Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 47 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flandera Šimon | Nepomuk | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1 | Šimice Jan | Plzeň | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
3 | Nocar Dominik | Plzeň | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
4 | Nosál Tomáš | Plzeň | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
5 | Vala Čeněk | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
6 | Fryčka Michal | Plzeň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
6 | Vejvančický Matěj | Nepomuk | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
8 | Tintěra Filip | Stříbro | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
9 | Mašek Filip | Nepomuk | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
9 | Netolický Janek | Plzeň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
11 | Půta Matěj | Plzeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
12 | Havránek David | Stříbro | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
13 | Duraj Filip | Nepomuk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
14 | Mašek Václav | Chrást | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
15 | Hrubý Ondřej | Plzeň | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
15 | Źán Sebastien | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
17 | Holub Ondřej | Nepomuk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
17 | Strnadová Hana | Rokycany | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
19 | Kamasová Kristýna | Nepomuk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
19 | Zeman Václav ml. | Tuřice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
21 | Lišková Aneta | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
21 | Lokaj Jakub | Loket | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
21 | Milota Martin | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
24 | Šuhaj Filip ml. | Milíře | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
25 | Dufek Jan | Kralovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
25 | Královský Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
27 | Dvořák Michal | Plzeň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
27 | Roučka Tadeáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
29 | Bušek Adam | Stříbro | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
29 | Tesco Matěj | Všeruby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
29 | Touš Pavel ml. | Tachov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
32 | Berbr Tobiáš | Kralovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
32 | Kohout Jan | Nepomuk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
32 | Krejsa Robin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
32 | Strnad Václav | Rokycany | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
36 | Pašek Daniel | Všeruby | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
36 | Ševčík Jan | Chrást | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
38 | Hladíková Simona | Blovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
39 | Kosnar Tomáš | Šťáhlavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
39 | Žán Sebastien | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
41 | Kůta František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
41 | Orgoň Jan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
41 | Orgoň Vít | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
41 | Rosenberger Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
41 | Teska Matěj | Touškov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
41 | Velichová Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
41 | Vlach Kryštof | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |