Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 278 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 7 | 201 | 219 | 31.29 | |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 7 | 166 | 177 | 25.29 | |
3 | Bína Libor | Dlouhý Most | 5 | 122 | 122 | 24.40 | |
4 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
5 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 102 | 102 | 34.00 |
6 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
7 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
8 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 86 | 86 | 28.67 |
9 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
10 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
11 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
12 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
13 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
14 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
15 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
16 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
17 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
17 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
17 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
17 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
21 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
22 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
22 | Trnka Aleš | Třesovice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
24 | Kneř Vladimír | Malá Skála | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
24 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
24 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
27 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
27 | Pocedič Petr | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
29 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
29 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
31 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
31 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
33 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
33 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
33 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
36 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
36 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
36 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
39 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
39 | Krištof Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
39 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
42 | Pavlát Václav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
42 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
44 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
44 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
44 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
44 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
48 | Adamec Pavel | Rumburk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
48 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
48 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
51 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
51 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 5 | 39 | 39 | 7.80 | |
51 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
51 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
55 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
55 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
57 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
57 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
57 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
57 | Rejzek Petr ml. | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
61 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
62 | Janata Karel st. | Košťálov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
62 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
62 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
65 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
65 | Ivanič Petr | Velké Hamry | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
65 | Máder Jan | Radvanec | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
65 | Šlambora Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
69 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
69 | Petrášek Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
69 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
72 | Pišl Jan | Třesovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
73 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
73 | Romec Lukáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
73 | Valkoun Matyáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
73 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
77 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
78 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
78 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
78 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
78 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
78 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
78 | Prynych Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
78 | Svěžen Vladimír | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
85 | Galbavý Aleš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
85 | Gaži Karel | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
85 | Nový Miroslav | Liberec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
88 | Pavluk Petr | Libštát | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
88 | Picek Martin | Žďár | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
88 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
88 | Simon Martin | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
88 | Šimák Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
88 | Šácha Roman | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
94 | Havel Jiří | Velké Hamry | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
94 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
94 | Klíma Ondřej ml. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
94 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
94 | Procházka Jan | Sedlčany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
94 | Vrabec Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
100 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
100 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
100 | Kučírek Josef | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
100 | Sádlík Stanislav | Odolenovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
104 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
104 | Amrich Ondřej | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
104 | Kruliš Bohumil | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
104 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
104 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
109 | Bříštěla Jaroslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
109 | Janta Matěj | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
109 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
109 | Valeš Ladislav | Horka u Staré Paky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
113 | Chalupný Jindřich | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
113 | Malý Petr | Turnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
113 | Przetacznik Kristýna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
113 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
117 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
117 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
117 | Krotil František | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
117 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
117 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
117 | Čeněk Josef | Chrastava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
123 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
123 | Binarová Dana | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
123 | Geryk Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
123 | Jón Richard | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
123 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
123 | Vadjaková Lucie | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
129 | Pavluk Pavel ml. | Libštát | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
129 | Weis Robert | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
129 | Witschel Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
129 | Čechlovský Jiří | Jeníšovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
133 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
133 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
133 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
133 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
133 | Moravec Leoš ml. | Košťálov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
133 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
139 | Boček Radek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
139 | Dlabola Zdeněk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
139 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
139 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
139 | Pascal Pegen | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
144 | Bram Miroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
144 | Falta Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
144 | Knap Kryštof | Velký Šenov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
144 | Spálenka Vratislav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
148 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
148 | Dygrýn Jaroslav st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
148 | Kollert Michal | Liberec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
148 | Milde Marcel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
148 | Pavluk Pavel st. | Libštát | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
148 | Pokoš Miroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
154 | Kollert Petr ml. | Liberec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
154 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
154 | Tichovský Ladislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
154 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
154 | Čapenec Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
159 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
159 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
159 | Šimůnková Markéta ml. | Košťálov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
162 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
162 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
162 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
162 | Šimůnková Markéta | Košťálov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
166 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
166 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
166 | Slavík Ondřej | Radimovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
169 | Musil Vladimír | Chuchelna | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
169 | Pospíšil Lukáš | Jilemnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
169 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
169 | Šnajdr Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
173 | Przetacznik Jiří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
173 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
175 | Anděl Jakub | Svijany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
175 | Baštýř Petr | Jablonné v Podještědí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
175 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
175 | Růžička Milan st. | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
175 | Sejkora Jan | Lipová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
180 | Dygrýn Jaroslav ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
180 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
180 | Macháček David | Tatobity | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
183 | Sýkora Jindřich | Jablonec nad Nisou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
184 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
184 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
186 | Machoňová Adéla | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
186 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
186 | Moravec Tomáš | Košťálov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
186 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
190 | Kollert Adam | Liberec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
190 | Novák Marcel | Mimoň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
192 | Cajthaml Petr | Velenice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
192 | Havránková Zuzana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
192 | Kočišová Natálie | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
192 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
192 | Šunda Petr | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
197 | Almáši Josef | Smrčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Bartoň Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Bartoňová Danuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Bumbálek Franitišek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Cejnar Lukáš | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Dědek Leoš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Dědek Ota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Džudža Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Elis Petr | Habartice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Fuchs Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Ganovský Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Hanzl Jaroslav | Václaví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Hanzl Roman | Václaví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Hess Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Holubová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Hubáček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Jahelka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Kinský Roman | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Konejl Robert | Modřišice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Koníček Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Koníček Milan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Koudelka Roman | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Kovář Jiří | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Kočiš Jiří | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Kočí Václav | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Kožíšek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Krupička Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Kryštofek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Kubín Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Kučera Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Malínský Adolf | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Munzar Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Móro Jaroslav | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Novotný Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Novák Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Pokorný Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Porš Tomáš | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Prynych Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Přibyl Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Rejzek Petr st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Rolenc Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Rybák Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Ráliš Vratislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Růžičková Adéla | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Seibert Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Slivko Jiří | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Souček Milan | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Strejček Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Sýkora Vojtěch | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Vadjak Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Vokoun František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Vondra Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Voneš Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Vrabec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Řehák Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Šebor Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Šimák Radek | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Škripek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Šulcová Diana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
197 | Šádek Milan | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
197 | Žemličková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 |