Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody mládeže - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 155 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halamka Luboš | Dobříš | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
2 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
3 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
4 | Zaňka Matěj | Příbram | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
5 | Svitek Filip | Příbram | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
6 | Vrba David | Pečky | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
7 | Müller Matyas | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
8 | Pačes David | Žiželice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
9 | Dostál Jiří | Chvaletice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
10 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
10 | Šnajdr Michal | Zdice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
10 | Švanda Jan | Velký Osek | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
13 | Tykva Tomáš | Nymburk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
13 | Zeman Josef | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
13 | Šmůla David ml. | Dobřany | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
16 | Moc Vojtěch | Bílé Vchýnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
16 | Procházka Josef | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
18 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
19 | Březina Josef | Lišice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
19 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
21 | Hansl Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
21 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
23 | Ruman Filip | Nepolisy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
23 | Vlach Kryštof | Blovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
25 | Dařílek Tomáš | Žiželice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
25 | Vohryza Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
27 | Finke Jáchym | Radovesnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
27 | Hnízdil Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
27 | Loužil Vít | Kutná Hora | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
27 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
31 | Beran Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
31 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
31 | Zeman Štěpán | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
34 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
34 | Lechman Stanislav | Lovčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
36 | Vávra Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
37 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
37 | Dařílek Ondřej | Žiželice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
39 | Kolář Štěpán | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
39 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
41 | Bráborec Jan | Újezd | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
41 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
41 | Havel Ondřej | Pavlovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
41 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
45 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
45 | Novotný-Kzma Ondřej | Žiželice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
45 | Pilař Radim | Převýšov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
45 | Vaněk Vojtěch | Lučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
45 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
45 | Veselý Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
45 | Vytlačil Lukáš | Zbraň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
45 | Vávra Vojtěch | Lučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
45 | Štěrba Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
54 | Hnízdil David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
54 | Jiránek Vojtěch | Košátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
56 | Franče Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
56 | Valášek Jiří | 3 | 16 | 16 | 5.33 | ||
56 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
59 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
59 | Novotný Vladimír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
59 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
59 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
63 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
63 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
63 | Laitner Matouš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
63 | Smolík Radek | Český Šternberk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
63 | Šťastný Filip | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
68 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
68 | Kočárek Vojtěch | Kozárovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Berka Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
70 | Bím Adam | Divišov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
70 | Kozlík Jakub | 3 | 12 | 12 | 4.00 | ||
70 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
74 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
74 | Hašek Pavel | Kladruby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
74 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
74 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
78 | Coufalík Ondřej | Divišov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
78 | Mecka Jan | Bolina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
78 | Vávra František | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
81 | Blažek Ondřej | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
81 | Kovář Antonín | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
83 | Mareš Miroslav | Krchleby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
84 | Khek David | Divišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
84 | Lžičař Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
84 | Soboslaj Damir | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
84 | Šteiger Petr | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
88 | Andrle Štěpán | Zruč nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
88 | Bucek Viktor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
88 | Eibl Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
88 | Jursík Štěpán | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
92 | Bystranský Max | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
92 | Fiala Ondřej | Příbram | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
92 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
95 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
95 | Sova Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
97 | Bezdíček Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
97 | Jindrák Tadeáš | Votice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
99 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
99 | Nass Adam | Pňovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
99 | Novotný Vojtěch | Hodkovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
102 | Balatý Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Bergman Štěpán | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Bialonczy Matyáš | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Blažek Matyáš | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Chocholouš Vojtěch | Lovčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Havlíček Matyáš | Lišice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Jelínek Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Jeřábek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Jílek Jakub | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Klekner Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Kopec Ondřej | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Kučera Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Kříž Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Melanchuk Rostislav | Lovčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Mráz Kamil | Loukonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Novotný Daniel | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Novotný-Kuzma Josef | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Petrák Stanislav | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Provazník Jakub | Barchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Rameš Tobiáš | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Rokyta Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Sejkora Antonín | Buštěhrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Sejkora Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Sekerka Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Sihelský Matěj | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Soběslav Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Studený Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Studený Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Střepina Adam | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Svoboda Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Sýkora Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Vladyka František | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Vojtěch Jan | Zábědov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Vošický Jan | Rataje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Vávra David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Zajac Krištov | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Zajac Tadeáš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Zima Marek | Mlékosrby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Čvančara Jaroslav | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Ňuněz Rafael | Choťovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Řezáč Stanislav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Šajánek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Šantroch Patrik | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Šimůnek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
102 | Šmíd Jakub | Příseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Šťastný František | Levín | 1 | 1 | 1 | 1.00 |