Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 300 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
2 | Matouš Filip | Jičín | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
3 | Šinták Marek | Hradec Králové | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
4 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
5 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
5 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
7 | Plíšek Vojtěch | Úlibice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
8 | Škoda Ondřej | Velké Poříčí | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
9 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
10 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
11 | Zajíc David | Kamenice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
12 | Suchá Lucie | Chomutice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
13 | Nožička Martin | Chomutice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
13 | Pirklová Karolína | Stárkov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
15 | Hasal Jakub | Chomutice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
16 | Janďourek Jiří | Kbelnice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
17 | Bernard Ondřej | Horní Nová Ves | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
17 | Hýsek Jakub | Dolní Bousov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
19 | Novák Lukáš | Praha | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
19 | Vaníček Josef | Chomutice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
19 | Zedníková Natálie | Ostroměř | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
19 | Šára Lukáš | Podhorní Újezd | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
23 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
24 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
25 | Laňarová Nikola | Hrachovec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
25 | Macháně Vojtěch | Krčín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
25 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
25 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
29 | Cejnar Jáchym | Náchod | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
29 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
29 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
32 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
32 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
32 | Rubáček Stanislav | Police nad Metují | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
32 | Štveráková Tereza | Dolní Orlice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
36 | Linhart Jaroslav | Bohdašín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
36 | Lochman Pavel | Zdelov | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
36 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
36 | Tryznová Kateřina | Vrchlabí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
40 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
40 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
40 | Maxa Jan | Valdice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
40 | Pirkl Marek | Stárkov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
40 | Strnad Jakub | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
40 | Vlášek Zdeněk | Chlum | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
40 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
47 | Habr Filip | Hronov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
47 | Hlubuček Patrik | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
47 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
50 | Kotyk Michal | Sadová | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
50 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
50 | Vaníček Viktor | Dolní Branná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
50 | Čapenec Jakub | Nové Město nad Metují | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
54 | Hamplová Aneta | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
54 | Havelka Martin | Chlum | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
54 | Kisacký Patrik | Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
54 | Klazarová Nikola | Čistá u Horek | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
54 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
54 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
54 | Šepek Alex | Ostroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
61 | Lahr Marek | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
61 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
61 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
64 | Maršík Jakub ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
64 | Přívratský Tadeáš | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
64 | Vik Filip | Častolovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
64 | Švadlenka Matěj | Plačice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
68 | Blažej Matěj | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
68 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
68 | Pirklová Lenka | Police nad Metují | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
68 | Sláma Zdeněk | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
68 | Vojtěch Jakub | Kladno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
73 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
73 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
73 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
73 | Vojtěch Vojtěch | Kladno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
73 | Čížek Michal | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
73 | Šídlo Martin | Dolní Branná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
79 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
79 | Jireček Jakub | Ohnišťany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
79 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
79 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
79 | Valeš Daniel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
84 | Beneš Jan | Malé Svatoňovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
84 | Charvát Jakub | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
84 | Kisacká Natálie | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
84 | Poprach Lukáš | Třebihošť | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
84 | Růžička Patrik | Pohoří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
84 | Čepelka Daniel | Vrchlabí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
90 | Cita Hynek | Krčín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
90 | Knettig Jiří | Provodov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
90 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
90 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
90 | Matějka Filip | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
90 | Novotný Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
96 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
96 | Popelka Adam | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
96 | Stránský Filip | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
96 | Suchý Tomáš | Vamberk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
96 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
101 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
101 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
101 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
101 | Jakubík Stanislav | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
101 | Knettig Filip | Provodov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
101 | Samko Tomáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
101 | Tomeňuková Elinka | Trnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
101 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
109 | Balvín Kryštof | Ústí nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
109 | Houha Miroslav | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
109 | Kolář Nikolas | Častolovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
109 | Letiber Matěj | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
109 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
109 | Čermák Ondřej | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
109 | Šrytr Jan | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
116 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
116 | Festová Antonie | Rohoznice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
116 | Frydrych Tomáš | Častolovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
116 | Louda Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
116 | Rubák Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
116 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
116 | Syřišťová Kristýna | St.Smrkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
116 | Škoda Matěj | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
124 | Cína Josef | Košťálov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
124 | Erban Denis | Semily | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
124 | Fibiger Dušan | Sobčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
124 | Holec Adam | Častolovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
124 | Jireček Jiří | Ohnišťany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
124 | Kliková Sofie | Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
124 | Klinger Miloš | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
124 | Trojan Tomáš | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
132 | Bednář Adam | Malé Svatoňovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
132 | Hopak Patrik | Miletín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
132 | Horská Rozálie | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
132 | Kosejk Filip | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
132 | Rychterová Adéla | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
132 | Zajíc Matěj | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
132 | Čičman Samuel | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
139 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
139 | Bednář Aleš | Malé Svatoňovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
139 | Dlabola Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
139 | Kozák Filip | Miletín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
139 | Pellar David | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
139 | Pultar Martin | Bukovina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
145 | Horst František | Vrchovina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Hrčková Sára | Močovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Kalous Jakub | Častolovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
145 | Kurcová Natálie | Divišov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Lukeš Matěj | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Matuška Vojtěch | Třebechovice pod Orebem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Vaniš Martin | Vidoň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Štastná Karolína | Staré Smrkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
145 | Šádková Zuzana | Košťálov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
154 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Blažej Jan | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Brandejs Vojtěch | Voděrady | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Fibigerová Kateřina | Sobčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Hartman Adam | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
154 | Jareš Dominik | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Mühl Matouš | Jeřice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Nosek Daniel | Miletín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Pícha Tobiáš | Úpice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Štěnička Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Šádek Aleš | Košťálov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Šídlo Jaroslav | Dolní Branná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
166 | Brandejs Viktor | Voděrady | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
166 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
166 | Krejza Tomas | Divec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
166 | Miewaldová Jana | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
166 | Skřivánek Nik | Častolovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
166 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
166 | Šuda Matěj | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
173 | Frýba Adam | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
173 | Hetflaišová Nikol | Semily | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Jaroš Štěpán | Libčany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Jánský Kryštof | Jeníkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Koreš Adam | Jeřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Landa Matěj | Jehlice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Macháně Martin | Krčín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Vaníčková Zuzana | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Šepek Kryštof | Ostroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
183 | Kopecký Matyáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
183 | Rozsypalová Anna | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
183 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
183 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
183 | Šimůnková Markéta | Košťálov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
188 | Henychová Nela | Klášter nad Dědinou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
188 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
188 | Neděla Šimon | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
188 | Prázlová Kamila | Broumov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
188 | Pávek Matěj | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
188 | Pícha Jan ml. | Úpice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
188 | Rybišar Martin | Nučice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
195 | Bašová Tereza | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
195 | Landa Jakub | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
195 | Vostřez Josef ml. | Přepychy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
195 | Černý Vojtěch | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
195 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
195 | Štěrbová Kristýna | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
195 | Ženatý Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
202 | Bango Marek | Chlum | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
202 | Juzl Václav | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
202 | Mader Michal | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
202 | Nejman Lukáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
202 | Pirkl Filip | Police nad Metují | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
202 | Štěrba David | Újezd | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
208 | Brzobohatý Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
208 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
208 | Malý Dominik | Labouň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
208 | Strnad Daniel | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
212 | Dymeš Miroslav | Kratonohy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
212 | Fikr Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
212 | Geletič Martin | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
212 | Mrázová Marie | Teplice nad Metují | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
212 | Petr Robin | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
212 | Tesař Zdeněk | Libuň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
218 | Kult Matouš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
218 | Tippl Michal | Žirovnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
218 | Voňka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
221 | Kult Simon | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
221 | Lounek Štěpán | Častolovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
221 | Trávníčková Eliška | Týniště nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
221 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
221 | Šíma Radim | Provodov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
226 | Cabalka David | Javornice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
226 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
226 | Kalousová Nela | Častolovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
229 | Antoš Jakub | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Bezdíček Martin | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Boháč Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Bílková Karolína | Valdice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Chmelař Jakub | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Drábek Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Dubenecký Kamil | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Dřevecký Patrik | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Fortelková Zuzana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Frýba Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Funda Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Heneberg Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Holoubek Jakub | Hoděčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Hovorka Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Hrubý Kryštof | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Janda Tomáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Jirman Jan | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Jáchym Daniel | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Kerouš Ivan ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Klinger Marek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Klůz Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Konvalinková Viktorie | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Kopecký Matěj | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Krista Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Levínský Martin | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Lopata David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Láska Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Macháně Michal | Krčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Marek Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Matoušová B. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Mašek ml. | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Medek Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Mišík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Nosek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Nosková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Novotná Aneta | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Novotný Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Patřičná Evelína | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Petrová Pavlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Peňáz Václav | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Pham Xuan Quynh | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Piskora Matyáš | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Poláček Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Pop Kryštof | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Prátová Martina | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Přibyl Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Rýgr Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Sedláková Adéla | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Soukal Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Tobiáš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Tobiška Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Vaniš Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Vaněk Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Vodička Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Vojtěch Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Vysuček Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Zemanec Filip | Keteň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Zemanec Jakub | Keteň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Zilvar Adam | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Zilvar Matouš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Zilvar Šimon | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Červinka Josef | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Ševčík Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Škultéty Otto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
229 | Štverák Vojtěch | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
229 | Šípek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 |