Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 901 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 190 | 221 | 24.56 |
2 | Roušal Luděk | Neratovice | 8 | 151 | 176 | 22.00 | |
3 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 9 | 150 | 171 | 19.00 | |
4 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 6 | 143 | 143 | 23.83 | |
4 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 8 | 143 | 166 | 20.75 |
6 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 8 | 139 | 148 | 18.50 | |
7 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 136 | 136 | 34.00 |
8 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 6 | 133 | 133 | 22.17 | |
9 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 131 | 138 | 15.33 |
10 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 4 | 130 | 130 | 32.50 | |
11 | Vegricht Martin | Praha | 9 | 128 | 154 | 17.11 | |
12 | Hakl Petr | Předonín | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
13 | Turský Jindřich | Krchleby | 10 | 125 | 144 | 14.40 | |
14 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 121 | 122 | 17.43 |
14 | Sudík Miloslav | Kochánky | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
16 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
17 | Pánek Petr | Rakovník | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
17 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 8 | 107 | 109 | 13.63 | |
19 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 6 | 105 | 105 | 17.50 |
20 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
21 | Honc Josef | Rumburk | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
22 | Cablk Jan | Pravonín | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
23 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 93 | 94 | 13.43 | |
24 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
24 | Šulc Milan | Trubín | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
26 | Bína Libor | Dlouhý Most | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
26 | Poláček Petr st. | Příbram | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
26 | Sýkora David | Rakovník | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
29 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
29 | Výborný Jiří | Teplá | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
31 | Hanzal Ondřej | Želetava | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
32 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
33 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
33 | Rozum Pavel | Třemošná | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
35 | Laitner František | Kněževes | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
36 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
37 | Havlíček Lukáš | Mělník | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
37 | Mareš Pavel | Praha | 7 | 74 | 75 | 10.71 | |
39 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
40 | Sitta Bohuslav | Taneček | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
41 | Shershen Volodymyr | Praha | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
42 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
42 | Pešek Matěj | Zdeslav | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
44 | Würz Dalibor | Hořesedly | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
45 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
46 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
46 | Mareš Vladimír | Praha | 7 | 66 | 67 | 9.57 | |
46 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
49 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 4 | 65 | 65 | 16.25 |
49 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
51 | Bulak Serhiy | Praha | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
51 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
53 | Chodúr Josef | Mělník | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
53 | Halamka Luboš | Dobříš | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
53 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
53 | Vágner Jindřich | Polerady | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
57 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
58 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 59 | 59 | 11.80 |
58 | Krejčí Petr | Kněževes | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
58 | Mareš Ladislav | Praha | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
58 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
58 | Žampach Jakub | Lovosice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
63 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
63 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
63 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
63 | Svoboda Jiří | Pašinka | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
67 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
67 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
67 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
70 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
70 | Půta Jiří | Plzeň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
70 | Slavík Alexej | Vilémov | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
73 | Schingler Karel | Lovosice | 5 | 55 | 55 | 11.00 | |
73 | Vorlíček František | Kostomlátky | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
75 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
75 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
77 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
77 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 4 | 53 | 53 | 13.25 |
79 | Nimko Marian | Praha | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
79 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
81 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
81 | Mašek Karel | Krašovice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
83 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
83 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
85 | Čermák Lukáš | Libčice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
86 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
86 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
86 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
89 | Pišna Celestýn | Kamenice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
89 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
89 | Vondráček Jiří | Měšice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
89 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
93 | Kovačka Josef | Ratboř | 5 | 44 | 44 | 8.80 | |
93 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 44 | 44 | 11.00 |
93 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
93 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
93 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
93 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
99 | Zaňka Matěj | Příbram | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
100 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
100 | Stinka Karel | Hněvice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
102 | Horník Milan | Senec | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
102 | Liščák Jan | Lubná | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
102 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
102 | Svitek Filip | Příbram | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
102 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
107 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
107 | Hložek František | Bílina | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
107 | Holec Tomáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
107 | Juřica Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
107 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
107 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
107 | Novák Josef | Žďár | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
107 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
107 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
107 | Vrba David | Pečky | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
107 | Šiška Petr | Rakovník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
107 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
119 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
119 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
119 | Hasal Lukáš | Hospozín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
119 | Hurt Martin | Zbraslavice | 5 | 39 | 39 | 7.80 | |
119 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
119 | Kučera Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
119 | Müller Matyas | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
119 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
119 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
119 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
119 | Zdvihal Jiří | Praha | 7 | 39 | 40 | 5.71 | |
130 | Bálek Jan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
130 | Hladík Roman | Blovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
130 | Koťátko Jiří | Doubrava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
130 | Pačes David | Žiželice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
130 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
130 | Tomoš Vlastimil | Bakov nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
130 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
137 | Chládek Zdeněk | Broumov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
137 | Dostál Jiří | Chvaletice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
137 | Hasal František | Chomutice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
137 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
137 | Kloz Jaroslav | Praha | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
137 | Olbrich Petr st. | Bechov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
137 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
137 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
145 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
145 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
145 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
145 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
145 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
145 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 5 | 36 | 36 | 7.20 | |
145 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
145 | Pudil Václav | Libčice | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
145 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
145 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
145 | Šikovný Roman | Rakovník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
145 | Šnajdr Michal | Zdice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
145 | Švanda Jan | Velký Osek | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
158 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
158 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
158 | Hulcr Lukáš | Kutrovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
158 | Kabát Stanislav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
158 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
158 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
158 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
158 | Tykva Tomáš | Nymburk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
158 | Zeman Josef | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
158 | Šmůla David ml. | Dobřany | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
168 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
168 | Helcl Josef | Mělník | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
168 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
168 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
168 | Mai Marek | Kněževes | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
168 | Moc Vojtěch | Bílé Vchýnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
168 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
168 | Procházka Josef | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
168 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
168 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
168 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
179 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
179 | Dvořák Jan | Bašť | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
179 | Hunal Jan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
179 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 6 | 33 | 33 | 5.50 | |
179 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
179 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
179 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
179 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
179 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
179 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
179 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
179 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 33 | 33 | 6.60 |
191 | Beneš Karel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
191 | Březina Josef | Lišice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
191 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
191 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
191 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
191 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
191 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
191 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
191 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
200 | Hansl Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
200 | Havlín Jiří | Veltrusy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
200 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
200 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
200 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
200 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
200 | Müller Václav | Osek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
200 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
200 | Tichý Marek | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
209 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
209 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
209 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
209 | Tichý Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
209 | Turský David | Krchleby | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
209 | Vrábel Pavel | Chlumín | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
209 | Šindler Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
216 | Chládek Zdeněk | Lužec nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
216 | Cón Lukáš | Sloveč | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
216 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
216 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
216 | Klich Václav | Rakovník | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
216 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
216 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
216 | Neškoda Jiří st. | Březnice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
216 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
216 | Ruman Filip | Nepolisy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
216 | Vlach Kryštof | Blovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
216 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
216 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 5 | 29 | 29 | 5.80 | |
229 | Bičovský Richard | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
229 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
229 | Rutkowski Ondřej | Tuhaň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
229 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
229 | Váňa Lukáš ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
229 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
235 | Burak Oleh | Praha | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
235 | Dařílek Tomáš | Žiželice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
235 | Drahota Jiří | Lužec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
235 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
235 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
235 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
235 | Hartman Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
235 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
235 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
235 | Kounovský Jan | Rakovník | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
235 | Machalický Tomáš | Boseň | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
235 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
235 | Novotný Lukáš | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
235 | Seidl Jan | Zbiroh | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
235 | Soukup Ivo | Třebíč | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
235 | Vohryza Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
235 | Čížek Michal | Příbram | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
235 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
253 | Dvorský Vít | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
253 | Finke Jáchym | Radovesnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
253 | Hnízdil Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
253 | Hulcr Václav | Kladno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
253 | Huráček František | Tuhaň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
253 | Krejčí Jakub | Zeměchy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
253 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
253 | Loužil Vít | Kutná Hora | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
253 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
253 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
253 | Roudnický Václav | Kochánky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
253 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
253 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
267 | Aulický Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
267 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
267 | Cita Vlastislav | Česká Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
267 | Filouš Vlastimil | Tuhaň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
267 | Hrabák Michal | Zbiroh | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
267 | Košulič Jan | Mutějovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
267 | Němeček Pavel | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
267 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
275 | Beran Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
275 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
275 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
275 | Kabát Miroslav | Třemošná | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
275 | Kukla Luděk | Tuhaň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
275 | Líbal Filip | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
275 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
275 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
275 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
275 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
275 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
275 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
275 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
275 | Zeman Štěpán | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
275 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
275 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
275 | Šnicer Petr | Veltěže | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
292 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Bičovský Jan | Přílepy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Fiedler Miroslav | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Houser Otakar | Všechlapy | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
292 | Jakoubek Petr | Nymburk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Kettner Josef st. | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Lechman Stanislav | Lovčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Pecha František | Nové Strašecí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Podlipský František | Tuhaň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
307 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
307 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
307 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
307 | Richter Dalibor | Rumburk | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
307 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
307 | Sedláček Ondřej | Březina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
307 | Vrtiška Vojtěch | Mladá Vožice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
307 | Vávra Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
307 | Červenka František | Smečno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
316 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
316 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
316 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
316 | Dařílek Ondřej | Žiželice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
316 | Dub Jaroslav | Babín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
316 | Hospodka Josef ml. | Mělník | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
316 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
316 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
316 | Krejza Vladimír | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
316 | Krivokapič Milan | Tuhaň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
316 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
316 | Kudibal Svatopluk | Turnov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
316 | Mendel Milan | Pšovky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
316 | Novák Jan | Červené Pečky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
330 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 20 | 20 | 6.67 |
330 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
330 | Kolář Štěpán | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
330 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
330 | Mašín Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
330 | Pavlík Tomáš | Býkev | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
330 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
330 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
330 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
330 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
330 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
330 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
330 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
330 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
344 | Bráborec Jan | Újezd | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Burock Jiří | Neratovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Havel Ondřej | Pavlovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
344 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Miřatský Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Nekolný Josef | Břežany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Růžička Pavel | Dašice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Tomec Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Vajner Michal ml. | Tuhaň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
358 | Hejna Jiří | Dobříš | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
358 | Janoušek Jiří | Hořešovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
358 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
358 | Jonáš Josef | Pelhřimov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Kynkal Ivan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
358 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
358 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 7 | 18 | 19 | 2.71 | |
358 | Novotný František | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
358 | Novotný-Kzma Ondřej | Žiželice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Patzelt Roland | Nová Ves | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Pilař Radim | Převýšov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Růžička Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
358 | Seč Jakub | Činěves | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Vaněk Vojtěch | Lučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Veselý Josef | Benátky nad Jizerou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Veselý Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Vytlačil Lukáš | Zbraň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Vávra Vojtěch | Lučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Štolovský Miloslav | Dolní Bousov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
358 | Štěrba Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
383 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
383 | Flanderka Miloš | Pašinka | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
383 | Hnízdil David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
383 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Jiránek Vojtěch | Košátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Volf Josef | Chlumín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
383 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
393 | Beránek Luboš | Světlá nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
393 | Franče Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
393 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
393 | Kozák Martin | Liblice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
393 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
393 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
393 | Kubeš David | Kněžice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
393 | Merenus Štěpán | Čáslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
393 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
393 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
393 | Raja Jan | Žďár | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
393 | Soukup Jan | Lužec nad Vltavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
393 | Valášek Jiří | 3 | 16 | 16 | 5.33 | ||
393 | Vidman Václav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
393 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
408 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
408 | Dráždanský Jan | Hostivice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Fencl Petr st. | Kolín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Hovorka Jan | Teplá | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
408 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Kováč Štefan | Úvaly | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Krobot Vít | Šanov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Novotný Jiří | Kralupy nad Vltavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Novotný Vladimír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
408 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Prokopec Jiří | Mělník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
408 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
408 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
425 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Bernard Michal | Milín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Blažek Martin | Horoměřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Brož Richard | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
425 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Kešek Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
425 | Kutílek Milan | Horní Heřmanice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Laitner Matouš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
425 | Lamač Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Nobilis Stanislav | Nesuchyně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Smolík Radek | Český Šternberk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Treml Jan | Praha | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
425 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Škuthan Karel | Česká Lípa | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
425 | Šťastný Filip | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
442 | Brázda Vít | Výměves | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
442 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
442 | Janák Lukáš | Kryry | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
442 | Jelínek Stanislav | Spomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
442 | Kadlec Radek | Mirovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
442 | Kočárek Vojtěch | Kozárovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
442 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
442 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
442 | Kunst Jiří | Přepeře | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
442 | Pacal Matěj | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
442 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
442 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
442 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
442 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
442 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
442 | Zeman Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
442 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
459 | Berka Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
459 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
459 | Bím Adam | Divišov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
459 | Kozlík Jakub | 3 | 12 | 12 | 4.00 | ||
459 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
459 | Nouzák Petr | Bylany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
459 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
459 | Novák Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
459 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
459 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
459 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
459 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
459 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
459 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
459 | Vrbický Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
459 | Čajko Lukáš | Milín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
475 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
475 | Hašek Pavel | Kladruby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
475 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
475 | Kropáček Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
475 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
475 | Křeček Jan | Kutrovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
475 | Picek Martin | Žďár | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
475 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
475 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
475 | Sklenička Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
475 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
475 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 11 | 11 | 3.67 |
487 | Anděl Jakub | Svijany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
487 | Beck Antonín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
487 | Coufalík Ondřej | Divišov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
487 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
487 | Jindřich Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
487 | Kovář Martin | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
487 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
487 | Malát Zdeněk | Úžice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
487 | Mecka Jan | Bolina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
487 | Práde Lukáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
487 | Vávra František | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
487 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 10 | 10 | 5.00 |
487 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
500 | Blažek Ondřej | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
500 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
500 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
500 | Jurkáč Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
500 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
500 | Kovář Antonín | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
500 | Kynkal Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
500 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
500 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
500 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
500 | Vališ Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
500 | Šedivý Pavel | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
512 | Drha Václav | Březnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
512 | Jurkáč Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
512 | Lovas Alexandr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
512 | Láznička Vlastimil | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
512 | Mareš Miroslav | Krchleby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
512 | Moravec Václav | Hostín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
512 | Picek Jan st. | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
512 | Sadílek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
512 | Szotkowski Rostislav | Řepín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
512 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
522 | Heřman Karel | Blovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
522 | Khek David | Divišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
522 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
522 | Libich Tomáš | Úžice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
522 | Lžičař Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
522 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
522 | Soboslaj Damir | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
522 | Trčka Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
522 | Čajko Ludvík | Milín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
522 | Šteiger Petr | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
532 | Andrle Štěpán | Zruč nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
532 | Bucek Viktor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
532 | Eibl Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
532 | Hnilička Tomáš | Březnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
532 | Jursík Štěpán | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
532 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
532 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
532 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
532 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
532 | Novák Jaroslav | Pardubice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
532 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
532 | Strnad Jan | Úžice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
532 | Váňa Lukáš st. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
545 | Bystranský Max | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
545 | Duda Michal | Rakovník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
545 | Fiala Ondřej | Příbram | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
545 | Hamza Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
545 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
545 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
545 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
545 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
545 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
545 | Metlička Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
545 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
545 | Tichý Radek | Úžice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
545 | Čipera David | Příbram | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
558 | Beneš Vladimír | Hadačka | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
558 | Hanzl Vojtěch | Bohouňovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
558 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Sova Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
558 | Topinka Miroslav | Senomaty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Trpkoš Pavel | Bakov nad Jizerou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Zelinka Rudolf | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
558 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
558 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
569 | Bezdíček Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
569 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Gančarčík Karel | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
569 | Jindra Lukáš | Bakov nad Jizerou | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
569 | Jindrák Tadeáš | Votice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Kubíček Martin | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Přibyl Milan | Chrášťany | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
569 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Souček Milan | Chrastava | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
569 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
569 | Vogel Jan | Bělá pod Bezdězem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
569 | Štěrba Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
586 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Chládek Jan | Chrastava | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Chládek Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Drašnar Zdeněk | Jivina | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Dubský František | Mirovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Dvořák Jaroslav | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Horych Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Karmazín Petr | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
586 | Lelek Miroslav | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
586 | Nass Adam | Pňovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Novotný Vojtěch | Hodkovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Pudil Petr | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
586 | Schiman Milan | Sedlčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
586 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
604 | Adamec Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Arnet Stanislav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Auervek Vilém | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Bada Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Balatý Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Bartoň Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Bartoš Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Bartošovský Bartoš | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Beho Pavel | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Bek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Bergman Štěpán | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Berky Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Beránek Michal | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Bialonczy Matyáš | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Birkuš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Bičovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Bičovský Martin | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Blažek Matyáš | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Blažek Vojtěch | Šlapanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Brand Miroslav | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Brož David | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Bušo Miroslav | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Běle Václav | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Chládek Lukáš | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Chocholouš Vojtěch | Lovčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Chábera Radek | Mlékovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Cimrman Jaroslav | Hořešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Culík Jan | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Diessner David | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Dobeš Josef | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Dobsa Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Dušek Vít | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Dřevňák David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Ebrt Tomáš | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Eis Josef ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Ernest František | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Feri Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Flachs Luboš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Forgač Lukáš | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Francák Jan | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Franz Jiří | Chlumín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Frelich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Frič Jakub | Sobotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Gregora Robert st. | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Gynzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Hanek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Harant Václav | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Hasal Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Havlín Milan | Nebužely | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Havlíček Matyáš | Lišice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Heřman František | Krsice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Hobza Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Holoubek Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Holub Jiří | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Horníček Jakub | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Horáček Vojtěch | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Hospodka Josef st. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Hotový Jiří | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Hrdlička Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Hron Jiří | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Hypša Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Janda Milan | Kouty u Poděbrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Jankovič Tomáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Janoušek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Janoušek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Janík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Jedlička Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Jelínek Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Jermář Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Jeřábek Filip | Malešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Jeřábek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Jiroš | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Jílek Jakub | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kanev Veselin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Kapoun Lukáš | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Karták Petr | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Klekner Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Klíma Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Knap Dominik | Úžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Knoll Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Knot Milan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kochta Josef | Ledce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kohel Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Kohout Václav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kohout Václav st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kopec Ondřej | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kopecký Martin | Kostelní Hlavno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kordík Josef | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kormoš Roman | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kovařík Miroslav | Loděnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kovář František | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kozák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Košklic M. | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Košťák František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Košťálek Martin | Oplany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Krivokapič Martin | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Krušina Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Krym Petr | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kubec Michal | Vrchovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kudlík Leoš | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kulich Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Kuneš Michal | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Kučera Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Körner Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Kříž Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Lahvička | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Lajterman Lukáš | Sedlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Laurich Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Levický Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Levý Jakub | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Liman Václav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Linhart Jan ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Lukšík Vlastimil | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Malíř | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Malý Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Marek Martin st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Matouš Petr | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Matějíček Martin | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Meixner Ladislav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Melanchuk Rostislav | Lovčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Mráz Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Mráz Kamil | Loukonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Mudrák Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Neškoda Jiří ml. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Novotný Daniel | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
604 | Novotný Roman | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Novotný-Kuzma Josef | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Novák Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Novák Pavel | Úžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Novák Petr | Šluknov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Obrajtr Tomáš | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Paklík Tomáš | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Pavlík František | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Pavlíček Kamil | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Petrák Stanislav | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Polívka František | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Porch Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Procházka Luboš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Provazník Jakub | Barchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Přidal Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Rameš Tobiáš | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Ratmajer Ondřej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Rokyta Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Rosol Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Roubík Oldřich | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Rubeš Josef | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Ryska Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Ryska Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Saibich ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Sejkora Antonín | Buštěhrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Sejkora Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Sekerka Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Serbus Milan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Sihelský Matěj | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Skotnica Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Skřivánek Rudolf | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Slováček Alois | Mořina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Smejkal Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Smolík Stanislav | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Soběslav Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Spousta Petr | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Srba Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Stejskal Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Struha Zdeněk | Kly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Studený Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Studený Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Střepina Adam | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Suk Ondřej | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Svoboda Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Svoboda Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Sýkora Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Sýkora Pavel | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Tater Jan | Řeteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Tichý Petr | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Trnka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Trpkoš Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Turek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Tyrychtr David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Týnek františek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Udržal Stanislav | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Uher Martin | Kly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vajner Michal st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Valha Josef | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Valouch Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Van der Linden Vincent | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vavák Michal | Kouty u Poděbrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Veicher David | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vejvoda Jiří | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Venclák Dominik | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Venclák Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Veselý Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Vladyka František | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vodehnal Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Vojtěch Jan | Zábědov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vondráček Václav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vošický Jan | Rataje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vágner Václav | Kly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Válek Jaroslav | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vávra David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vávra Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Vítek Vojtěch | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Wüst Karel | Jivina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Zahrádka Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Zajac Krištov | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Zajac Tadeáš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Zajíček Jaroslav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Zdvíhal Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Zienert Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Zima Marek | Mlékosrby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Znamenáček Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Íbl Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Íbl Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Čajko Jan | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Čapek Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Čermák Antonín | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Červený Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Čihák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Čvančara Jaroslav | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Ňuněz Rafael | Choťovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Řezáč Stanislav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Šajánek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Šantroch Patrik | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Šefl František | Velký Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Šetina Michal | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Šimůnek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Šmíd Jakub | Příseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Šnejdar Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Štejnar Tomáš | Klášter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
604 | Šubrt Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
604 | Šťastný František | Levín | 1 | 1 | 1 | 1.00 |