Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 83 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 15 | 324 | 708 | 47.20 |
2 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 22 | 318 | 971 | 44.14 |
3 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 16 | 316 | 586 | 36.63 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 12 | 309 | 475 | 39.58 |
5 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 18 | 308 | 609 | 33.83 |
6 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 305 | 483 | 34.50 |
7 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 17 | 299 | 606 | 35.65 |
8 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 13 | 287 | 524 | 40.31 |
8 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 14 | 287 | 483 | 34.50 |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 286 | 514 | 36.71 |
11 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 18 | 284 | 620 | 34.44 |
12 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 20 | 278 | 612 | 30.60 | |
13 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 14 | 276 | 496 | 35.43 |
14 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 15 | 267 | 493 | 32.87 |
15 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 8 | 265 | 270 | 33.75 |
16 | Franěk Robert | Trutnov | 13 | 260 | 376 | 28.92 | |
16 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 11 | 260 | 349 | 31.73 |
18 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 257 | 389 | 29.92 |
19 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 9 | 253 | 328 | 36.44 |
20 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 15 | 248 | 383 | 25.53 |
21 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 18 | 244 | 422 | 23.44 |
22 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 243 | 265 | 33.13 |
23 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 241 | 284 | 35.50 |
24 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 16 | 240 | 439 | 27.44 |
25 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 15 | 239 | 400 | 26.67 | |
26 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 15 | 234 | 400 | 26.67 |
27 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 18 | 226 | 416 | 23.11 |
28 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 219 | 243 | 30.38 |
29 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 11 | 214 | 258 | 23.45 |
30 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 208 | 208 | 34.67 |
31 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 11 | 206 | 258 | 23.45 |
32 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 12 | 201 | 283 | 23.58 | |
33 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 13 | 199 | 269 | 20.69 |
34 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 10 | 198 | 250 | 25.00 |
35 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 17 | 194 | 382 | 22.47 | |
36 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 18 | 193 | 368 | 20.44 |
37 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 20 | 192 | 345 | 17.25 | |
38 | Kadlec František | Zlíč | 25 | 190 | 427 | 17.08 | |
39 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 187 | 243 | 24.30 |
40 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 184 | 184 | 30.67 |
41 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 16 | 179 | 282 | 17.63 |
42 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 11 | 178 | 224 | 20.36 |
43 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 167 | 180 | 22.50 |
43 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 11 | 167 | 192 | 17.45 |
45 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 165 | 165 | 41.25 |
46 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 12 | 163 | 209 | 17.42 | |
47 | Taichner Radek | Mikulovice | 9 | 160 | 186 | 20.67 | |
48 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 5 | 136 | 136 | 27.20 |
49 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 135 | 144 | 18.00 |
49 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
51 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 131 | 131 | 32.75 |
52 | Pásler Vlastimil | Spyta | 19 | 123 | 214 | 11.26 | |
53 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 122 | 122 | 40.67 | |
54 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 8 | 118 | 127 | 15.88 |
55 | Pánek Vít | Sezemice | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
56 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 112 | 113 | 16.14 | |
57 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
58 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 3 | 103 | 103 | 34.33 |
59 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 92 | 93 | 13.29 | |
60 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
61 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
62 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
63 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
64 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 58 | 58 | 14.50 |
65 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 56 | 56 | 56.00 |
66 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 3 | 51 | 51 | 17.00 |
67 | Vondra Martin | Němčice | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
68 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
69 | Dostál Matouš | Králíky | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
70 | Novák Jan | Libišany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
71 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
71 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
73 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
74 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
74 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
76 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
77 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
78 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
79 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
80 | Novák Jan ml. | Libišany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
81 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
81 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
81 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 |