Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody dvojic - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 91 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
2 | Mach Václav | Pernink | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
3 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 3 | 87 | 87 | 29.00 |
4 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
5 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
6 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
6 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
8 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
9 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
10 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
11 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
11 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
13 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
14 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
15 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
16 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
16 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
18 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
19 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
20 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
21 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
21 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
23 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
23 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
23 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
26 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
26 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
26 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
29 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
29 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
31 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
32 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
32 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
34 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
34 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
36 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
36 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
36 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
36 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
40 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
40 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
40 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
40 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
40 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
45 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
45 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
45 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
48 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
48 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
48 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
51 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
51 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
53 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
53 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
53 | Lévai Jan st. | Dalovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
53 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
53 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
53 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
53 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
60 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
60 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
60 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
60 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
60 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
65 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
65 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
65 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
68 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
68 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
68 | Rubina Vladimír | Liblice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
68 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
68 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
73 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
74 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
74 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
74 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
74 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
78 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
79 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
79 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
79 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
82 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
82 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
82 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
86 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
86 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
88 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
89 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
89 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
89 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 2 | 2 | 2.00 |