Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 374 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 7 | 173 | 185 | 26.43 | |
2 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 7 | 160 | 164 | 23.43 | |
3 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 5 | 151 | 151 | 30.20 |
4 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
5 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 4 | 134 | 134 | 33.50 | |
6 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
7 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
8 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
9 | Kameník Jakub | Honsob | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
10 | Novák Josef | Žďár | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
11 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 81 | 81 | 40.50 |
11 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
13 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
14 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
15 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
16 | Chromčák Jiří | Mimoň | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
16 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
16 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
19 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
20 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
21 | Francák Jan | Loukov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
22 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
23 | Frič Jakub | Sobotka | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
23 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
25 | Lát Jiří | Česká Lípa | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
26 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
27 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
27 | Růžička Miroslav | Tanvald | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
29 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
29 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 56 | 56 | 56.00 |
29 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
32 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
32 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
32 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
35 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
36 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 53 | 53 | 53.00 |
36 | Kapras Tomáš | Čičavy | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
36 | Vyhlas Martin | Bakov nad Jizerou | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
36 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
40 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
41 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
41 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
43 | Kneř Vladimír | Malá Skála | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
43 | Kunc Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
43 | Syrový František | Stratov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
46 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
46 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
46 | Řehoř Michal | Kytlice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
49 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
49 | Slavík Ondřej | Radimovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
49 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
49 | Čuřík Václav | Kolín | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
53 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
53 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
53 | Strejček Zdeněk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
56 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
56 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
56 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
59 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
59 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
59 | Turský David | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
62 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
62 | Krause Jiří | Malá Skála | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
62 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
62 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
62 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
62 | Šlambora Jiří | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
68 | Bříštěla Jaroslav | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
68 | Ručka Rudolf | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
70 | Boudík Stanislav | Zásada | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
71 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
71 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
73 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
73 | Mizera František | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
75 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
75 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
75 | Kadlec Tomáš | Turnov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
78 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
78 | Majer Luděk | Jablonec nad Nisou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
78 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
78 | Prynych Michal | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
78 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
78 | Vávra Vladimír | Doubrava | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
84 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
84 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
84 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
84 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
88 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
88 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
88 | Halasník Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
88 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
88 | Koníček Milan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
88 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
94 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
94 | Hejsek Václav | Tanvald | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
94 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
97 | Hanzl Jaroslav | Václaví | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
97 | Matěcha Michal | Minkovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
97 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
97 | Záboj Petr | Liberec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
101 | Dostrašil Jaroslav | Přepeře | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
101 | Hobelant Lukáš | Přepeře | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
101 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
101 | Vrabec Zdeněk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
101 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
106 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
106 | Janata Matěj | Košťálov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
106 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
106 | Kruliš Bohumil | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
106 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
106 | Nohynek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
112 | Falta Jaroslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
112 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
112 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
112 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
112 | Krejčí Josef | Březina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
112 | Mikásko Adam | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
112 | Ráliš Vratislav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
119 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
120 | Chalupný Jindřich | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
120 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
122 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
122 | Anděl Michal | Lažany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
122 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
122 | Hujer Miroslav st. | Liberec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
122 | Jón Richard | Chlum | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
122 | Kozelka Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
122 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
129 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
129 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
129 | Petrášek Petr | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
129 | Přáda Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
129 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
129 | Vančura David | Záskalí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
129 | Vojtěch Štěpán | Dlouhý Most | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
136 | Hiner Dominik | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
136 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
138 | Binarová Dana | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
138 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
138 | Pavlát Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
138 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
138 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
143 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
143 | Janata Karel st. | Košťálov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
143 | Janata Robert | Košťálov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
143 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
143 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
148 | Novák Martin | Rumburk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
148 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
148 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
148 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
148 | Štěrba Zdeněk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
153 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
153 | Horáček Jan | Ohrazenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
153 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
153 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
153 | Ďurček Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
153 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
153 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
160 | Chládek Jan | Chrastava | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
160 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
160 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
160 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
160 | Mráz Vlastimil | Radvánovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
160 | Trnka Jan st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
160 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
160 | Šťovíček Jiří | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
168 | Abrhám Jiří | Cheb | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
168 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
168 | Slavík Matyáš | Radimovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
168 | Szücs Imrich | Turnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
168 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
173 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
173 | Masopust Marek | Všeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
173 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
173 | Zemanec Jiří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
177 | Kotulič Igor | Jablonec nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
177 | Pastorek Jiří ml. | Jenišovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
177 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
177 | Zahradní Pavel | Liberec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
181 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
181 | Ivanič Petr | Velké Hamry | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
181 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
181 | Křenovský Petr | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
181 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
181 | Volf Josef | Doubrava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
187 | Havránek Miloš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
187 | Moravec Leoš st. | Košťálov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
187 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
187 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
187 | Šádek Milan | Košťálov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
192 | Bartoš Otto | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
192 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
192 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
192 | Richter Jiří | Chrastava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
196 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
196 | Moravec Tomáš | Kunčice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
196 | Munzar Karel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
196 | Ohnutek Eduard | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
196 | Voneš Jiří | Velké Hamry | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
196 | Zhyrnov Maksym | Velké Hamry | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
203 | Jedlička Bohuslav ml. | Liberec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
203 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
203 | Trnka Jan ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
206 | Adamec Jaroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
206 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
206 | Dojiva Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
206 | Malínský Adolf | Nová Paka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
206 | Škodová Andrea | Žehrov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
211 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
211 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
211 | Koros Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
211 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
211 | Resl Jakub | Liberec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
211 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
211 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
211 | Šulcová Diana | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
219 | Abramius Radek | Mladá Boleslav | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
219 | Běhounek Bohuslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
219 | Charvát David | Slatiny | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
219 | Dojiva Jakub | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
219 | Knobloch Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
219 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
219 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
219 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
227 | Cermanová Marie | Jičín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
227 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
227 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
227 | Kollert Adam | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
231 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
231 | Baláž Miroslav | Třebovětice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
231 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
231 | Kaltner Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
231 | Krupička Milan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
231 | Kühnel Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
231 | Libeňský Milan | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
231 | Pažout Marek | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
231 | Pažout Ondřej | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
231 | Pelda Lukáš | Doubrava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
231 | Pustaj Martin | Turnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
231 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
231 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
231 | Češka Jakub | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
245 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
245 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
245 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
245 | Mošna Libor | Jablonec nad Nisou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
249 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
249 | Dittrichová Karolína | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
249 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
249 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
249 | Verl Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
249 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
255 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
255 | Pastyřík Miroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
257 | Krupka Vlastimil | Malá Skála | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
257 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
259 | Macháček David | Tatobity | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
259 | Novák Alan | Poniklá | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
259 | Suchý David | Dobrá Voda | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
262 | Beneš Pavel | Doubí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
262 | Benešová Nikola | Doubí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
262 | Brzobohatý Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
262 | Burda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
262 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
262 | Plíšek Lukáš | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
262 | Šilhán David | Nová Ves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
269 | Anděl Tomáš | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Antoň Josef | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Antoň Marek | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Antoň Martin | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Bartoň Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Boček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Brodský Tomáš | Stupná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Burjánek Jaroslav | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Bursa Jiří | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Cihlář Zdeněk | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Danda Jan st. | Dneboh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Dobeš Josef | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Dvořák Tomáš | Žandov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Dědek Leoš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Fidler Michal | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Filip Vladimír | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Fischer Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Fohl Mikuláš | Václaví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Francák Vít | Klášter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Grohová Karolína | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Hanšpach Jiří | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Hiner Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Hodboď Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Holas Ondřej | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Honzejk Martin | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Horáček Pavel | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Jedlička Bohuslav st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kadaš Miroslav | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kahoun Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kmec Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Konejl Robert | Modřišice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kopecký Jiří | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Koudelka Roman | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kovář Jiří | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kočiš Jiří | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kožíšek Jakub | Stružinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kožíšek Tomáš | Stružinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kreif Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Kudibal Svatopluk | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kudrnáč Květoslav | Sedlíšťka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Kůdela Zdeněk | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Mikendová Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Mizera František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Moravec Jan | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Móro Leoš | Svijany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Müller Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Nič Lukáš | Nová Ves nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Paldus Luděk | Pěnčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Pastorek Jiří | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Pavlát Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Pelda Jan | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Porsch Jiří | Český Dub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Poštolka Miroslav | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Prynych Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Průšek Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Pšenák Martin | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Rathouský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Reinart Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Rejzek Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Rejzek Petr st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Rochl Jakub | Lampertice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Rolenc Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Rulec Josef | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Růžička Milan ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Růžička Milan st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Růžičková Adéla | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Slavík Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Slivko Jiří | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Souček Milan | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Srnec Matěj | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Stránský Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Trnka Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Trnková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Tvrzník Tomáš | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Valeš Ladislav | Horka u Staré Paky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Vokoun František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Čačko Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Šebor Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
269 | Šulc Vilém | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Šunda Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
269 | Šťásek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 |