Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 88 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 18 | 309 | 727 | 40.39 | |
2 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 21 | 307 | 799 | 38.05 |
3 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 22 | 298 | 673 | 30.59 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | 15 | 290 | 533 | 35.53 | |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 13 | 285 | 516 | 39.69 | |
6 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 11 | 281 | 373 | 33.91 |
7 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 7 | 278 | 302 | 43.14 |
8 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 10 | 275 | 336 | 33.60 | |
8 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 8 | 275 | 305 | 38.13 | |
10 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 268 | 408 | 34.00 |
11 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 17 | 267 | 520 | 30.59 |
12 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 6 | 263 | 263 | 43.83 | |
13 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 261 | 298 | 37.25 |
14 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 15 | 258 | 430 | 28.67 | |
15 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 257 | 377 | 29.00 |
16 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 10 | 241 | 312 | 31.20 |
16 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 11 | 241 | 332 | 30.18 |
18 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 239 | 399 | 33.25 |
19 | Franěk Robert | Trutnov | 9 | 234 | 258 | 28.67 | |
20 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 20 | 233 | 467 | 23.35 | |
21 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 10 | 228 | 253 | 25.30 |
22 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 221 | 272 | 34.00 |
23 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 9 | 217 | 267 | 29.67 | |
24 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 213 | 280 | 23.33 |
25 | Pišl Jan | Třesovice | 14 | 211 | 315 | 22.50 | |
26 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 12 | 210 | 321 | 26.75 |
27 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 11 | 209 | 275 | 25.00 | |
28 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 194 | 276 | 23.00 |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 8 | 183 | 200 | 25.00 | |
29 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 183 | 234 | 23.40 |
31 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 17 | 181 | 339 | 19.94 |
32 | Gančarčík Karel | Pardubice | 13 | 179 | 237 | 18.23 | |
32 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 23 | 179 | 332 | 14.43 | |
32 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 12 | 179 | 257 | 21.42 |
32 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 8 | 179 | 193 | 24.13 |
36 | Bareš Vladimír | Slepotice | 7 | 176 | 187 | 26.71 | |
36 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 176 | 217 | 18.08 |
38 | Šinták Marek | Hradec Králové | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
39 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 8 | 170 | 194 | 24.25 |
40 | Tobolka Daniel | Nechanice | 8 | 165 | 174 | 21.75 | |
41 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 9 | 163 | 189 | 21.00 |
42 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 17 | 158 | 259 | 15.24 |
43 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 25 | 156 | 338 | 13.52 |
44 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 151 | 159 | 22.71 | |
45 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 149 | 165 | 20.63 |
46 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 4 | 142 | 142 | 35.50 |
47 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
48 | Dostál Matouš | Králíky | 6 | 134 | 134 | 22.33 | |
49 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 125 | 125 | 20.83 |
50 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 121 | 121 | 30.25 |
51 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
52 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 7 | 119 | 126 | 18.00 |
53 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 116 | 117 | 16.71 |
54 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 115 | 115 | 28.75 |
55 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
56 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 6 | 110 | 110 | 18.33 |
57 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 109 | 109 | 27.25 |
58 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
59 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 98 | 119 | 13.22 |
60 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 15 | 90 | 143 | 9.53 |
61 | Taichner Radek | Mikulovice | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
62 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
63 | Pánek Vít | Sezemice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
64 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
65 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
66 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
66 | Štěrba Petr | Sezemice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
68 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
69 | Novák Jan | Libišany | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
70 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
71 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
72 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
72 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
74 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
74 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
76 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
77 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
78 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
79 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
80 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
81 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
82 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
83 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
84 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
85 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
86 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
86 | Vondra Martin | Němčice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
88 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 |