Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 280 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 196 | 196 | 39.20 |
2 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 5 | 195 | 195 | 39.00 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 180 | 180 | 36.00 |
4 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 179 | 179 | 35.80 |
5 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 171 | 171 | 34.20 |
6 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 7 | 167 | 173 | 24.71 |
7 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 6 | 159 | 159 | 26.50 |
8 | Brendl Patrik | Lanškroun | 4 | 155 | 155 | 38.75 | |
9 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 4 | 149 | 149 | 37.25 |
10 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 144 | 144 | 28.80 |
11 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 5 | 142 | 142 | 28.40 |
12 | Kondras Přemysl | Pardubice | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
13 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
14 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 132 | 132 | 26.40 |
15 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 122 | 122 | 40.67 |
16 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
17 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
18 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 4 | 106 | 106 | 26.50 |
19 | John Roman | Opočno | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
20 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 102 | 102 | 25.50 |
21 | Řehák Václav | Police nad Metují | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
22 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 5 | 99 | 99 | 19.80 |
23 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
24 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
25 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
26 | Pánek Vít | Sezemice | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
27 | Švanda Radek | Česká Skalice | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
28 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
28 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 85 | 85 | 42.50 |
28 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
31 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
32 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 82 | 82 | 41.00 |
32 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 82 | 82 | 41.00 |
32 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 3 | 82 | 82 | 27.33 |
35 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
36 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
37 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 78 | 78 | 39.00 |
38 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 77 | 77 | 19.25 |
38 | Nováková Renata | Hrobice | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
40 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
40 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
40 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
43 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
44 | Pišl Lukáš | Javornice | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
44 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
44 | Vlačiha David | Bačetín | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
47 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
48 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
48 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
50 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
51 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
51 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 4 | 69 | 69 | 17.25 |
53 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
54 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
55 | Hlušek Dalibor | Bezděkov nad Metují | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
55 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
57 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
58 | Hlušek Daniel | Bezděkov nad Metují | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
58 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
60 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 3 | 56 | 56 | 18.67 |
60 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
62 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
62 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
64 | Jarkovský Jiří | Blešno | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
65 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
66 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
67 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
67 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
69 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
69 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 4 | 47 | 47 | 11.75 |
71 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
71 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
73 | Kocián Jiří | Meziměstí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
73 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
73 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
76 | Grzybczyk Jacek | Polsko | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
76 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
76 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
79 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
79 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
79 | Matoušek Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
79 | Pásler Vlastimil | Spyta | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
83 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
83 | Němcová Hana | Nasavrky | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
85 | Carda Radek | Opočno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
85 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
85 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
85 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
89 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
89 | Hlušek Dalibor ml. | Bezděkov nad Metují | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
89 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
89 | Zbořil Jindřich | Pěkov u Police nad Metují | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
93 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
93 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
93 | Máslo Leoš | Police nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
96 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
96 | Shershen Volodymyr | Praha | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
96 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
99 | Chmelík Jiří | Stěžery | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
99 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
99 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
99 | Kubeš David | Kněžice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
99 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
104 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
104 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
104 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
107 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
107 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
107 | Šupa Josef | Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
110 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
110 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
110 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
113 | Bouška Lukáš | Žumberk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
113 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
113 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
113 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
117 | Přibyl David | Vlčice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
117 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
117 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
120 | Bulak Serhiy | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
120 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
120 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
123 | Brendlová Petra | Lanškroun | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
123 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
123 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
123 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
123 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
123 | Pleskot Jan | Hrobice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
129 | Kadlec František | Zlíč | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
129 | Kult Michal | Malé Svatoňovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
129 | Nováková Eva | Police nad Metují | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
129 | Čepelák Milan | Mlékosrby | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
133 | Knittel Jaroslav | Šestajovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
133 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
133 | Mikuláš Robert | Teplice nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
133 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
133 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
138 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
138 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
138 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
138 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
142 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
142 | Houšková Zdeňka | Třebešov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
142 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
145 | Kratochvíl Jakub | Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
146 | Babka Pavel | Chloumek | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
146 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
146 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
146 | Wasilewski Josef | Machov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
150 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
150 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
150 | Diblík Ladislav | Broumov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
153 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
153 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
153 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
156 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
156 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
156 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
156 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
156 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
161 | Dvořák Luděk | Tatenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
161 | Flejberk Patrik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
161 | Kollertová Oldřiška | Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
161 | Sláma Zdeněk | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
165 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
165 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
165 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
165 | Netík Jiří | Hejtmánkovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
165 | Vomáčka Jan | Trutnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
165 | Říčař Zdeněk | Vítězná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
171 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
171 | Píša Václav | Hradec Králové | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
171 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
174 | Chmelík Jan | Bílé Poličany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
174 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
174 | Franc Robert | Broumov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
174 | Hloušek Jiří | Roveň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
174 | Janáček David | Broumov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
174 | Slámová Lucie | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
174 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
181 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
184 | Dolejší Robert | Čánka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
184 | Frýda Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
186 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
186 | Ther Pavel | Machov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
186 | Vytlačil Stanislav | Zájezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
186 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
190 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
190 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
190 | Rössler Josef st. | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
193 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
193 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
193 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
193 | Dušek Martin | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
193 | Figura Piotr | Polsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
193 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
199 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
199 | Franc Miroslav | Roztoky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
199 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
199 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
199 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
199 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
205 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
205 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
207 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
207 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
207 | Kvasnička Tomáš | Těchlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
207 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
211 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
211 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
211 | Vašíček Petr | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
214 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
214 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
214 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
214 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
218 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Borovec Martin | Dolní Přím | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Bozděch Patrik | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Brožková Michaela | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Bárta Milan | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Chládek Zdeněk | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Coufal Jaroslav | České Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Doležal Martin | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Doležal Michal | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Duna Stanislav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
218 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Gondek Martin | Polánky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Haman Milan | Smidary | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Haman Tomáš | Trávník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Hanuš Pavel | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Havránek Tomáš | Slatina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Hornych Jaroslav | Bezděkov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Kolbe Libor | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Kolář Petr | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Kopecká Erika | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Kovář Tomáš | Koldín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Košťál Miloslav | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Krumbholz Martin | Sloup v Čechách | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Lochman František | Proseč - Martinice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Martincová Bedřiška | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
218 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Máslová Veronika | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Míka Jiří | Bohuslavice u Hlučína | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Pertl Libor | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Plachta Pavel ml. | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Polák Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Prokop Martin | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Sak Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Samková Dagmar | Hostinné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Svoboda Robert | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Ther Josef | Machov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Vostřez Josef ml. | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Vostřez Vojtěch | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Zdráhala Ludvík | Horní Těšice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Zemčík Jiří | Hořičky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Šimek Jan | Dobruška | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Šimon Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
218 | Židová Eliška | Čestice | 1 | 6 | 6 | 6.00 |