Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1740 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 14 | 275 | 502 | 35.86 | |
2 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 7 | 264 | 292 | 41.71 | |
3 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 10 | 258 | 326 | 32.60 | |
4 | Slavík Tomáš | Humpolec | 10 | 252 | 328 | 32.80 | |
5 | Musílek Petr | Chotěboř | 10 | 251 | 318 | 31.80 | |
6 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 14 | 249 | 418 | 29.86 | |
6 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 15 | 249 | 409 | 27.27 | |
8 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 15 | 246 | 450 | 30.00 | |
9 | Jirásek Petr | Chotěboř | 11 | 236 | 351 | 31.91 | |
10 | Maršík Jan | Pelhřimov | 11 | 231 | 337 | 30.64 | |
11 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 8 | 226 | 264 | 33.00 |
12 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 9 | 225 | 294 | 32.67 | |
13 | Švec Jakub | Zhořec | 8 | 221 | 240 | 30.00 | |
14 | Duba Ladislav ml. | Žďár nad Sázavou | 5 | 217 | 217 | 43.40 | |
15 | Průša Vladimír | Želetava | 8 | 212 | 241 | 30.13 | |
16 | Tlustý Luboš | Svratouch | 8 | 206 | 223 | 27.88 | |
17 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 11 | 203 | 260 | 23.64 | |
17 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 11 | 203 | 291 | 26.45 | |
19 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 10 | 194 | 238 | 23.80 | |
20 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 7 | 190 | 199 | 28.43 | |
20 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 11 | 190 | 311 | 28.27 | |
22 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 8 | 185 | 200 | 25.00 | |
23 | Hlaváček Karel | Humpolec | 7 | 182 | 184 | 26.29 | |
24 | Raniak Martin | Třešť | 5 | 178 | 178 | 35.60 | |
25 | Riedl Patrik | Humpolec | 6 | 175 | 175 | 29.17 | |
26 | Riedl Filip | Humpolec | 7 | 173 | 174 | 24.86 | |
27 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 9 | 172 | 175 | 19.44 | |
28 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 7 | 171 | 171 | 24.43 | |
28 | Riedl Michal | Humpolec | 9 | 171 | 219 | 24.33 | |
30 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 13 | 169 | 272 | 20.92 | |
31 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 6 | 168 | 168 | 28.00 | |
32 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 7 | 166 | 167 | 23.86 | |
33 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 5 | 156 | 156 | 31.20 | |
34 | Moravec Pavel | Čejov | 7 | 155 | 157 | 22.43 | |
35 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 11 | 151 | 192 | 17.45 | |
36 | Slavík Alexej | Vilémov | 12 | 148 | 201 | 16.75 | |
37 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 146 | 146 | 29.20 | |
38 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 3 | 145 | 145 | 48.33 |
39 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 6 | 143 | 143 | 23.83 | |
40 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 6 | 142 | 142 | 23.67 | |
40 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 8 | 142 | 144 | 18.00 | |
42 | Riedl Zdeněk | Humpolec | 8 | 139 | 155 | 19.38 | |
43 | Viskot Zdeněk ml. | Moravské Budějovice | 6 | 137 | 137 | 22.83 | |
44 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 4 | 136 | 136 | 34.00 |
45 | Sklenská Jana | Žďár nad Sázavou | 3 | 132 | 132 | 44.00 | |
46 | Hošek Stanislav | Pacov | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
46 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
48 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 128 | 128 | 21.33 | |
48 | Jílek Petr st. | Polička | 3 | 128 | 128 | 42.67 | |
48 | Ščepka František | Humpolec | 4 | 128 | 128 | 32.00 | |
51 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 6 | 127 | 127 | 21.17 | |
52 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
52 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 6 | 126 | 126 | 21.00 | |
52 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
55 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 11 | 124 | 130 | 11.82 | |
55 | Pavelka Josef | Třebíč | 6 | 124 | 124 | 20.67 | |
57 | Koten Petr | Jihlava | 3 | 121 | 121 | 40.33 | |
57 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 121 | 121 | 40.33 |
59 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 4 | 120 | 120 | 30.00 | |
59 | Škoda František | Pacov | 4 | 120 | 120 | 30.00 | |
61 | Havránek Radek | Čejov | 5 | 118 | 118 | 23.60 | |
62 | Mičič Bogdan | Citonice | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
63 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
63 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 114 | 114 | 38.00 |
65 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 8 | 113 | 116 | 14.50 | |
66 | Hos Martin | Otín | 8 | 112 | 118 | 14.75 | |
66 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
68 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
69 | Svoboda Jiří | Pašinka | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
70 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
70 | Tvrdá Nikola | Příseky | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
70 | Vařák Jiří | Pokojov | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
70 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
74 | Matal Karel | Černá Hora | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
74 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
76 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 106 | 106 | 26.50 |
76 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
76 | Kukeně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
76 | Škorpík Daniel | Písečné | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
80 | Veselý Josef | Lošany | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
80 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 7 | 102 | 103 | 14.71 | |
82 | Hanzal Ondřej | Želetava | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
82 | Kopic Milan | Humpolec | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
84 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 6 | 99 | 99 | 16.50 |
84 | Šanda Martin | Pelhřimov | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
86 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 7 | 97 | 98 | 14.00 | |
86 | Topič Jaromír | Humpolec | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
88 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
89 | Jungwirt Milan | Strakonice | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
89 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
89 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
89 | Polívka Martin | Přibyslav | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
93 | Jech Jiří | Lešany | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
94 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
94 | Hnilička Radomír | Kunštát | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
94 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
97 | Císař Bohumír | Pelhřimov | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
98 | Fabík Zdeněk | Radostín nad Oslavou | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
98 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
98 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
101 | Škraňka Jan | Polička | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
102 | Blecha Karel st. | Tábor | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
103 | Kuczawski Petr | Světlá nad Sázavou | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
103 | Tvrdá Aneta | Světlá nad Sázavou | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
103 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 6 | 85 | 85 | 14.17 | |
106 | Havlík Jiří | Dalečín | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
106 | Kameš Jakub | Čejov | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
106 | Kameš Petr | Čejov | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
109 | Gryč Jan | Přibyslav | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
109 | Melezínek Vlastimil | Polička | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
109 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
112 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
113 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
113 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 2 | 78 | 78 | 39.00 |
113 | Čípa Petr | Polička | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
116 | Blažek Jiří st. | Vyskytná | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
117 | Charvát Valentin | Jihlava | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
117 | Flanderka Miloš | Pašinka | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
117 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
120 | Casian Ivan | Humpolec | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
120 | Merunka Petr | Hamry nad Sázavou | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
120 | Pavlíček Michal | Ledeč nad Sázavou | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
120 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
124 | Klempa Zdeněk | Přímětice | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
124 | Skalický Matěj | Příbram | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
124 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
124 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
128 | Adamec Jakub | Závidkovice | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
128 | Honek Josef | Olešná | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
128 | Riedlová Lucie | Humpolec | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
131 | Cheryn Marek | Olešnice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
131 | Choceňský Miloš | 2 | 71 | 71 | 35.50 | ||
133 | Eis Rostislav | Zvěrkovice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
133 | Kulka Štěpán st. | Jimramov | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
133 | Machek Jan | Mikulášov | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
136 | Grádová Denisa | Žleby | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
136 | Novák Daniel | Třebíč | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
138 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 9 | 67 | 71 | 7.89 | |
138 | Štětka Václav | Radňov | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
140 | Slavík Jaromír | Humpolec | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
140 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
140 | Živný Miroslav ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
140 | Živný Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
144 | Janů František | Nová Ves | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
144 | Kouřil Patrik | Humpolec | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
144 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
147 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
148 | Mach Martin | Jindřichův Hradec | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
149 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
149 | Potičný Michal ml. | Ivančice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
149 | Tůma Jiří | Rousínov | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
152 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
152 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
154 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
154 | Mišovic Jakub | Čáslav | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
154 | Smutný Miroslav | 2 | 60 | 60 | 30.00 | ||
157 | Sedlář Ivan | Borová | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
157 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 7 | 59 | 60 | 8.57 | |
159 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
160 | Kejst Martin | Lodhéřov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
160 | Kolář Matěj | Světlá nad Sázavou | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
160 | Pecher Petr | Strakonice | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
160 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
164 | Grád Tomáš | Žleby | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
164 | Rašek Zbyněk | Pacov | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
164 | Sklenář Jan | Bohdalec | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
167 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
168 | Dostál Květoslav | Kolín | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
168 | Klap Tomáš | Humpolec | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
168 | Košina Pavel | Domanín | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
168 | Mendl Radek | Telč | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
168 | Neumann Zdeněk | Domanín | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
168 | Štastný Bohuslav | Třebíč | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
174 | Matej Jiří | Trávníky | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
174 | Molík Lubomír | Citonice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
174 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 5 | 53 | 53 | 10.60 | |
174 | Psohlavec Pavel st. | Velké Meziříčí | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
178 | Mlčák Luboš | Domanín | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
178 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
180 | Beneš David | Žďár nad Sázavou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
180 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
180 | Lebeda Milan | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
180 | Vaněk Tomáš | Měřín | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
180 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
185 | Beneš Petr | Buřenice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
185 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
185 | Klapal Jakub | Skuteč | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
185 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
185 | Palla Vlastimil | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
185 | Paul Zdeněk | Pelhřimov | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
185 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
185 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
185 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
185 | Zich David | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
195 | Blažek Petr | Načeradec | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
195 | Boháčová Nikola | Netín | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
195 | Jakeš Jan | Vratislávka | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
195 | Jelínek Antonín | Horka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
195 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
195 | Konečný Jaroslav | Zaječí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
195 | Krbaťa Tomáš | Onšovec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
195 | Kršek Daniel ml. | Nové Město na Moravě | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
195 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
195 | Popelka Miroslav | Polička | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
195 | Snášel Radek | Černá Hora | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
195 | Sveřepa Ladislav | Pacov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
195 | Svárovský Lukáš | Humpolec | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
195 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
195 | Vodička David | Libkova Voda | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
210 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
210 | Cícha Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
210 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
210 | Fejt Petr st. | Polička | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
210 | Hanych Jaroslav | Dalečín | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
210 | Korbář Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
210 | Melichar Petr | Těchobuz | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
210 | Preisler Jaroslav | Vír | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
210 | Trnka František | Moravské Budějovice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
210 | Zachariáš Oliver | Havlíčkův Brod | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
210 | Zedník Martin | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
210 | Šimánek Jakub | Rouštany | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
222 | Blažek Lubomír | Praha | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
222 | Cabík Jan | Praha | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
222 | Hanzlíček Ivo | Brno | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
222 | Malát René | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
222 | Munka Zoltán | Menhartice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
222 | Prokeš | Velká Bíteš | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
222 | Tvrdý Jiří | Světlá nad Sázavou | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
222 | Vik Miroslav | Velké Meziříčí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
222 | Vymazal Milan | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
231 | Adamcová Nikola | Světlá nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
231 | Kalášek Jiří | Jimramov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
231 | Kolář Miroslav st. | Těchobuz | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
231 | Malich Miroslav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
231 | Martinů Jaroslav | Polička | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
231 | Tvrdý Pavel | Světlá nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
231 | Vála Josef | Kamenice nad Lipou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
238 | Bidmon Pavel | Korouhev | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
238 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
238 | Hrbek František ml. | Hlavňov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
238 | Hrdlička Ladislav | Těchobuz | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
238 | Jaroš Ondřej | Znojmo | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
238 | Jílek Vojtěch | Sulkovec | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
238 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
238 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
238 | Kršek Miroslav | Nové Město na Moravě | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
238 | Kňákal Jakub | Tábor | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
238 | Lamíš Jan | Brno | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
238 | Požár Ondřej | Měřín | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
250 | Doležal Ladislav | Police | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
250 | Kubík Leoš | Košetice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
250 | Kubín Jan | Habrovčovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
250 | Nedomanská Eliška | Čikov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
250 | Trešl Milan | Myslkovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
250 | Šťáva Libor | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
256 | Hlaváč Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
256 | Hlaváč Radim | Měřín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
256 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
256 | Ištván Eduard | Hruškovy Dvory | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
256 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
256 | Kotovic Jiří st. | Zubří | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
256 | Kovář Michal | Třešť | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
256 | Kozák Petr | Těchobuz | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
256 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
256 | Musilová Darja | Humpolec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
256 | Nešpor Ladislav | Třešť | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
256 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
256 | Němec Tomáš | Velká Losenice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
256 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
256 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
256 | Strejčovsky Jiří | Uhlířské Janovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
256 | Vašík Petr | Jimramov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
256 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
256 | Žalud Oldřich | Zastávka | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
275 | Beneš Petr | Praha | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
275 | Blažková Aneta | Pelhřimov | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
275 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
275 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
275 | Hedbávný Radek | Velké Meziříčí | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
275 | Kašpar Karel st. | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
275 | Komárek Martin | Havličkův Brod | 7 | 41 | 41 | 5.86 | |
275 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
275 | Koudela Jakub | Velké Meziříčí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
275 | Koudelka Tomáš | Letovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
275 | Mach Radek | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
275 | Matějka Václav | Nové Hrady | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
275 | Novák Ondřej | Humpolec | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
275 | Ondráček Libor | Kostěnice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
275 | Peroutka Václav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
275 | Peterka Pavel | Bystré | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
275 | Růžička Jaroslav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
275 | Zika Miloslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
275 | Škodová Jarmila | Pacov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
294 | Baló Josef | Římov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
294 | Hampl J. | Velké Meziříčí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
294 | Janďourek Bohumil | Nové Město na Moravě | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
294 | Kleinbauer Michal | Jedlová | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
294 | Matějková Jindřiška | Strakonice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
294 | Matějíček Marek | Měřín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
294 | Maška Josef | Kletečná | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
294 | Maška Martin | Kletečná | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
294 | Nekola Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
294 | Tesař Jiří | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
294 | Zavřel Petr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
294 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
294 | Štork Dominik | Ivančice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
307 | Bezdíček Radek | Brandýs | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | Dvořák Karel | Těchobuz | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | Křížek Aleš | Pelhřimov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
307 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
307 | Stránský Jan | Letovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | Svobodová Jana | Pokojov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
315 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
315 | Dvořák Oldřich | Dalečín | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
315 | Finda Stanislav | Jemnice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
315 | Fürbach Kamil | Červená Řečice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
315 | Kadlecová Kateřina | Jihlava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
315 | Koukal Petr | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
315 | Nedělka Josef | Světnov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
315 | Novák Josef | Ledeč Nad Sázavou | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
315 | Pecold Petr | Chotusice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
315 | Pojer Petr | Horní Dubenky | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
315 | Richtr Pavel | Vápensko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
315 | Šťastný Milan ml. | Vitochov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
327 | Grolich David | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
327 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
327 | Izdná Martina | Měřín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
327 | Kozák Pavel | Vodňany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
327 | Kratochvíl Jan | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
327 | Kuřátko Pavel | Mostiště | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
327 | Merunka Martin | Pohledec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
327 | Pacholíková Nikola | Dolní Město | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
327 | Večeřová Jana | Měřín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
327 | Štos Patrik | Čejov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
337 | Bartůšek Pavel ml. | Velký Beranov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
337 | Barák Milan | Želetava | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
337 | Beneš Jiří | Cehnice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
337 | Hovorka Bohumil | Černovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
337 | Kalčicová Andrea | Čáslav | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
337 | Klípa Pavel st. | Nová Bystřice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
337 | Matějka Jindřich | Strakonice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
337 | Melichar Pavel | Pacov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
337 | Němec Pavel | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
337 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
337 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
337 | Sodomka Milan | Kameničky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
337 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
337 | Tomeček Michal | Třebíč | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
337 | Zvěřinová Ilona | Vápensko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
337 | Čejka Jaroslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
353 | Doležal Jan | Nesovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
353 | Dubová Kateřina | Jihlava | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
353 | Fryšová Jaroslava | Unhošť | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
353 | Jašková Aneta | Černá Hora | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
353 | Jirků Luděk | Znojmo | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
353 | Kasal Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
353 | Kukeňová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
353 | Kučera Jiří | Lužná | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
353 | Neumann Ladislav st. | Domanín | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
353 | Prchal Jan | Lučice | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
353 | Prchal Jiří | Jihlava | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
353 | Procházka Petr | Přibice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
353 | Růžička Zdeněk | Příštpo | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
353 | Tkadlec Roman | Prosiměřice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
353 | Vlachová Hana | Lysice | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
353 | Vodrážka Tomáš | Humpolec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
353 | Válová Denisa | Kamenice nad Lipou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
370 | Cakl Tomáš st. | Česká Bělá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Dobrovolný Lukáš | Velké Meziříčí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Dočkal | Velké Meziříčí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Humlíček Richard | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Kněžínek Jiří | Božejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Koukal Pavel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
370 | Krajíček Vojtěch | Ostrov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
370 | Kutílek Miloslav | Golčův Jeníkov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Lokaj Dušan | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
370 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
370 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Sedláček David | Blanné | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
370 | Spěvák Michal | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
370 | Stříbrný Michal st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Suchý Lukáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
370 | Svoboda Stanislav ml. | Čejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
389 | Hlásenský Miroslav | Polička | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
389 | Horáček Radim | Vlastějovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
389 | Hůlka Pavel | Černovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
389 | Kotovic Jiří ml. | Zubří | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
389 | Krejčí Milan ml. | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
389 | Tomáš František | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
389 | Viktora David | Tupadly | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
389 | Volčík Miroslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
389 | Šplíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
389 | Švec Bohumil | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
399 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Chlubna Bohumil | Nové Veselí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
399 | Doležal Jan | Kralovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Hájek Josef | Vír | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
399 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Kovařík Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Nový Josef | Onomyšl | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
399 | Pařízek Luboš | Uhlířské Janovice | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
399 | Plch Milan | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Popek Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Pánek Pavel | Poděbrady | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Savín | Velké Meziříčí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Strejček Zdeněk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
399 | Sus Jan ml. | Potěhy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Sus Jan st. | Potěhy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Syrovátka Jan | Hoskovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Sýkora Jan | České Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Talich Jaroslav ml. | Mladé Bříště | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
399 | Vafek Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Vohlídal Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
399 | Vácha Tomáš | Štoky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Zacha Milan | Bochovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
399 | Češka Lukáš | Němčice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
423 | Bartůšková Tereza | Velký Beranov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
423 | Blahoudek Milan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
423 | Jarolímek | Třebíč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
423 | Johanes Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
423 | Jícha Ladislav | Smilovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
423 | Kalčic Vlastimil | Čáslav | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
423 | Kulíšek Tomáš | Bohdalec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
423 | Matulka Matyáš | Jihlava | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
423 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
423 | Vávra Luboš | Lanškroun | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
423 | Zavadil Jakub | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
434 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Bezchleb Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
434 | Břeň Emil | Jimramov | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
434 | Břeň Miroslav ml. | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Fikar Petr | Radostín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Hromádko Petr | Rozhovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Jansa Jan | Lanškroun | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Joska René | Chotěboř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Kadlec Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
434 | Kakáček Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Karásek Michal | Těchobuz | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
434 | Klípa Pavel ml. | Nová Bystřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Kobliha Martin | Přerov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
434 | Malát Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Němec Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
434 | Petr Libor | Nové Město na Moravě | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Petrle Karel | Řečice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Procházka Jindřich | Humpolec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Pšenička Jiří | Těchobuz | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Sklář Vlastimil | Fryšava | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Vrbas Miroslav | Svitavy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Václavík Aleš | Pelhřimov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
434 | Váňa Milan | Vystrkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Zacha Zdeněk | Bochovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Šesták Roman | Lukavec | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
434 | Šimon Jan | Veselí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
434 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
434 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
465 | Daru Zdeněk | Tupadly | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
465 | Holuša Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
465 | Jilich Ladislav | Jihlava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
465 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
465 | Kabát Zdeněk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
465 | Kohlmayer Adam | Ledeč nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
465 | Mokrá Jana | Najdek | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
465 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
465 | Opršal Radovan | Moravské Budějovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
465 | Roško Marek | Třebíč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
465 | Vašek Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
465 | Vepy Dušan | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
465 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
465 | Zajíc Pavel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
465 | Čermák Radim | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
480 | Bečková Andrea | Plevnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
480 | Bucher Petr | Lípa | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
480 | Janek Miroslav | Ostojkovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
480 | Jelínek Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
480 | Jirsa Petr | Soběslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
480 | Junek Milan | Lažínky | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
480 | Kumžák Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
480 | Křeček Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
480 | Ludes Rostislav | Brno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
480 | Lírová Eliška | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
480 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
480 | NND19 | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
480 | Nekula František st. | Dobroutov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
480 | Novák Matěj | Humpolec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
480 | Pelc Pavel | Předklášteří | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
480 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
480 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
480 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
480 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
480 | Černý Martin | Babice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
480 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
501 | Cejnek Jiří | Sklené | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Coufal O. | Mastinice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Jeřábková Renata | Brtnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Kafka Pavel | Bohumilice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Kupčík Miroslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
501 | Křeček Karel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
501 | Láznička Tomáš | Sklenné | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Mikeš Jakub | Tis | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Mlčůch Josef st. | Velké Janovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Nováček Viktor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
501 | Pavouk Jaroslav | Lodhéřov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Pekař Jiří | Štěpánov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
501 | Pečta Radek ml. | Třebíč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Potičný Michal st. | Ivančice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Red Miroslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
501 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Strnad Lukáš | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Večeřová Martina | Měřín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
501 | Vískot Zdeněk ml. | Moravské Budějovice | 6 | 27 | 27 | 4.50 | |
521 | Andrle Milan | Jimramov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
521 | Bartoška Vladimír | Sedlice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Bartůněk Dominik | Nové Veselí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Bošek Stanislav | Brno | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
521 | Cecava Petr | Dolní Rožínka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Dvořák Pavel | Želetava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
521 | Hrnčíř Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
521 | Huserek Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Hájek Josef | Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Klimeš Milan | Přeštice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
521 | Křepinský Jaroslav | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Lacina Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
521 | Ledvinka Martin | Brno | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
521 | Novotný Jiří | Louka | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
521 | Pešina Pavel | Soběslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Růžička Jan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
521 | Suk Daniel | Meziměstí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Suk Petr | Meziměstí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Svoboda Matěj | Kozlov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Šesták Jindřich | Tábor | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
521 | Štumar Libor | Třešť | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
521 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
546 | Brzoň Luboš | Kožlí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Dvořák Marek | Měřín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Honzátko Josef | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Jánský František | Dačice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Kubát Lukáš | Čejov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Liška Adam | Habrek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Macháček Tomáš | Svratka | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
546 | Marek Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
546 | Mikeš Jaroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
546 | Milaberský Karel | Kutná Hora | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
546 | Novák Jiří | Grešlové Mýto | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Pešek David | Kožlí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Pátek Jakub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
546 | Svobodová Adéla | Čejov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Valda Martin | Brno | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
546 | Valenta Zdeněk | Kamenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Vybíral Karel | Semily | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Vávrů Zdeněk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
546 | Zajíc František st. | Pacov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
546 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
570 | Bednář Oldřich | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
570 | Brávek Václav | Cetoraz | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
570 | Bárta Jan | Nová Ves | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
570 | Doubrava Jaroslav | Budkovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
570 | Fajtl Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
570 | Havlíček Petr | Vatín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
570 | Havránek Ondřej | Čejov | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
570 | Hlisnikovský Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
570 | Hořínek Ivan | Kozlov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
570 | Kadeřábek Petr | Svratka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
570 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
570 | Milota Marek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
570 | Novotný Martin | Vatín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
570 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
570 | Sysel Tomáš | Olší | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
570 | Urban Miroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
570 | Zeman David | Otín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
570 | Zita Marek | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
570 | Zukal Luděk | Moravská Třebová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
589 | Chlád Antonín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
589 | Derfl Ladislav | Jihlava | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
589 | Dítě Ladislav | Třebíč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
589 | Hanek Stanislav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
589 | Honková Kristýna | Nové Město na Moravě | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
589 | Hrbek František st. | Hlavňov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
589 | Křen Jan | Telč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
589 | Ledvinka Jaroslav | Havlíčkův Brod | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
589 | Lossgott Vít | Žďár nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
589 | Macoun Patrik | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
589 | Novotný Petr st. | Louka | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
589 | Pacholík Stanislav ml. | Dolní Město | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
589 | Petr Jaroslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
589 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
589 | Salák Viktor | Kněžice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
589 | Schwarzberger Pavel ml. | Jimramov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
589 | Trensinger Daniel | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
589 | Truhlář Václav | Znetínek | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
589 | Třasák Pavel | Roudná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
589 | Zítka Lukáš | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
589 | Šimanský Josef | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
589 | Špaček Zdeněk | Řečice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
611 | Balcar Ondřej | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
611 | Bernardová Jana | Rudolec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Březina David | Pelhřimov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Cisár Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Drga Dušan | Telč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Dvořák Jiří | Polička | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
611 | Dvořák Milan | Velké Meziříčí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Holomek Filip | Zastávka | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
611 | Horníček Jakub | Velké Janovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
611 | Hrazdíra Karel | Sezimovo Ústí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Jaroš Tobiáš | Znojmo | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Krejčí Václav | Dešná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Laštůvka Luděk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
611 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
611 | Milkovič František | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
611 | Nedoma Marcel | Číhov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Odvárka Tomáš | Herálec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Pocar Kamil | Dešná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Roman Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Svatoš Petr | Frymburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Svoboda Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Svárovský David | Čejov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Tilzer Martin | Svitavy | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
611 | Ungr Miloslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Voburka Petr | Třebíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Vondruška Jaromír | Domašín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Vágner Jan | Kouty | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Zejda Jiří ml. | Hostákov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Zink František | Polička | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
611 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
644 | Bečka Pavel | Plevnice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
644 | Bidmon Lukáš | Zaječí | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
644 | Choutka Jiří | Bezdečín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
644 | Hemerka David | Josefodol | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
644 | Kadlecová Eliška | Jihlava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
644 | Kavřík Michal | Humpolec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
644 | Neubrand Marek | Nové Město na Moravě | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
644 | Odvárka Petr | Herálec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
644 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
644 | Panáček Zdeněk | Pacov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
644 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
644 | Raniak Milan | Třešť | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
644 | Simonidesová Sofie | Lavičky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
644 | Souček Josef | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
644 | Tlustý Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
644 | Zejda Jiří st. | Hostákov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
644 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
644 | Šafář Miroslav | Kunštát | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
644 | Štěpán Marek | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
663 | Bareš Vladimír | Slepotice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
663 | Brabec Roman | Slavkovice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
663 | Bukovský Miroslav | Kněžice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Chalupa Vít | Nové Město na Moravě | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Filípek Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
663 | Havel Miloslav | Jihlava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Junková Martina | Lažínky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Kasalová Anna | Chrastava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Kočár Libor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
663 | Kučera Petr | Sokolnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Kučerová Eva | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
663 | Mixa Martin | Humpolec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Nekula Matěj | Dobroutov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Němec Jiří | Arneštovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Pfauser Milan | Planá nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Pátek Alexandr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
663 | Stašák Jan | Frymburk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Stašáková Dana | Frymburk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Straka Radek | Stonařov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Trávníček Josef | Žďár nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Vlachová Lenka | Lysice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
663 | Vondráček | Úsobí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Vávra Miroslav | Vír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
663 | Šrámek Rostislav | Valdíkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
687 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
687 | Bárta Lukáš | Buřenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
687 | Ciprys Petr | Třebíč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
687 | Drábek Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
687 | Forgáč Rudolf | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
687 | Horáček Luděk | Vlastějovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
687 | Kasalová Marie | Chrastava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
687 | Kovář Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
687 | Kršek Martin | Pacov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
687 | Kubalík Petr | Hrochův Týnec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
687 | Kučerová Kristýna | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
687 | Kříž Vojtěch | Luka nad Jihlavou | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
687 | Milota Zdeněk | Polička | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
687 | Minář Martin | Letovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
687 | Novotný Aleš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
687 | Plachý Josef | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
687 | Svoboda Petr | Želetava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
687 | Tecl Petr | Tábor | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
687 | Tomáš Břetislav | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
687 | Truhlář Václav | Znětínek | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
687 | Vašíková Kateřina | Jimramov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
708 | Bukáček Libor | Hamry nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Deutschar Tomáš | Zadní Vydří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Dostál Josef | Nové Město na Moravě | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Fikar Aleš | Havlíčkův Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Hamerník Zbyněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
708 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Jeřábek Bohumil | Zaječí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 4 | 18 | 18 | 4.50 | |
708 | Kratochvíl Lubomír | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
708 | Kumpán Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
708 | Křováček Jiří | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Lískovec Josef | Pacov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Mach Petr | Slavkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Mlčůch Josef ml. | Velké Janovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Nechvátal Michal | Třebíč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Roh Tomáš | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Ráček Václav | Sokolnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Tomášek Ladislav | Miroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Ujka Vojtěch | Sedlíkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Vacatová Anna | Vystrkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Zeman David | Vír | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Řehovský Michal | Sedlíkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
708 | Švejha Karel | Měřín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
732 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Blažek Michal | Soběslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Děkan Jiří | Vilémov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Fibikar Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Grandičová Kateřina | Velké Meziříčí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Juránek David | Letovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
732 | Langer Martin | Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Másílko Jaroslav | Měřín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Novotný Miloslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
732 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Papoušek Ivan | Hostim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Patzlt Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
732 | Plachý Ladislav | Ostrov nad Oslavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Ptáček Lubomír | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
732 | Pytlík Radek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
732 | Rouča Jan | Polná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Vodvářka Janko | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Voříšek Vladko | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
732 | Zbytovský Libor | Jimramov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
732 | Ďurač Rudolf | Uherčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Šiška Pavel | Kamenice nad Lipou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Švanda Ondřej | Nové Město na Moravě | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
755 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
755 | Doležán Nikola | Chotěboř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Gregor Jaroslav | Herálec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Havránková Nikola | Čejov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Hvězda Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
755 | Janoušek Petr | Želetava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Kadlec Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Kocián Zdeněk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
755 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Kosmák Josef | Třebíč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Kouřil Karel | Kamenice nad Lipou | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
755 | Kováč Jan | Třebíč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Krčál Zbyněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Mixa Tomáš | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Nekula Libor | Dobroutov | 8 | 16 | 18 | 2.25 | |
755 | Novotný Jan | Kunštát | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Pejsek Karel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
755 | Peroutka Filip | Březí nad Oslavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Poukar Jan | Žatec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Pudil Petr | Kolín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Ronovský Stanislav st. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
755 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Trojan Roman ml. | Nová Ves | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Trojan Roman st. | Nová Ves | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Urbánek Milan | Herálec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Vetešník Zdeněk | Dalečín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Vácha Josef | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Váchová Radka | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Václavík Stanislav | Pelhřimov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
755 | Štěpánek Zdeněk | Tábor | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
755 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
755 | Švarc Pavel | Jimramov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
793 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
793 | Gryč Roman | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
793 | Havel Josef | Vystrkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
793 | Kadlec Stanislav | Humpolec | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
793 | Klimpera Josef | Kácov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
793 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
793 | Kácel Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
793 | Matei Milan | Třebíč | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
793 | Opršalová Dagmar | Rozsochatec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
793 | Petrle Karel ml. | Řečice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
793 | Pálka Radim | Dolní Město | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
793 | Reiterman Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
793 | Satorie Jan | Jimramov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
793 | Sedláček Luboš | Pacov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
793 | Smetana Kamil | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
793 | Vošmera Vladimír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
793 | Čadílek Josef | Ždánice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
793 | Šindelář Karel | Dačice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
793 | Švanda Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
812 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Chudárek Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Dvořák Marián | Humpolec | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
812 | Dvořák Tadeáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
812 | Gryc Marek | Brno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Havel Miloš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
812 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Hejč Jindřich | Kunštát | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
812 | Juráčková Iveta | Dolní Svratka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Kelcer Libor | Buřenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Kopec (Silver Fox) | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
812 | Koudelka David | Letovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Kružík Lukáš | Jihlava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Mates | Úsobí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | N1 | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
812 | Slavík Jaroslav | Otín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Toman Martin | Rozstání | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
812 | Vaněk Pavel | Chýnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Vencálek Miloslav ml. | Slavkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Zezula Jiří | Jihlava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
812 | Šabatková Hana | Jihlava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
838 | Coural Jaroslav st. | Vír | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
838 | Fišer Ondřej | Černá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
838 | Hanek Antonín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
838 | Hegr Miroslav | Korouhev | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
838 | Hujek Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
838 | Kulík Radek | Jemnice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
838 | Křivský Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
838 | Lajkebová Markéta | Zachotín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
838 | Nášel Jiří | Kolín | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
838 | Seifert Zdeněk | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
838 | Sláma Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
838 | Sláma Josef | Sokolnice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
838 | Vařílek Radek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
838 | Vomela Jakub | Žďár nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
838 | Votava Jan | Věcov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
838 | Zahradník David | Světlá nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
838 | Škoda Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
838 | Škorpík František | Písečné | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
856 | Barát Richard | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Bednářová Jana | Nové Město na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
856 | Chytka Michal | Otín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Dúška Lukáš | Žirovnice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Izdná Monika | Měřín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Kozáková Veronika | Kaplice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Marek Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
856 | Mixa Otmar | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Musil Marek | Tasov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
856 | N2 | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
856 | Pavliš Miloš | Nové Město na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Pokorný Petr | Hradec u Ledče nad Sázavou | 4 | 12 | 12 | 3.00 | |
856 | Rakušan Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
856 | Růžek Martin | Pelhřimov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Satorie Josef | Jimramov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Smrček Ladislav | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Vala | Dolní Heřmanice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Valenta Martin | Náměšť nad Oslavou | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
856 | Zikmund Karel | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
856 | Čermoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
881 | Beranová Zdeňka | Komorovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Brychta Michal | Stonařov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Cakl Miroslav | Česká Bělá | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Daniel Jiří | Pacov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Fiža Pavel | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Jílek Petr | Vír | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Kopta František | Želetava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Kovaříková Tereza | Nové Město na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Kučírek Luboš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
881 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Liška Pavel | Nové Město na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
881 | Mlčuch Josef | Blížkovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
881 | Paštika Pavel | Habry | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Sova Karel | Žatec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Svoboda Josef | Kozlov | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
881 | Vícha Adam | Jimramov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Zamazal František | Všeradov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Zezulák Radek | Žďár nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
881 | Šafář Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
881 | Švanda Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
902 | Bardon Vít | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
902 | Hamák Karel | Svratka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Hlavsa Jiří | Svratka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Hort Jiří | Náměšť nad Oslavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Jakeš Miroslav | Chotěboř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Jirák | Jihlava | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Keller Zdeněk | Červená Řečice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Kiessling Jiří | Prostřední Vydří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Kozel Vladimír | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Langer Pavel | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
902 | Lasovský Zdeněk | Žďár nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Macháček Daniel | Hlinsko | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
902 | Med František | Kamenice nad Lipou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Mička Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Pleskač David | Pacov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Pohl Jan | Těchonín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Pokorný Filip | Čechtice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Prokop Josef st. | Jeníkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Sláma Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Sysel Jan | Ivančice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Zbytovský Adam | Vír | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Závodný Petr | Štoky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
902 | Šedivý Ondřej | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
902 | Šotola Lubomír | Jihlava | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
928 | Bartůšek Jakub | Měřín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Bártů David | Nová Říše | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Chrást Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Fiala Zdeněk | Zvole | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Grundza Jan | Stonařov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Harhovský Jan | Žďár nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Holčapek David | Ivančice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Konvalina Pavel | Chotěboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Koukal Michal | Hvozdečko | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
928 | Krajíc Jiří | Pacov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Kratochvíl Miloš | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Kudláč David | Hodov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Novotná Aneta | Bobrová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Novotný Aleš | Bobrová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Prokýšek Jan | Počátky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Pásek Pavel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
928 | Ráža Aleš | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Scholzová | Brno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Sobotka Zdeněk st. | Kochánov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
928 | Tatíček Kamil | Rokytno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Zelený Miroslav | Zvole | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Zrůst Pavel | Olešínky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Řeháková Karla | Nové Hrady | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
928 | Ševčík Jiří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
928 | Štěpánek Milan | Světlá nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
955 | Bednář Stanislav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
955 | Bourek Petr | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
955 | Břečka Michal | Moravské Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Cacek Miloslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
955 | Fanta Josef | Větrný Jeníkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Fedrová Lucie | Vatín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Gregor Jaromír | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Homolová Pavla | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Hromádka Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
955 | Hrňák Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
955 | Joukl Václav | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Klusák Milan | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Knecht Roman | Velké Meziříčí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Kozák Roman | Soutice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Kubišta Pavel | Kamenička | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Kubík Martin | Zruč nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Křepinský Jan | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Lokaj Ondřej | Vyškov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Majer | Úsobí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Marhold Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
955 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Mička Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Myška Štěpán | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
955 | Navrátil Petr | Vatín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Němec Matouš | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Olišar Stanislav | Trhový Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Pantůček Libor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
955 | Pavlas Vlastimil | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Polášek Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Pospíšilová Štěpánka | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Prokeš Patrik | Velký Beranov | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
955 | Rejholec Vojtěch | Trhová Kamenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Sehnal Radomil | Dobronín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Skalický Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Sklenář Tomáš | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Sklenář Vojtěch | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Svobodová Andrea | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Svobodová Naďa | Kejžlice | 4 | 8 | 8 | 2.00 | |
955 | Tecl Tomáš | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Výleta Martin | Český Rudolec | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
955 | Černý Tomáš | Koníkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
955 | Štegner Bořivoj | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
998 | Bělovský Jan | Chotěboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Hudeček Lukáš | Mirošov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Huraj Radek | Miroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Lesák Jiří | Chotěboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Malý Petr | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
998 | Morávek Martin | Jimramov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Mrlák Josef | Smrk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Padrtka Stanislav ml. | Rozsochy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Polák Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
998 | Sankot Radek | Dobrá Voda | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Sedláček Josef | Pacov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Tubl Ivo | Praha | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
998 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Vápeník Radek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
998 | Vícha Lukáš | Jimramov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
998 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Částek Václav | Lukov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
998 | Čípa Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1016 | Hadraba Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1016 | Just Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Jínek Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Krejsa Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1016 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1016 | Mistr Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1016 | Málek Zbyněk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1016 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Pachovský František ml. | Jimramov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Pavouk Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1016 | Pospíšil Radek | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Pošusta Jan | Tábor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Skalník Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Slezák Jan | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Svoboda Václav | Horní Cerekev | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1016 | Svobodová Iva | Kejžlice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1016 | Tůma Slavomil | Horní Pole | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Vincour Zdeněk | Uherčice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1016 | Wronka Tomáš | Sokolnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Zemanová Hana | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1016 | Zrnová Jitka | Benešov | 4 | 6 | 6 | 1.50 | |
1016 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1016 | Šudomová Michaela | Malé Tresné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1040 | Cezar Martin | Brno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Hegr Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Horáček Daniel | Vlastějovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Hrivnák Lukáš | Slovensko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Juračka Hynek | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Jíra Jaromír | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1040 | Klapal Kamil | Skuteč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Klement Milan | Skuteč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Kovařík Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Mazourek Ivoš | Dalečín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Mejtský Zdeněk | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
1040 | Nedomanský Lukáš | Měřín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Novotný Jaroslav | Hlinsko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Peška Milan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1040 | Rakušan Miroslav ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1040 | Rössler Ondřej | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1040 | Smrčka František | Valdíkov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Smutný Ladislav | Chotěboř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Stašek Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1040 | Svoboda David | Třebíč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Trojan Štěpán | Skuteč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Zárubová Simona | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1040 | Ďásek Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1040 | Šmarda Radek | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1040 | Štefka Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1067 | Antonín Dalibor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1067 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Bláha Richard | Rancířov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Bělovský Josef | Humpolec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Chlup Martin | Odrovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Chlup Milan | Odrovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Dvořáček Petr ml. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1067 | Frič Tomáš | Skuhrov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Frýzek Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1067 | Gregor Martin | Herálec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Horčic Jiří | Soutice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Icha Jiří | Havlíčkův Brod | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Klusáček Tomáš | Oslavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Makal Josef | Zaluží | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Martínek Lukáš | Měšice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Matoušek Karel | Vlašim | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Ondra Jiří | Slavkovice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Padrtka Radek | Rozsochy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Palán Leoš | Vilémov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Peroutková Petra | Březí nad Oslavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Prokeš Zdeněk | Pelhřimov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Raur Josef | Lučice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Salát Jaroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1067 | Seiler Miroslav | Neznašov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Volf Josef | Chlumín | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Čajko Ludvík | Milín | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1067 | Částková Edita | Lukov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1067 | Švára Jiří st. | Starý Pelhřimov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1099 | Augustin Miloslav | Dědice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1099 | Bačovský Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1099 | Beránek Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1099 | Bloudek Jiří | Pelhřimov | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1099 | Buček Pavel | Zaječí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1099 | Bílek Jakub | Pelhřimov | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1099 | Hedbávný Jaroslav | Velké Meziříčí | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1099 | Holický Rostislav | Malešovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1099 | Jelínek Petr | Vír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1099 | Kalista Jiří | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1099 | Korbičková Zuzana | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1099 | Málek Lukáš | Chotěboř | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1099 | Němec Michal | Velké Meziříčí | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1099 | Pařík Leoš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1099 | Pátek Tomáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1099 | Skořepa | Jihlava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1099 | Tomek Jiří | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1099 | Vafek Martin | Oslavice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1099 | Voneš Michal | Rožná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1099 | Čech Robin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1099 | Škvařil Ladislav | Čejov | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1120 | Adámek Radek | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Antálek Pavel | Sněžné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Bečková Lenka | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Binder Radek | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Boháč Milan | Milovy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Bročka Daniel | Bernardov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Brožek Václav | Bílek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Bubeníček Karel | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Budínský Radek | Ostřešany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Burda Zdeněk | Hořice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Chládek Petr | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Coufal Lukáš | Sněžné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | David Miroslav | Sviny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Dobrovolný Jaroslav | Kadov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Doležal Emil | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Doskočil Marek | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Drápalík Jiří | Slavíkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Ehrlich Lukáš | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Fajmon Vladimír | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Frola Dušan | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Frola Josef | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Fíla Milan | Vyskytná | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Galvas Jiří | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Glanc Zdeněk st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Hadrbolec Josef | Třemošnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Halouzka Josef | Zastávka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Holomek Josef | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Homer Miroslav | Hluboká u Borovan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Hotovec Miroslav | Trhový Štěpánov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Hromasová Šárka | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Janošťák Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Jaroš Roman | Vápensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Jež Antonín | Březí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kadidlo Ladislav | Hlinsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kalousek Michal | Ostřešany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Karas Michal | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kaňka Tomáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Klapálek Zdeněk | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kocanda Jakub | Pustina | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Kohout Oldřich | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kolbábek Petr | Radostín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kolář Pavel | Neznašov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Komín Vladimír | Horní Cerekev | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Kopr Josef | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kopřiva Aleš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1120 | Korbičková Renáta | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kosina Martin | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kosík Tomáš | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kotlík Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kovařík Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Krejčí Jan | Mohelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kreutz Petr | Babice u Havlíčkova Brodu | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Král Josef | Seč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Krátký Pavel | Zbraslavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Kůrka Bohuslav | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Lajkeb Martin | Zachotín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Lorencová Iva | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Lukeš Jakub | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Lukeš Jan | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Lutovský Zdeněk | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Lískovec Martin | Pacov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Macášek Martin | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Macík Zdeněk | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Maděra Jan | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Malý David | Mohelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Maryška Jaroslav | Husinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Maštera Josef | Babice u Havlíčkova Brodu | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Mendl Patrik | Lučice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Musil Zdeněk | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | N3 | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1120 | NND7 | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1120 | NND8 | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1120 | Nedvěd Jan | Mrzkovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Nedvěd Jiří | Mrzkovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Nedvěd Jiří ml. | Mrzkovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Nedělová Jitka | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Netolický Martin | Dědová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Novotný Jiří | Rohy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Olah Miroslav ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Olah Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Ondrová Lenka | Slavkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Oulehla Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1120 | Ozank Robert | Chvaletice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pakosta Oldřich | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Palán Lukáš | Vilémov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pavlíček Roman | Hluboká u Borovan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pavlů Libor | Dalečín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pech Pavel | Kozárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pelikán Patrik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Petrlík Radek | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pilc Tomáš | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pitthart Norbert | Ostřešany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pitthartová Ivana | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pištěk Vojtěch | Lipoltice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pištěková Monika | Lipoltice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pluhař Vladimír | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Podubníček Jiří | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Polanský Ondřej | Markvanec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pošusta Ondřej | Cetoraz | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Pošusta Tomáš | Cetoraz | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Prchal Ladislav | Žáky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Procházka Jiří | Jimramov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Příborský Milan | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Půlgert Jaroslav | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Radosta Pavel | Chlebov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Romová Drahomíra | Malešovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Samek Dominik | Trhonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Setnička Michal | Onšovec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Simajchl Alois | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Skala Miloš | Starý Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Smeták Daniel | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Souček Tomáš | Kamenice nad Lipou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Stehlík Petr | Fryšava pod Žákovou horou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Strejčková Miroslava | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1120 | Strouhal Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Strupek Jaroslav | Strměchy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Sýkora Jiří | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Talich Jaroslav st. | Mladé Bříště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Tauber Dominik | Krásné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Tauchman Pavel | Soutice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Toušek Vlastimil | Frymburk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Trnka Petr | Sviny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Vala Tomáš | Hamry nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Valachovič Michal | Slavíkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Valenta Jiří | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Valenta Jiří | Třebíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Valenta Miroslav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Vašíček Jaroslav | Pohled | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Ventluka Jaroslav st. | Třemošnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Veselý Karel | Milovy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Večeřa Martin | Polná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Vidourek Jan | Lukov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Votoupal Jaromír | Velké Meziříčí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Vošický Pavel | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Vošický Petr | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Vrábel Pavel | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Vála Radek | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Vítek Petr ml. | Lešov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Vítek Petr st. | Lešov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Zelenka Vít | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Zeman Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Zich David | Dalečín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Čajko Jan | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Čajková Jana | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Čech Eduard | Štěpánov nad Svratkou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Čech František | Husinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Čechová Ilona | Štěpánov nad Svratkou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Čejdík Petr | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Čermák Jaromír ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Čermák Miroslav | Speřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Řežábek Milan | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Šafář Radek | Kunštát | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Šerban Miroslav | Frymburk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Šimek Jakub | Ondřejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Škoda Daniel | Pacov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1120 | Šmíd Petr | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Šudoma Jakub | Malé Tresné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Šváb Martin | Kobylnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Šárka Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1120 | Šír Miroslav st. | Březiny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Šťastný Jiří | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1120 | Ženatý Bedřich | Nové Syrovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1294 | Adámek Miroslav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Aldorf Miroslav | Červená Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Aldorf Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Baláž Bohdan | Zaječí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Balík | Lačnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Barták Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Bartůšek Ondřej | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Bartůšek Pavel st. | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Bartůšková Jana | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Baránek Vít | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Beneš Jan | Závidkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Beran Jaroslav | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Berka Vladimír | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Bez Miroslav | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Blažek Václav | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Bláha Dušan | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Bobek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Boháč M. | Netín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Borovský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Brož Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Brzoň Matěj | Kožlí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Brázda Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Bukovjan Josef | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Bukovjan Radek | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Bulíček ml. | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Bulíček st. | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Burakov Taras | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Bureš Ladislav | Chýška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Burian David | Růžkovy Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Báňa Miroslav | Jindřichovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Bém Petr | Veverská Bítýška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Břicháčková Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Bříza Josef. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Cagala Jan | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Caska Jan | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Chovan Michal | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Chrz Jan | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Chytka Pavel | Dolní Heřmanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Diviš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Divoký Adam | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Dobrovolný Jan | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Dobrovolný Jan | Znojmo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Doktor Milan | Zeleneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Doležal Lukáš | Žďárec u Skutče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Doskočil Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Dostál Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Dočekal Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Drengubák Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Drábek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Drápela Filip | Svařenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Drápela Michal | Svařenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Drštka Jiří | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Duba Jan | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Dufek Jakub | Pustina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Dušek František | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Dvořák Aleš | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Dvořák Josef | Krahulčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Dvořák Miroslav | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Dvořák Ondřej | Vlastějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Dvořák Petr | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Dvořák Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Dědic Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Dědina Pavel | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Egermayer Tomáš | Vlastějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Eisenvort Martin | Rozsochatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Eliáš František | Pavlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Eliáš Jakub | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Eliáš Tomáš | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Farka Martin | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Filip Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Fišer Petr | Černá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Fišerová | Černá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Fišerová Pavla | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Flekal Martin | Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Flídr Vladislav st. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Folta Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Forgáč Rudolf ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Forst Robert | Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Goncearenco Roman | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hajdík David | Telč-Podolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Halouzka Pavel | Brumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hanousek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hanzálek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Hanák Tomáš | Moravské Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hatala Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Haušková Markéta | Buřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hladík Karel | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hlavsa Alexandr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Hlaváček Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Hliňák Marek | Černovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hobza František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Homola Matouš | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Homola Petr | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Homola Radim | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Horký Josef | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hort Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Horák Jan | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Horák Václav | Moravské Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hovorka Miloslav | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hrančík Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hrdlička Vojtěch | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hudeček Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hudečková Lucie | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hurda Tomáš | Černá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hynek Radomír | Telecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hájek Bohuslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Hájek David | Chlístov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Háva Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Háva Oto | Strniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Hřebík Bohumil | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Ištok Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Ištván Antonín | Studená | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jackulík Miloš | Peroutka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jagoš Martin | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jahl Krištof | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jahl Rudolf | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Janda Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Janák Jaroslav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jaroš Dalibor | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jelínek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Jelínek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jelínek Zdeněk ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Jelínek Zdeněk st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Jindra Filip | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jindra Jiří | Veliš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jirák Václav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jiráková Monika | Krásněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jiráková Taťána | Krásněvec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jon Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Jonáš Roman | Košetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Jírovec Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kachlířová | Netín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kachlířová Jana | Netín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kadleček Filip | Křivsoudov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kalhotka Karel | Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kalhotka Lukáš | Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kalina František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kalous Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kameník Jan | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Karpíšek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kastner Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kašpárek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kerbr Slavomil | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kičí | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kičí Richard | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Klanica Rudolf ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Klanica Rudolf st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Klapálek Zdeněk ml. | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Klejdus Marek | Jakubov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Klíma Jan | Blížkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Klíčová Olga | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Knos Daniel | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Knos Zdeněk | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kocanda Karel | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kocanda Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kolář Miroslav ml. | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kop Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kopiště František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kos Martin | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kotlík Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Koudelka Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kouřil Pavel | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kovář Karel | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kovářová Markéta | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kozlík Matyáš | Habrek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kozák Matyáš | Ledeč nad Sázavou | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1294 | Kozák Matyáš | Ledeč nad sázavou | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1294 | Koča Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Koča Vítězslav | Buřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kočka Lukáš | Tišnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Košťál Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Krejsová Eva | Hroznetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Krejča Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Krejčí Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Krejčíř Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kristin Eduard | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kruml Michal | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Krupička Tomáš | Kynice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Krupička Václav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kršek Martin | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kukla Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kumpán jaroslav | Trhová Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kučera Libor | Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kučera Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kučera Richard | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kučera Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kučera Zdeněk | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kysela Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kyselý František | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kápička Vít | Josefodol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Kübler Gebhard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Kübler Jitka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Křivohlavý Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Landa Václav | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Landsman Martin | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Langpaul Tadeáš | Broumova Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Langpaulová Anna | Broumova Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Lašák Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Lebloch Ladislav | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Lehotský Josef | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Leixner Jiří | Brtnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Lovětínský Maxim | Černíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Lukáš S. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Lukš Martin | Moravské Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Lupoměský Radek | Podlažice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Lírová Dominika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Malec Marek | Lavičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Malec Petr | Lavičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Malec Vojtěch | Lavičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Malý Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Marek Petr | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Marek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Mareš Petr | Přáslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Martinů Tomáš | Jindřichovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Matlák | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Matějka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Matějíček Jan | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Matějíček Rudolf | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Mazourek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Mařík Milan | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Meloun J. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Mezník Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Mihulec Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Mikan Tomáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Mikešová Petra | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Mičková Eva | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Mlýnek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Mlčúch Josef | Blížkovice | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1294 | Morava Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Moravec Matěj | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Moravec Vojtěch | Druhanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Mory Štefan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Musil Pavel | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Musílek Daniel | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Málek Josef | Pařížov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Málek Petr | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Másílko Bronislav | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Míšek Stanislav | Želeč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Měkuta Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Nagirnyi Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Nechutný Martin | Přehořov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Nechvátal Jiří | Otín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Nechvátal Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Nedoma Dan | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Nedomanský Jakub | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Nedvěd Augustin | Staré Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Neděla Tomáš | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Nosál David | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Novotný Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Novoveský Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Novák Filip | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Novák Jan | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Novák Petr | Vilémovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Nový M. | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Nulíček František | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Nykl Michal st. | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Nykodým Bohumil | Dalečín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Nápravník Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Němec Luboš | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Odvárka František | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Osovský Ivo | Bohuňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Ouška Jan | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Paclík Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Padrtka Jaroslav ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pališek Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Panáček František ml. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Panáček František st. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Parůžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pavlacký | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pavlásek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Pavlíček Luboš | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pazderka Tomáš | Radostovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pazderková Eliška | Radostovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pejšek Radek | Krasoňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pelikán Zdeněk | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pelinka Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Pelka Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Peroutka Jiří ml. | Březí nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Petrosyan Narek | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Petzeit Jan | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pečenka Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pešek Vojtěch | Komorovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Plášil Jaroslav | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Poduška Radek | Eš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pokorný František | Dolní Kralovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Poláček Luboš | Nový Rychnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Prachař Martin | Snět | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Prokeš Petr | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Prokop Josef | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Prokop Josef ml. | Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Prokop Vojtěch | Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Prášek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Ptáček Karel | Křivsoudov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Puklický Miroslav | Moravské Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pácal Antonín st. | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pácal Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Přichystal Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Rada Radim | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Randis Zdeněk | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Rejžek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Režný Libor | Cetoraz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Růžička Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Schauer Lukáš | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Sedler Bohumil | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Sedlák Václav | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Semerád Miloš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Semerád Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Simon Jaroslav | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Skalník Josef | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Skipala Aleš | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Slatinský Petr | Moravské Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Slavík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Slavíček Pavel | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Slezák Petr | Bystré | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Sláma Filip | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Sláma Karel | Roučkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Sobotka | Kocmánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Sobotka Petr | Kocmánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Spichal Jaroslav | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Srp Pavel | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Stehlík Jaroslav ml. | Fryšava pod Žákovou horou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Strnad Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Suchý Daniel | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Sveřepa Martin | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Svoboda Aleš | Pavlínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Svoboda Filip | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Svoboda Jakub | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Svoboda Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Svobodová Tereza | Ždírec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Syrovátka Petr | Borek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Sýkora Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Sýkora Jiří st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Teplý Ladislav | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Tolárka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Trčka Vladimír | Znětínek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Tůma Jaroslav | Kynice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Uhlíř P. | Otín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Uhrík Jiří | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Urban Ladislav | Újezd u Brna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Urlich Josef | Věž | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Valuš Viliam | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Vaněk Jakub | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Vaněk Lukáš | Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Vaněk Miroslav | Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Vaněk Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Vaňous Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Vašek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Vašek Petr | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Velička Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Vencálek Miloslav | Slavkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Veselá Jiřina | Lažínky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Veselý František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Veselý Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Veselý Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Viskot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1294 | Viška Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Vlach Jan | Lysice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Vlasatý Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Vlček Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Vobr Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Voda Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Vodrážka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Vohanka Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Vojtěchovský Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Volčík Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Vosmek Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Vrána Antonín | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Vršovský Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Vágner Matěj | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Válová Petra | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Wilhelm Jaroslav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Zacha Petr | Bochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Zahrádka Miloslav | Olší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Zavadil Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Zdvihal Jiří | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Zdvihal Z. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Zelenka Augustýn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Zelený Jiří | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Zelený Pavel | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Zezula Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Zuzák Petr | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Záveský Jan | Dražíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Závodný Jan | Štoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Čapek František | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Čech Dalibor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Čejka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Čermák Zbyněk st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Černý Josef | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Červenka Pavel | Košetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Červený Marek | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Červinka Josef | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Říha Milan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šafařík Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Šafránek Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Šanda Vladimír | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šanovec Slavomír st. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šanovec ml. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šanta | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šebesta Jan | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šedivý David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Šerých Bohuslav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šimon Tomáš | Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Škurek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Šlechta Miroslav | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šlechtický Jiří | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šraiber Miloš | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Štolba Dominik | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Štěpánek Jan | Okrouhlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Štěpánek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1294 | Švejha Jan | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Švenda Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šťastný David | Rančířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šťastný Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šťastný Matěj | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šťastný Pavel | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Šťastný Petr | Dolní Heřmanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1294 | Žďánský Karel | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 |