Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 372 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 7 | 149 | 163 | 23.29 |
2 | Plecháč Marek | Hronov | 8 | 146 | 166 | 20.75 | |
3 | Tóth Jakub | Velké Poříčí | 9 | 110 | 128 | 14.22 | |
4 | Rummel Jakub | Hronov | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
5 | Pirkl Filip | Police nad Metují | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
6 | Macháně Michal | Krčín | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
7 | Růžička Václav | Nechanice | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
8 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
9 | Lochman Pavel | Zdelov | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
10 | Maršík Jakub ml. | Nové Město nad Metují | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
11 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
12 | Škoda Ondřej | Velké Poříčí | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
13 | Rubáček Stanislav | Police nad Metují | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
14 | Svatoň Petr | Jaroměř | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
15 | Samek Martin | Hradec Králové | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
16 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
16 | Kotrč Jan | Libčany | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
16 | Pirklová Karolína | Stárkov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
19 | Janeček Jakub | Hradec Králové | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
19 | Krejza Tomas | Divec | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
21 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
22 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
23 | Dolejší Radim | Čánka | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
23 | Kárníková Patricie | Zdechovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
25 | Havlena Maxim | Březhrad | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
25 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
27 | Jareš Dominik | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
27 | Patřičná Evelína | Vrchlabí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
29 | Lhoták Kryštof | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
29 | Rožnovská Kateřina | Vrchlabí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
31 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
31 | Zikl Erik | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Chmelař Jakub | Častolovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
33 | Knettig Filip | Provodov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
33 | Tomíček Patrik | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
33 | Tyrych Daniel | Hradec Králové | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
33 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
38 | Hofman David | Hrochův Týnec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
38 | Majerovič Michal ml. | Prosečné | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
40 | Jiřičková Anežka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
40 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
40 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
43 | Blažek Jan | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
44 | Hlubuček Patrik | Vrchlabí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
44 | Kopecký Adam | Pohoří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
44 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
44 | Smrco Adam | Nové Město nad Metují | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
44 | Zezulka Petr ml. | Bílá Třemešná | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
44 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
50 | Dymeš Jan | Obědovice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
50 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
50 | Lochmanová Iva | Zdelov | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
50 | Škoda Matěj | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
54 | Cita Hynek | Krčín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
54 | Jakubík Stanislav | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
54 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
57 | Kutík Miroslav | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
57 | Rylka Adam | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
57 | Urbanec Vojtěch | Bukovina | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
57 | Špacírová Sára | Jaroměř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
61 | Cejnar Jáchym | Náchod | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
61 | Fejfar Aleš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
61 | Přívratský Tadeáš | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
61 | Vacek Jakub | Týniště nad Orlicí | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
61 | Vilímek Vít | Trnov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
66 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
66 | Lukeš Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
66 | Slavík David | Kopidlno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
69 | Fiedler Pavel | Jívka Vernéřovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Hnízdil Lukáš | Cholenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Nosek Matěj | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Novotná Aneta | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Skladowski Ondřej | Dobruška | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Trýznová Kateřina | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Čapenec Jakub | Nové Město nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
76 | Bělohlávková Eliška | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
76 | Kment Tomáš | Hostinné | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
76 | Tomeňuková Elena | Trnov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
76 | Voltr František | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
76 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
81 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
81 | Hypský Vladimír | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
81 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
81 | Knížková Tereza | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
81 | Pirkl Marek | Stárkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
81 | Veselý Petr | Broumov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
81 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
88 | Hrčková Sára | Močovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
88 | Peňáz Václav | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
88 | Samek David | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
88 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
88 | Tyrych Radek ml. | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
88 | Šimůnek Štěpán | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
88 | Šídlo Jaroslav | Dolní Branná | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
95 | Hladík Eliáš | Bohuslavice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
95 | Pelikán Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Vích Samuel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
98 | Bartoníčková Nikola | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
98 | Jiránek Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
98 | Martinec Jáchym | Hronov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
98 | Muž Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
98 | Vacková Eliška | Sedlčany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
98 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
98 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
105 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
105 | Hamplová Aneta | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
105 | Hanuš Jáchym | Nové město nad Metují | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
105 | Hofmanová Sabina | Hrochův Týnec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
105 | Sajky Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
105 | Zajíček Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
111 | Balvín Kryštof | Ústí nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
111 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
111 | Fišer Tomáš | Dolní Přím | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
111 | Hanasz Laura | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
111 | Hunka Tomáš | Trutnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
111 | Pechanc Robin | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
111 | Teichmann Patrik | Hronov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
111 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
119 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
119 | Lahr Marek | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
119 | Máslová Lucie | Trutnov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
119 | Petr Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
119 | Pilař Daniel | Homyle | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
119 | Prázlová Kamila | Broumov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
119 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
119 | Sedláček David | Kostelec nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
119 | Stieller Jakub | Česká Metuje | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
119 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
119 | Sýkorová Eliška | Přepychy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
119 | Šikl Petr | Hubenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
131 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
131 | Chmelař Daniel | Sadová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
131 | Hlušek Michal | Velký Dřevíč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
131 | Janko Adam | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
131 | Mareček Tomáš | Dolní Radechová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
131 | Muž Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
131 | Novotný Jakub | Křinice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
131 | Skladowski Martin | Dobruška | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
131 | Smrco Adam | Nové město nad Metují | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
131 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
131 | Vaníček Viktor | Dolní Branná | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
131 | Záruba Matěj | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
131 | Šesták Filip | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
144 | Bořek Dominik | Dašice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Csontosová Vanesa | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Děd Richard | Vrclabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Fišnar Hynek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
144 | Kardoš Ondřej | Nové Město nad Metují | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Nitsche Agáta | Vrchovina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Pícha Tobiáš | Úpice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Rousková Karolína | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Rozsypalová Anna | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Rychterová Adéla | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Valtera Pavel | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
144 | Vondrášková Stela | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
144 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
159 | Dvorský Zdeněk | Rasošky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
159 | Langr Josef | Velké Poříčí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
159 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
159 | Pavelec Tadeáš ml. | Prosečné | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
159 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
159 | Runštuk Martin | Česká Skalice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
159 | Zajíček Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
159 | Špelda Jakub | Provodov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
167 | Daněk Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
167 | Fejfar Jakub | Vrchovina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
167 | Honádková Nikola | Velké Poříčí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
167 | Jirásková Nikola | Velký Dřevíč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
167 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
167 | Kvasničková Aneta | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
167 | Plíšek Vojtěch | Úlibice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
167 | Středová Hana | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
167 | Taržinský Oliver | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
167 | Vacek Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
167 | Veselý Martin | Broumov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
167 | Voltrová Karla | Solnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
179 | Cína Josef | Košťálov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
179 | Habr Filip | Hronov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
179 | Kotek Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
179 | Mach Jakub | Hronov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
179 | Maňásková Nela | K. Lhota | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
179 | Mařan Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
179 | Neubert Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
179 | Pícha Jan ml. | Úpice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
179 | Sádovský Tomáš | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
179 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
179 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
190 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
190 | Kodymová Klára | Vrchovina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
190 | Kučerová Žaneta | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
190 | Maršík Jakub ml. | Nové město nad Metují | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
190 | Zahálka Martin | Žernov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
190 | Zilvar Adam | Přepychy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
190 | Štěnička Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
197 | Beneš Jan | Malé Svatoňovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
197 | Beneš Petr ml. | Sadová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
197 | Hanuš Jáchym | Nové Město nad Metují | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
197 | Hanák Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
197 | Košek Vojtěch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
197 | Kubišta Sebastian | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
197 | Matuška Vojtěch | Třebechovice pod Orebem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
197 | Moravec Tomáš | Košťálov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
197 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
197 | Novotný Lukáš ml. | Opočno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
197 | Novák Vít | Lično | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
197 | Sýkorová Nela | Přepychy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
197 | Valášek Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
210 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
210 | Bečvář Jakub | České Meziříčí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
210 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
210 | Lhoták Marián | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
210 | Machačný Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
210 | Marešová Andrea | Smidary | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
210 | Maňásek Marek | K. Lhota | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
210 | Piskora Matěj | Přepychy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
210 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
210 | Růžička Lukáš ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
210 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
221 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Hořínek Michal | Nové Město nad Metují | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Hubuček Patrik | Klášterní Lhota | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Izák Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Kodym Rostislav | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Linhart Jaroslav | Bohdašín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Malý Dominik | Labouň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Prošvic Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Roháč Tomáš | Dolní Olešnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Stoklasa O. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
221 | Vostřez Josef | Přepychy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Zahálková Bára | Žernov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Šimůnková Markéta | Košťálov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
234 | Berko Dominik | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
234 | Chmelař Martin | Sadová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
234 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
234 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
234 | Kliková Sofie | Opočno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
234 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
234 | Loubová Viktorie ml. | Zdechovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
234 | Valeš Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
242 | Bednář Aleš | Malé Svatoňovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
242 | Cabalka David | Javornice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
242 | Charvát Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
242 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
242 | Halamíčková Markéta | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
242 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
242 | Jarkovský Petr | České Meziříčí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
242 | Jíra Zdeněk | Lubno | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
242 | Knettig Jiří | Provodov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
242 | Kubrt Matěj | Krčín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
242 | Sajky Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
242 | Teichman Patrik | Hronov | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
242 | Vít Ondřej | Bohuslavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
242 | Černohorský Michal | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
242 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
257 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
257 | Šturma Jiří | Hořice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
259 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
259 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
259 | Krejzová Sofie | Divec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
259 | Louda Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
259 | Puš Tadeáš | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
259 | Strnad Daniel | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
259 | Šenk Tadeáš | Červený Kostelec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
259 | Šichanová Vendula | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
267 | Bernard Ondřej | Horní Nová Ves | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
267 | Kodymová Barbora | Vrchovina | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
267 | Kossler Ondřej | Dětřichov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
267 | Lembera Matěj | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
267 | Nýdrle Tomáš | Trutnov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
267 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
267 | Tryzna Viktor | Police nad Metují | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
267 | Vojtěch Jakub | Kladno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
267 | Zilvar Filip | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
267 | Záleský Josef | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
267 | Červinka Josef | Orel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
267 | Šotola Pavel | Lukavice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
279 | Dlabola Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
279 | Přibyl Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
279 | Schneider Jan | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
279 | Zilvar Šimon | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
283 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
283 | Jiřička Dominik | Hronov | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
283 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
283 | Novotný Jindřich | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
283 | Vojtěch Kryštof | Úpice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
283 | Zilvar Matouš | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
289 | Bednář Adam | Malé Svatoňovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Houserová Adéla | Náchod | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
289 | Machová Karolína | Přepychy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Masaryk Tomáš | Hronov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
289 | Myšík Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
289 | Pozner Lukáš | Rašín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
289 | Vajsar Vojtěch | Hronov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
289 | Šubrt Michal | Hronov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
297 | Beranová Anna | Bezděkov nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Blažko Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Falta Radek | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Fejfar Marek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Halamíček Vendelín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Havlík Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Hašek Filip | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Hermanová Kristýna | Lužec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Hlavsa Ondřej | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Hnízdil Milan st. | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Horská Rozálie | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Horst František | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Houha Miroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Hrubý Kryštof | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Hrubý Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Janda Tomáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Janko Adam ml. | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Jeřábek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Kisacká Natálie | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Kisacký Patrik | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Klinger Marek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Kopecký Matěj | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Kubánek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Kubát Daniel | Plotiště nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Kučera Daniel | Zábědov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Kučera Marcel | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Kučerová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Kárník Jan ml. | Zdechovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Landa Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Landa Matěj | Jehlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Ledvina Lukáš | Meziměstí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Mach Tomáš | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Macková Adéla | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Mader Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Malý Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Martinec Michal | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Mrva Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Novotný Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Pavelec Filip | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Prchlík Matěj | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Purma Daniel | Křičov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Pávek Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Rajtar Šimon | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Rodr David | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Roháč Jakub | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Roháč Vojtěch | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Rozák Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Růžička Patrik | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Sloupenský Radim | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Sochor Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Svoboda David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Svoboda Vojtěch | Dobré | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Tašinský Oliver | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Tichý Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Tobiáš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Valtera Martin | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Vojtěch Adam | Lužec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Zajíček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Zechovský Matěj | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Zemanová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Záruba Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Čepelka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Čermák Ondřej | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Čihák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Šidlo Jaroslav | Dolní Branná | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
297 | Šlitr Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Šrám Dominik | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Štverák Vojtěch | Dolní Černůtky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Šubr Petr | Horní Brusnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Šubrt Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
297 | Šádek Aleš | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Šádková Zuzana | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
297 | Žatecká Laura | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 |