Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 778 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 19 | 614 | 804 | 42.32 |
1 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 20 | 614 | 910 | 45.50 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 25 | 600 | 961 | 38.44 |
4 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 22 | 560 | 828 | 37.64 |
5 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 520 | 543 | 41.77 |
6 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 507 | 529 | 40.69 |
7 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 14 | 499 | 518 | 37.00 |
8 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 20 | 498 | 676 | 33.80 |
9 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 17 | 494 | 580 | 34.12 |
10 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 25 | 491 | 692 | 27.68 |
11 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 14 | 486 | 520 | 37.14 | |
12 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 12 | 474 | 474 | 39.50 |
13 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 11 | 471 | 471 | 42.82 |
14 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 13 | 454 | 462 | 35.54 |
15 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 14 | 452 | 468 | 33.43 |
16 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 12 | 448 | 448 | 37.33 |
17 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 9 | 444 | 444 | 49.33 |
18 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 16 | 429 | 484 | 30.25 |
19 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 21 | 416 | 531 | 25.29 |
20 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 413 | 413 | 45.89 |
21 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 22 | 402 | 540 | 24.55 |
22 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 10 | 385 | 385 | 38.50 |
23 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 11 | 381 | 381 | 34.64 | |
24 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 20 | 367 | 473 | 23.65 |
25 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 14 | 362 | 385 | 27.50 |
26 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 16 | 355 | 397 | 24.81 |
26 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 13 | 355 | 363 | 27.92 |
26 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 8 | 355 | 355 | 44.38 | |
29 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 12 | 350 | 350 | 29.17 | |
30 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 348 | 348 | 31.64 |
30 | Taichner Radek | Mikulovice | 14 | 348 | 364 | 26.00 | |
32 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 11 | 343 | 343 | 31.18 | |
33 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 14 | 336 | 354 | 25.29 |
34 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 12 | 322 | 322 | 26.83 |
35 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 8 | 320 | 320 | 40.00 |
36 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 314 | 330 | 23.57 |
37 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 13 | 313 | 321 | 24.69 | |
38 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 16 | 310 | 358 | 22.38 |
39 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 13 | 308 | 316 | 24.31 |
40 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 11 | 305 | 305 | 27.73 |
41 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 11 | 299 | 299 | 27.18 |
42 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 9 | 298 | 298 | 33.11 |
43 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 291 | 291 | 36.38 |
43 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 14 | 291 | 307 | 21.93 |
45 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 289 | 289 | 48.17 | |
46 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 288 | 288 | 24.00 |
47 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 7 | 285 | 285 | 40.71 | |
48 | Provazník Michal | Dřenice | 7 | 283 | 283 | 40.43 | |
49 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 9 | 278 | 278 | 30.89 |
50 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 11 | 274 | 274 | 24.91 |
51 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 16 | 273 | 305 | 19.06 | |
52 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 11 | 266 | 266 | 24.18 | |
53 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 7 | 257 | 257 | 36.71 |
53 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 12 | 257 | 257 | 21.42 | |
55 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 10 | 254 | 254 | 25.40 | |
56 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 9 | 250 | 250 | 27.78 | |
57 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 7 | 246 | 246 | 35.14 | |
58 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 238 | 238 | 39.67 |
59 | Takács Pavel | Světnov | 6 | 237 | 237 | 39.50 | |
60 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 7 | 234 | 234 | 33.43 | |
61 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 233 | 233 | 23.30 |
62 | Kadlec František | Zlíč | 12 | 227 | 227 | 18.92 | |
63 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 6 | 217 | 217 | 36.17 | |
64 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 11 | 214 | 214 | 19.45 | |
64 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 6 | 214 | 214 | 35.67 | |
66 | Mokrá Jana | Najdek | 7 | 212 | 212 | 30.29 | |
67 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 5 | 208 | 208 | 41.60 |
68 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 6 | 201 | 201 | 33.50 |
68 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 201 | 201 | 33.50 | |
70 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 6 | 200 | 200 | 33.33 | |
71 | Raniak Martin | Třešť | 5 | 199 | 199 | 39.80 | |
72 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 8 | 197 | 197 | 24.63 |
73 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 5 | 185 | 185 | 37.00 | |
73 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 5 | 185 | 185 | 37.00 |
75 | Franěk Robert | Trutnov | 6 | 183 | 183 | 30.50 | |
75 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 5 | 183 | 183 | 36.60 |
77 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 181 | 181 | 30.17 |
78 | John Roman | Opočno | 4 | 172 | 172 | 43.00 | |
78 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
80 | Moravec Pavel | Čejov | 4 | 171 | 171 | 42.75 | |
81 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 10 | 170 | 170 | 17.00 | |
82 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 169 | 169 | 33.80 | |
83 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 5 | 168 | 168 | 33.60 | |
83 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 5 | 168 | 168 | 33.60 | |
83 | Škoda František | Pacov | 4 | 168 | 168 | 42.00 | |
86 | Turský Jindřich | Krchleby | 6 | 167 | 167 | 27.83 | |
87 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 165 | 165 | 27.50 |
88 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 159 | 159 | 53.00 | |
89 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 4 | 158 | 158 | 39.50 |
90 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 143 | 143 | 23.83 | |
91 | Synek Martin | Choceň | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
92 | Dostál Matouš | Králíky | 6 | 141 | 141 | 23.50 | |
92 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
92 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 6 | 141 | 141 | 23.50 |
95 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 5 | 136 | 136 | 27.20 |
96 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
96 | Šupol Petr | Libišany | 8 | 135 | 135 | 16.88 | |
98 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
99 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 4 | 132 | 132 | 33.00 | |
100 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 3 | 129 | 129 | 43.00 | |
100 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 3 | 129 | 129 | 43.00 | |
102 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
103 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 3 | 127 | 127 | 42.33 | |
104 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 6 | 126 | 126 | 21.00 | |
105 | Pšeničný Pavel | Opočno | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
106 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
107 | Polívka Martin | Přibyslav | 3 | 123 | 123 | 41.00 | |
108 | Beneš Milan | Tušť | 3 | 122 | 122 | 40.67 | |
109 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 3 | 121 | 121 | 40.33 | |
110 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 3 | 120 | 120 | 40.00 | |
111 | Chlád Josef | Kosičky | 5 | 119 | 119 | 23.80 | |
111 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 119 | 119 | 39.67 |
111 | Tůma Jiří | Rousínov | 5 | 119 | 119 | 23.80 | |
114 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 7 | 118 | 118 | 16.86 |
115 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
116 | Záhora Petr | Bžany | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
117 | Pryl Stanislav | Pardubice | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
118 | Růžička Josef | Čeperka | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
119 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
120 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
120 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
122 | Tůma Jakub | Rousínov | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
123 | Hanzal Ondřej | Želetava | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
123 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 3 | 104 | 104 | 34.67 |
125 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
126 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
127 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
127 | Kůrka Pavel | Pardubice | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
127 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
130 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
131 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 3 | 98 | 98 | 32.67 | |
131 | Pásler Vlastimil | Spyta | 8 | 98 | 98 | 12.25 | |
133 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 95 | 95 | 47.50 |
134 | Havránek Radek | Čejov | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
135 | Přibyl David | Vlčice | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
135 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
135 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
138 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
139 | Mlčák Luboš | Domanín | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
140 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
140 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
142 | Lochman Pavel | Zdelov | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
142 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
144 | Charvát Valentin | Jihlava | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
145 | Bureš Jan | Počátky | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
145 | Carda Radek | Opočno | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
145 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
148 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
149 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
149 | Dvořák Radek | Pardubice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
149 | Hložek František | Bílina | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
149 | Honc Josef | Rumburk | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
149 | Jakubík Stanislav | Hradec Králové | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
149 | Tlustý Luboš | Svratouch | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
155 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
155 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
155 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
155 | Švec Jakub | Zhořec | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
159 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
160 | Černý Martin | Babice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
161 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
161 | Košina Pavel | Domanín | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
161 | Matal Karel | Černá Hora | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
161 | Šinták Marek | Hradec Králové | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
165 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
165 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
165 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
168 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
168 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
170 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
170 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
172 | Vávra Luboš | Lanškroun | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
172 | Černý Jan | Pardubice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
174 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
174 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
174 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
177 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
177 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
177 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
180 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
180 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
180 | Zrnová Jitka | Benešov | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
183 | Hodík Martin | Slepotice | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
183 | Křen Jan | Telč | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
183 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
186 | Babka Pavel | Chloumek | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
186 | Hofman David | Hrochův Týnec | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
186 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
186 | Provazník Jiří | Dřenice | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
190 | Motal Jakub | Dřenice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
191 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
192 | Mackura Zdeněk | Pernink | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
193 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
193 | Neumann Zdeněk | Domanín | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
193 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
196 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
196 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
198 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
199 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
199 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
199 | Slavík Jaromír | Humpolec | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
202 | Paštika Miloš | Opočno | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
202 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
204 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
204 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
204 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
204 | Kejst Martin | Lodhéřov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
204 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
204 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
210 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
210 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
212 | Blecha Karel st. | Hradec Králové | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
212 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
212 | Kosař Jiří st. | Opočno | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
212 | Maček Miloš | Roztoky | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
216 | Jukl Ivan | Nemošice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
216 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
216 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
219 | Bertok Milan | Dublovice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
219 | Hudeček František | Chýšť | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
219 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
219 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
223 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
223 | Jón Richard | Chlum | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
223 | Kunc Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
223 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
223 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
223 | Vískot Zdeněk ml. | Moravské Budějovice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
223 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
230 | Beck Milan | Prachatice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
230 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
230 | Kotyk Michal | Sadová | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
230 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
230 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
230 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
230 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
230 | Tecl Miloslav | Pozovice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
238 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
238 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
238 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
238 | Slavík Ondřej | Radimovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
238 | Svárovský David | Čejov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
238 | Tichopád Marek | Žďár nad Sázavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
238 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
238 | Čuřík Václav | Kolín | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
246 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
246 | Bříza Filip | Jiřice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
246 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
246 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
246 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
251 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
251 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
251 | Maršík Jan | Pelhřimov | Krmiči | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
254 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
254 | Doležalová Lída | Pardubice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
254 | Komárek Dominik | Obědovice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
254 | Kruml Martin | Hradec Králové | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
254 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
254 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
254 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
254 | Turský David | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
254 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
263 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
263 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
263 | Goncearenco Roman | Humpolec | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
263 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
263 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
263 | Klobusovký Miroslav | Libická Lhotka | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
263 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
270 | Bartoníček Josef | Petrovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Deml Robin | Nový Bydžov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
270 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Kráčmar Vladimír | Kochánov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Novák Radek ml. | Blatnice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Peška Robin | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Prchal Jan | Lučice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
270 | Říha Bohumil | Světlá nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
280 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
280 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
280 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
280 | Vaňásek Karel ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
280 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
285 | Dolejší Robert | Čánka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
285 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
285 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
285 | Vodičková Kateřina | Příbram | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
289 | Bidmon Pavel | Korouhev | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
289 | Boháček Lukáš | Pardubice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
289 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
289 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
289 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
289 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
295 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
295 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
295 | Makešová Veronika | Lukavice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
295 | Myška Libor | Holice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
295 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
295 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
295 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
295 | Rubák Vojtěch | Hradec Králové | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
295 | Vopršal Filip | Radňovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
304 | Ardelán Denis | Lodín | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
304 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
304 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
304 | Makeš Lukáš | Lukavice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
304 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
304 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
304 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
304 | Šafář Miroslav | Kunštát | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
304 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
313 | Baran Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
313 | Bogapov Petr | Chvojenec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
313 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
313 | Lhotský Patrik | Časy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
313 | Přikryl Roman | Ochoz u Tišnova | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
313 | Staňková Petra | Pardubice | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
313 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
313 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
321 | Beck Jiří | Prachatice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
321 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
321 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
321 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
321 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
321 | Rolník Jan | Chýšť | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
321 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
321 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
321 | Žemlička Pavel | Ostrov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
330 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
330 | Grec Michal | Maršovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
330 | Hrachovina Miloš | Mokré | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
330 | Hrušková Sarah | Holice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
330 | Janků Nikola | Dolní Přím | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
330 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
330 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
330 | Strnadová Barbora | Pelhřimov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
330 | Svída Viktor | Moravské Knínice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
339 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
339 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
339 | Matěcha Michal | Minkovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
339 | Mysliveček Miroslav | Plzeň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
339 | Pelikánová Eliška | Slatiňany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
339 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
339 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
339 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
339 | Záboj Petr | Liberec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
339 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
349 | Krupička František | Batelov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
349 | Michalský Petr | Postoloprty | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
349 | Nunvář Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
349 | Riedl Patrik | Humpolec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
349 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
349 | Smrco Adam | Nové Město nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
349 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
349 | Štůla Jan | Tři Studně | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
357 | Hlavinka Jiří | Mžany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
357 | Janata Matěj | Košťálov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
357 | Pánková Aneta | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
357 | Sklenář Jan ml. | Bohdalec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
357 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
357 | Zbytovský Libor | Jimramov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
363 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
363 | Horák Jan st. | Lodín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
363 | Jakubík Adam | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
363 | Kouřil Pavel | Kamenice nad Lipou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
363 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
363 | Mikásko Adam | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
363 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
363 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
363 | Tejnecký Matěj | Slatiňany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
363 | Šimon Maxim | Synčany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
373 | Chaloupka Bohumil | Pelhřimov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
373 | Elichová Michaela | Slatiňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
373 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
373 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
373 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
373 | Musil Petr | Herálec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
373 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
373 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
381 | Ardelán Matyáš | Lodín | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
381 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
381 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Kříž Leoš | Dašice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
381 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Vacek František | Pacov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Ščepka František | Humpolec | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
381 | Živný Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
391 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
391 | Elich Lukáš | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
391 | Hošek Stanislav | Pacov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
391 | Jelínková Aneta | Nasavrky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
391 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
391 | Korbička Adam | Rožná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
391 | Lacina Filip | Kunčí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
391 | Novák Josef | Mžany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
391 | Vrabec Jiří | Plzeň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
391 | Černý Jiří | Jimramov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
391 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
402 | Adamec Pavel | Rumburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Balcar Josef | Chrudim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Bláha Dušan | Pelhřimov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
402 | Domanský Martin | Sovolusky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Kosina Marek | Sovolusky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
402 | Přáda Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Tataj Patrik | Přepychy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Vančura David | Záskalí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Vojtěch Štěpán | Dlouhý Most | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Zahradník Michal | Platenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Šindelář Jan | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
418 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
418 | Eis Martin | Chotěboř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
418 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
418 | Koudela Květoslav st. | Louny | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
418 | Mendl Radek | Telč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
418 | Motyčka Lukáš | Vysoká u Holic | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
418 | Novotný Michal | Zámrsk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
418 | Novák Lukáš | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
418 | Schulz Jaroslav | Brtná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
418 | Smrčka Patrik | Zajíčkov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
418 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
418 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
430 | Chymiak Štěpán | Horní Roveň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
430 | Erben Miroslav | Lohenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
430 | Hampejs David | Bílina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
430 | Jurica Alan | Slatiňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
430 | Klapka Daniel | Chrudim | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
430 | Klípa Pavel st. | Nová Bystřice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
430 | Kopecký Petr | Voleč | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
430 | Kosnar Stanislav | Stěžery | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
430 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
430 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
430 | Pavlát Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
442 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Fanta František | Větrný Jeníkov | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
442 | Hunal Tomáš | Pelhřimov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Janata Karel st. | Košťálov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Kalášek Michal | Jimramov | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
442 | Kopic Milan | Humpolec | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
442 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Novák Jan | Libišany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Raniak Milan | Třešť | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
442 | Trojan David | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Zeman Adam | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Šťastný Ondřej | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
459 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
459 | Hudec Matěj | Slatiňany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
459 | Hájková Tereza | Moravany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
459 | Koudela Jakub | Velké Meziříčí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
459 | Novák Martin | Rumburk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
459 | Pekárek František | Jihlava | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
459 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
459 | Pekárek Tomáš | Jihlava | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
459 | Slavík Jakub | Vilémov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
459 | Vyčítal David ml. | Těchlovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
459 | Vítek Ondřej | Nemošice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
470 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
470 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
470 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
470 | Prokop Miroslav | Havlovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
470 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
470 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
470 | Štěrba Petr | Ochoz | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
477 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
477 | Blažko Martin | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Bárta Miloslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
477 | Cejnar Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
477 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Poslušný Josef st. | Lípa nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Svoboda Patrik | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
477 | Šenkýř Robert | Pelhřimov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
494 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Hlaváček Karel | Humpolec | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
494 | Hudek Milan | Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
494 | Jelínek Michal | Uhelná Příbram | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Kaplan Zdeněk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Křivan Jaroslav | Rohenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Porazík Václav | Kolešov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Slavík Matyáš | Radimovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Čechal Jan | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Žampach Radek | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
507 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
507 | Mikešová Martina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
507 | Novák Roman | Mžany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
507 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
507 | Vošický Josef | Bílek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
507 | Čtvrtečka Kamil | Opočno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
507 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
507 | Šrabera Jiří | Pelhřimov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
515 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
515 | Jeníkovský Jan | Hokov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
515 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
515 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
515 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
515 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
515 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
515 | Vágenknechtová Silvie | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
515 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
515 | Šturma Miroslav | Dašice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
525 | Jašková Aneta | Černá Hora | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
525 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
525 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
525 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
525 | Matějka Lukáš | Krahulčí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
525 | Opršalová Dagmar | Rozsochatec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
525 | Prchalová Jitka | Lučice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
525 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
525 | Svoboda Aleš | Luže | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
525 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
525 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
536 | Dymáček Vlastimil | Pardubice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
536 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
536 | Fišer Libor st. | Louny | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
536 | Hladík Jiří | Častolovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
536 | Hudec Jan | Dražkovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
536 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
536 | Křen František | Telč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
536 | Maxim Šimon | Synčany | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
536 | Moravec Leoš st. | Košťálov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
536 | Moravec Tomáš | Kunčice nad Labem | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
536 | Salava Karel | Hradec Králové | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
536 | Smejkal Jakub | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
536 | Čech Ondřej ml. | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
536 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
536 | Šádek Milan | Košťálov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
536 | Šáša Jaroslav | Cerekvice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
536 | Živný Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
553 | Boháč Vít | Uhelná Přibram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Juhošová Jana | Rybitví | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Láznička Jaroslav | Sklenné | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Moravec Milan | Bílek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Müller Tomáš | Telecí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Nermuť Miloš | Libice nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Nosek Erik | Jihlava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Pešek Martin | Sedletín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Riedl Filip | Humpolec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Teplá Iveta | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
553 | Víšek Daniel | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
566 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
566 | Janoušek Ladislav | Dobruška | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
566 | Kopecký Jakub | Máslojedy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
566 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
566 | Pomezný Adam | Tůně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
566 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
566 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
573 | Dang Tomáš | Řestoky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
573 | Henešová Veronika | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
573 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
573 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
573 | Pejšek Radek | Krasoňov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
573 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
573 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
573 | Somosi Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
581 | Daks Ladislav | Náchod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
581 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
581 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
581 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
585 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
585 | Honzová Kateřina | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
585 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
585 | Komínová Martina | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
585 | Kubánek Patrik | Předměřice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
585 | Machek Jan | Mikulášov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
585 | Motal Miroslav | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
585 | Smítka Dominik | Pavlovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
585 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
585 | Švanda Radek | Česká Skalice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
595 | Cikar Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
595 | Daniš Miroslav | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
595 | Gančarčíková Olga | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
595 | Harant Antonín | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
595 | Křivan Ladislav | Rohenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
595 | Plutnar Martin | Chotěboř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
595 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
602 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
602 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
602 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
602 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
602 | Štěpánek Petr | Dašice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
607 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Baláž Ladislav st. | Selmice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Baláž Miroslav | Třebovětice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Beneš Ladislav | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Beneš Lubomír | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Bičej David | Velká Bíteš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Boko Ivan | Opatovice nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Brož Daniel | Trnava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Brožová Vendula | Cerekvice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Brůna Michal | Ochoz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Brůnová Zuzana | Ochoz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Bureš Lubomír | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
607 | Bureš Martin | Prostějov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Bureš Matyáš | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Cejnar Václav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Chadim Pavel | Předklášteří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Chvojka František ml. | Roudnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Crkalová Ladislava | Dobřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | David Martin | Útěchov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | De Brenner Jiří | Přeštice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Dobrovolský Matěj | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Drdlík Milan | Velká Bíteš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Dvořák Zdeněk | Štoky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Fanta Josef | Větrný Jeníkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Hadrava Vladimír | Pelhřimov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Halva Daniel | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Havrda Lukáš | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Hloch Karel | Prostějov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Hora Milan | Dašice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Horký Miroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
607 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Horáček Pavel | Chlum | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Houdek Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Hrouda Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
607 | Hunal Martin | Pelhřimov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Huserek Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Hynek Radomír | Telecí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Jinoch Roman | Ostřešany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kadlec Zdeněk | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kalášek Jiří | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Klapka Jakub | Lány u Dašic | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Klaus Petr | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Klement Pavel | Kojetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Klemt Václav | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Konvalina Jiří | Lučice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Košťál Václav | Syrovátka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Košťálová Valerie | Vysoké Chvojno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Krajč Karel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
607 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kratochvíl Marek | Kochánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Krupička Milan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
607 | Kubal David | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kulichová Nikola | Hořice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kučera Jan | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Kühnel Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Libeňský Milan | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Lánský Jaroslav | Dobrá Voda | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Miller Aleš | Rodov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Miček František | Křetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Moučka Oldřich | Černovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Měsíc Josef | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Nosek Ondřej | Čistěves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Nousek Ondřej | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Novotný Zdeněk | Třemošnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Novák Jan ml. | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pavlíčková Jana | Kochánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pažout Marek | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pažout Ondřej | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pech Jan | Břilice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pilous Jakub | Zlatá Olešnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pithart Norbert | Ostřešany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pleskot Tomáš | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Polák Petr | Choceň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pospíšil Petr | Dolní Radouň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pour Miroslav | Pšánky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Pustaj Martin | Turnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Rasocha Jakub | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Rokoský Jan | Pelhřimov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Rozsévač Jan | Chýšť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Ročková Eliška | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Ráž Josef | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Růžičková Petra | Čeperka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Satorie Jan | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Satorie Josef | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Schejbal Miloš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Skála David | Kochánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Skála Josef | Kochánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Stehlík Jaroslav ml. | Fryšava pod Žákovou horou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Sukeník Karel | Lipnice nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Tichá Markéta | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Tichý Michal | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Tichý Petr | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Tichý Tomáš | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Trnka Lukáš | Sviny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Tůma Jaroslav | Lučice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Tůma Roman | Jemnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Urbánek Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Valenta David | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Vaňásek Karel st. | Jarošov nad Nežárkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Viktora Matyáš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Vlášek Zdeněk | Chlum | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Vtípil Ivan | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Vyčítal David st. | Těchlovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Vyčítal Štěpán | Těchlovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Václavík Petr | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Vítek Milan | Roudnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Zdeněk Jiří | Kostelec nad Vltavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Zelenka Zdeněk | Obrataň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Zelenková Jana | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Zvolenský Ondřej | Dašice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Čech Radek | Chrast | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Červinka Josef | Orel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Češka Jakub | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Částka Josef | Čihalín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Šmída Marek | Dobruška | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Štefan Pavel | Čibuz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Štefanská Věra | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Štveráček Zdeněk | Čihalín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Šuhaj Vlastimil | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Šustr Josef | Babice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
607 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 |