Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 156 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 5 | 131 | 131 | 26.20 |
2 | Svárovský David | Čejov | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
3 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 5 | 98 | 98 | 19.60 |
4 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
5 | Tvrdá Nikola | Příseky | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
6 | Matulka Matyáš | Jihlava | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
7 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
8 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
9 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
10 | Kubešová Denisa | Bolina | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
11 | Goncearenco Roman | Humpolec | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
12 | Horáček Radim | Vlastějovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
13 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
14 | Maršík Jakub ml. | Pelhřimov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
14 | Nousek Ondřej | Humpolec | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
16 | Smejkal Adam | Havlíčkův Brod | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
17 | Hrabánek Martin | Lovosice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
18 | Adamcová Nikola | Světlá nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
19 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
19 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
21 | Štos Patrik | Čejov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
22 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
23 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
24 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
24 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
26 | Bureš Ondřej | Počátky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
27 | Kubín Jan | Habrovčovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
27 | Přichystal Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
29 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
29 | Tomečko Josef | Humpolec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
31 | Kozlík Matyáš | Habrek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
31 | Lang Martin | Lipnice nad Sázavou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
33 | Nachlingerová Aneta | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
33 | Urbanová Kristýna | Bojiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
33 | Žák Luboš | Počátky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
36 | Brzoň Luboš | Kožlí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
36 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
36 | Hemerka David | Josefodol | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
36 | Kalhotka Karel | Bělá | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
36 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
41 | Kukeně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
41 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
43 | Nedvěd Petr ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
43 | Štiková Eliška | Chuchle | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
45 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
45 | Kasalová Anna | Chrastava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
45 | Kot Hynek | Zdislavice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
48 | Brázda Marek | Podmoky | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
48 | Kasalová Marie | Chrastava | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
50 | Brázda Miroslav | Podmoky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
51 | Čapek Václav | Kamenná Lhota | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
52 | Novák Matěj | Humpolec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
52 | Nulíček František | Kouty | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
52 | Váchová Radka | Humpolec | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
52 | Šťastný Pavel | Hněvkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
56 | Váchová Adéla | Zdislavice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
57 | Císař Adam | Ledeč nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
57 | Hošek Pavel | Římovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
59 | Koubský Adam | Pelhřimov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
59 | Míková Eliška | Humpolec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
61 | Goncearenco Kryštof | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
61 | Kuchyně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
61 | Lany Adam | Lipnice nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
61 | Liška Adam | Habrek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
61 | Vacek Lukáš | Nesvačil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
61 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
67 | Lebeda Šimon | Prosíčka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
67 | Václavík Aleš | Pelhřimov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
69 | Nedvědová Monika | Ledeč nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
69 | Vácha Josef | Humpolec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
71 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
72 | Krčil Martin ml. | Červená Řečice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
72 | Nosek Ondřej | Trutnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
72 | Šimečková Tereza | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
75 | Kubát Lukáš | Čejov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
75 | Satorie Jan | Jimramov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
75 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
75 | Slavík Tomáš ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
79 | Sobková Veronika | Humpolec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
79 | Votava Jan | Věcov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
81 | Karásek Matěj | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
81 | Vacek David | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
83 | Chvalkovský Adam | Horní Rápotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
83 | Chvalkovský Viktor | Horní Rápotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
83 | Jelínek David | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
83 | Lany Martin | Lipnice nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
83 | Schoula Patrik | Vystrkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
83 | Vašíková Kateřina | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
83 | Šimandl Marcel | Osek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
90 | Blažková Aneta | Pelhřimov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
90 | Halva Daniel | Jimramov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
90 | Hovorková Michaela | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
90 | Sedmík Pavel | Hojanovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
94 | Hadrava Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
94 | Smítka Dominik | Pavlovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
96 | Jurásek David | Humpolec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
96 | Lang Adam | Lipnice nad Sázavou | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
96 | Šimánek Ondřej | Osek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
99 | Jančička Filip | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
99 | Mareš Jakub | Plačkov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
101 | Beran Tomáš | Krasoňov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
101 | Odvárková Hana | Svratouch | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
101 | Šmídová Kamila | Jemnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
104 | Brzoň Matěj | Kožlí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
104 | Hromádko Jakub | Kameničky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
104 | Lukš Benjamin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
104 | Tomiška Damián | Orel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
108 | Adamec Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Benčatová Eliška | Chuchle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Bouda Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
108 | Cakl Tomáš ml. | Česká Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Coufal David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Dostál Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Hrabánková Eliška | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Hudeček Lukáš | Mirošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Humplík Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Hála Ondřej | Nihov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Jašková Aneta | Černá Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Jindrát Filip | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Jurásek Dominik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Kasal Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Kolář Matěj | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Kos Martin | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Kozák Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Krajíček Vojtěch | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Kubín Jiří | Habrovčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Kubínová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Melicharová Anežka | Chuchle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Nulíčková Josefína | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Ošťádalová Kamila | Račín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Petrosyan Narek | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Pečinka Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Razima Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
108 | Satorie Josef | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Sobek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
108 | Straka Filip | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Straka Jakub | Smrček | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Svoboda Jakub | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Svoboda Matěj | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Vencálek Miloslav ml. | Slavkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Vondra Aleš | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Wilhelm Jaroslav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Zachariáš Oliver | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Zeman Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
108 | Černý Tomáš | Koníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Červinka Josef | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Šedivý Erik | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Šlégl Tomáš | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Štiková Anna | Chuchle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Šťastný Matěj | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 |