Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1749 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moravec Pavel | Čejov | 11 | 276 | 408 | 37.09 | |
2 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 10 | 266 | 351 | 35.10 | |
3 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 13 | 265 | 394 | 30.31 |
3 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 8 | 265 | 283 | 35.38 | |
5 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 10 | 262 | 381 | 38.10 | |
6 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 12 | 257 | 372 | 31.00 |
7 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 16 | 256 | 518 | 32.38 | |
8 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 12 | 253 | 426 | 35.50 |
9 | Casian Ivan | Humpolec | 7 | 252 | 260 | 37.14 | |
9 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 9 | 252 | 327 | 36.33 |
11 | Živný Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 8 | 249 | 260 | 32.50 | |
12 | Pavelka Josef | Třebíč | 7 | 246 | 265 | 37.86 | |
13 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 10 | 245 | 345 | 34.50 | |
14 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 9 | 243 | 278 | 30.89 | |
15 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 9 | 241 | 298 | 33.11 | |
16 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 15 | 240 | 370 | 24.67 |
17 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 11 | 233 | 319 | 29.00 |
18 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 12 | 229 | 336 | 28.00 |
19 | Charvát Valentin | Jihlava | 10 | 227 | 297 | 29.70 | |
19 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 8 | 227 | 248 | 31.00 | |
21 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 13 | 219 | 331 | 25.46 |
22 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 11 | 216 | 236 | 21.45 | |
23 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 9 | 208 | 218 | 24.22 | |
24 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 6 | 207 | 207 | 34.50 | |
25 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 6 | 206 | 206 | 34.33 | |
25 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 14 | 206 | 314 | 22.43 |
25 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 7 | 206 | 214 | 30.57 | |
28 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 12 | 205 | 297 | 24.75 | |
29 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 7 | 203 | 204 | 29.14 | |
30 | Hos Martin | Otín | 8 | 198 | 235 | 29.38 | |
31 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 6 | 197 | 197 | 32.83 | |
32 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 7 | 196 | 204 | 29.14 | |
33 | Havránek Radek | Čejov | 12 | 188 | 211 | 17.58 | |
34 | Mokrá Jana | Najdek | 8 | 187 | 196 | 24.50 | |
35 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 9 | 184 | 231 | 25.67 |
36 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 7 | 181 | 182 | 26.00 | |
37 | Kopic Milan | Humpolec | 5 | 180 | 180 | 36.00 | |
37 | Riedl Michal | Humpolec | 10 | 180 | 218 | 21.80 | |
39 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 12 | 176 | 260 | 21.67 |
40 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 174 | 181 | 25.86 | |
40 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 9 | 174 | 186 | 20.67 |
42 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 8 | 173 | 180 | 22.50 |
43 | Živný Miroslav ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 5 | 171 | 171 | 34.20 | |
44 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 168 | 168 | 33.60 |
44 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 9 | 168 | 195 | 21.67 |
46 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 6 | 167 | 167 | 27.83 | |
46 | Plutnar Martin | Chotěboř | 7 | 167 | 168 | 24.00 | |
48 | Průša Vladimír | Želetava | 5 | 166 | 166 | 33.20 | |
49 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 6 | 162 | 162 | 27.00 | |
50 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 13 | 159 | 234 | 18.00 |
51 | Koten Petr | Jihlava | 5 | 157 | 157 | 31.40 | |
52 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 6 | 156 | 156 | 26.00 | |
53 | Takács Pavel | Světnov | 5 | 154 | 154 | 30.80 | |
54 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 152 | 152 | 30.40 |
54 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 7 | 152 | 153 | 21.86 | |
54 | Zavřel Jan | Pomezí | 6 | 152 | 152 | 25.33 | |
54 | Švec Jakub | Zhořec | 8 | 152 | 167 | 20.88 | |
58 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 5 | 147 | 147 | 29.40 |
59 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 6 | 144 | 144 | 24.00 | |
60 | Mičič Bogdan | Citonice | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
61 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 10 | 141 | 169 | 16.90 |
62 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 6 | 139 | 139 | 23.17 | |
63 | Chovanec Jiří | Jihlava | 6 | 137 | 137 | 22.83 | |
63 | Polívka Martin | Přibyslav | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
63 | Raniak Martin | Třešť | 10 | 137 | 164 | 16.40 | |
66 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 7 | 136 | 139 | 19.86 | |
67 | Klempa Zdeněk | Přímětice | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
67 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
69 | Svoboda Václav | Horní Cerekev | 8 | 132 | 138 | 17.25 | |
70 | Blažek Petr | Načeradec | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
70 | Tlustý Luboš | Svratouch | 4 | 131 | 131 | 32.75 | |
72 | Matějka Václav | Nové Hrady | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
72 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
74 | Pavlíček Michal | Ledeč nad Sázavou | 3 | 127 | 127 | 42.33 | |
75 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 4 | 126 | 126 | 31.50 |
75 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 126 | 126 | 42.00 | |
77 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 6 | 122 | 122 | 20.33 | |
78 | Slavík Jaromír | Humpolec | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
79 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 5 | 119 | 119 | 23.80 | |
79 | Riedl Zdeněk | Humpolec | 4 | 119 | 119 | 29.75 | |
81 | Tůma Jakub | Rousínov | 3 | 118 | 118 | 39.33 | |
82 | Svárovský David | Čejov | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
83 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 4 | 114 | 114 | 28.50 |
83 | Holický Rostislav | Malešovice | 3 | 114 | 114 | 38.00 | |
83 | Hošek Stanislav | Pacov | 7 | 114 | 115 | 16.43 | |
83 | Molík Lubomír | Citonice | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
87 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 6 | 113 | 113 | 18.83 | |
88 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 8 | 111 | 120 | 15.00 | |
89 | Kosík Tomáš | Moravské Budějovice | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
90 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 6 | 109 | 109 | 18.17 | |
91 | Kameš Petr | Čejov | 7 | 108 | 109 | 15.57 | |
91 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 6 | 108 | 108 | 18.00 | |
91 | Svoboda Josef | Kozlov | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
91 | Švoma Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
95 | Škorpík Daniel | Písečné | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
96 | Burian Jiří | Jihlava | 7 | 103 | 104 | 14.86 | |
96 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
98 | Hanzal Ondřej | Želetava | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
98 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 100 | 100 | 16.67 | |
100 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
100 | Lorenc Lukáš | Jindřichův Hradec | 2 | 99 | 99 | 49.50 | |
100 | Schroglová Nikol | 2 | 99 | 99 | 49.50 | ||
100 | Živný Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
104 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 6 | 98 | 98 | 16.33 | |
104 | Machovec Pavel | Moravské Budějovice | 3 | 98 | 98 | 32.67 | |
106 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 8 | 97 | 99 | 12.38 | |
106 | Škoda František | Pacov | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
108 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
109 | Jakeš Jan | Vratislávka | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
110 | Hlaváček Karel | Humpolec | 8 | 94 | 96 | 12.00 | |
110 | Matulka Matyáš | Jihlava | 5 | 94 | 94 | 18.80 | |
110 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 2 | 94 | 94 | 47.00 |
113 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
114 | Merunka Martin | Pohledec | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
114 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
116 | Heřmanovský František | 3 | 90 | 90 | 30.00 | ||
116 | Karásek Michal | Těchobuz | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
116 | Viskot Zdeněk ml. | Moravské Budějovice | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
119 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 89 | 89 | 44.50 | |
119 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
121 | Kudláček Jan | Ocmanice | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
121 | Nekula Libor | Dobroutov | 7 | 88 | 89 | 12.71 | |
121 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
124 | Blažková Aneta | Pelhřimov | 7 | 87 | 88 | 12.57 | |
124 | Bláha František. | 3 | 87 | 87 | 29.00 | ||
124 | Bláha Lukáš. | 3 | 87 | 87 | 29.00 | ||
124 | Havelka Pavel | Třebíč | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
128 | Doležán Nikola | Chotěboř | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
129 | Skalický Matěj | Příbram | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
129 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
129 | Tvrdá Nikola | Příseky | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
129 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
133 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
134 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 6 | 82 | 82 | 13.67 | |
134 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
136 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
136 | Venc Luboš | Pohled | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
138 | Vařák Jiří | Pokojov | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
139 | Hrdý Luboš | 2 | 78 | 78 | 39.00 | ||
139 | Raniak Milan | Třešť | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
141 | Joska René | Chotěboř | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
141 | Matal Karel | Černá Hora | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
143 | Goncearenco Roman | Humpolec | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
143 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
143 | Pecher Petr | Strakonice | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
143 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 6 | 76 | 76 | 12.67 | |
147 | Bláha Michal | Světlá nad Sázavou | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
147 | Hervíř Tomáš | Soběslav | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
147 | Kočí Vladimír | Praha | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
147 | Mendl Radek | Telč | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
147 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
147 | Pečta Radek st. | Třebíč | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
147 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
154 | Krajňák Ivan | Presy | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
154 | Tůma Jiří | Rousínov | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
154 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
154 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
158 | Klusák Milan | Jihlava | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
159 | Honek Josef | Olešná | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
159 | Kukeně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
159 | Lorenc Milan | 2 | 72 | 72 | 36.00 | ||
159 | Merunka Petr | Hamry nad Sázavou | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
159 | Michalec Bronislav | 2 | 72 | 72 | 36.00 | ||
159 | Nečas Jaroslav | Pelhřimov | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
159 | Nosál Pavel | 2 | 72 | 72 | 36.00 | ||
159 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
159 | Plesník Michal | Valašské Meziříčí | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
159 | Romová Drahomíra | Malešovice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
159 | Zahradníček Jaroslav | 2 | 72 | 72 | 36.00 | ||
159 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
171 | Borovka Luboš | Vodňany | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
172 | Komín Vladimír | Horní Cerekev | 6 | 70 | 70 | 11.67 | |
172 | Nosek Erik | Jihlava | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
172 | Peťovský Ivan | Želetava | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
175 | Dydňanský Roman | Vrbno | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
175 | Havlík Jiří | Dalečín | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
177 | Musil Milan ml. | Keřkov | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
178 | Kříž Vojtěch | Luka nad Jihlavou | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
179 | Duba Ondřej | 2 | 66 | 66 | 33.00 | ||
179 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
179 | Kejst Martin | Lodhéřov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
179 | Sosnar Miroslav | 2 | 66 | 66 | 33.00 | ||
179 | Trešl Milan | Myslkovice | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
179 | Čech Tomáš | Jindřichův Hradec | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
185 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
186 | Hladký Pavel st. | 2 | 64 | 64 | 32.00 | ||
186 | Mejstřík Jaroslav | Havlíčkův Brod | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
186 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
189 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
189 | Pospíšil Petr | Mělník | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
189 | Potičný Michal ml. | Ivančice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
189 | Vyhnálková Jitka | Mělník | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
189 | Černý Radek | Třebíč | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
194 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
194 | Kubešová Denisa | Bolina | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
194 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
197 | Jilich Ladislav | Jihlava | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
197 | Kolbábek Petr | Radostín | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
199 | Holomek Filip | Zastávka | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
199 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
201 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
201 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
203 | Fabík Zdeněk | Radostín nad Oslavou | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
203 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
205 | Cakl Miroslav | Česká Bělá | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
205 | Kříž Josef | Smrk | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
205 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
208 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
208 | Klap Tomáš | Humpolec | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
208 | Melichar Petr | Těchobuz | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
208 | Pečta Radek ml. | Třebíč | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
212 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
212 | Kovář Michal | Třešť | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
212 | Kršek Miroslav | Nové Město na Moravě | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
212 | Nešpor Ladislav | Třešť | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
212 | Oumara Martin | Pelhřimov | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
212 | Sáblík Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
218 | Břeň Emil | Jimramov | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
218 | Ječmen Martin | Nové Město na Moravě | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
218 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
218 | Kameš Jakub | Čejov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
218 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
223 | Baláž Pavel | 1 | 51 | 51 | 51.00 | ||
223 | Horák Martin | Brno | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
223 | Junek Milan | Lažínky | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
223 | Láznička Jaroslav | Sklenné | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
223 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
223 | Susekár Dušan | Vesce | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
223 | Vávra Luboš | Lanškroun | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
223 | Štětka Václav | Radňov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
231 | Barát Richard | Brno | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
231 | Budík Petr | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
231 | Buráň Martin | Brno | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
231 | Hanych Jaroslav | Dalečín | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
231 | Horáček Radim | Vlastějovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
231 | Klement Jiří | Světlá nad Sázavou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
231 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
231 | Rašek Martin | Pacov | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
231 | Šanda Martin | Pelhřimov | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
231 | Štastný Bohuslav | Třebíč | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
241 | Divácký Aleš | 2 | 49 | 49 | 24.50 | ||
241 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
241 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
241 | Mach Zdeněk | Zálesí | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
241 | Macka Marek | 2 | 49 | 49 | 24.50 | ||
241 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
247 | Beneš Milan | Tušť | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
247 | Bureš Václav | Nová Ves | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
247 | Dobrovolný Jiří | Vydří | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Hradil Rudolf | Slavonice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Kopic Matyáš ml. | Humpolec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Křistan Arnošt | Slavonice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Mach Martin | Jindřichův Hradec | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
247 | Maršík Jakub ml. | Pelhřimov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
247 | Minár Marcel | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
247 | Minár Rostislav | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
247 | Nousek Ondřej | Humpolec | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
247 | Veselý Josef | Uhlířské Janovice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
247 | Vlček Václav | Praha | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Záruba Radek | Těmice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Šimeček Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Šimon Jan | Veselí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Štrynk Jan | Slavonice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Šír Miroslav st. | Březiny | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
247 | Žemla Jaroslav | Praha | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
268 | Havránek Ondřej | Čejov | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
268 | Hliňák Marek | Černovice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
268 | Hlásenský Miroslav | Polička | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
268 | Hála Ondřej | Nihov | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
268 | Junková Martina | Lažínky | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
268 | Klapal Jakub | Skuteč | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
268 | Komárovský František | Ledeč nad Sázavou | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
268 | Kouřil Karel | Kamenice nad Lipou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
268 | Salát Viktor | Kněžice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
268 | Starýchfojtů Tomáš | Dolní Rožínka | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
268 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
279 | Blecha Karel st. | Tábor | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
279 | Jančák Karel | Dřevčice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
279 | Košina Pavel | Domanín | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
279 | Kukeňová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
279 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
279 | Přeslička David | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
279 | Soukup Vlastimil | Čejov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
279 | Svoboda Petr | Želetava | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
279 | Truhlář Václav | Znetínek | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
279 | Škorpík František | Písečné | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
289 | Beránek Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
289 | Kladivo Radek | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
289 | Klein David | Jihlava | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
289 | Musil Milan st. | Keřkov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
289 | Pešina Pavel | Soběslav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
289 | Ptáček Karel | Křivsoudov | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
289 | Rezek Jan | Klentnice | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
289 | Smejkal Adam | Havlíčkův Brod | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
289 | Straka Robert | Jihlava | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
289 | Vtípil Antonín | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
299 | Blažek Jiří ml. | Vyskytná | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
299 | Frič Tomáš | Skuhrov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
299 | Glanc Zdeněk ml. | Ledeč nad Sázavou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
299 | Havlíček Petr | Vatín | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
299 | Hrabánek Martin | Lovosice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
299 | Hrubý Michal | Žďár nad Sázavou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
299 | Krčál Zbyněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
299 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
299 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
299 | Novotný Martin | Vatín | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
299 | Trnka Jiří | Holetín | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
299 | Volf Josef | Chlumín | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
299 | Zika Miloslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
299 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 5 | 44 | 44 | 8.80 | |
299 | Šimánek Jakub | Rouštany | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
314 | Adamcová Nikola | Světlá nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
314 | Appl Jaroslav | Žamberk | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
314 | Bašta Zdeněk | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
314 | Doubrava Jaroslav | Budkovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
314 | Dvořák Miroslav | Holýšov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
314 | Hlaváč Pavel | Nové Město na Moravě | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
314 | Kukla Michal | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
314 | Lačný Petr | Cejle | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
314 | Pauzar Zdeněk | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
314 | Radosta Pavel | Chlebov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
314 | Slavík Igor | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
314 | Trojan Roman ml. | Nová Ves | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
326 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
326 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
326 | Hostálek Josef | Stříbro | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
326 | Kalášek Jiří | Jimramov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
326 | Kašpar Karel st. | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
326 | Kohout Michal | Okrouhlička | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
326 | Komárková Hana | Havlíčkův Brod | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
326 | Kouřil Petr | Praha | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
326 | Kříž Karel | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
326 | Linda Vladimír | Stříbro | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
326 | Lněnička Martin | Pomezí | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
326 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
326 | Musilová Darja | Humpolec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
326 | Neumann Zdeněk | Domanín | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
326 | Nocar Jaroslav | Pacov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
326 | Petro Vít | Jindřichův Hradec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
326 | Peška Robin | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
326 | Pfefer Aleš | Praha | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
326 | Prchal Jan | Lučice | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
326 | Ptáček Roman | Křivsoudov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
326 | Topič Jaromír | Humpolec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
326 | Zachoval Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
326 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
326 | Ábel Pavel | Jindřichův Hradec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
350 | Bradna Ladislav | Kojetín | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
350 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
350 | Císařová Veronika | Útěchovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
350 | Grundza Jan | Stonařov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
350 | Juránek Vladimír | Hradčany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
350 | Marek Štěpán | Janov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
350 | Pojer Petr | Horní Dubenky | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
350 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
350 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
350 | Vodrážka Pavel | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
350 | Štos Patrik | Čejov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
361 | Brabec Karel | Jetřichovec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
361 | Bukáček Libor | Hamry nad Sázavou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
361 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
361 | Durda Ladislav | Šebkovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
361 | Dvořák Oldřich | Dalečín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
361 | Heimlich Roman | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
361 | Hůlka Pavel | Černovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
361 | Krejčí Václav | Dešná | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
361 | Krška Tomáš | Světnov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
361 | Mička Filip | Světnov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
361 | Musil Michal | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
361 | Nekula František st. | Dobroutov | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
361 | Peltan Michal | Žirovnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
361 | Pocar Kamil | Dešná | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
361 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
361 | Výleta Martin | Český Rudolec | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
361 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
361 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
379 | Blecha Karel ml. | Janštejn | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
379 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
379 | Hanzal Patrik | Soběslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
379 | Hanzal Petr | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
379 | Hervířová M. | Soběslav | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
379 | Hervířová T. | Soběslav | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
379 | Horváth Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
379 | Kadleček Filip | Křivsoudov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
379 | Karas Michal | Moravské Budějovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
379 | Karas Milan | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
379 | Karas Zdeněk | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
379 | Korner Zdeněk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
379 | Kozohorský Radoslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
379 | Tippl Michal | Žirovnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
379 | Tomšík Jan | Křižanov | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
379 | Štork Dominik | Ivančice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
379 | Ščepka František | Humpolec | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
396 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
396 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
396 | Fiala Jiří | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
396 | Halouzka Josef | Zastávka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
396 | Humpl Vít | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
396 | Kubát Milan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
396 | Mlčák Luboš | Domanín | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
396 | Müller Milan | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
396 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
396 | Plachý Ladislav | Ostrov nad Oslavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
396 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
396 | Sedlák Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
396 | Skřivan Jiří | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
396 | Vopršal Filip | Radňovice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
396 | Švanda Ondřej | Nové Město na Moravě | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
411 | Barák Milan | Želetava | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
411 | Blažek Jiří st. | Vyskytná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
411 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
411 | Jelínek Radim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
411 | Král Vlastimil | Rokycany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
411 | Mathejzík Viktor | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
411 | Novák Michal | Ledeč nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
411 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
411 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
411 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
411 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
411 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
423 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
423 | Bureš Ondřej | Počátky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
423 | Břečka Jaroslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
423 | Dvořák Pavel | Želetava | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
423 | Kratochvíl Jan | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
423 | Kukačka Václav | Dolní Bukovsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
423 | Mach Radek | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
423 | Melnar Michal | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
423 | Papoušek Ivan | Hostim | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
423 | Poul Robert | Kutná Hora | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
423 | Rašek Zbyněk | Pacov | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
423 | Salinger Michal | Jihlava | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
423 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
423 | Vrtal Pavel | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
423 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
423 | Vávra Lukáš | Zruč nad Sázavou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
423 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
423 | Čáha František | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
423 | Špitálník Radek | Nepoměřice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
442 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
442 | Dvořák Milan | Bielčovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
442 | Gebarovský Jiří | Pelhřimov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
442 | Hubač Jiří | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
442 | Kubín Jan | Habrovčovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
442 | Major Pavel | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
442 | Mathejzík Milan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
442 | Peterka Pavel | Bystré | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
442 | Přichystal Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
442 | Svoboda Bohumil | Pelhřimov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
452 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
452 | Chlát Antonín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
452 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
452 | Herout Ivo | Ledeč nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
452 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
452 | Jindra Jiří | Veliš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
452 | Kalina František | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
452 | Mrlák Josef | Smrk | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
452 | Nesládek Marek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
452 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
452 | Procházková Jana | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
452 | Stárek Michal | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
452 | Tomečko Josef | Humpolec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
452 | Tvrdá Aneta | Světlá nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
452 | Václavík Aleš | Pelhřimov | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
467 | Bušek Ludvík | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
467 | Danyi Michal | Dačice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Hanzlíček Ivo | Brno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Horníček Jakub | Velké Janovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Hovorka Bohumil | Černovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Kopecký David | Nasavrky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Kopta František | Želetava | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Kočí Lukáš | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
467 | Mann Pavel sen. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Mrákava Vlastimil | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
467 | Pešek Antonín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
467 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Veselý David | Příbram | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Vácha Jan | Kolín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
467 | Zerza Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
467 | Zub Martin | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
467 | Šamal Stanislav | Soběslav | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
467 | Šenkýř Milan | Vír | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
467 | Ťok Radek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
467 | Ženatý Bedřich | Nové Syrovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
489 | Dvořák František | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
489 | Havlíček Stanislav | Mělník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
489 | Hedbávný Radek | Velké Meziříčí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
489 | Kozlík Matyáš | Habrek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
489 | Kyncl Tomáš | Svratouch | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
489 | Landa Petr | Svratouch | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
489 | Lang Martin | Lipnice nad Sázavou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
489 | Ludes Rostislav | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
489 | Matějková Jindřiška | Strakonice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
489 | Maška Josef | Kletečná | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
489 | Maška Martin | Kletečná | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
489 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
489 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
489 | Vícha Daniel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
489 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
504 | Bukovská Miroslava | Kněžice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
504 | Chorovský Lubomír | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
504 | Fejt Petr st. | Polička | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
504 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
504 | Klapálek Zdeněk | Jimramov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
504 | Nachlingerová Aneta | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
504 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
504 | Novák Radek | Blatnice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
504 | Ungr Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
504 | Urbanová Kristýna | Bojiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
504 | Vach Jakub | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
504 | Vafek Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
504 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
504 | Šabatková Hana | Jihlava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
504 | Šiška Pavel | Kamenice nad Lipou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
504 | Žák Luboš | Počátky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
520 | Brabenec Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
520 | Brzoň Luboš | Kožlí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
520 | Bárta František | Branná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
520 | Dudek Petr | Kondrac | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Hemerka David | Josefodol | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Jetenský | Český Krumlov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Kalhotka Karel | Bělá | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Kaucký Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
520 | Kaucký Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
520 | Knápek Dušan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
520 | Kozák Michal | Brno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Kratochvíl | Český Krumlov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Krupička František | Batelov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Kudrna Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Křivan Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
520 | Nedvěd Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Pecinka Petr | Brno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Pužej Štěpán | Netolice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Riedlová Lucie | Humpolec | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
520 | Růžička David | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Strnad Antonín | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
520 | Tůma Jaroslav | Lučice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Vašík Petr | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Zedek Vlado | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
520 | Zrnová Jitka | Benešov | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
520 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Šefčík Filip | Český Krumlov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
520 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
520 | Švarc Pavel ml. | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
553 | Bohuněk Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
553 | Jílek Vojtěch | Sulkovec | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
553 | Komarovský František | Ledeč nad Sázavou | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
553 | Koudela Lubomír | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
553 | Lískovec Martin | Pacov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
553 | Machek Jan | Mikulášov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
553 | Martinů Jaroslav | Polička | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
553 | Melezínek Vlastimil | Polička | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
553 | Netolický Karel | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
553 | Preisler Jaroslav | Vír | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
553 | Smrčka František | Valdíkov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
553 | Tkadlec Roman | Prosiměřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
553 | Vyskočil Pavel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
553 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
567 | Císař Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
567 | Císař Petr | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
567 | Daněk Petr | Třebíč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Havel Josef | Vystrkov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Helešic Stanislav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
567 | Holčapek Filip | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
567 | Kadeřábek Petr | Svratka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Klouček Jan ml. | Branná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Kovařík Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Macháček Tomáš | Svratka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Matějíček Rudolf | Jihlava | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Míšek Stanislav | Želeč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Nemeškal Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Sládek Vojtěch | Brno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Vlk Martin st. | Strakonice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Vácha Tomáš | Štoky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Váha Stanislav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
567 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
567 | Zámostný Tomáš | Pelhřimov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
567 | Štěpán Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
587 | Bečková Andrea | Plevnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Bok Miroslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
587 | Dohnal Martin | Opatov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Dokulil Jaroslav | Třebíč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Hofierka Peter | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
587 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 7 | 27 | 28 | 4.00 | |
587 | Janeček Radek | Proseč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Karpíšek Milan | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
587 | Karpíšek Roman | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
587 | Matějka Lukáš | Krahulčí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Mecl František | Kamenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Mrázek Jiří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
587 | Nedvěd Petr ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Provazník Luboš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
587 | Provazník Milan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
587 | Provazník Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
587 | Smutný Jiří | Opatov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Tomek Jiří | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Vilímec Radovan | Jezernice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Viskot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
587 | Čáslavský Karel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
587 | Šebesta Jakub | Třešť | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
587 | Štiková Eliška | Chuchle | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
612 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Bradáč Michal | Velké Meziříčí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Chadraba Petr | Ždánice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
612 | Dermek Ivan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
612 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Ištván Eduard | Hruškovy Dvory | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Jírovec Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
612 | Kasalová Anna | Chrastava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Koláček Ondřej | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
612 | Kot Hynek | Zdislavice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Kurc Karel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
612 | Matej Jiří | Trávníky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Musel Jiří | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
612 | Panáček Zdeněk | Pacov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Pekař Jiří | Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
612 | Truhlář Radek | Znetínek | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
612 | Voda Radek | Brno | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
632 | Bloudek Jiří | Pelhřimov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
632 | Brázda Marek | Podmoky | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
632 | Kasalová Marie | Chrastava | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
632 | Kouba František | České Budějovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
632 | Kuzyk Serhiy | Jeseník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
632 | Langer Martin | Jihlava | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
632 | Leixner Jiří | Brtnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
632 | Malý Jiří st. | Korouhev | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
632 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
632 | Penkert Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
632 | Přibyl Luděk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
632 | Rakušan Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
632 | Semerád Miloš | Pardubice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
632 | Sklenář Jan | Bohdalec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
632 | Sovka Jakub | Blatnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
632 | Suk Marcel | Kejžlice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
632 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
632 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
632 | Šebek Daniel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
632 | Šimon Tomáš | Veselí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
652 | Beránek J. | Jindřichův Hradec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Bouchner Vlastmil | Štoky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Bradáč Josef | Velké Meziříčí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Brázda Miroslav | Podmoky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Emr Vladislav | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
652 | Faško Josef | 3 | 24 | 24 | 8.00 | ||
652 | Foret Petr | Velké Bílovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Hartman Roman | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
652 | Herda Tomáš | Borová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Hlouch Roman | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
652 | Jirsa Petr | Soběslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Kokeš Jakub | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
652 | Kratochvíl Jan ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
652 | Kulík Radek | Jemnice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Nekolný Josef | Český Brod | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Proskočil Jan | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Schoner Václav | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
652 | Schweiger Bohumil | Kubšovka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Svoboda Michal | Česká Kamenice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
652 | Tůza Jakub | Jihlava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Ujka Vojtěch | Sedlíkovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
652 | Vaculík Pavel | Jindřichův Hradec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Vaculík R. | Jindřichův Hradec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Voldán Leo | Křižánky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Vrzal Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
652 | Vápeník Radek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
652 | Zahorán Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
652 | Zajíc František st. | Pacov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Černý Josef | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
652 | Řehovský Michal | Sedlíkovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
652 | Ševčík Ladislav | Třebíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Šorma Vít | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
652 | Štětka Tomáš | Radňov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
652 | Šťastný René | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
689 | Břeň Zdeněk | Jimramov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
689 | Chlubna Bohumil | Nové Veselí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
689 | Fiala Michal | Bousov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
689 | Filzak Petr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
689 | Hučavský Petr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
689 | Janek Miroslav | Ostojkovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
689 | Kopecký Petr | Ledeč nad Sázavou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
689 | Kupsa Jan ml. | Buřenice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
689 | Křížek Aleš | Pelhřimov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
689 | Nechvátal Václav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
689 | Procházka Petr | Přibice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
689 | Schauer Martin | Polička | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
689 | Slavíček František | Želetava | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
689 | Sýkora Jan | České Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
689 | Tecl Petr | Tábor | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
689 | Tvrdý Pavel | Světlá nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
689 | Zelman Dušan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
689 | Čapek Václav | Kamenná Lhota | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
689 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
689 | Šram Jaromír | České Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
689 | Žáková Zuzana | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
710 | Buchtela Jiří | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
710 | Cisár Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Jankůj Petr | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
710 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Mikulčický Dušan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
710 | Newman Peter | Lipnice nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Nová Daniela | Tábor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Novák Matěj | Humpolec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Nulíček František | Kouty | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Pešek Jiří | Šaratice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Sixta Stanislav | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Vašíková Lenka | Šaratice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Vokoun Jaroslav | Benátky nad Jizerou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Vomela Jakub | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Vomela Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Váchová Radka | Humpolec | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
710 | Výskala Nicolas | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
710 | Škraňka Jan | Polička | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Šotola Lubomír | Jihlava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Šťastný Pavel | Hněvkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
710 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
733 | Andrýsek Vít | Jihlava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Bez Miroslav | Pacov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Bubeníček Karel | Dolní Bukovsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Glanc Zdeněk st. | Ledeč nad Sázavou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
733 | Hladík Ivan | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
733 | Jaroš Ondřej | Znojmo | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Kotlík Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Novák Jaroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Novák Milan | Znojmo | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Puczok Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
733 | Rizman Robert | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
733 | Schauer David | Polička | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Turňa Lukáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
733 | Váchová Adéla | Zdislavice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Zich Martin | Tuchoraz | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Černý Jan | Vrátkov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Šmíd Rudolf | Polička | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
733 | Šťovčík Viktor | Brno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
753 | Augusta Ladislav | Pelhřimov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
753 | Bukovský Miroslav ml. | Kněžice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Cheryn Marek | Olešnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Císař Adam | Ledeč nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Dutko Marek | Slovensko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Hegr Miroslav | Korouhev | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Hošek Pavel | Římovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Hradil Jakub | Domašov nad Bystřicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Kadlec Zdeněk | Humpolec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Kopáček Ladislav | Nová Ves | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Kružík Lukáš | Jihlava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Kumštár Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
753 | Lísner Tomáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
753 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 4 | 20 | 20 | 5.00 | |
753 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Přikryl Vladan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
753 | Rokoský Jan | Pelhřimov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Salát Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
753 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Tichý Tomáš | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Truhlář Jan | Znětínek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
753 | Čermák Bohumil | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
753 | Šindelář Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
777 | Dvořák Tadeáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
777 | Holčapek David | Ivančice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
777 | Kanov Radek | Planá nad Lužnicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
777 | Koubský Adam | Pelhřimov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
777 | Křen Jan | Telč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
777 | Martinec Patrik | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
777 | Meruňka Petr | Hamry nad Sázavou | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
777 | Míková Eliška | Humpolec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
777 | Novotný Michal | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
777 | Novák Martin | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
777 | Nový Jiří | Tábor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
777 | Němec Luboš | Těchobuz | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
777 | Ondrák Miloš | Police | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
777 | Ostatek Jiří | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
777 | Peroutka Filip | Březí nad Oslavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
777 | Pojezný Jan | Želetava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
777 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
777 | Slezák Petr | Bystré | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
777 | Vetešník Zdeněk | Dalečín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
777 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
797 | Balvín Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
797 | Chvátal Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
797 | Dočekal Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
797 | Goncearenco Kryštof | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Honzátko Josef | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Hubáček Petr | Lesonice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Koča Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
797 | Kuchyně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Lany Adam | Lipnice nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Liška Adam | Habrek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Lučarský Matouš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
797 | Maděřičová Lucie | Krásněves | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Nachtigal Marko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
797 | Navrátil Petr | Vatín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Oliva Vladimír | Třebíč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Paznocht Libor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
797 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Plachý Zdeněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
797 | Psohlavec Roman | Protivín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
797 | Rudolf Rostislav | Nevcehle | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Semrád Michal | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
797 | Vacek Lukáš | Nesvačil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Vachtl Radek ml. | Bernartice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Vachtl Radek st. | Bernartice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Viška Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Vodrážka David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
797 | Čada Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Čeloud Michal st. | Lesonice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Šťastný Milan ml. | Vitochov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
797 | Žďánský Jindřich | Jindřichův Hradec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
829 | Brávek Václav | Cetoraz | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
829 | Dlabaja Marcel | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
829 | Dočkal Jiří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
829 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
829 | Fuchs Zdeněk ml. | Třebíč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
829 | Hofrichter Daniel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
829 | Jílek Petr | Vír | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
829 | Kadlec Stanislav | Humpolec | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
829 | Kobliha Martin | Přerov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
829 | Kutal Vít | Jimramov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
829 | Lebeda Šimon | Prosíčka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
829 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
829 | Mikulka Milan | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
829 | Mička Zdeněk | Svitavy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
829 | Mokrý Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
829 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
845 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
845 | Dlabaja Matěj | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
845 | Farka Martin | Čejov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
845 | Jörka Roman | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
845 | Kačer Jiří | Pacov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
845 | Kotovic Tomáš | Počítky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Kubát Jan | Zachotín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Kuchta Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Křen František | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
845 | Miksa Tomáš | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Mucala Karel | Novosedly | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Nedvědová Monika | Ledeč nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Padyásek Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
845 | Pařízek Luboš | Uhlířské Janovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Provazník Roman | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
845 | Schauer Zdeněk | Polička | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
845 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Vlášek Karel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
845 | Vácha Josef | Humpolec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
845 | Čermoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
845 | Švejda Milan | Třebíč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Šťastný David | Rančířov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
845 | Ťoukálek Marian | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
873 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Babič Vladislav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
873 | Beneš Martin | Pelhřimov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Brus Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
873 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Doležal Vladimír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
873 | Dušek František | Pacov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Hotový Antonín | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
873 | Jašková Aneta | Černá Hora | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
873 | Klouček Jan st. | Branná | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
873 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Kubík Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Kutina Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
873 | Malínský Jakub | Luže | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Malý Zbyněk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
873 | Mareš Martin | Pelhřimov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Mlčuch Josef | Blížkovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
873 | Pokorný František | Dolní Kralovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Procházka Luboš | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
873 | Roško Marek | Třebíč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Samuel Marek | Rudíkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Tomek Jiří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
873 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Škoda Vítek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
873 | Šmarda Radek | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
873 | Šámal Stanislav | Soběslav | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
873 | Žemla Petr | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
900 | Baló Josef | Římov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Daniel Jiří | Pacov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Fiala Michal | Žleby | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Kosmák Josef | Třebíč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Krupička Tomáš | Kynice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Kubánek Patrik | Předměřice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Ledvinka Jaroslav | Havlíčkův Brod | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
900 | Linhart Josef | Kojatín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Matulka Jaromír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
900 | Menčík Milan | Opatovice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Nevrkla Radek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
900 | Pěta Jiří | Lazinov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Revai Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
900 | Stehlík Jaroslav st. | Tři Studně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Tanoczký Norbert | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
900 | Veselý Josef | Lošany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Vik Marek | Olomouc | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
900 | Štůla Jan | Tři Studně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
920 | Bednář Miroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
920 | Fuchs Zdeněk st. | Třebíč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
920 | Hladký Pavel ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
920 | Jilichová Iva | Hněvkovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
920 | Kovanda Karel | Bolinka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
920 | Kršek Martin | Pacov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
920 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
920 | Nedvěd Augustin | Staré Bříště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
920 | Slinták Jiří | Bílovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
920 | Vincour Zdeněk | Uherčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
920 | Vískot Zdeněk ml. | Moravské Budějovice | 4 | 13 | 13 | 3.25 | |
931 | Antoňů Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
931 | Berka Marcel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
931 | Bošek Stanislav | Brno | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
931 | Bárta Lukáš | Buřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Běhůnek Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
931 | Grygier Bohdan | Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Grygierová Marcela | Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Klípa Pavel st. | Nová Bystřice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Kosička Jiří | Třebíč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Kozel Jiří | Čechtice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Kožíšek Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
931 | Krejčí Štěpán | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
931 | Krčil Martin ml. | Červená Řečice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Kuba Jiří | Třebíč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Kňákal Jakub | Tábor | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
931 | Ledvinka Martin | Brno | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
931 | Leixner Tomáš | Pelhřimov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Man Lukáš | Vodňany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Mazourek Ivoš | Dalečín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Motýl Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
931 | Nosek Ondřej | Trutnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Olišar Stanislav | Trhový Štěpánov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Pekař Jan | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Pácal Antonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
931 | Stoklásek Lubomír | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
931 | Talich Jaroslav st. | Mladé Bříště | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
931 | Vala Miloš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
931 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Částek Václav | Lukov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Šabata Jakub | Moravský Krumlov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
931 | Šamko Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
931 | Šimečková Tereza | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
966 | Bednář Jakub | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Homa Michal | Velký Beranov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Hůrek Zbyněk | Holešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Jeřábková Renata | Brtnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Kleinbauer Michal | Jedlová | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
966 | Kubát Lukáš | Čejov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Kuczawski Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Křováček Jiří | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Musel Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
966 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Satorie Jan | Jimramov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Slavík Tomáš ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
966 | Talich Jaroslav ml. | Mladé Bříště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Valenta Zdeněk | Kamenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
966 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
984 | Benda Pavel | Mělník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Jánský František | Dačice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Kaňka Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
984 | Křenek Radek | Vodňany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Necid Josef | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
984 | Pištěk Vojtěch | Lipoltice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Pištěková Monika | Lipoltice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Sedláček Josef | Pacov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Sláma Radek | Žďár nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Smrček Ladislav | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Sobková Veronika | Humpolec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Votava Jan | Věcov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
984 | Čermák Jan | Komorovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
999 | Bartl Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
999 | Buchta Antonín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
999 | Báňa K. | Jabloňov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Heinisch Marek | Záblatí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Hájek Josef | Štěpánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Janda Jakub | Jevišovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Janoušek | Batelov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Jiroušková Michaela | Pavlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Karásek Matěj | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
999 | Lajkeb Martin | Zachotín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Lukš Martin | Moravské Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Maceška Josef | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
999 | Martinů | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
999 | Matula | Třešť | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Medlík Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
999 | Močkoř Marek | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
999 | Oberreiter Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
999 | Pachovský František | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Peroutková Kateřina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
999 | Smítka Jiří | Pavlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Trojan Roman st. | Nová Ves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Vacek David | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Šimek Matěj | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
999 | Šmíd Vladimír | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
999 | Špaček Zdeněk | Řečice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
999 | Štěpánek Miroslav | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1026 | Alt Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Bauer Jiří | Kunštát | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Bednářová Jana | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Bervid Miroslav | Lísek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Bourek Petr | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1026 | Chocholáč Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1026 | Chvalkovský Adam | Horní Rápotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Chvalkovský Viktor | Horní Rápotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Cícha Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Duba Ladislav ml. | Žďár nad sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Dufek Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Dítě Ladislav | Třebíč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Glaesner Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1026 | Hedvábný Jiří | Tišnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Hlaváč Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
1026 | Janů František | Nová Ves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Janů Jindřich | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Jelínek David | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1026 | Ječmenová Vendula | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Jínek Antonín | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Komárek Pavel | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Korábek Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1026 | Krajíček Lukáš | Pomezí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Kudláč David | Hodov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Kšica Roman | Černovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Lany Martin | Lipnice nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Liška Pavel | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Mikeš Rostislav | Slavkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Moučka Oldřich | Černovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Novotný Jan | Kunštát | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Paďourek Drahomír | Tišnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Pelc Pavel | Předklášteří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Petr Libor | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Pošusta Tomáš | Cetoraz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Pěta Josef | Lazinov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Roman Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Schoula Patrik | Vystrkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Sus Jan ml. | Potěhy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Sus Jan st. | Potěhy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Svoboda David | Třebíč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Sáblík Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Sáblík Rudolf | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Ungr Miloslav ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Vašíková Kateřina | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1026 | Vopršal Rudolf | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Víšek Filip | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Šimandl Marcel | Osek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Šimečková Michaela | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Švanda Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Švanda Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1026 | Žajgla Dominik | Strání | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1089 | Ambros Jaromír | Rosice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1089 | Halva Daniel | Jimramov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Hovorková Michaela | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1089 | Koudelka Tomáš | Letovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Kovářová Markéta | Myslkovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Koča Vítězslav | Buřenice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1089 | Kuřátko Pavel | Mostiště | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Křepinský Jan | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Mixa Otmar | Humpolec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Opršal Radovan | Moravské Budějovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Pavka Martin | Znojmo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Sedmík Pavel | Hojanovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Vondra Josef | Trojovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1089 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1105 | Ambrus Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Benda Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Beneš Petr | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Bobek František | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
1105 | Bobek Ondřej | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
1105 | Bukovjan Josef | Počátky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Cveček Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Fiala Dušan | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
1105 | Fila Vladimír | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Fuxa Josef | Pelhřimov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Hadrava Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Horčic Jiří | Soutice | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
1105 | Hořák Luboš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Kouřil Michal | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
1105 | Křepinský Jaroslav | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Lazištan Ladislav st. | Střelice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Lazištan ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Michalík Radek | Ostrava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Mikulka Jan | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
1105 | Mošát Milan | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
1105 | Navrátil Bedřich | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Pohan Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Procházka Jindřich | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Pípa Rostislav | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
1105 | Růžek Jiří | Buřenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Smítka Dominik | Pavlovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Stýskálek Jaromír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Suchý Přemysl | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
1105 | Svoboda Zdeněk | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
1105 | Svobodová Naďa | Kejžlice | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
1105 | Ságl Milan | Plzeň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Tůma Roman | Jemnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Vondruška Jiří | Pelhřimov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Vondráček Karel | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
1105 | Voves Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Vykoukal Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Váňa Milan | Vystrkov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Žourek Michal | Plzeň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Žourková Jana | Plzeň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Župan Marko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1146 | Böhm Petr | Vyskytná nad Jihlavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Chlopčík Jakub | Ostrava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
1146 | Havelka Martin | Koberovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Hrobský Miroslav | Rynárec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Jurásek David | Humpolec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Karpíšek Václav | Soběslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Keller Libor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1146 | Koucký Miloslav | Žabice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Lang Adam | Lipnice nad Sázavou | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1146 | Pfauser Jaroslav | Želiv | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1146 | Pokorný Aleš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1146 | Ptáček Josef | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
1146 | Slavík Theodor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1146 | Sochor Ladislav | Březník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Tymkiv Vladimír | Jemnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 4 | 5 | 5 | 1.25 | |
1146 | Zelený Pavel | Jihlava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Zink František | Polička | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1146 | Šimánek Ondřej | Osek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1167 | Bláha Antonín | Rancířov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Bláha Richard | Rancířov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Bukovjan Radek | Český Krumlov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Farkaš Jakub | Valdíkov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Galko Daniel | Břilice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Galko Lubomír | Břilice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Horák Jan | Herálec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Jančička Filip | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1167 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Klimeš Milan | Přeštice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Kraus Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1167 | Lukášek Tomáš | Brno | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Mareš Jakub | Plačkov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Navrátil Vladimír ml. | Brno | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Navrátil Vladimír st. | Brno | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Nepala Jan | Šlapanice u Brna | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Novotný Milan | Dešná | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Pacholík Stanislav | Dolní Město | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Palán Leoš | Vilémov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Papoušek Jiří | Hostim | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Pech Jan | Břilice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Pleskač Martin | Třebíč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Potičný Michal st. | Ivančice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Prokeš Josef | Březník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Prokeš Zdeněk | Pelhřimov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Strouhal Martin | Praha | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Tauchman Pavel | Soutice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Vacek Lukáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Valenta Miroslav | Náměšť nad Oslavou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Vlasák Martin | Nové Syrovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Vrábel Pavel | Chlumín | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Čipera David | Příbram | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Řeháková Karla | Nové Hrady | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1167 | Šeba Petr | Stonařov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1167 | Šesták Jindřich | Tábor | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1206 | Baláž Dušan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Beran Tomáš | Krasoňov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Caha Marcel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Cakl Tomáš st. | Česká Bělá | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Chadim Aleš | Březník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Dočekal Roman | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Filo Tomáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Fousek Jan | Chotěboř | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1206 | Holásek Jonáš | Brno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Holásek Štěpán | Brno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Horák Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Jenko Peter | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Kováč Patrik | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Krejčí Veronika | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Ludvík Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Maier Stanislav | Jihlava | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1206 | Mareček Stanislav | Vilémov - Klášter | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Minář Martin | Letovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Mitráš Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Odvárková Hana | Svratouch | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Pažičan Petr | Kutná Hora | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Petřík Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Procházka Martin st. | Kutná Hora | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Prášek Marek | Vémyslice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Sjeklová Stanka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Slavíček David | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Slánský Jakub | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Slánský Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Smažík Aleš | Tábor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Snášel Radek | Černá Hora | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1206 | Taláč Peter | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Vizváry Pavol | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Vondráček Karel st. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Vyhnálek Václav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Walter Rostislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Čaladi Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1206 | Čermák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1206 | Černý Michal | Jimramov | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1206 | Říhová Lucie | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Šmídová Kamila | Jemnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1206 | Šrámek Pavel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1249 | Andrlík Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Bednář Kamil | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Beneš David | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Bernard Michal | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Bečková Lenka | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Bečán Ladislav | Lomeček | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Bečánová Ludmila | Lomeček | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Binder David | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Boháč Milan | Milovy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Brabcová Aneta | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Brabec Roman | Slavkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Brzoň Matěj | Kožlí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1249 | Bureš Břetislav | Prostějov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Bureš Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Bureš Martin | Prostějov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Bělovský Josef | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Bělovský Petr | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Cach Jiří | Svratka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Chalupa Dominik | Modřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Chalupa Matěj | Modřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Chalupa Radim | Modřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Chlup Martin | Odrovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Chlup Martin ml. | Odrovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Chlup Milan | Odrovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Chlupová Monika | Odrovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Chládek Petr | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Chytka Karel | Říčany u Brna | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Coufal Lukáš | Sněžné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Doležal Emil | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Doležal Pavel | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Dostál David | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Došlík Ladislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Došlíková Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Drápalík Jiří | Slavíkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Drápalíková Věra | Slavíkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Dvořák Dušan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Dvořák Milan | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Felt Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Filippi Miloš | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Frola Dušan | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Frolová Eva | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Fíla Milan | Vyskytná | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1249 | Galetka Jan | Zastávka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Hadrbolec Josef | Třemošnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Hamák Karel | Svratka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Havelka František | Slavkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Havlena Lukáš | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Hedbávný Jaroslav | Velké Meziříčí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1249 | Hlaváč Antonín ml. | Unčín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Holický Miroslav | Svratka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Holý Josef | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Hrbek František st. | Hlavňov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1249 | Hrnčíř Ladislav | Modřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Hromádko Jakub | Kameničky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Hrstka Pavel | Slaný | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Humpolíček Pavel | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Hájek Radim | Nedvědice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Hájková Zuzana | Nedvědice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Janeba Petr | Svratka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Janovec Petr | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Jaroš Roman | Vápensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Jindra Aleš | Sněžné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Jungwirt Milan | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Jílek Martin | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Jílek Rostislav | Veska | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Karoch Miroslav | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kasík Jan | Kladno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Keller Bronislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Klapal Kamil | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Klapsia Petr | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Klapálek Zdeněk ml. | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Klapálková Dana | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Klimeš Radek | Přibice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Klíma Josef | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kolenc Valentin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Kolář Pavel | Neznašov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Komárovský Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kopr Josef | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kos Pavel | Černá Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kotovic Jiří ml. | Zubří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kotovic Jiří st. | Zubří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kovařík Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kramář Libor | Odrovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kratochvíl Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Krejčí Jan | Mohelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Krtek Aleš | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kulka David | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kuča Marek | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kuča Radek | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kučerová Marcela | Ochoz u Tišnova | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Kůrka Bohuslav | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Latocha Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Liška Jaroslav | Třemošnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Ložek Lukáš | Lomec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Ložek Zdeněk | Lomec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Lukš Benjamin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Lískovec Josef | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Mach Petr | Slavkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Macháček Jiří | Zastávka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Macháček Zdeněk | Zastávka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Macošinec Richard | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Maryška Jaroslav | Husinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Matei Milan | Třebíč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1249 | Matějka Jindřich | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Matějka Petr ml. | Nové Hrady | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Matějka Petr st. | Nové Hrady | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Matějková Dagmar | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Mazálek Ondřej | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Merunka Miloslav | Hamry nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Michal David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Michal Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Milota Jan | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Milota Zdeněk | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Musil Jiří | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Musil Petr | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Netolický Martin | Dědová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Novotný Erik | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Novotný Jiří | Rohy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1249 | Novotný Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Novotný Petr | Veselí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Ondra Jiří | Slavkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Ondra Lukáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Pachovský František ml. | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Palán Lukáš | Vilémov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Palán Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Pavlačka Roman | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Pech Pavel | Kozárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Pejšek Radek | Krasoňov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1249 | Pešák Milan | Nižkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Pfauser Adam | Želiv | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Pilc Tomáš | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Pitthart Norbert | Ostřešany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Pitthartová Ivana | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Plyška Petr | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Podaný František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Procházka Pavel | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Ptáček Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Přikryl Roman | Ochoz u Tišnova | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Příborský Milan | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Příhoda Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Příhoda Martin | Hoříněves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Rajdl Jiří | Onšovec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Rak Jan | Sněžné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Ryšavá Hana | Chrudim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Ryšavý Jiří | Chrudim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Seiler Miroslav | Neznašov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Simajchl Alois | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Sklář Vlastimil | Fryšava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Stejskal Aleš | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Stránský Kamil | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Stříbrný Michal ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Stříbrný Michal st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Suk Daniel | Meziměstí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Suk Petr | Meziměstí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Svárovský Lukáš | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Sáblík Pavel | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Sýkora Martin | Březník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Taufer Marek | Jemnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Toman Martin | Rozstání | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Tomiška Damián | Orel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1249 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Ungr Miloslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Ungr Robin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Urbánek Michal | Dobronín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Vajgnát David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Valachovič Aleš | Slavíkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Valachovič Michal | Slavíkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Valenta Jiří | Třebíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Ventluka Jaroslav ml. | Třemošnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Ventluka Jaroslav st. | Třemošnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Veselý Karel | Milovy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Vochozka Tomáš | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Vytasil Ivo | Dolní Město | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Zbytovský Vlastimil | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Zvěřina Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1249 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Čajková Jana | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Čech František | Husinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Čejdík Petr | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Černý Ondřej | Unčín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Částková Edita | Lukov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Čípa Petr | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Šandera Martin | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Šebek Radek | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Šesták Roman | Lukavec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Šimonová Jaroslava | Svratouch | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Škorpík René | Písečné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Šmíd Petr | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Štěpánek Milan | Sněžné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Šubík Richard | Zastávka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Švancara Jaromír | Nižkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1249 | Žejdlík Petr | Svratouch | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1460 | Adamec Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Aldorf Miroslav | Červená Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Antoš Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Aubus Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Beneš Petr | Buřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Beneš Petr | Tisová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Benčatová Eliška | Chuchle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Beran Jiří | Dolní Město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Beránek David | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Bezchleb Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Bičej David | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Blažek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Blažek Michal | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Blecha Karel st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Bouda Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Bošacký Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Brouk Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Brož Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Brychta Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Bucher Petr | Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Bukovský Miroslav | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Bulant Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Burian Matěj | Stará Říše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Buřič Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Bárta Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Březina Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Cakl Tomáš ml. | Česká Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Charvát Libor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Chovan Michal | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Coufal David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Dejmalová Zdenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Dejmek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Diviš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Dobrovolný Jan | Znojmo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Doležal Jan | Kralovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Dostál Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Dvořák Josef | Krahulčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Dvořák Marián | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Dvořák Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Faitl Jiří | Zachotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Fibikar Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Fila Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Filzak Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Firari Tomáš | Mírovka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Fišer Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Fišerová Pavla | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Franěk Martin | Březník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Frola Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Gregor Martin | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Hanzálek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Havelka Martin | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Helevan Vasyl | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Heršálek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Heršálková Štěpánka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Hlaváč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Holiš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Honsárek Jan | Batelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Horký Josef | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Hovorka Miloslav | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Hrabánková Eliška | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Hudeček Lukáš | Mirošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Humplík Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Hynek Radomír | Telecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Háva Jaroslav | Hříběcí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Hřebík Bohumil | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Ivanko Valerij | Prostějov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Ištok Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Jakubec Jiří | Budeč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Jalovecký Petr | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Janda Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Janoušek Petr ml. | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Jech Jiří | Lešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Jindrát Filip | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Jirák David | Nevcehle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Jonáš Roman | Košetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Jurásek Dominik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kakáček Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kalina Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Kasal Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kavalcová Lucie | Lhánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kavalec Jindřich | Lhánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Klement Milan | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Klouda Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Klubal Ondřej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Klusák Rostislav | Dalečín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kolář Jan | Číhošť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kolář Matěj | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kolář Pavel | Dobronice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Komeštík Karel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Konvalina Jiří | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kopecký Karel | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Korbář Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kos Martin | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kott Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Koukal Michal | Hvozdečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kouřil Patrik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kovařík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Kozák Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Košťál Aleš | Víska | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Koťara Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Krajíček Vojtěch | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kratochvíl Miloš | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kristýn David | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kristýn Eduard | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kruml Michal | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Krupka Ladislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Král Josef | Seč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Král Pavel | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Krčil Martin | Červená Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kubík Leoš | Košetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kubín Jiří | Habrovčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kubínová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kuchařová Andrea | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kuczawski Václav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kunc Pavel | Ivančice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kučala Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kučera Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kápička Vít | Josefodol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kříž Antonín | Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Kříž Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Lajkebová Markéta | Zachotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Laňka Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Lebloch Ladislav | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Lukáš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Mahaj Jakub | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Malinský Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Mareček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Mareček Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Matějovský Zdeněk | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Melicharová Anežka | Chuchle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Mikšovský Jan | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Mory Štefan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Mudroch Ladislav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Munka Zoltán | Menhartice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Musílek Jaroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Musílek Jaroslav nejml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Musílek Jaroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Mužík Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Mykolenko Stanislav | Bohuslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Mádl David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Nechvátal Michal | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Neděla Miloš | Nový Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Nekola Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Neumann Ladislav st. | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Nevrkla Jakub | Batelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Novotný Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Novotný Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Novák Tomáš | Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Nováček Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Nový Jan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Nulíčková Josefína | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Nápravník Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Nápravník Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Oberreiter Zdeněk ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Oliva Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Ošťádalová Kamila | Račín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Pavouk Jaroslav | Lodhéřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Paštika Pavel | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Peroutka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Petrosyan Narek | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Petrů Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Pečinka Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Plašil Jaroslav | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Plutnar Jiří | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Podlešák Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Poduška Radek | Eš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Pokorný Gustav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Pokorný Petr | Hradec u Ledče nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Popelka Miroslav | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Praus Petr | Hlízov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Prchalová Jitka | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Procházka Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Pátek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Rajn Jaroslav | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Raur Josef | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Razima Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Režný Libor | Cetoraz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Sabiňok Zbyněk | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Sankot Radek | Dobrá voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Satorie Josef | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Sedlář Libor | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Singer Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Skalník Josef | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Slavík Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Sláma Karel | Kámen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Sláma Karel | Roučkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Smažil Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Smrčka Patrik | Zajíčkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Sobek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Sochor Michal | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Sokol Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Sova Roman | Otín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Starý Jan | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Stašek Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Straka Filip | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Straka Jakub | Smrček | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Strejčovský Jiří | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Strnad Martin | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Strnad Pavel | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Svoboda Jakub | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Svoboda Jiří | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Svoboda Matěj | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Tláskal Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Trojan Václav | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Trojan Štěpán | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Trávníček Josef | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Turín Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Tvrdý Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Tvrdý Jiří | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Tříska Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Tůma Jaroslav | Kynice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Tůma Slavomil | Horní Pole | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Urban Martin | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Urbánek Miroslav | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Veilík Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Vencálek Miloslav ml. | Slavkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Vobůrková Radka | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Vodička David | Libkova Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Vodrážka Tomáš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Vohlídal Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Vohryza Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Vojtík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Volčík Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Volčík Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Vondra Aleš | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Vrbas Miroslav | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Vráblík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Václavík Stanislav | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Vávra Lukáš | Zruč nad sázavou | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1460 | Vítovec Milan | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Wilhelm Jaroslav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Zachariáš Oliver | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Zahradník David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Zamazal František | Všeradov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Zeman Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Záveský Jan | Dražíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Zítka Lukáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Čech Dalibor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Čeloud Jaroslav | Slavíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Čermák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Černý Tomáš | Koníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Červinka Josef | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Ďurač Rudolf | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Říha Milan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Šalplachta Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Šašek Petr | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Šebesta Radomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Šedivý Erik | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Šefl Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Škrobák Milan | Velké Bílovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Škurek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Škurek Antonín st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Šlechta Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Šlégl Tomáš | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Špaček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Špaček Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Špendlíček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Špinka Jan | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Šraiber Miloš | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Šrámek Rostislav | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Štiková Anna | Chuchle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Štorfa František | Batelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Štěpánek Milan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Šváb Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Šíma Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Šťastný Matěj | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1460 | Žák Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1460 | Žák Pavel | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 |