Žebříček - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody dvojic - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 546 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
2 | Mach Václav | Pernink | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
3 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 3 | 87 | 87 | 29.00 |
4 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
5 | Tomšík Jan | Křižanov | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
5 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
7 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
8 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
8 | Košina Pavel | Domanín | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
8 | Mlčák Luboš | Domanín | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
8 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
12 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
13 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
13 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
15 | Dvořák Tomáš | Chodov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
15 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
15 | Slezák Tomáš | Sokolov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
18 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
19 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
19 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
21 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
21 | Čech Rostislav | Třebíč | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
23 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
24 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
25 | Hovorka Jan | Teplá | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
25 | Výborný Jiří | Teplá | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
27 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
27 | Kyselý Jakub | Jimramov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
27 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
30 | Dudáš Jan | Řeřichy | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
30 | Liščák Jan | Lubná | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
30 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
30 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
34 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
34 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
36 | Matějka Václav | Nové Hrady | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
36 | Riedl Michal | Humpolec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
38 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
38 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
40 | Charvát Valentin | Jihlava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
40 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
40 | Kandr Filip | Okrouhlička | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
40 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
40 | Šimánek Jakub | Rouštany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
45 | Bedrník Jan | Jaroměř | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Bleho Pavel | Liberec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Hrubý Stanislav ml. | Suchomasty | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Kosina Marek | Kvasiny | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Potičný Michal st. | Ivančice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
45 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
56 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
56 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
56 | Cihelka Marek | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
56 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
56 | Horáček Tomáš | Jedovnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
56 | Jaroš Norbert | Jindřichův Hradec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
56 | Jaroš Norbert ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
56 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
56 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
56 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
56 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
56 | Sičák Pavel | Jaroměř | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
56 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
56 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
56 | Venzhofer Michal | Havlíčkův Brod | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
71 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
71 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
71 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
74 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
74 | Havel Nicolas | Pacov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
74 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
74 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
74 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
74 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
74 | Pozděna Miroslav | Pacov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
74 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
74 | Schwarzberger Libor | Jimramov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
74 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
84 | Hořínský Tomáš | Mariánské Lázně | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
85 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
85 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
85 | Flígr Filip | Pacov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
85 | Flígr Rostislav | Pacov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
85 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
85 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
85 | Milner Ondřej | České Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
85 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
85 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
85 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
85 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
85 | Sysel Jan | Ivančice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
85 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
85 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
99 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
99 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
102 | Bořík Michal | Jarošov nad Nežárkou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Daniel Jiří | Pacov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Fabík Zdeněk | Radostín nad Oslavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Fülle Daniel | Ostřešany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Hrazdíra Petr | Blansko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Hubáček Vít | Tábor | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Janů František | Nová Ves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Masař Jiří | Jarošov nad Nežárkou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Polák Martin | Senomaty | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Provazník Jiří | Dřenice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
102 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Rybka Jan | Pustověty | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
102 | Vařák Jiří | Pokojov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Šubrt Miroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
123 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
123 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
125 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Hrubeš Petr | Kost | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
125 | Hrubeš Petr ml. | Kost | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
125 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
125 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Kučera Lukáš | Dašice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
125 | Novák Pavel ml. | Pacov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Novák Pavel st. | Pacov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
125 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
140 | Houška Richard | Jenišov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
141 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
141 | Kopeček Lukáš | Kyjov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
141 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
141 | Kyselý Libor | Jimramov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
141 | Malý Jiří st. | Korouhev | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
141 | Mičič Bogdan | Citonice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
141 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
141 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
141 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
141 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
141 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
141 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
141 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
141 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
141 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
156 | Horák Jan | Herálec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
156 | Hovorka Bohumil | Černovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
156 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
156 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
156 | Musil Petr | Herálec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
156 | Sadský Miroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
156 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
156 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
156 | Zelníček Lukáš | Černovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
156 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
166 | Charvát Stanislav | Žatec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
166 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
168 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Brožek Adam | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Dubský Ladislav | Nasavrky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Dudek Lubor | Luenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Filipi Tadeáš | Telecí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Krtek Aleš | Humpolec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Kukliš Vladimír | Karlovy Vary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Křen Jan | Telč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Křen Milan | Telč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Maron Lukáš | Karlovy Vary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Moravec Leoš st. | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Myslivec Marek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
168 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Pavlát Petr st. | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Regásek David | Jindřichův Hradec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Vařecha Luděk | Poděbrady | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
168 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
168 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
168 | Šťastný Ondřej | Telecí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
191 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
191 | Havlíček Petr | Vatín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
191 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Karpíšek Václav | Soběslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Moravec Leoš ml. | Košťálov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Novotný Martin | Vatín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Pouk Josef | Bystřec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Pouk Lukáš st. | Bystřec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Prokop Václav | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Rakovan Ondřej | Senožaty | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
191 | Riedl Filip | Humpolec | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
191 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Trešl Milan | Myslkovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Vydra Martin | Ostrov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Čížek Petr | Horní Slavkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Šádek Milan | Košťálov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Šíp Antonín | Ostrov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
213 | Poláček David | Teplá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
213 | Poláček Matěj | Teplá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
215 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
215 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Chromec Tomáš | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Daniš Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Havlát Jan | Opatov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Jaroš Karel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Lévai Jan st. | Dalovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
215 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
215 | Matonoha Vítězslav | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Matějka Václav ml. | Nové Hrady | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Novák Petr | Ostrov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Papež Matěj | Bohdalec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
215 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Sklenář Jan ml. | Bohdalec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
215 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
215 | Žerníček Jiří | Verměřovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
237 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
237 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
239 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
239 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
239 | Hanuš Pavel | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
239 | Jeřábek Václav | Třešť | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Ješina Martin | Vamberk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
239 | Kršek Jan | Pacov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Kršek Martin | Pacov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Kura Hynek | Tři Studně | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Kučera Vlastislav | Třešť | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Macháček Pavel | Loučky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Minár Marcel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
239 | Palán Jan | Humpolec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
239 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Riedl Patrik | Humpolec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
239 | Tůma Milan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
239 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
261 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
261 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
263 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Kopřiva Karel | Aš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Krejčí Aleš | Mistrovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Krejčí Ivan | Mistrovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Laurinez Štěpán | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
263 | Lévai Jan ml. | Karlovy Vary | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
263 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
263 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Petrás Martin | Sedliště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Polák Lukáš | Senomaty | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Sekanina Richard | Sedliště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
263 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
283 | Hlavatý Martin | Karlovy Vary | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
283 | Šimt Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
285 | Aleksandrov Aleksander | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Brádler Pavel | Červená Voda | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Brádler Petr | Červená Voda | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Bureš Michal | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Hložek František | Bílina | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Krajňák Jakub | Mikulovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Mendl Radek | Telč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
285 | Pacek Jiří | Karviná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Roček David | Mikulovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Rubina Vladimír | Liblice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
285 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
285 | Zajíček Petr | Karviná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Čejka Martin | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Čejka Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
285 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Šťourač Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
285 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
311 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
311 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
313 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
313 | Doležal Jiří | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Emmins Jarmila | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Hrdina Roman | Bystřec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Janata Karel ml. | Košťálov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Janata Matěj | Košťálov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Mann Pavel sen. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Sýkora Jan | České Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Sýkora Jiří | České Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
313 | Červenka Ladislav | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
332 | Jindra Tomáš | Řeřichy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
332 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
332 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
335 | Ficenec Radek | Javornice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Greguš Jozef | Jablonné nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Hodek Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
335 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Košnar Lukáš | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Krbec Lukáš | Hubenov | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
335 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Křivohlávek Jakub | Jablonné nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Pišna Celestýn | Kamenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Pošusta Jiří | Tábor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Pošusta Milan | Tábor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Pravec Aleš | Králíky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Trs Vojtěch | Sentice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Šiller Zdeněk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
335 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
335 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
357 | Bauer František ml. | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
357 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Hora František st. | Václavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
357 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
371 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Flegel Miloslav | Lhota u Potštejna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Krejsa Karel | Verměřovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Móro Jaroslav | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Nosek Václav | Králíky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Novotný Jan | Cetoraz | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Němec Jan | Králíky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
371 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Sysr Štěpán | Verměřovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Ten Stanislav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
371 | Vesecký Pavel | Hořepník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Zářecký Luděk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
388 | Budíček Miloš | Český Rudolec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Cabík Jan | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Chaloupka Pavel | Verměřovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Hrabáček Luboš | Červená Voda | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Koblasa Milan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Kulka Štěpán st. | Jimramov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Kříž Václav | Lomy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Langr David | Verměřovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Spěvák Milan ml. | České Velenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Zvoneček Jan | Pacov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Zvoneček Petr | Pacov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
388 | Šlajs Adam | Červená Voda | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
407 | Andrii Ivan | Karviná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Bez Roman | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Bouchner Slavomír | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Bošek František | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Bošek Stanislav | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Chrištov Jan | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Donát Oldřich | Kněžice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Dubský František | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Farka Martin | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Frič Tomáš | Skuhrov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Frola Dušan | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Hešík Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
407 | Hovorka Adam | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Hrdlička Dušan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Hronek Luboš | Čenkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Hrstka Pavel | Slaný | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Hála Ondřej | Nihov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Hýbl Zdeněk | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Hřebačka František | Lanžhot | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Jech Jan | Lhota pod Libčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Jedlička Jiří | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Jelínek Luboš | Řevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Jílek Martin | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Jílek Vojtěch | Sulkovec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kalášek Jiří | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kamenický Josef | Choteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kašpar Jan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kleinbauer Michal | Jedlová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kněnický Martin | Olbramovice Ves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kohout Michal | Okrouhlička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kolitsch Matěj | Pernink | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kolář Radim | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Korytar Josef | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kos Jiří | Benešov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kovařík Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Krbec Michal | Řevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Krejčí Jan | Mohelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Krejčí Jan ml. | Mohelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kubík Pavol | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Kudyn Roman | Trhový Štěpánov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Ledvinka Martin | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Mach Matěj | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
407 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
407 | Miksa Petr | Břevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Mička Martin | Kyjov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Motl František | Bečov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Máca Karel | Lovětín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Málek Petr | Hulice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Nachtigal Oldřichr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Navrátil Vladimír ml. | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Navrátil Vladimír st. | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Nešpor Ladislav | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Němec Filip | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Němec Gustav | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Palán Leoš | Vilémov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Pech Pavel | Kozárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Pilný Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
407 | Poda Karol | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Podsedník Jan | Strachujov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Poledníček Marcel | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Povolný Lukáš | Karviná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Prokeš David ml. | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Prokeš Zdeněk | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Průša Jan | Klučov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Pudil Jakub | Kardašova Řečice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Pudil Jaroslav | Kardašova Řečice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Solil Petr | Poříčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Stejskal Ladislav | Černovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Strouhal Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Strouhal Miloslav | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
407 | Suška Pavel | Lipová-lázně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Svoboda Petr | Želetava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Svárovský David | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Svárovský Jan | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Sáblík Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Sáblík Pavel | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Sýkora Václav | Kamenná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Toman Antonín | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Toman Jiří | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Topinka Richard | Odlochovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Trejbal Petr | Kněžice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Tulis Tadeáš | Stražek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Tulis Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
407 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Valenta Jiří | Třebíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Valenta Miroslav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Vegricht Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Veselý Radek | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Volf Josef | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Vrábel Pavel | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Vácha Tomáš | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Výleta Martin | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Zbytovský Libor | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Zbytovský Miroslav ml. | Unčín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Zourek Martin | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Čech Adam | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
407 | Čejdík Petr | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Černoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Šafránek Petr | Byňov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Šebestián Petr | Tatce | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Šimeček Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Šmíd Petr | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Štětka Václav | Radňov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Živný Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
407 | Žáček Jan | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 |