Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 236 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 6 | 171 | 171 | 28.50 | |
2 | Haklová Lucie | Vrutice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
3 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
4 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
5 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
6 | Macháně Vojtěch | Krčín | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
7 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
8 | Protivánek Daniel | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
9 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
9 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
9 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
12 | Pirklová Karolína | Stárkov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
13 | Pirkl Marek | Stárkov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
14 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
15 | Farská Kristýna | Košťálov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
16 | Vašata Vojtěch | Častolovice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
17 | Macháně Michal | Krčín | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
18 | Cerula Ondřej | Týniště nad Orlicí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
19 | Protivánek Roman | Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
20 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
21 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
22 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
23 | Macháně Martin | Krčín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
23 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
23 | Špůr Jan | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
26 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
26 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
26 | Šolc Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
29 | Bárta Adam | Třesovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
29 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
29 | Strnad Jakub | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
29 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
33 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
33 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
33 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
36 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
36 | Deml Tomáš | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
36 | Hašek Marek | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
36 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
36 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
41 | Jiránek Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
41 | Joneš Jan | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
41 | Maršík Matyáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
41 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
41 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
46 | Hlubuček Patrik | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
46 | Jirková Nikola | Předměřice nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
46 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
46 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
46 | Souček Robin | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
46 | Šára Lukáš | Podhorní Újezd | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
52 | Horáček Josef | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
52 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
52 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
52 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
52 | Vrána Otakar | Chotělice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
57 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
57 | Hladík Petr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
57 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
57 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
57 | Motyčka Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
57 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
57 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
64 | Gruber Filip | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
64 | Janda Vojtěch | Pašinka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
64 | Jíra Zdeněk | Lubno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
64 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
64 | Lohniský Matyáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
64 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
70 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
70 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
70 | Lelek Jan | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
70 | Vajsar Eliáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
70 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
70 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
76 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Žabka Jakub | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
80 | Bartoňková Katarína | Předměřice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
80 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
80 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
80 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
80 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
80 | Trávníček Tomáš | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
80 | Šafařík Petr ml. | Pohřebačka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
87 | Demlová Kateřina | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
87 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Rolf Štěpán | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Trunečková Lucie | Rokytník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
94 | Balvín Kryštof | Ústí nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
94 | Bašová Tereza | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
94 | Hofman Pavel | Zdelov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
94 | Jindrák Vojtěch | Mníšek pod Brdy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
94 | Kisacký Patrik | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
94 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
94 | Růžička Jan | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
101 | Blažej Matěj | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
101 | Harman Leoš | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
101 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
101 | Libotovský Štěpán | Velká Ledská | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
101 | Mikysa Jan | Paseky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
101 | Píšová Tereza | Petrovice nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
101 | Zajíc David | Kamenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
108 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
108 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
108 | Kouba Štěpán | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
108 | Rathouský Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
108 | Rolf Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
108 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
108 | Záruba Miloš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
108 | Šenk Tadeáš | Červený Kostelec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
116 | Deml Martin | Nový Bydžov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
116 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
116 | Kubizňák Pavel | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
116 | Landa Matěj | Jehlice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
116 | Peřinová Lucie | Dobrá Voda | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
116 | Pomezný Adam | Tůně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
116 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
116 | Záborský Lukáš | Nepolisy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
116 | Škoda Matěj | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
125 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
125 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
125 | Pávek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
125 | Trýznová Kateřina | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
129 | Ježek Matěj | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
129 | Kabrtová Adéla | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
129 | Loubová Viktorie | Zdechovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
129 | Martinec Michal | Hronov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
129 | Mrkva Antonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
129 | Valenta Marek | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Karel Jakub | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Němečková Julie | Vrchovina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Semeráková Nela | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
135 | Svoboda Jiří ml. | Kolín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Šedivý Ludvík | Stárkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
142 | Hrstka Jaromír | Opatovice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
142 | Klik Lubomír | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
142 | Klingr Marek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
142 | Kárníková Patricie | Zdechovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
142 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
142 | Martinec Jáchym | Hronov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
148 | Chmelař Jakub | Častolovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
148 | Kalous Jakub | Častolovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
148 | Karas Lukáš | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
148 | Kubík Jakub | Olešnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
148 | Ondrášek Adam | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
148 | Pekařová Tereza | Opatovice nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
148 | Valeš Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
148 | Vyčítal Štěpán | Těchlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
156 | Balcar Richard | Tůně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
156 | Bulíř Matěj | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
156 | Hasal Jakub | Chomutice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
156 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
156 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
156 | Klíma Vojtěch | Smidary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
156 | Krása Matyáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
156 | Tomešová Monika | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
156 | Štieber Adam | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
165 | Geletič Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
165 | Havířová Sára | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
165 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
165 | Marek Marcel | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
165 | Sládek Josef | Tutleky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
165 | Zedníková Natálie | Ostroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
171 | Horst František | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
171 | Kalousová Nela | Častolovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
171 | Kašpárek Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
171 | Lukeš Matyáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
171 | Roudný Tadeáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
171 | Smutný Václav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
171 | Vyčítal David ml. | Těchlovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
171 | Čožík Marek | Horní Maršov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
171 | Šulc Filip | Machov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
180 | Bittner Marek ml. | Suchá | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
180 | Janovský Dominik | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
180 | Karadža Alex | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
180 | Kašpar Albert | Mžany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
180 | Sajkršmídová Martina | Staré Smrkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
180 | Samko Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
186 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
186 | Kuchař Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
186 | Pavlas Jonáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
186 | Prázová Kamila | Broumov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
186 | Švajcr Ondřej | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
186 | Švábenický Viktor | Miletín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
192 | Chramosta Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
192 | Klazarová Nikola | Čistá u Horek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
192 | Čermák Ondřej | Vrchlabí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
192 | Šulc Matěj | Machov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
196 | Kerl Kristián | Vrclabí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
196 | Kovář Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
196 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
196 | Šťastná Karolína | Staré Smrkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
200 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Bendl Michal | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Cerula Jakub | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Cvejn Lukáš | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Doskočil Adam | Malá Ledská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Ježek Martin ml. | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Krása Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
200 | Kubrt Matěj | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Kuman Tadeáš | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Ludvík Jan | Ostašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Marek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
200 | Matoušek Marek | Rašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Medek Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Mrázová Marie | Teplice nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Nosek Daniel | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Pilař Daniel | Homyle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Pilous Dominik | Zlatá Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Rathouský Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Rázek Vít | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Sedláček Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Sládek Václav | Tutleky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Svoboda Mikuláš | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Toman Lukáš | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Vašek Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Vondrášková Stela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
200 | Vratný Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
200 | Záruba Tomáš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Čtvrtečka Adam | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Čtvrtečka Dominik | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Šrámek Václav | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Štichauer Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Štěrbová Adéla | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Žabka Adam | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 |