Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 226 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěchová Izabela | Stolany | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
2 | Štarman Jiří ml. | Staré Jesenčany | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
3 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
4 | Mrowietz Petr | Lukavice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
5 | Červinka Josef | Orel | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
6 | Picpauer Miroslav | 1 | 57 | 57 | 57.00 | ||
7 | Letáček Jakub | 1 | 55 | 55 | 55.00 | ||
8 | Hudec Matěj | Slatiňany | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
9 | Zeman Adam | Slatiňany | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
10 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
11 | Pelikánová Eliška | Slatiňany | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
12 | Růžička Jan ml. | Zdislavice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
13 | Rulík Jan | Slatiňany | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
14 | Václavík Ondřej ml. | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
15 | Blaho Adam | Veská | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
15 | Dostál Matouš | Králíky | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
15 | Kárníková Patricie | Zdechovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
15 | Tichá Eliška ml. | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
19 | Dubská Michaela | Vrbatův Kostelec | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
20 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
20 | Makeš Lukáš | Lukavice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
20 | Moučka Marek | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
20 | Picpauer Petr | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
24 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
25 | Izák Tomáš | Chrudim | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
25 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
25 | Lochman Pavel | Zdelov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
25 | Vacek Jakub | Týniště nad Orlicí | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
29 | Rutte František | Poběžovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
30 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
30 | Černá Barbora | Orel | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
32 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
33 | Hofman David | Hrochův Týnec | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
33 | Mikan Eliáš | Lipec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
33 | Václavík Lukáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
36 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
36 | Makešová Veronika | Lukavice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
36 | Stojka Jan | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
39 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
39 | Bártová Nikola | Žďárec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
39 | Dorazilová Anna | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
39 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
39 | Vilček Tadeáš | Slatiňany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
44 | Blaho Ondřej | Veská | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
44 | Brokl Daniel | Polička | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
44 | Krobot Vít | Šanov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
44 | Melezínek David | Vojtěchov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
44 | Novák Filip | Králíky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
44 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
50 | Doležalová Vendula | Lány | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
50 | Moučka Viktor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
50 | Netolický Michal | Skuteč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
50 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
50 | Tomiška Damián | Orel | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
50 | Viktora Matyáš | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
56 | Janko Ondřej | Krouna | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
56 | Šisler Jakub | Dřenice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
56 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
59 | Elich Lukáš | Slatiňany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
59 | Kutřín Jaroslav ml. | Heřmanův Městec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
59 | Svoboda Patrik | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
59 | Těšík Vojtěch | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
59 | Vrba David | Dřenice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
64 | Hofmanová Sabina | Hrochův Týnec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
64 | Janko Lukáš | Krouna | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
64 | Lochmanová Iva | Zdelov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
64 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
64 | Čechal Jan | Slatiňany | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
69 | Grežová Natálie | Dolní Morava | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
69 | Jelínek Marek | Žďárec | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
69 | Motyčka Lukáš | Vysoká u Holic | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
69 | Pospíšil Jan | Proseč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
74 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
74 | Miškolci Tomáš ml. | Lanškroun | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
74 | Rössler Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
74 | Stolín Jan | Česká Třebová | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
74 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
79 | Dalešický Jakub | Slatiňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
79 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
79 | Lacina Filip | Kunčí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
79 | Odvárka Mikuláš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
79 | Polák Daniel | Svitavy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
79 | Staňková Natálie | Oldříš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
85 | Blahník Jakub | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
85 | Novotný Milan ml. | Markovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
85 | Polák Filip | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
85 | Vávra Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
89 | Břeň Michal | Česká Třebová | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
89 | Hull Lia | Bedworth | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
91 | Cetkovská Anna | Česká Třebová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
91 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
91 | Holubová Aneta | Chrast | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
91 | Petras Václav | Luže | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
95 | Frank Matěj | Nekoř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
95 | Jelínková Veronika | Žďárec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
95 | Krobot Erik | Šanov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
95 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
95 | Vencová Natálie | Horní Lipka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
100 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
100 | Jílková Lucie | Blansko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
100 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
100 | Štrumfa Adam | Perálec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
104 | Abrahám František ml. | Česká Třebová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
104 | Donát Petr | Výprachtice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
104 | Nosková Klára | Vrbatův Kostelec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
104 | Poluda Lukáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
104 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
109 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
109 | Hubený Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
109 | Konč Michal ml. | Králíky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
109 | Kopecký David | Těchonín | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
113 | Douděra Petr | Tuněchody | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
113 | Greguš Jozef ml. | Jablonné nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
113 | Havlát Vojtěch | Opatov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
113 | Linhart Vojtěch | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
113 | Pohorský Pavel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
113 | Socha František ml. | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
119 | Brandýská Valerie | Jablonné nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
119 | Chromec Sebastian | Lanškroun | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
119 | Vacek Petr | Jablonné nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
122 | Motyčka Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
122 | Mísař Adam | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
122 | Růžička Jindřich | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
122 | Uchytilová Veronika | Radčice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
122 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
127 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 2 | 14 | 14 | 7.00 |
127 | Kosek Matěj | Jablonné nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
127 | Miškolci Tadeáš | Lanškroun | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
127 | Rejsa Martin | Skuteč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
127 | Staněk Josef | Tuněchody | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
132 | Filipiová Regina | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
132 | Janeček Radek | Lubník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
132 | Pinkasová Kristýna | Červená Voda | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
132 | Rous Matěj | Letohrad | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
132 | Skejo Filip | Králíky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
132 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
138 | Bořek Dominik | Dašice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
138 | Klášterecký Martin | Jablonné nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
138 | Konč Tomáš | Králíky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
138 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
138 | Pelikán Tomáš | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
138 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
138 | Žofka Vojtěch | Těchonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
145 | Appl Štěpán | Jablonné nad Orlicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
145 | Hošpes Jakub | Česká Třebová | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Kavka David | Radčice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Mrázek Sebastian | Jablonné nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Vašák Jan | Tuněchody | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
150 | Vašák Ondřej | Tuněchody | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
150 | Vocl Ivan | Česká Třebová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
152 | David Tomáš ml. | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
152 | Glocar Jaromír ml. | Lanškroun | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
152 | Hroník Kamil | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
152 | Klumpera Otakar | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
152 | Polášek Matěj | Česká Třebová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
152 | Rousová Liliana | Letohrad | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
152 | Šotner Lukáš | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
159 | Dobrovolský Matěj | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Durna Roman | Těchonín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Fliger Michal | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Helekalová Lucie | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
159 | Hilská Viktorka | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Holas Jan | Holetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Homolková Andrea | Horní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Hrušková Sarah | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Kašparová Zuzana | Komárov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Kolář Vít | Kozlov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Kopecký Jan | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Koudelka Adam | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Kubal David | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Manych David | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Maroši Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Matěj Miroslav | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Mikan Samuel | Lipec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Růžička Tomáš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Růžička Václav | Nechanice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Starý Adam | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Urbánek Štěpán | Tuněchody | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Vtípil Matěj | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Včelák Jan | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Ďuriš Martin | Lanškroun | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Ďuriš Tomáš | Lanškroun | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Šteidler Marek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
188 | Pešek Zdeněk ml. | Proseč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
188 | Rezek Jan ml. | Mikulov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
188 | Staněk Vojtěch | Tuněchody | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
191 | Brebera Lukáš | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
191 | Hondl Jonáš | Studené | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
191 | Hubálek Milan | Jablonné nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
191 | Straka Jakub | Smrček | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
195 | Flídr Jan | Žďárec u Skutče | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
195 | Paldrmanová Kristýna | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
195 | Pešek Marek | Proseč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
195 | Urbánková Nela | Tuněchody | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
195 | Vávra Šimon | Lanškroun | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
200 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
200 | Urban Martin | Dolní Orlice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
200 | Zlesák Zbyněk | Světnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
203 | Klement lukáš | Světnov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
203 | Rezek Filip | Mikulov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
203 | Vaníček Michal | Jablonné nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
206 | Kaplan Matěj | Hlinsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
206 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
206 | Vaníček Štěpán | Bystřec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
209 | Agwa Paul | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Boháček Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Cach Michal | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Hurt Josef | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Jícha Ladislav | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Matúš Karel | Albrechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Matúšová Lenka | Albrechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Orava Ondřej | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Růžička Adam | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Sládeček Dominik | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Vodička Jakub | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Voglanský Ondřej | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Vážek Pavel | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Čejka Adam | Skutíčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Čáslavská Adéla | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Čáslavský Josef | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
209 | Štolhof Štěpán | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 |