Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 271 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lochman Pavel | Zdelov | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
2 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 91 | 91 | 30.33 |
3 | Dostál Matouš | Králíky | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
4 | Šinták Marek | Hradec Králové | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
5 | Rozkošný Jan | Přelouč | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
6 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
7 | Bečka Jan | Pardubice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
8 | Hlad Jaroslav | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
9 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
10 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
10 | Pižl Marek | Přelouč | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
12 | Prokůpek Michal | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
13 | Dvořák Michal ml. | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
13 | Hrdlička Martin | Živanice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
13 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
13 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
17 | Záruba Miroslav ml. | Pardubice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
18 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
19 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
19 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
21 | Cita Hynek | Krčín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
21 | Flieger Antonín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
21 | Krejčík David | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
24 | Hála Daniel | Přelouč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
24 | Mikan Eliáš | Lipec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
26 | Tesař Tomáš ml. | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
27 | Fliger Michal | Holice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
28 | Macháčková Apolena | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
28 | Stojka Jan | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
30 | Hrušková Sarah | Holice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
30 | Pertlík Mikuláš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
30 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
33 | Šmejda Adam | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
33 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 33 | 33 | 11.00 |
35 | Branda Tomáš | Holice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
35 | Bártová Nikola | Žďárec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
35 | Culek Martin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
35 | Valenta David | Holice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
39 | Melezínek David | Vojtěchov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
40 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
40 | Motyčka Lukáš | Vysoká u Holic | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
40 | Netolický Michal | Skuteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
43 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
43 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
43 | Straka Jakub | Smrček | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
43 | Záhoranský Adam | Načešice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
47 | Ficek Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
47 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
47 | Staňková Natálie | Oldříš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
50 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
50 | Lohniská Nelly | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
50 | Mahel Milan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
50 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
50 | Netek Lukáš | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
50 | Roček Lukáš | Koudelka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
50 | Stolín Jan | Česká Třebová | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
57 | Doležal Pavel ml. | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
57 | Hošpes Jakub | Česká Třebová | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
57 | Toman Martin ml. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
57 | Zedník Martin ml. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
61 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
61 | Jelínková Veronika | Žďárec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
61 | Klešť Zdeněk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
61 | Repáň Štefan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
61 | Turynová Helena | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
66 | Bendák Tadeáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
66 | Cetkovská Anna | Česká Třebová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
66 | Klešť Vojtěch | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
66 | Košťálová Valerie | Vysoké Chvojno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
66 | Pospíšil Jan | Proseč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
71 | Horáček Zdeněk ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
71 | Křeček Vojtěch | Svitavy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
71 | Miškolci Tomáš | Lanškroun | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
74 | Dohnal Daniel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
74 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
74 | Jirava Jan | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
74 | Klapal Matěj | Skuteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
74 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
79 | Agwa Paul | Česká Třebová | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
79 | Březinová Nikola | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
79 | Hubálek Milan | Jablonné nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
79 | Pešek Marek | Proseč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
79 | Skočný Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
79 | Štoudek Patrik | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
85 | Abrahám František ml. | Česká Třebová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
85 | Klapal Jakub | Skuteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
85 | Kosek Matěj | Jablonné nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
85 | Ryšavý Matěj | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
85 | Teplý Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
85 | Vrba David | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
85 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
85 | Záruba Milan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
93 | Bureš Jiří ml. | Svitavy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
93 | Cepl Adam | Zbožnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
93 | Faltus Jan | Těchonín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
93 | Kopecká Klára | Těchonín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
93 | Miškolci Tadeáš | Lanškroun | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
93 | Pösl Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
93 | Šteindler Marek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
100 | Bořek Dominik | Dašice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Mifek Samuel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
100 | Pospíšil Matěj | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Vodička Jan | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
108 | Ehrig Petr | Česká Třebová | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
108 | Klíma Jan | Česká Rybná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
108 | Novák Filip | Králíky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
108 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
108 | Vymazal Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
108 | Václavík Ondřej ml. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
108 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
115 | Mifková Sofie | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
115 | Nastoupil Adam | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
115 | Šimon Maxim | Synčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
115 | Štrumfa Adam | Perálec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
119 | Ducháček Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
119 | Fritscher Adam | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
119 | Houdek Mikuláš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
119 | Hájková Tereza | Moravany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
119 | Nosek Erik | Jihlava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
119 | Socha František ml. | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
125 | Bažant Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
125 | Beran Ondřej | Hrochův Týnec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
125 | Cetkovská Michaela | Česká Třebová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
125 | Kubátová Jana | Nový Bydžov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
125 | Ryšavý Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
125 | Škorpík Tomáš | Skuteč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
125 | Šulc David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
132 | Houdek Matěj | Věchnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
132 | Hubený Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
132 | Palsman František | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
132 | Pavlišová Lucie | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
132 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
132 | Uchytilová Veronika | Radčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
138 | Koudelka Adam | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
138 | Kudýnek Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
138 | Procházka Matěj | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
138 | Urbánek Matěj | Hrochův Týnec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
138 | Vančura Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
138 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
138 | Šikl Jakub | Lažany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
138 | Šulc Václav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
146 | Dobrotka Daniel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
146 | Jírava Jan | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
146 | Mrowietz Petr | Lukavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
146 | Papoušek Daniel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
146 | Pavlíčková Adéla | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
146 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
146 | Vargová Linda | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
153 | Kinclová Eliška | Bukovka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
153 | Plch David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
153 | Romportl Filip | Proseč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
153 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
153 | Uhlíř Marek | Hrochův Týnec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
153 | Vrdský Jakub | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
153 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
153 | Šulák Tobias | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
161 | Broulík Jan | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
161 | Culek Vojtěch | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
161 | David Tomáš ml. | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
161 | Divoký Adam ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
161 | Holub Adam | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
161 | Hurt Josef | Česká Třebová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
161 | Novotný Adam | Česká Třebová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
168 | Dobrovolská Kateřina | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Dobrovolský Matěj | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Dušek Adam | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
168 | Homolková Andrea | Horní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Iesler Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
168 | Klausmüller Filip | Vysoké Mýto | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Kulhánek Jakub | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Kulhánek Lukáš | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Matěj Miroslav | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Mašek David ml. | Hrochův Týnec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Mikan Samuel | Lipec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Pavliš Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
168 | Pištora Štěpán | Horní Roveň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Rejsa Martin | Skuteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
168 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Svoboda Patrik | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Viktora Matyáš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Vondráček Jan | Litětice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Václavík Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
168 | Včelák Jan | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Čapenec Jakub | Nové Město nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
168 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
196 | Chleboun Petr | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
196 | Flanier Augustín | Hrochův Týnec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
196 | Hylská Viktorie | Lanškroun | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
196 | Hálová Helena | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
196 | Petrlík Mikuláš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
196 | Štěpánek Marek ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
202 | Cimburková Lucie | Skuteč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
202 | Forst Aleš ml. | Přelouč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
202 | Martikánová Pavlína | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
202 | Otradovský Milan ml. | Pustá Kamenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
202 | Petr Lukáš | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
202 | Pešek Zdeněk ml. | Proseč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
202 | Trávníková Sabina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
202 | Zdražil Petr | Vortová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
210 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
210 | Pelikán Tomáš | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
210 | Straka Filip | Golčův Jeníkov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
210 | Stružinský Martin | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
210 | Syrůčková Nikola | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
215 | Novotná Aneta | Bobrová | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
216 | Kabelková Nela | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
216 | Wachtl Samuel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
218 | Cach Michal | Slatiňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
218 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
220 | Adámek Jakub | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Bederka Lukáš | Rapotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Blaho Adam | Veská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Blaho Ondřej | Veská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Borovička Martin | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Bula Vladimír | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Běhounek Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Březina Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Dalecká Martina | Kočí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Dušek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Grežová Natálie | Dolní Morava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Hondl Kryštof | Studené | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Jakubů David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Jandejsek Jan | Studené | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Janoušek Ondřej | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Jelínek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Jeřábek Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Khol Roman | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Klacek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Krobot Erik | Šanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Krobot Vít | Šanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Kubica Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Kubátová Andrea | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Kusá Tereza | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Křemenák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Machálová Monika | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Matějka Jan ml. | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Maxim Šimon | Synčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Mlynář Matěj | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Nedavašková Tereza | Vidnava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Pecháček Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Pecháčková Eliška | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Peichlová Anna | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Petras Tomáš | Oldřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Pešek Matěj | Zdeslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Popov Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Richterová Zuzana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Rohová Nikola | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Růžek Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Tyč Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Urban Martin | Dolní Orlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Vencová Natálie | Horní Lipka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Vlašič Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Vlašič Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Zeman Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Čechal Jan | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Šaštinský Jakub | Lhota pod Libčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Šedová Sabina | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
220 | Šibal Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
220 | Štěpánek Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 |