Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gažiová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
2 | Stěhula Michal | Semily | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
3 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
4 | Svárovský Petr | Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
5 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
6 | Šimáková Šarlota | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
7 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
8 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
9 | Švermová Dorota | Mírová pod Kozákovem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
10 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
11 | Štafl Richard | Jenišovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
12 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
13 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
14 | Růžička Zdeněk ml. | Turnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
15 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
16 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
17 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
18 | Urban David | Železný Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
19 | Hapiák Tomáš | Turnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
20 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Bártko Jan | Hrachovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Hušek David | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Karpíšková Tereza | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Karásek Jakub | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Karásek Matěj | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Klein Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Laušman Vendelín | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Malá Nikola | Mašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Malý Matyáš | Mašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Romiš Matěj | Benešov u Semil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Tesárek Jiří | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Víchová Klára | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 |