Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 88 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 13 | 250 | 460 | 35.38 |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 12 | 243 | 389 | 32.42 |
3 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 14 | 237 | 465 | 33.21 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 16 | 237 | 457 | 28.56 |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 23 | 234 | 607 | 26.39 |
6 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 17 | 223 | 482 | 28.35 |
7 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 11 | 222 | 363 | 33.00 |
8 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 16 | 220 | 417 | 26.06 |
9 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 19 | 219 | 473 | 24.89 |
10 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 21 | 215 | 459 | 21.86 |
11 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 212 | 366 | 26.14 |
12 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 206 | 206 | 34.33 |
13 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 205 | 245 | 30.63 |
14 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 203 | 283 | 23.58 |
15 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 9 | 200 | 236 | 26.22 |
16 | Rybenský Roman | Němčice | 9 | 197 | 225 | 25.00 | |
17 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 16 | 195 | 352 | 22.00 |
18 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 16 | 192 | 339 | 21.19 |
19 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 11 | 190 | 263 | 23.91 |
20 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 6 | 189 | 189 | 31.50 | |
21 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 10 | 188 | 252 | 25.20 |
22 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 9 | 187 | 215 | 23.89 |
23 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 186 | 186 | 31.00 |
24 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 182 | 291 | 20.79 |
25 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 17 | 178 | 305 | 17.94 |
26 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 14 | 175 | 313 | 22.36 |
27 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 171 | 244 | 20.33 |
28 | Kondras Přemysl | Pardubice | 7 | 169 | 184 | 26.29 | |
29 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 14 | 167 | 241 | 17.21 |
30 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 166 | 182 | 22.75 |
31 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 9 | 158 | 184 | 20.44 |
32 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 144 | 159 | 19.88 |
32 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 7 | 144 | 150 | 21.43 |
34 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 13 | 138 | 179 | 13.77 |
35 | Vlček Petr | Častolovice | 9 | 136 | 150 | 16.67 | |
36 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 9 | 131 | 134 | 14.89 |
37 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 130 | 131 | 18.71 |
38 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 11 | 121 | 129 | 11.73 |
39 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
40 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 111 | 113 | 14.13 |
41 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 10 | 103 | 112 | 11.20 |
42 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 102 | 102 | 17.00 |
43 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
44 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 6 | 91 | 91 | 15.17 |
45 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
46 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 12 | 83 | 104 | 8.67 |
46 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
48 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
49 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 79 | 100 | 10.00 |
49 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 8 | 79 | 86 | 10.75 | |
49 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 7 | 79 | 80 | 11.43 |
52 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
53 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 9 | 68 | 71 | 7.89 |
54 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 67 | 74 | 7.40 |
55 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
56 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 59 | 59 | 11.80 |
57 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 53 | 53 | 8.83 | |
58 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
59 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 43 | 43 | 7.17 |
60 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
61 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 41 | 41 | 8.20 |
62 | Chumash Yevhenii | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
63 | Řehák Václav | Police nad Metují | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
64 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
65 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
66 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
67 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
68 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 30 | 30 | 7.50 |
68 | Nováková Renata | Hrobice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
68 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
71 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
72 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
73 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
74 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
74 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
76 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
77 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
77 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 2 | 14 | 14 | 7.00 |
79 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
79 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
81 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
84 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
85 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
85 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |