Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 216 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 7 | 170 | 258 | 36.86 |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 6 | 167 | 243 | 40.50 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 144 | 192 | 27.43 |
4 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 7 | 142 | 169 | 24.14 |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 141 | 158 | 31.60 |
6 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
7 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 6 | 124 | 158 | 26.33 |
8 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 6 | 119 | 135 | 22.50 |
9 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 114 | 126 | 21.00 |
9 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
11 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
12 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 112 | 118 | 23.60 |
13 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 111 | 111 | 27.75 |
14 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 109 | 129 | 21.50 |
15 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 107 | 120 | 24.00 |
16 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 5 | 105 | 111 | 22.20 |
16 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 6 | 105 | 123 | 20.50 |
18 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
18 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 103 | 103 | 25.75 |
20 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
21 | Tobolka Milan | Nechanice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
22 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
22 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
24 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 88 | 94 | 18.80 |
25 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
26 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
26 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 84 | 84 | 42.00 |
26 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 84 | 84 | 42.00 |
29 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
29 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 5 | 80 | 86 | 17.20 | |
29 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
32 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
33 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 3 | 77 | 77 | 25.67 |
34 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 2 | 76 | 76 | 38.00 |
35 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
35 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
37 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
38 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
38 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
38 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
41 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 68 | 74 | 14.80 |
41 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
43 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 67 | 73 | 14.60 |
43 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 5 | 67 | 73 | 14.60 |
45 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
46 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
47 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
48 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 6 | 61 | 73 | 12.17 |
48 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
50 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
50 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
52 | Přibyl David | Vlčice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
53 | Bína Libor | Dlouhý Most | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
53 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
53 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
56 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
56 | Pětík Marek | Libišany | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
56 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
59 | Carda Radek | Opočno | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
59 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
61 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
62 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
63 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 6 | 45 | 57 | 9.50 | |
64 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
65 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
66 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
67 | Žuková Marie | Opočno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
68 | Macháně Radek | Krčín | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
68 | Tobolka Daniel | Nechanice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
70 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
71 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 4 | 38 | 38 | 9.50 |
71 | Pišl Lukáš | Javornice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
71 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
71 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
75 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 37 | 37 | 12.33 |
75 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
75 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
78 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
78 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
78 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
81 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
81 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
81 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
81 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
81 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
86 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
86 | John Roman | Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
86 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
89 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
89 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
89 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
92 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
92 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
92 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
95 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
95 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
95 | Kosař Jiří st. | Opočno | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
95 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
95 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
100 | Kratochvíl Vladimír | Jaroměř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
101 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
101 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
101 | Švanda Radek | Česká Skalice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
104 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
104 | Kašpar Richard | Náchod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
104 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
104 | Nimko Marian | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
109 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
109 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
109 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
109 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
113 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
113 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
115 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 24 | 24 | 6.00 |
115 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
115 | Nováková Eva | Police nad Metují | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
115 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 4 | 24 | 24 | 6.00 |
115 | Středa Josef | Velký Dřevíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
115 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
121 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
122 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
123 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
123 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
123 | Klika Martin | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
123 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
123 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
123 | Šrámek Milan | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
129 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
129 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
129 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
129 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
133 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
133 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
133 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
133 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
133 | Roudný Stanislav | Říkov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
133 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
133 | Čtvrtečka Jan ml. | Roztoky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
140 | Píša Václav | Hradec Králové | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
141 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
141 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
143 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
143 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
143 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
143 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
143 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
148 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
149 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
150 | Koukol Jan | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
150 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
150 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
150 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
150 | Šupa Josef | Hradec Králové | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
155 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
155 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
157 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Rezek Ondřej | Velká Bukovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
159 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
159 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
159 | Skřivanová Miroslava | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
162 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
162 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
162 | Práza Josef | Broumov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
165 | Cimburek František | Kameničky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Doležal Michal | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Dvořák Luděk | Tatenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Erdinger Dominik | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Herman Michal | Radostovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Jarkovský Jiří | Blešno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Kalus Petr | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Klapálek Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Křivan Ladislav | Rohenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Lauko Lukáš | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Maják Marek | Borohrádek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Malínský Adolf | Nová Paka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Moravec Jan | Semily | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
165 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Petrásek Ladislav | Radvanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Prokop Matěj | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Prokop Miroslav | Havlovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Pryl Stanislav | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Slavík Michal | Kopidlno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Stolín Jiří | Velká Bukovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Suchý David | Dobrá Voda | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Červený Jaroslav nejml. | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
165 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
165 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
165 | Žák Patrik | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 |