Žebříček - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody dvojic - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 50 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
2 | Mokrá Jana | Najdek | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
3 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
4 | Riedlová Lucie | Humpolec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
5 | Horáčková Eva | Jedovnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
6 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
7 | Hrazdírová Lenka | Blansko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
7 | Vodehnalová Lucie | Nová Ves u Litomyšle | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
9 | Nováková Eva | Police nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
10 | Malíšková Karolína | Kyjov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
11 | Reháková Karla | Jakule | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
11 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
11 | Říčařová Denisa | Zdelov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
14 | Brožková Michaela | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
14 | Dubská Šarlota | Nasavrky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
14 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
17 | Novotná Lenka | Zámrsk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
18 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
19 | Barešová Jitka | Slepotice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
20 | Nováková Irena | Týniště nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
21 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
21 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
23 | Hencelová Galina | Police nad Metují | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
23 | Novotná Veronika | Týniště nad orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
25 | Michálková Tereza | Otovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
26 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
26 | Košnarová Veronika | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
26 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
26 | Němcová Hana | Nasavrky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
26 | Pravcová Petra | Králíky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
31 | Brendlová Petra | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
31 | Krbcová Kristýna | Hubenov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
33 | Peroutková Petra | Březí nad Oslavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
33 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
35 | Albrechtová Veronika | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Bečková Lenka | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Hledíková Jana | Dačice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Michálková Marie | Otovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Miksová Kateřina | Břevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Nedělová Jitka | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
35 | Popelářová Petra | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Vašíková Lenka | Šaratice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Vrábelová Erika | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Řeháková Eliška | Choteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Šmídová Blanka | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Štětková Vladislava | Radňov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Švandová Michaela | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Živná Marie | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 |