Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 388 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 7 | 228 | 261 | 37.29 |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 7 | 201 | 217 | 31.00 |
3 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
4 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 108 | 108 | 36.00 |
4 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
6 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 6 | 105 | 105 | 17.50 | |
7 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
8 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
9 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
10 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 71 | 71 | 35.50 |
11 | Szabó Laco | 2 | 70 | 70 | 35.00 | ||
12 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
13 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
13 | Nový Miroslav | Liberec | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
13 | Větrovský Jiří | 2 | 66 | 66 | 33.00 | ||
16 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
17 | Böhm František st. | Chrastava | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
18 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
19 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
20 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
21 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
22 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
23 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
24 | Böhm František ml. | Chrastava | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
24 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
26 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
26 | Salaba David | Jilemnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
26 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
29 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
29 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
29 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
29 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
33 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Sikobski Andrej | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
33 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Vinš Michal | Brniště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Čeněk Josef | Chrastava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
41 | Horáček Jan | Ohrazenice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
41 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
41 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
41 | Sibik Andrzej | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
45 | Fidomel Lukáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
45 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
45 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
45 | Vavruška Martin | Sudoměř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
49 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
49 | Klíma Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
49 | Kyzur Jan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
49 | Madeb Jan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
49 | Rejzek Petr ml. | 2 | 35 | 35 | 17.50 | ||
49 | Vinš Petr | Brniště | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
49 | Vágner Milan | Stará Boleslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
49 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
57 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
57 | Džepa Marek | Jablonec nad Nisou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
57 | Hofman Denis | Nový Bor | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
57 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
57 | Spálenka Vratislav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
57 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
63 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
63 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
63 | Repš David | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
63 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
63 | Strejček Zdeněk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
68 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
68 | Jahelka Miroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
68 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
68 | Matějíček Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
68 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
68 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
74 | Binarová Dana | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
74 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
74 | Dědek Leoš | Česká Lípa | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
74 | Matovčík Milan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
74 | Resl Milan | Liberec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
74 | Rys Radim | Mimoň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
74 | Svěžen Vladimír | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
74 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
82 | Burian Václav | Pěnčín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
82 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
82 | Koleno Vít | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
82 | Kovařík Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
82 | Kruliš Bohumil | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
82 | Poborský Oldřich | Zákupy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
82 | Červenka Lukáš | Cheb | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
82 | Šnajdr Jiří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
90 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
90 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
90 | Richterová Tereza | Chrastava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
90 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
90 | Votoček Jiří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
90 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
90 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
97 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
97 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
97 | Souček Milan | Chrastava | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
97 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
97 | Tichnovský Ladislav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
97 | Vavříček Tomáš ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
103 | Amrich Ondřej | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
103 | Baštýř Josef | Zákupy | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
103 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
103 | Čapek Pavel | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
107 | Hudák Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
107 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
107 | Mráz Vlastimil | Radvánovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
107 | Pavlát Václav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
107 | Vrabec Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
112 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
112 | Kadaš Miroslav | Velké Hamry | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
112 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
112 | Mohaupt Vít | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
112 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
112 | Vrabec Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
118 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
118 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
118 | Fanta Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
118 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
118 | Landsmanová Věra | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
118 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
118 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
118 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
126 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
126 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
126 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
126 | Novák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
126 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
131 | Bauštein Michal | Zákupy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
131 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
131 | Francák Jan | Loukov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
131 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
131 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
131 | Podrabský Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
131 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
131 | Ronec Milan | Liberec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
139 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
139 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
139 | Plešinger Luboš | Český Dub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
139 | Zákoucký Miroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
143 | Brož Jiří | Miřetice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
143 | Fischer Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
143 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
143 | Tyl Petr | Sychrov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
143 | Čapková Martina | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
143 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
143 | Šimek Vladimír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
150 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
150 | Lepša Antonín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
150 | Richter Jiří | Chrastava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
153 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
153 | Kučírek Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
153 | Machalický Tomáš | Boseň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
153 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
153 | Růžičková Adéla | Turnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
153 | Vrbová Simona | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
159 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
159 | Nohava Adam | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
159 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
159 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
159 | Žítko Roman | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
164 | Prynych Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
164 | Pánek Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
164 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
164 | Volák Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
168 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
168 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
168 | Rybský Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
171 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
171 | Kristofek Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
171 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
171 | Zítová Edita | Svijanský Újezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
175 | Benešová Nikola | Doubí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
175 | Koníček Milan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
175 | Kurzeja David | Kosmonosy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
175 | Weis Robert | Liberec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
179 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
179 | Koníček Milan ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
179 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
182 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
182 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
182 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
182 | Přiklopil Erik | Horka u Staré Paky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
182 | Švára Ladislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
187 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
187 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
187 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
190 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
190 | Prynych Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
190 | Přiklopil Eliáš | Horka u Staré Paky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
193 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
193 | Kočí Jaroslav | Lomnice nad Popelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
193 | Růžička Miloslav | Tanvald | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
196 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
196 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
196 | Picek Martin | Žďár | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
199 | Anděl Filip | Svijany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
199 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
199 | Štefan Stanislav | Cholenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
202 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
202 | Pacík Tomáš | Jičín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
204 | Kopecký Jiří | Železný Brod | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
204 | Lejsek Jan | Jablonec nad Nisou | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
204 | Novák Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
207 | Benš Daniel | Hodkovice nad Mohelkou | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
207 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
207 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
207 | Vogt Ota | Jablonec nad Nisou | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
211 | Dražan Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
211 | Drobnik Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 4 | 2 | 2 | 0.50 | |
211 | Drobník Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 4 | 2 | 2 | 0.50 | |
211 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
211 | Krásný Jan | Liberec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
211 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
211 | Mareš Jiří | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
211 | Vogt Jáchym | Jistebsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
219 | Abramius Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Anděl Jakub | Svijany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Angelov Jan | Březovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Bartoš Aleš | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Beneš Pavel | Doubí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Beneš Petr | Frýdlant | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Boček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Bumbálek Franitišek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Burda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Bursa Jiří | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Cejnar Lukáš | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Cejnarová Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Cikánová Dominika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Coufal Zdeněk | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Daniel Benš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Diviš Petr | Lindava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Doskočil Ctibor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Ducháček Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Dudek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Dunaj Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Dvořák Daniel | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Dvořák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Dvořák Karel | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Dvořák Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Dvořáková Simona | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Eder Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Evžen Lipský | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Farbár Jan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Filipec Pavel | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Filipová Veronika | Vysoké nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Fobosz Vasil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Fojtík Zdeněk | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | František Doležal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Gašpar David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Geissler Michal | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Halasník Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Hejsek Václav | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Herák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Herák Josef ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Herák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Hladík Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Hlubuček Jakub | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Holán Ondřej | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Holán Radek | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Honzejk Martin | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Horník Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Huske Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Janata Petr | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Janků Petr | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Janák Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Jelínek Michal | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Jindra Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Jiroš Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Jung Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Kolovrat Matěj | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Komenda Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Kosina Michal | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Kostelecká Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Kouřil Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Koťátko Jiří | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Král Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Krásný Ladislav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Kubec Michal | Vrchovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Kůrka Tomáš | Soběslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Lachký Jaroslav | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Lubojacký Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Lánská Věra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Maděra Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Majer Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Matějíček Martin | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Maxima Josef | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Mařan Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Medek Jaroslav | Rádlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Michálek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Mikšovský Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Mocek Jan | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Murga Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Městecký Radim | Svijany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Nader Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Nikl Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Novotný Luboš | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Novák Josef | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
219 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
219 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Pastorek Jiří | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Pelda Jan | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Pelda Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Perný Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Pilař Jiří | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Pilař Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Pilař Šimon | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Plavec Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Podolka Stanislav | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Pohorský Oldřich | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Poláček Petr | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Pánek Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Rejnartová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Ronec Lukáš | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Rulec Josef | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Rybák Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Rázek Ladislav | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Schrajner Jozef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Stehno Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Stěhulka Aleš | Bitouchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Suchopár Miroslav | Stříbrná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Svoboda Jan | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Svárovský Tomáš | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Sýdel Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Tolar David | Rádlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Trégr Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Tvrzník Tomáš | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Urban Václav | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Valeš David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Vaňouček Jaroslav | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Velíšek Michal | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Volák Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Vrabec František | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Zavadský Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Zemler David | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Čmugr Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Řezník Ondřej | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Šebor Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Šefr Karel | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Šerpán Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Šimek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
219 | Šimůnek Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Šimůnek Jaroslav ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Šlapák Michal | Rokycany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Šoltys Jaromír | Chomutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
219 | Štolovský Miloslav | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |