Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 930 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 19 | 296 | 541 | 28.47 |
2 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 288 | 379 | 42.11 | |
3 | Tatíček Jiří | Lukavice | 11 | 284 | 391 | 35.55 | |
4 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 283 | 310 | 44.29 |
5 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 11 | 279 | 373 | 33.91 |
6 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 9 | 278 | 374 | 41.56 | |
7 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 20 | 269 | 566 | 28.30 |
8 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 13 | 264 | 359 | 27.62 |
9 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 19 | 255 | 496 | 26.11 | |
9 | Synek Martin | Choceň | 17 | 255 | 446 | 26.24 | |
11 | Trnka Aleš | Třesovice | 9 | 252 | 303 | 33.67 | |
12 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 12 | 251 | 377 | 31.42 |
13 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 12 | 246 | 326 | 27.17 | |
14 | Bareš Vladimír | Slepotice | 17 | 245 | 481 | 28.29 | |
15 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 13 | 244 | 347 | 26.69 | |
16 | Takács Pavel | Světnov | 6 | 242 | 242 | 40.33 | |
17 | Pryl Stanislav | Pardubice | 11 | 239 | 329 | 29.91 | |
18 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 11 | 237 | 341 | 31.00 |
19 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 6 | 232 | 232 | 38.67 | |
19 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 232 | 249 | 35.57 | |
21 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 19 | 230 | 441 | 23.21 | |
21 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 6 | 230 | 230 | 38.33 | |
23 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 18 | 223 | 387 | 21.50 |
24 | Taichner Radek | Mikulovice | 11 | 217 | 246 | 22.36 | |
25 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 18 | 208 | 399 | 22.17 |
26 | Pánek Vít | Sezemice | 7 | 207 | 214 | 30.57 | |
27 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 9 | 203 | 233 | 25.89 |
28 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 12 | 201 | 269 | 22.42 |
28 | Černý Jan | Pardubice | 7 | 201 | 215 | 30.71 | |
30 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 6 | 200 | 200 | 33.33 | |
31 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 6 | 197 | 197 | 32.83 | |
32 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 12 | 194 | 246 | 20.50 | |
32 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 7 | 194 | 202 | 28.86 |
34 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 6 | 192 | 192 | 32.00 | |
34 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 192 | 192 | 32.00 | |
34 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 5 | 192 | 192 | 38.40 | |
37 | Dostál Matouš | Králíky | 7 | 188 | 207 | 29.57 | |
38 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 8 | 187 | 201 | 25.13 | |
38 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 6 | 187 | 187 | 31.17 | |
40 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 9 | 186 | 207 | 23.00 | |
40 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 11 | 186 | 221 | 20.09 |
42 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 7 | 185 | 205 | 29.29 |
43 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 184 | 184 | 36.80 |
44 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 6 | 182 | 182 | 30.33 | |
45 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 5 | 180 | 180 | 36.00 | |
46 | Gančarčík Karel | Pardubice | 14 | 177 | 259 | 18.50 | |
47 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 7 | 171 | 179 | 25.57 | |
48 | Provazník Michal | Dřenice | 8 | 169 | 190 | 23.75 | |
49 | Pišl Jan | Třesovice | 7 | 167 | 178 | 25.43 | |
50 | Zahradník Roman | Pelechov | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
51 | Novotný Milan | Mezihoří | 6 | 164 | 164 | 27.33 | |
52 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 162 | 162 | 27.00 | |
53 | Vávra Luboš | Lanškroun | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
53 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 5 | 161 | 161 | 32.20 | |
55 | Ficner Jiří | Lanškroun | 6 | 160 | 160 | 26.67 | |
56 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 158 | 158 | 31.60 |
57 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 156 | 156 | 26.00 | |
58 | Novák Petr | Čankovice | 8 | 155 | 159 | 19.88 | |
59 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 5 | 154 | 154 | 30.80 | |
60 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
61 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 5 | 146 | 146 | 29.20 | |
61 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 10 | 146 | 164 | 16.40 | |
63 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 5 | 143 | 143 | 28.60 | |
64 | Balada Filip | Přelouč | 3 | 137 | 137 | 45.67 | |
64 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 137 | 137 | 22.83 |
64 | Růžička Josef | Čeperka | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
67 | Bína Libor | Dlouhý Most | 6 | 135 | 135 | 22.50 | |
68 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
69 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
70 | Růžička Pavel | Dašice | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
71 | Hubička Tomáš | Brloh | 3 | 130 | 130 | 43.33 | |
72 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
73 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 3 | 125 | 125 | 41.67 | |
74 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
75 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 4 | 123 | 123 | 30.75 |
76 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 4 | 122 | 122 | 30.50 | |
77 | Jožák Radek | Pardubice | 3 | 118 | 118 | 39.33 | |
77 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 4 | 118 | 118 | 29.50 | |
79 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
79 | Provazník Jiří | Dřenice | 5 | 117 | 117 | 23.40 | |
81 | Pešek Jan | Chrudim | 6 | 113 | 113 | 18.83 | |
82 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 112 | 130 | 13.00 |
82 | Dang Tomáš | Řestoky | 6 | 112 | 112 | 18.67 | |
84 | Jansa Jan | Lanškroun | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
85 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
86 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 106 | 106 | 26.50 |
87 | Novák Jaroslav | Pardubice | 8 | 105 | 108 | 13.50 | |
87 | Žemlička Radek | Slatiňany | 6 | 105 | 105 | 17.50 | |
89 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 8 | 103 | 110 | 13.75 | |
89 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
91 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
92 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
93 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 98 | 98 | 19.60 |
94 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 6 | 96 | 96 | 16.00 |
95 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 95 | 95 | 47.50 | |
95 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
97 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
98 | Boháček Lukáš | Pardubice | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
99 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
99 | Machač Václav | Drahov | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
99 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
102 | Novotný Lukáš | Pardubice | 6 | 90 | 90 | 15.00 | |
102 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
102 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
105 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
105 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 89 | 89 | 22.25 |
105 | Kaniščev Roman | Loštice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
108 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
109 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
109 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
111 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
112 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
112 | Kůrka Pavel | Pardubice | 9 | 83 | 86 | 9.56 | |
114 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
115 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
115 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
117 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
118 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
118 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
120 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
120 | Otradovský Josef | Lanškroun | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
122 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
122 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
122 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
125 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 6 | 75 | 75 | 12.50 | |
125 | Urban David | Opatovice nad Labem | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
127 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
127 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 74 | 74 | 18.50 |
129 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
130 | Stojka Jiří | Klešice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
130 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
132 | Kukla Jiří | Pardubice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
132 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
132 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 71 | 71 | 35.50 |
135 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
136 | Hlotan Milan | Sezemice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
136 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
138 | Zeman David | Chrudim | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
139 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
140 | Jukl Ivan | Nemošice | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
140 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
142 | Jech Jiří | Lešany | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
142 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
142 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
145 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
146 | Hlaváček Karel | Humpolec | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
147 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
147 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
149 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
150 | Havel Jiří | Přestavlky | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
150 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
150 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
153 | Brádler Petr | Červená Voda | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
154 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
154 | Jílek Milan | Polička | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
156 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
156 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
156 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
156 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
156 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
156 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
162 | Neumann Martin | Nasavrky | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
162 | Ščepka František | Humpolec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
164 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
164 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
164 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
164 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
168 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
168 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
168 | Šupol Petr | Libišany | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
171 | Bureš Matěj | Skuteč | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
171 | Holomek Dušan | Vysoké Mýto | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
171 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
171 | Machačová Apolena | Pardubice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
171 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
171 | Motyčka Miroslav | Chrudim | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
171 | Nováková Renata | Hrobice | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
171 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
179 | Bednář Josef | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
179 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
179 | Holub Matyáš | Počáply | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
179 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
179 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
179 | Prchal Jan | Lučice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
179 | Škeřík Jiří | Vysoké Mýto | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
186 | Bečka Jaroslav | Nerad | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
186 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
186 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
189 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
189 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
189 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
189 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
189 | Vondra Josef | Trojovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
189 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
195 | Březina Michal | Skuteč | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
195 | Hlad Jaroslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
195 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
195 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
199 | Bidmon Pavel | Korouhev | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
199 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
199 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
199 | Hrubeš František | Dřenice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
199 | Jílek Petr st. | Polička | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
199 | Kalousek Michal | Ostřešany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
199 | Poledník Petr | Staré Čívice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
199 | Pětík Marek | Libišany | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
199 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
199 | Vacek Josef | Kameničky | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
199 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
210 | Bláha Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
210 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
210 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
210 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
210 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
210 | Nováková Eva | Police nad Metují | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
210 | Zíma Bořivoj | Rohovládova Bělá | 5 | 44 | 44 | 8.80 | |
210 | Zímová Aneta | Rohovládová Bělá | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
210 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
210 | Žák František | Chrast | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
220 | Beran Radek | Srch | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
220 | Domanja Vojtěch | Roztoky | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
220 | Karliš Jaroslav | Jenišovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
220 | Karlík Ondřej | Podlíšťany | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
220 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
220 | Kyncl Tomáš | Svratouch | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
220 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
220 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
220 | Sikora Bogumil | Choceň | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
220 | Stančeková Aneta | Vamberk | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
220 | Stodola Martin | Dolní Roveň | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
231 | Glencner Marek | Sruby | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
231 | Kolínko David | Svitavy | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
231 | Pavlíček Jaroslav | Třebíč | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
231 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
231 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
231 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
237 | Bertok Milan | Dublovice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
237 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
237 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
237 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
237 | Mendl Radek | Telč | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
237 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
237 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
237 | Novák Petr | Pardubice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
237 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 41 | 41 | 10.25 |
237 | Pleskot Jan | Hrobice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
237 | Tesař Jan | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
237 | Zíma Jakub ml. | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
237 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
250 | Albrecht Jiří | Kutřín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
250 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
250 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
250 | Pavlíček Petr | Hrochův Týnec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
250 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
250 | Vašátko Radek | Svitavy | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
256 | Bureš Tomáš | Skuteč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Fišer Petr | Litomyšl | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
256 | Ján Richard | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
256 | Marschall František | Časy | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Novák Jan | Libišany | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
256 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Slíž Daniel | Běstvina | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 4 | 39 | 39 | 9.75 |
256 | Strnad Lukáš | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Vilímek Roman | Brno | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Čapek Zbyněk | Přelouč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Černík Petr | Čeperka | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
269 | Cetkovský Karel | Česká Třebová | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
269 | Havrda Adam | Náchod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
269 | Nezbeda Karel | Štrampouch | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
269 | Rozkošný Stanislav | Přelouč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
269 | Verner Petr | Rabštejnská Lhota | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
269 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
275 | Borovica Jan | Slavíkov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Dohnal Jiří | Jindřichov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Přibyl Tadeáš | Jihlava | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
281 | Brendl Bohumil | Libišany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
281 | Dorotčín Jaroslav | Dolná Breznica | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
281 | Fiedler Jan | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
281 | Houška Petr | Kutná Hora | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
281 | Mokrá Jana | Najdek | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
281 | Roh Lukáš | Králíky | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
281 | Sajfl Zdeněk | Hlinsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
281 | Terlecki Marek | Klodzko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
281 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
281 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
291 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
291 | Jaša Vlastimil | Velké Meziříčí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
291 | Levko Tomáš | Horenická Horka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
291 | Lysák Josef ml. | Králec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
291 | Macourek Luboš | Libina | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
291 | Pokorný Marek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
291 | Raisigl Lukáš | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
291 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
291 | Víšek Miroslav | Golčův Jeníkov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
300 | Burkoň Jiří | Svídnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
300 | Jager Milan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
300 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
300 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
300 | Ryšavý Pavel | Ústí nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
300 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
300 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
307 | Duba Ladislav ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
307 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
307 | Havlík Jiří | Dalečín | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
307 | Jón Richard | Chlum | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
307 | Kučera Lukáš | Dašice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
307 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
307 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
307 | Popílka Zdeněk | Rosice u Chrasti | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
307 | Příhoda Leoš | Nemošice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
307 | Černohorský Jaroslav | Čeperka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
317 | Bartoloměj Daniel | Parduice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
317 | Doubek Filip | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
317 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
317 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
317 | Kostlán Jakub | Litomyšl | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
317 | Miszuk Roman | Bystrzyca Klodzka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
317 | Nikodým Karel | Moravany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
317 | Pětík David | Libišany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
317 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
317 | Salač Bořivoj | Čáslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
317 | Sokolovič Pavel | Holice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
317 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
317 | Ďuráč Patrik | Brandýs nad Orlicí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
317 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
331 | Buchar Jan | Uherské Hradiště | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
331 | Jašková Aneta | Černá Hora | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
331 | Kopecký Petr | Voleč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
331 | Kočíř Radek | Čankovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
331 | Paleček Jiří | Miřetice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
331 | Toman Martin | Rozstání | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
331 | Uličný Jan | Proseč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
331 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
339 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Brychta Michal | Litomyšl | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Horníček František | Červená Voda | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Klement Petr | Trusnov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Novák Martin | Králíky | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
339 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
339 | Prchalová Jitka | Lučice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Pösl Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
339 | Shejbal Libor | Holice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
339 | Smola Jiří | Vysoké Mýto | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
339 | Teplý Jiří | Polička | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Zukal Luděk | Moravská Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Zíma Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
357 | Brudhanz Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
357 | Daňsa Jiří | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Hanuš Marek | Přelouč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Kovář Josef | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Molavec Lukáš | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Musil Petr | Herálec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Pospíšil Tomáš | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
357 | Rezek Jan | Lanškroun | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
357 | Růžička David | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Sojka Michal | Dolní Roveň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Čapek Daniel | Přelouč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Černohubý Jiří | Hrobice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
357 | Řehák Martin | Choteč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
373 | Doležal Lukáš | Žďárec u Skutče | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
373 | Dubský Ladislav | Nasavrky | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
373 | Flieger Tomáš | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
373 | Grus David | Jablonné nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
373 | Horák Martin | Doubravice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
373 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
373 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
373 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
373 | Kubata David | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
373 | Prokop Patrik | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
373 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
373 | Suchánek Stanislav | Kladruby | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
373 | Wiechec Martin | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
386 | Bláha Michal | Chrast | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
386 | Hlouš Jiří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
386 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
386 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
386 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
386 | Najbrt Martin | Ostrov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
386 | Neumann Tomáš | Hrobice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
386 | Němeček Josef | Choceň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
386 | Podhradský Jan | Sulovice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
386 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
386 | Stašová Erika | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
386 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
386 | Válek Daniel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
386 | Zelený Miloslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
386 | Řeha Břetislav | Jeseník | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
401 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
401 | Hanuška Filip | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
401 | Klement Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
401 | Krupička Tomáš | Kynice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
401 | Lysák Josef st. | Králec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
401 | Marcel Petr | Břehy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
401 | Navrátil Aleš | Chrudim | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
401 | Paďour Jiří | Klášterec nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
401 | Pěta Josef | Lazinov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
401 | Slabý Jiří | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
401 | Čatloš Lubomír | Olomouc | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
401 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
401 | Čížek Jaroslav | Choceň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
414 | Bortl Miloš | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
414 | Bouška Pavel | Skuteč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
414 | Cvercek Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
414 | Damš Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
414 | Kašpar Martin | Holice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
414 | Pinkas Josef | Čeperka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
414 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
414 | Rohlík Miloš | Hrobice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
414 | Skalický David | Licomělice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
414 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
414 | Výborný Jaroslav | Opočno | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
414 | Zapletal Josef | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
414 | Šretr Václav | Horní Roveň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
414 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
428 | Brebera Pavel | Hlinsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
428 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
428 | Danyš Miroslav | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
428 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
428 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
428 | Horyna Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
428 | Kalus Petr | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
428 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
428 | Moravec Miroslav | Prostřední Lipka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
428 | Musil Jiří | Černá za Bory | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
428 | Novák Luboš | Příbram | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
428 | Olšán Miroslav | Smečno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
428 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
428 | Vařeka Antonín | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
442 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
442 | Chlád Josef | Kosičky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
442 | Dejdar Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
442 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
442 | Jakl Ivan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
442 | Jeřábek Josef | Nasavrky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
442 | Koláčný Josef | Chrtníky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
442 | Kujelý Jakub | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
442 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
442 | Semínko Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
442 | Stašo Miroslav | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
442 | Straka Zdeněk | Smrček | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
442 | Zavoral Dominik | Loučky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
455 | Chocholouš M. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
455 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Kubík Zdeněk | Choceň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Matějka Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Raul Václav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
455 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
455 | Zavoral Josef | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Šír František | Křížánky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Šťastný Ondřej | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
465 | Cimburek Tomáš | Uhersko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Hrudička Tomáš | Brno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Kubálík Josef | Hrochův Týnec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Kulhánek Adam | Jablonné nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Kříž Leoš | Dašice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Mahmood Waleed | Hlinsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Matoulek Martin | Králíky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Myslivec Marek | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Ondráček Martin | Vysoké Mýto | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Růžička Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Semínko Sebastian | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
465 | Severín Zdeněk | Choceň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Tůma Jaroslav | Kynice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Voženílek Stanislav | Vysoké Mýto | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
465 | Záruba Miroslav | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Šmajzr Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
482 | Bareš Jaromír | Lázně Bělohrad | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Bartoš Ondřej | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Bican Aleš | Holice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Bureš Libor | Skuteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Fencl Petr st. | Kolín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Jiskra František | Litomyšl | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Pilný Roman | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
482 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
491 | Benda Roman | Řečany nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
491 | Hložek František | Bílina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
491 | Klenorová Veronika | Nasavrky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
491 | Kylar Ivo | Králíky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
491 | Sejkora Ladislav | Vysoké Mýto | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
491 | Trojan Matěj | Zastava | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
491 | Valenta Pavel | Přelouč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
491 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
491 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
491 | Škurek David | Šumperk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
491 | Šmíd Rudolf | Polička | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
502 | Bělsot Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
502 | Grünwald Petr | Brandýs nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Hetych Karel | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Hnízdilová Eva | Třebechovice pod Orebem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Hrubý Matěj | Čestice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
502 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Kusý Karel | Choceň | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
502 | Levko Luboš | Horenická Horka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Masák Marek | Borohrádek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Novák Miroslav | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Pulkrábek Martin | Hrochův Týnec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Rind Martin | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Rozkošný Jan | Přelouč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Urban Jan st. | Bumbálka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
502 | Čížek Bohumil | Chrast | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
518 | Bajer Jakub | Dašice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Beneš Vladimír | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Bogapov Petr | Chvojenec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Brůnová Michaela | Králíky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Chvojka Josef | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Fibikár Petr | Koldín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Freyvald Pavel | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Gregor Karel | Hlinsko | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Heger Daniel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
518 | Hladík Jiří | Častolovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Hudák Petr | Vamberk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Kopecký Karel | Polička | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Kučera Vladimír | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Kříž Roman | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Novotný Václav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Němec Petr | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Pavlus Miroslav | Miřetice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Provazník Milan | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Wolf Aleš | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Záleský Jakub | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Černý Petr | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Červ Filip | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
518 | Ďurač Aleš | Brandýs nad Orlicí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
518 | Štěpán Ondřej | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
549 | Borovička Martin | Králíky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
549 | Brzobohatý Karel | Platěnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
549 | Fabián Jiří | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
549 | Jireš Otakar ml. | Červený Potok | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
549 | Jireš Otakar st. | Červený Potok | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
549 | Král Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
549 | Lagutin Max | Oucmanice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
549 | Míka Jan | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
549 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
549 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
549 | Schejbal Milan | Dolní Roveň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
549 | Teplá Jaroslava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
549 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
549 | Štelbaský Filip | Červený Potok | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Břeň Jaroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
563 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
563 | Hošek Martin | Rybitví | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
563 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
563 | Novák Filip | Králíky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
563 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
563 | Vodvárka Jakub | Choceň | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
563 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
563 | Řeháček Karel | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
563 | Šafařík František | Pohřebačka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
573 | Baloun Kamil | Kolín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
573 | Bradáč Josef | Velké Meziříčí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
573 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
573 | Hottmar Jiří | Brandýs nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
573 | Hřebec Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
573 | Janoušek Tomáš | Hlinsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
573 | Jeník David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
573 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
573 | Kraus Martin | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
573 | Kuchta Marian | Litomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
573 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
573 | Prokšenková Dorota | Jeseník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
573 | Vokoun Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
573 | Wetterová Denisa | Králíky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
587 | Bártová Nikola | Žďárec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
587 | Dušek Jiří | Heřmanův Městec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
587 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
587 | Jandík Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
587 | Kadlec Vítězslav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
587 | Konečný Lubomír | Olomouc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
587 | Končíř Radek | Čankovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
587 | Moravec Lukáš | Dolní Lukavice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
587 | Němec Jan | Králíky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
587 | Sedlák Jakub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
587 | Svoboda Michal | Rosice u Chrasti | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
587 | Talácko Richard | Krouna | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
587 | Černohorský Jindřich | Čeperka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
600 | Beránek František | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
600 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Brichta Tomáš | Licomělice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Doležal David | Lohenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Kadaník Martin | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Klement Petr | Dašice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Lustyk Ladislav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Pösl Milan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
600 | Rybka Karel | Litomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Starý Roman | Červená Voda | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Zelený Zdeněk | Choltice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Šlajs Adam | Červená Voda | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
600 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
618 | Appl Štěpán | Jablonné nad Orlicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
618 | Bleha Marek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
618 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
618 | Bubník Josef | Brno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Daniš Miroslav | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Funěk Lukáš | Loštice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Jirout Rostislav | Stíčany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Jíra Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
618 | Karliš Zdeněk | Jenišovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Kašpar Jan | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Kubíček Radek | Vraclav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Minářová Kristýna | Chrudim | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Novák Jan | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Pekařová Jana | Svídnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Rada Josef | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
618 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Stašo Miroslav ml. | Bratislava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Urban Jan ml. | Bumbálka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Vilímec Radovan | Jezernice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Vrba Petr | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Záleský Radomil | Podlesí Němčí-Turov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Čípa Petr | Polička | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Šotkovský David | Borovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
618 | Šťastný Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
645 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
645 | Drobný Libor ml. | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
645 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
645 | Hubálek Milan | Jablonné nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
645 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
645 | Klejch Jaroslav | Choceň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
645 | Klement Martin | Trusnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
645 | Spichal Jaroslav | Moravská Třebová | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
645 | Toman Jan | Písařov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
645 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
645 | Černý Martin | Holice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
645 | Ďoubal Miroslav | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
657 | Blaník Tomáš | Jeseník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Hudec Jiří | Džbánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Janda Martin | Staré Jesenčany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
657 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
657 | Kadaník Ondřej | Chrudim | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
657 | Kašpar Přemysl | Luže | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Kindl Jaroslav ml. | Ústí nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Klenor Ondřej | Nasavrky | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
657 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
657 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
657 | Kuchařová Nikol | Jeseník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Myška Lukáš | Zaječice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
657 | Novotná Kateřina ml. | Mezihoří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Novotný Jaroslav | Hlinsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Novák Daniel | Králíky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Pipek Martin | Chrudim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Pitřík Jan | Přelouč | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
657 | Staňková Petra | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
657 | Řehounek Jan | Uhersko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
657 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
680 | Bleha Daniel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
680 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Budina Aleš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
680 | Bureš Michal | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Dostál Martin | Králíky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Fryč Radek | Tetov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Funěk Tomáš | Loštice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Hojný Miroslav st. | Vysoké Mýto | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Kamenický Josef | Choteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Moc Jan | Mimoň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Myšák Lubomír | Choceň | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
680 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Přiklopil Marek | Luže | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Přiklopil Patrik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
680 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Ráliš David | Hrochův Týnec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Stodola František | Dolní Roveň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
680 | Čapenec Jakub | Rohovládova Bělá | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
680 | Řemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
709 | Bradáč Michal | Velké Meziříčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
709 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
709 | Kruliš Karel | Pardubice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
709 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
709 | Neumann Petr | Nasavrky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
709 | Pravec Aleš | Králíky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
709 | Vychytil Lubomír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
716 | Císař Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
716 | Dvorský Ladislav | Nasavrky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
716 | Kopecký Jaroslav | Svídnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
716 | Rosypal Jan | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
716 | Toběrný David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
716 | Vysocký Petr | Choltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
716 | Zamastil Michal | Pardubice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
716 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
724 | Navrátil Lumír | Vysoké Mýto | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
724 | Petrik Václav | Chřibská | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
724 | Pešek Jan | Dřenice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
724 | Pleskot Tomáš ml. | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
724 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
724 | Sodomka Petr | Radčice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
724 | Stašová Miroslava | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
724 | Ďuráč Aleš | Brandýs nad Orlicí | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
724 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
734 | Durnová Miroslava | Luže | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
734 | Hetflajš Stanislav | Králíky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
734 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
734 | Husák Antonín | Uhersko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
734 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
734 | Kopič Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
734 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
734 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
742 | Jambora Jiří | Černá za Bory | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
742 | Pišl Zdeněk | Červená Voda | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
742 | Šmíd Miroslav | Polička | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
745 | Kučera Karel | Slepotice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
745 | Vidrma Jiří | Štíty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
747 | Alexa Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Andrašovský Petr | Urbanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Bachura Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Benda Marek | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
747 | Bervid Jiří | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Boháček Jakub | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Braun Vlastimil | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Brudhanz Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Brudhanzová Barbora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Bárta Michal | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Chochla Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Deml Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Doležal Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Drtina Lukáš | Hošťalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Dušek Luboš | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Dvořák Tomáš | Žandov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Dvořák Vojtěch | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Faustka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Fiedlerová Lucie | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Flanier Augustín | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Fydra Roman | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Gamper Petr | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Grof Tomáš | Dobřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Halva Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Hanyk Milan | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Hanzlík Jan | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Hašek Jaroslav | Podlesí Němčí-Turov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Holubec Petr | Výprachtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Horáček Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Husár Martin | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Hynek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Hynek Radomír | Telecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Hypšman Pavel | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Hájek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Jelínek Libor | Třibřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Jež Antonín | Březí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Jílek Antonín | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Jůva Jan | Stébová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kadlec Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kadlec Martin | Dětenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kajzr Richard | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Karliš Jindřich | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Karlík Jiří | Podlíšťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Karvánková Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Kavenský David | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kašpar Miroslav | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Klofáč Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Kohout Petr | Rosice u Chrasti | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kolář Martin | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kolář Michal | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Komárek Martin ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kopecký Jan | Lukavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kotek Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Koubek Martin | Sezemice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kozáková Věra | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Krása Marek | Staré Čívice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kubík Jindřich | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kubík Lukáš | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kuchařová Kateřina | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kunart Aleš | Rokytno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kurdziel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Kurdziel Radek | Chuchel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kymlička Dušan | Vížky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kyncl Lukáš | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Kynel Alois | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Křivka Vladimír | Dolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Křičenský Miroslav | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Ledr Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Leier Otto | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Levinský Libor | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Levinský Radek | Semín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Lešková Jitka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Lipka Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Loskot Josef | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Marek Milan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Michálek Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Musil Jiří | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Musílek David | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Nekvapil Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Netopil Zdeněk | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Nešetřil Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Novotný Zdeněk | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Novák Jan | Presy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Němcová Hana | Nasavrky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Němec Miroslav | Nasavrky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Ondráček Petr | Břehy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Papež Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Partl Roman | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Patřičný Jiří | Brozany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Pecháček Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Pelinka Luboš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Pešout Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Pitthart Norbert | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Pištora Radek | Litětiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Pokorný Luboš | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Pokštefl Kamil | Kraskov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Pomikálek Samuel | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Potůček Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Pravcová Vanesa | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Procházka Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Putira Jan | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Richter Robin | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Rosypal Petr | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Růžičková Halina | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Samek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Sazima Tomáš | Dolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Schwab František | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Severýn Karel | Hlinsko v Čechách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Slanař Tomáš | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Slavík Luboš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Smejkal Jakub | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Solil Dominik | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Starý Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Svoboda Vlastimil | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Svítek Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Sychra Filip | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Synek Luboš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Teichman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Tejnecký Martin | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Teplý Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Tiasko Vasil | Rosice u Chrasti | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Ulrich Aleš | Dražkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Urban Petr | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Vaněk Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Vlk Jiří | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Vogelová Soňa | Doubravice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Voženílek Jaromír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Vyskočil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Vágner Václav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Vániš Jiří | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Zahradník Roman | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Zelinger Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Zeman Petr | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Čapenec Jakub | Rohovládová Bělá | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
747 | Čechal Jan | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Černík Tomáš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Černý Milan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Češík Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Čupaj Jan | Staré Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Řihák Miroslav ml. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Šimek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Šimek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Šnopl Jan | Žďárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Špidlen Theodor | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Špičák Pavel | Dříteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Šretr Ondřej | Horní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Šturma Miroslav | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Štveráková Tereza | Dolní Orlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Štěpánek Roman | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Šulaj Antonín | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Švarc Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
747 | Žukovský Rudolf | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
747 | Žák Josef | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 |