Žebříček - Kraj Praha - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 37 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pešoutová Vendula | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
2 | Pilek Michal | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
3 | Dynybil Martin ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
4 | Kvašay Dan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
5 | Pešoutová Adéla | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
6 | Kokšal Tomáš ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
7 | Čuřín Jan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
8 | Holý Jakub | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
9 | Meisner Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
10 | Flener Tadeáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
11 | Vokál Tomáš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
12 | Miler Alan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
13 | Čermák Adam | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
14 | Mysliveček Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
15 | Benešová Natálie | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
16 | Hybner Ondřej | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
17 | Šachová Kateřina | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
18 | Dynybilová Tereza | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
19 | Sekanina Sebastián | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
20 | Šašek Vojtěch | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
21 | Harabáková Valentina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
21 | Vokroj Tadeáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
23 | Štafurik Daniel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
24 | Sulan Aleš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
24 | Špejzl Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
26 | Dřízhal Tobiáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
27 | Kříž Filip | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
28 | Tůma Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
29 | Šach Ondřej | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
30 | Šulc Daniel | Blatná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
31 | Čermák David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
32 | Špejzlová Martina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
33 | Dřízhalová Ema | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
34 | Oravcová Monika | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
35 | Branská Nela | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
36 | Pála Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
37 | Pastorková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 |