Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody dvojic - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 63 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
2 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
3 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 3 | 75 | 75 | 25.00 |
4 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 66 | 66 | 33.00 |
5 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
6 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
6 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
8 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
9 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
10 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
11 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
11 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
13 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
14 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
14 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
16 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
17 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
17 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
19 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
19 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
21 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
21 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
23 | Bureš Václav | Nová Ves | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
23 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
25 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
25 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
27 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
27 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
27 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
27 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
27 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
32 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
33 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
33 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
33 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
33 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
37 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
38 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
38 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
38 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
38 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
38 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
43 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
43 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
43 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
43 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
47 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
47 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
49 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
49 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
51 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
51 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
53 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
54 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
54 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
54 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
57 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
57 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
59 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
60 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
61 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
61 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
61 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |