radek | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
177 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
177 | Kocián Jiří | Meziměstí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
177 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
177 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
177 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
177 | Nimko Marian | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
177 | Papež Jiří | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
177 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
177 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
177 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
189 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Tichý Petr | Slatiňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
189 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
195 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Hlušek Dalibor | Bezděkov nad Metují | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Hurt Martin | Zbraslavice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
195 | John Roman | Opočno | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
195 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
195 | Kudla Pavel | Chotěboř | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
195 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Pavlík Tomáš | Býkev | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Veselý Adam | Stránecká Zhoř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Zrnová Jitka | Benešov | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
208 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
208 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
208 | Horák David | Luže | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
208 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
208 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
213 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
213 | Bělovský Jan | Chotěboř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Gersner David | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
213 | Havránek David | Stříbro | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
213 | Konfršt Luboš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
213 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Marek Matyáš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
213 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
213 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
229 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
229 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
229 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
229 | Němcová Hana | Nasavrky | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
229 | Pavlíček Kamil | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
229 | Píša Václav | Hradec Králové | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
229 | Rössler Josef ml. | Police nad Metují | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
229 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
237 | Bulak Serhiy | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
237 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
237 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
237 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
237 | Kůrka Pavel | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
237 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
237 | Novotná Lenka | Zámrsk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
237 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
237 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
237 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
247 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
247 | Berka Jiří st. | Police nad Metují | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
247 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
247 | Machač Václav | Drahov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
247 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
247 | Pelc Pavel | Předklášteří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
247 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
247 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
247 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
247 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
247 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
247 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
259 | Barešová Jitka | Slepotice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Carda Radek | Opočno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Hlušek Dalibor ml. | Bezděkov nad Metují | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
259 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Janovský Martin | Rozsochatec | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
259 | Kosina Marek | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Martínková Zuzana | Pardubice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
259 | Mokrá Jana | Najdek | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
259 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
275 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
275 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
275 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
275 | Matoušek Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
275 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
275 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
275 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Hrubeš Pavel | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
282 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
282 | Kravčuk Taras | Nové Město na Moravě | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
282 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
282 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
282 | Žemličková Pavlína | Slatiňany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
288 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
288 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
288 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
288 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
288 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
288 | Zbořil Jindřich | Pěkov u Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
288 | Žemličková Jana | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
295 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
295 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
295 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
295 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
295 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
295 | Štrick Josef | Zbečník | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
301 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Máslová Veronika | Police nad Metují | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
309 | Aleksandrov Aleksander | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
309 | Burock Jiří | Neratovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
309 | Franc Štěpán | Náchod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
309 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
309 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
309 | Knittel Jaroslav | Pěkov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
309 | Netolická Halina | Bylany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
309 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
309 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
309 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
309 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
320 | Bumbálek Ctirad | Chrudim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
320 | Malinský Libor | Uhersko Hradišťko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
320 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
320 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
320 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
320 | Šimon Martin | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
320 | Švadlenka Matěj | Plačice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
328 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Burak Oleh | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Dolejší Robert | Čánka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Kučera Viktor | Hlinsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Lebedová Iva | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Meduna Ivan | Hradčany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Miček František | Křetín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
328 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Veselý Pavel | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Žemličková Hana | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
345 | Dziva Jurij | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
345 | Hložek František | Bílina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
345 | Kočír Jan | Mohelnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
345 | Košťál Miloslav | Trutnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
345 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
345 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
345 | Pechová Veronika | Púchov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
345 | Rössler Josef st. | Police nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
354 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
354 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
354 | Košnar Lukáš | Časy | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
354 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
354 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
359 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
359 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
359 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
359 | Kovalec Oldřich | Rozsochatec | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
359 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
359 | Matějásko Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
359 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
366 | Balák Martin | Police nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
366 | Bican Aleš | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
366 | Bicanová Veronika | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
366 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
366 | Kolbe Libor | Trutnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
366 | Lelek Miroslav | Neratovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
366 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
366 | Martincová Bedřiška | Police nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
366 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
366 | Prášek Karel | Vémyslice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
366 | Přiklopil Erik | Horka u Staré Paky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
366 | Vošický Josef | Bílek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
378 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
378 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
378 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
378 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
378 | Pochop Václav | Mrklov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
378 | Sop Petr | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
384 | Berka Jiří ml. | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
384 | Hlušek Daniel | Bezděkov nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
384 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
384 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
384 | Kvasnička Tomáš | Těchlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
384 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
384 | Přiklopil Eliáš | Horka u Staré Paky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
384 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
384 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
393 | Blažek Matěj | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
393 | Bříza Petr | Hostinné | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
393 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
393 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
393 | Franc David | Náchod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
393 | Kočí Jaroslav | Lomnice nad Popelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
393 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
393 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
393 | Veselý David | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
402 | Božilová Pavlína | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
402 | Dostál Jiří | Petrovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
402 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
402 | Kopa Stanislav | Moravičany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
402 | Košnarová Veronika | Časy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
402 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
402 | Polák Filip | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
402 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Bartoš David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
410 | Bohuněk Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
410 | Bohuněk Miloslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
410 | Bohuněk Rudolf | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
410 | Brabec Roman | Slavkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Chrenovský Jaroslav | Chotěboř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Chylka Jan | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Dostálek Adolf | Hostinné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Dryml Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Duna Stanislav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Fiala Vít | Zvole | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Flamberk Patrik | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
410 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Hruška Štefan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Jaro Jakub | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Kaplan Miloš | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Klemt Václav | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Kollertová Oldřiška | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Kroupa Jiří ml. | Předklášteří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Kučera Tobiáš | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Körmendy Kristýna | Velen | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Křivka Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
410 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Malát Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Novotný Michal | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
410 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Pišl Lukáš | Javornice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Samková Dagmar | Hostinné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Schejbal Libor | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Slavík | Uhersko Hradišťko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Udržal Martin | Dolní Ředice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Urban Tomáš | Jílová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Vágner Ladislav | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Zahradník Roman | Platenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Čejka Libor | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Čtvrtečka Jan st. | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Čtvrtečka Jiří ml. | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Říčař Zdeněk | Vítězná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Štefan Stanislav | Cholenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
410 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |