Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Staré Jesenčany | 6 | 630.000 | 20 | |
2 | Lanškroun | 7.5 | 481.000 | 19 | |
3 | Dašice | 9 | 430.000 | 18 | |
4 | Sezemice | 10 | 400.000 | 17 | |
5 | Dřenice | 11.5 | 450.000 | 16 | |
6 | Opočínek | 14.5 | 370.000 | 15 | |
7 | Slatiňany | 17 | 302.000 | 14 | |
8 | Zámrsk | 19.5 | 240.000 | 13 | |
9 | Dražkovice | 21 | 240.000 | 12 | |
10 | Sezemice | 21 | 190.000 | 11 | |
11 | Sezemice | 21.5 | 200.000 | 10 | |
12 | Havlíčkův Brod | 22.5 | 210.000 | 9 | |
13 | Mikulovice | 24 | 160.000 | 8 | |
14 | Pardubice | 25.5 | 161.000 | 7 | |
15 | Všechlapy | 25.5 | 140.000 | 6 | |
16 | Plotiště nad Labem | 26.5 | 130.000 | 5 | |
17 | Zámrsk | 30 | 80.000 | 4 | |
18 | Vysoké Mýto | 32.5 | 71.000 | 3 | |
19 | Choceň | 37 | 20.000 | 2 | |
20 | Sezemice | 38 | 1.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 09.10.2021 | ||||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||||
Kraj | Pardubický | ||||||||
Název závodu | Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 4.ROČNÍK, OBSAZENO!!! | ||||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 25 závodníků Janouch Miroslav - Všechlapy Pánek Vít - Sezemice Zahradník Vlastimil Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto Novotný Jiří - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Žemlička Radek - Slatiňany Svoboda Jaroslav - Břehy u Přelouče Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí Synek Martin - Choceň Kubec Tomáš - Lanškroun Provazník Michal - Dřenice Šrámek Petr - Opočínek Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Syrůček Stanislav - Dražkovice Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Blaščík Petr - Staré Jesenčany Taichner Radek - Mikulovice Růžička Pavel - Dašice Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Zakázané nástrahy | ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA. | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||||
Bodování | Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,lín a Karas = 20 bodů, Pstruh, Siven = 10 bodů , Ostatní ryby = 1 bod.STŘEVLE SE NEBODUJE!!!!!!!SEKTOROVÉ BODOVÁNÍ. | ||||||||
Ocenění pro vítěze | 3 poháry a nějaka hotovost. | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno.ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD NÍ cca 35cm!!!!!! | ||||||||
Pořadatel |
Název: Syrůček Standa a Chvála Petr 728018656 Telefon: 608652797 |