Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 184 termínů závodů
V minulosti zadáno 10092 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2024

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Duben 2024
06.04.2024 Sobota N Senomaty - Středočeský
Název: Senomatský kapr
06.04.2024 Sobota N rybnik lhotak - Středočeský
Název: všeobecne
06.04.2024 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Jarní rybářské závody Mirovice
06.04.2024 Sobota N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Běloba CUP 2024
07.04.2024 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
13.04.2024 Sobota N Nová Ves - Jihočeský
Název: srandamač
13.04.2024 Sobota N Medlešice - VOLNÁ MÍSTA - Pardubický
Název: Medlešická Udice VII.
13.04.2024 Sobota N Vrbová lhota - Středočeský
Název: Rybářské závody - Vrbovka
13.04.2024 Sobota N Kelčany - Jihomoravský
Název: Cejnobraní Kelčany
13.04.2024 Sobota N Kocanda Otovice - Karlovarský
Název:
13.04.2024 Sobota N Myslín - Jihočeský
Název: rybářské závody
13.04.2024 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
13.04.2024 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 16. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO
14.04.2024 Neděle N Medlešice - mládež - Pardubický
Název: VII.Medlešická Udička
14.04.2024 Neděle N Medlešice - Ženy - Pardubický
Název: VII.Medlešická Udička ŽENY
14.04.2024 Neděle N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 16. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO
20.04.2024 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: závod dvojic VOLNÁ MÍSTA!!!!!!!!!!!!!
20.04.2024 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybářské závody Bylany Jaro
20.04.2024 Sobota N Popůvky - Dolní rybník - Jihomoravský
Název: Method Feeder CUP CZ 2024
20.04.2024 Sobota N Zeměchy - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2024
20.04.2024 Sobota N Pole u Kadova - Jihočeský
Název: 3. Rybářské závody
20.04.2024 Sobota N Konopáč u Heřmanova Městce - Pardubický
Název: Rybářské Závody Konopáč u Heřmanova Městce
20.04.2024 Sobota N Zlosyň - Středočeský
Název: Jarní závody 15. ročník
20.04.2024 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: MEMORIÁL JAROSLAVA LORENCE 4.ročník
20.04.2024 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský kapřík
20.04.2024 Sobota N Lanškroun Přesunuto na 15.6.2024 - Pardubický
Název: Lanškroun - tradiční rýbářské závody
20.04.2024 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Velkojesenicky pohár
20.04.2024 Sobota N Šitbořice - Jihočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA NOVASU V ŠITBOŘICÍCH
20.04.2024 Sobota N Malá Skála - Liberecký
Název: Rybářské závody
21.04.2024 Neděle N Konopáč u Heřmanova Městce mládež - Pardubický
Název: dětské rybářské Závody Konopáč u Heřmanova Městce
21.04.2024 Neděle N Skuteč mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
21.04.2024 Neděle N Štoky u Havlíčkova Brodu - Vysočina
Název: Rybářské závody na Tyšláku
21.04.2024 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
26.04.2024 Pátek N Markovice - Pardubický
Název: Fifty-hour marathon Markovice
26.04.2024 Pátek N Jarošov nad Nežarkou - Jihočeský
Název: 24 hodinový Závod dvojic s Lubošem 6 ročník
27.04.2024 Sobota N Jordánek u Miletína - Královéhradecký
Název: Rybářské závody na Jordánku
27.04.2024 Sobota N Obsazeno !!! Libčeves - Ústecký
Název: Jarní rybářské závody
27.04.2024 Sobota N Velký Bor - Plzeňský
Název: Memoriál J.Černého
27.04.2024 Sobota N Víceměřice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
27.04.2024 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
27.04.2024 Sobota N Chuchel Mlýnský rybník - Vysočina
Název: Rybářské závody
27.04.2024 Sobota N Zámrsk - Pardubický
Název:
27.04.2024 Sobota N Olešná závlaha - Středočeský
Název: závod jednotlivců
27.04.2024 Sobota N Lošany - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.04.2024 Sobota N Bělušice - Středočeský
Název: Memoriál Patrika Jukla
27.04.2024 Sobota N Semněvice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
28.04.2024 Neděle N Košice u Kutné Hory - Středočeský
Název: Rybářské závody na Podskláku.
28.04.2024 Neděle N Bohutín - Středočeský
Název: O putovní pohár předsedy MO Příbram - 28. ročník !!OBSAZENO!!

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.