Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 59 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bareš Vladimír | Slepotice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
2 | Kaniščev Roman | Loštice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
4 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
5 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
6 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
7 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
8 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
9 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
9 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
11 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
12 | Brádler Petr | Červená Voda | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
12 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
12 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
16 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
17 | Roh Lukáš | Králíky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
18 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
19 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
20 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
20 | Synek Martin | Choceň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
22 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
23 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
24 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
25 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
25 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
27 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
27 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
29 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
29 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
31 | Jansa Jan | Lanškroun | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
32 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
33 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
33 | Trnka Aleš | Třesovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
35 | Řeha Břetislav | Jeseník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
36 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
36 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
36 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
36 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
40 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
41 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
41 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
43 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
43 | Hrubý Matěj | Čestice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
43 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
46 | Dubský Ladislav | Nasavrky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
46 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
48 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
48 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
48 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
51 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 7 | 7 | 3.50 |
52 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
53 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
54 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
54 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
54 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
54 | Nováková Renata | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
54 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
54 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |