Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 31 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
3 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
3 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
5 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
6 | Gažiová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
7 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
8 | Hapiák Tomáš | Turnov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
9 | Alexandrov Lukáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
10 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
11 | Tylová Natálie | Jičín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
12 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
13 | Růžička Zdeněk ml. | Turnov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
14 | Karban Michal ml. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
15 | Konejl Robert | Modřišice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
16 | Novák Antonín | Rovensko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
17 | Smolíková Pavlína | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
18 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
19 | Witschel Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
20 | Coufal Vojtěch | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Doležal Jan | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Doležalová Kateřina | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Hušek David | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Hynek Pavel | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Ježek Jan | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Klein Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Mizera Adam | N. Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Mizera Denis | N. Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Nováková Anna | Rovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Pícha Denis | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Strejček Zdeněk ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 |