Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1444 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 16 | 208 | 400 | 25.00 |
2 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 10 | 188 | 222 | 22.20 |
2 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 8 | 188 | 222 | 27.75 |
2 | Pánek Petr | Rakovník | 7 | 188 | 189 | 27.00 | |
2 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 9 | 188 | 203 | 22.56 |
2 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 188 | 238 | 23.80 |
7 | Shershen Volodymyr | Praha | 11 | 182 | 240 | 21.82 | |
8 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 178 | 282 | 21.69 |
8 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 15 | 178 | 289 | 19.27 |
10 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 9 | 171 | 190 | 21.11 |
11 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 11 | 170 | 218 | 19.82 |
12 | Beneš Karel | Bílina | 9 | 165 | 174 | 19.33 | |
13 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 8 | 164 | 185 | 23.13 |
14 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 8 | 162 | 187 | 23.38 |
15 | Polák Martin | Rakovník | 5 | 159 | 159 | 31.80 | |
16 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 7 | 154 | 159 | 22.71 | |
16 | Turský Jindřich | Krchleby | 16 | 154 | 265 | 16.56 | |
18 | Sudík Miloslav | Kochánky | 8 | 153 | 155 | 19.38 | |
19 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 7 | 152 | 155 | 22.14 |
19 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 6 | 152 | 152 | 25.33 | |
21 | Krejčí Petr | Kněževes | 6 | 151 | 151 | 25.17 | |
22 | Halíř Lukáš | Osek | 6 | 143 | 143 | 23.83 | |
23 | Mareš Pavel | Praha | 9 | 142 | 150 | 16.67 | |
24 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
24 | Rybenský Roman | Němčice | 8 | 141 | 143 | 17.88 | |
24 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 6 | 141 | 141 | 23.50 |
27 | Kovář Martin | Kladruby | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
28 | Pišna Celestýn | Kamenice | 17 | 138 | 191 | 11.24 | |
29 | Hložek František | Bílina | 12 | 135 | 184 | 15.33 | |
29 | Mareš Vladimír | Praha | 10 | 135 | 153 | 15.30 | |
31 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 14 | 134 | 181 | 12.93 | |
31 | Vorlíček František | Kostomlátky | 7 | 134 | 135 | 19.29 | |
33 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
34 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 7 | 132 | 133 | 19.00 | |
35 | Cablk Jan | Pravonín | 7 | 130 | 132 | 18.86 | |
36 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 11 | 128 | 154 | 14.00 | |
36 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 8 | 128 | 153 | 19.13 | |
38 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 127 | 137 | 19.57 |
39 | Nimko Marian | Praha | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
39 | Pekárek Stanislav | Louny | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
41 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 9 | 124 | 145 | 16.11 |
42 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
43 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 118 | 118 | 23.60 |
44 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
44 | Studený Vojtěch | Byšice | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
46 | Liščák Jan | Lubná | 7 | 115 | 116 | 16.57 | |
46 | Zoul Artur | Žatec | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
48 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
49 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 7 | 108 | 109 | 15.57 |
50 | Šnicer Petr | Veltěže | 6 | 107 | 107 | 17.83 | |
51 | Würz Dalibor | Hořesedly | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
52 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 5 | 104 | 104 | 20.80 |
53 | Dudáš Jan | Řeřichy | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
53 | Kabát Miroslav | Třemošná | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
53 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 9 | 103 | 106 | 11.78 | |
56 | Bulak Serhiy | Praha | 7 | 101 | 102 | 14.57 | |
56 | Kudry Marek | Cerhenice | 6 | 101 | 101 | 16.83 | |
56 | Šlesinger Martin | Rakovník | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
59 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 100 | 100 | 25.00 |
60 | Burak Oleh | Praha | 9 | 99 | 104 | 11.56 | |
60 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 99 | 99 | 16.50 |
62 | Puschar Viktor | Praha | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
62 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
64 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
64 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
66 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
67 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
67 | Zoul Marek | Žatec | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
69 | Sýkora David | Rakovník | 6 | 93 | 93 | 15.50 | |
70 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
70 | Rubina Vladimír | Liblice | 7 | 92 | 92 | 13.14 | |
72 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
73 | Bertok Milan | Dublovice | 7 | 90 | 91 | 13.00 | |
73 | Slavík Alexej | Vilémov | 10 | 90 | 94 | 9.40 | |
73 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
76 | Laitner František | Kněževes | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
76 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
76 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
79 | Rejnart Jan | Teplice | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
79 | Schingler Karel | Lovosice | 6 | 85 | 85 | 14.17 | |
79 | Studničný Daniel | Buda | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
82 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
83 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 83 | 83 | 13.83 |
84 | Vnouček Stanislav | Praha | 8 | 82 | 84 | 10.50 | |
85 | Klich Václav | Rakovník | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
86 | Mareš Ladislav | Praha | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
87 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
87 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 77 | 77 | 15.40 | |
89 | Dušek Jan | Kutná Hora | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
90 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
91 | Skalický Miroslav | Příbram | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
92 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
92 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 7 | 73 | 74 | 10.57 | |
94 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
95 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
95 | Seidl Jan | Zbiroh | 7 | 71 | 72 | 10.29 | |
95 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 71 | 71 | 17.75 |
95 | Vlk Petr | Rumburk | 6 | 71 | 71 | 11.83 | |
99 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
99 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
101 | Antoš Marek | Běchary | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
101 | Hampejs David | Bílina | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
103 | Hovorka Jan | Teplá | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
103 | Roudnický Václav | Kochánky | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
103 | Studničný Jakub | Jivina | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
103 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
107 | Kovačka Josef | Ratboř | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
107 | Loužil Vít | Kutná Hora | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
109 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
110 | Adámek Luděk | Benátky nad Jizerou | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
110 | Chumash Yevhenii | Praha | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
110 | Hofman Vojtěch | Nymburk | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
110 | Mendel Milan | Pšovky | 5 | 65 | 65 | 13.00 | |
110 | Tůma Jakub | Rousínov | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
110 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
116 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
116 | Kubeš David | Kněžice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
118 | Borový Luděk | Libčice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
118 | Horák Pavel | Žiželice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
118 | Václavík David | Vehlovice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
118 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
122 | Pavlíček Kamil | Praha | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
122 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
124 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
124 | Klimeš Jan | Čimelice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
126 | Bílek Milan | Zlosyň | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
126 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
126 | Výborný Jiří | Teplá | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
126 | Řabek Filip | Břasy | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
130 | Chýle Petr | Bílina | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
130 | Kubeš Václav | Levousy | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
130 | Svoboda Jiří | Pašinka | 6 | 59 | 59 | 9.83 | |
130 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
134 | Poláček Petr st. | Příbram | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
135 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 5 | 57 | 57 | 11.40 |
136 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 11 | 56 | 64 | 5.82 | |
136 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
136 | Váňa Michal | Vepřek | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
139 | Fodor Petr | Třebestovice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
139 | Mach Václav | Pernink | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
139 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
139 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
143 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
143 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
143 | Solil Petr | Poříčany | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
143 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
143 | Vrábel Pavel | Chlumín | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
143 | Šuchal Juraj | Markovice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
149 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
149 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
149 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
149 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
153 | Dezort Jiří | Kuřivody | 6 | 52 | 52 | 8.67 | |
153 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
153 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
153 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
157 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
158 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
158 | Pavlík Tomáš | Býkev | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
158 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
161 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
161 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
161 | Miklian Roman | Petrovice | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
161 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
161 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
166 | Daniš Petr | Kácov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
166 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
166 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 5 | 48 | 48 | 9.60 | |
169 | Cón Lukáš | Sloveč | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
169 | Havel Jaroslav | Kladruby | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
169 | Kadeřábek Jaroslav | Liběchov | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
169 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
169 | Lelek Miroslav | Neratovice | 5 | 47 | 47 | 9.40 | |
169 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
175 | Horáček Radim | Vlastějovice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
175 | Krupka Jiří | Telce | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
175 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
175 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
175 | Ptáček Radek | Rakovník | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
175 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
181 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
181 | David Martin st. | Rakovník | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
181 | Koštálek Jiří | Oplany | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
181 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
181 | Syrový František | Stratov | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
181 | Vykydal Vojtěch | 3 | 45 | 45 | 15.00 | ||
181 | Zloský Albert | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
188 | Kovář Jan | Praha | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
188 | Polívka Šimon | Mšeno | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
188 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
188 | Szotkowski David | Mnichovo Hradiště | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
188 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
188 | Šimůnek Karel | Mělník | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
194 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
194 | Eder Vlastimil | Brozánky | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
194 | Havelka Luboš | Drásov | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
194 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
194 | Paclt Pavel | Louny | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
194 | Pýcha Hynek | Skryje | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
194 | Richter Dalibor | Rumburk | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
201 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
201 | Rubína Vladimír | Liblice | 7 | 42 | 42 | 6.00 | |
203 | Hora František st. | Václavy | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
203 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
203 | Vnouček Petr | Praha | 6 | 41 | 41 | 6.83 | |
206 | Back Tobias | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
206 | Buchta Adam | Mělník | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
206 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
206 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
206 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
206 | Krummer Miroslav | Kounice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
206 | Mareš Jan ml. | Praha | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
206 | Pakárek Michael | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
206 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
206 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
206 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
206 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
206 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
206 | Váňa Jindřich | Praha | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
206 | Švanda Jan | Velký Osek | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
221 | Burock Jiří | Neratovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
221 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
221 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
221 | Krčma Ladislav | Přistoupim | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
221 | Ladýř Josef | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
221 | Loudil Jaroslav | Lysá nad Labem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
221 | Netolický Pavel | Kutná Hora | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
221 | Novotný Daniel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
221 | Velebný Pavel | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
230 | Chábera Radek | Mlékovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
230 | Furthner Jan | Bečváry | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
230 | Hrdina Marek | Bělá pod Bezdězem | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
230 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
230 | Jonák Martin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
230 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
230 | Machač Václav | Drahov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
230 | Pekárek Marek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
230 | Picek Martin | Žďár | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
230 | Strašák Bohumil | Český Brod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
230 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
230 | Vlach Milan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
230 | Švec Michal | Kácov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
243 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
243 | Běle Václav ml. | Březnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
243 | Dupák Martin | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
243 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
243 | Havlíček Martin | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
243 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
243 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
243 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
243 | Krym Petr | Kladruby | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
243 | Mareš Daniel | Krchleby | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
243 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
243 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
243 | Polák Lukáš | Senomaty | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
243 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
243 | Sixta Milan | Nymburk | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
243 | Veselý Adam | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
243 | Vnouček Petr ml. | Praha | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
243 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
243 | Volevecký Radek | Řečany nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
243 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
243 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
264 | Berka Jakub | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
264 | Bouček Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
264 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
264 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
264 | Hanousek Jiří | Přelouč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
264 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
264 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
264 | Kostolník David | Praha | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
264 | Koubek Jan | Žatec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
264 | Kovařčík Jaroslav | Zákupy | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
264 | Landyš Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
264 | Ostryzhniuk Ivan | Kovanice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
264 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
264 | Vacek Miloslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
278 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
278 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
278 | Fofoňka Filip | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
278 | Hašl Filip | Březinka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
278 | Hejda Milan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
278 | Hirman Miloš | Kladruby | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
278 | Kouřimský Antonín ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
278 | Kropáček Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
278 | Mašlonka Jiři | Bělá pod Bezdězem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
278 | Nerad Rostislav | Jílové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
278 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
278 | Němec Petr | Žleby | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
278 | Svoboda Ondřej | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
278 | Techlovský Jiří | Sloveč | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
278 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
278 | Urx Tomáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
278 | Vondra Jakub | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
278 | Vytyriv Volodymyr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
278 | Čipera David | Příbram | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
278 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
278 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
299 | Brůna Jan | Rumburk | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
299 | Cibulka Adam | Čistá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
299 | Heřman Karel | Blovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
299 | Hruška Jiří | Jaroměř | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
299 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
299 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
299 | Krejčí Miloslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
299 | Křivánek Miroslav | Zaječice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
299 | Navara Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
299 | Novotný František | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
299 | Radil Miroslav | Český Šternberk | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
299 | Senko Imrich | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
299 | Tvrdík Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
299 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
299 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
299 | Čajko Lukáš | Milín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
299 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
316 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Baroch Lukáš | Bělušice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Bašta Antonín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
316 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Horák Vladislav | Dražíč | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Ježek Martin | Kostomlaty | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Jindřich Štěpán | Mělník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Kolařík Štěpán | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
316 | Melichar Ivan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
316 | Ostryzhniuk Ruslan | Zeleneč | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Term Miroslav | Kounice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Veverka Karel | Vlašim | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
316 | Vidman Václav | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
316 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Štěrba Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
316 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
316 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
335 | Beneš Jiří | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
335 | Bros Josef | Kolín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Danyi Michal | Dačice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Drha Václav | Březnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Eliáš Šimon | Grunov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Fencl Petr ml. | Kolín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
335 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 5 | 32 | 32 | 6.40 | |
335 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Kovář Adam | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
335 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Kudry František | Cerhenice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Leiterman Lukáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Nouzák Jakub | Bylany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Valha Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Vejnar Zdeněk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
335 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
353 | Boroš david | Vimperk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
353 | Cajthaml Petr | Velenice | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
353 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
353 | Jonáš Filip | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
353 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
353 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
353 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
353 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
353 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
353 | Porteš Michal | Most | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
353 | Potecký Jiří | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
353 | Pudil Václav | Libčice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
353 | Rozum Pavel | Třemošná | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
353 | Sajdl Martin | Čistá | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
353 | Svatoš Petr | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
353 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
353 | Šourek Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
370 | Brandl Stanislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
370 | Chrt Štěpán | Višňová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Dvořáček David | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
370 | Glockner Petr | Mělník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Holub Jiří | Doksy | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
370 | Horáček Josef | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
370 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
370 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Kohut Mykola | Mirovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
370 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Linhart Martin | Barákovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Melička Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
370 | Mikeš Pavel ml. | Trhový Štěpánov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Nekvapil Filip | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
370 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Reiser Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
370 | Spišák Radek | Hrádek | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Steidl Jiří | Sojovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
370 | Topinka Miroslav | Senomaty | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
370 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Zahrádka Miroslav | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Záhorský Petr | Dačice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
370 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
396 | Bozděch Karel | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
396 | Bukač Petr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
396 | Hos Martin | Otín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
396 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
396 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
396 | Merenus Štěpán | Čáslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
396 | Neckář Petr | Načeradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
396 | Petřina Miroslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
396 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
396 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
396 | Smutný Josef ml. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
396 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
396 | Vachovec Jindřich | Citov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
396 | Válka Ondřej | Želiv | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
396 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
396 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
396 | Šefl Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
396 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
414 | Cajthaml Miloslav | Česká Lípa | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
414 | Dvořáček Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
414 | Farář František | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
414 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
414 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
414 | Horvát Miroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
414 | Horčík Alois | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
414 | McGregor Mike | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
414 | Papírník Antonín | Jince | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
414 | Pixa Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
414 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
414 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
414 | Záveský Jan | Dražíč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
414 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
414 | Šelbický Jakub | Líny | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
414 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
430 | Charvát Adam | Libočany | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
430 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
430 | Friedrich Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
430 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Hřava Jaroslav | Litoměřice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Jareš Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
430 | Kapoun Lukáš | Hostivice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 5 | 27 | 27 | 5.40 | |
430 | Linhart Petr | Vlčí Habřina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Macal Karel | Veltrusy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Mikeš Pavel st. | Trhový Štěpánov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Musil Milan | Kladruby | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
430 | Neškoda Jiří ml. | Březnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Pavlík František | Březnice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
430 | Rajdl Jaroslav | Chlístovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Ryba Jiří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
430 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Tůma Jiří | Rousínov | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
430 | Zeman Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Zeman Pavel | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Šťastný Jan | Staré Smrkovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
452 | Adamovič Andreas | Pečky | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
452 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 26 | 26 | 6.50 |
452 | Bořil Patrik | 3 | 26 | 26 | 8.67 | ||
452 | Hrudka Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
452 | Hruška Jiří | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
452 | Janoušek Ondřej | Bakov nad Jizerou | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
452 | Kajan Martina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
452 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
452 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
452 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
452 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
452 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
452 | Nekolný Josef | Břežany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
452 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
452 | Rosenbaum Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
452 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
452 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
452 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
452 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
452 | Zdráhala Petr | Všejany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
452 | Šeda David st. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
452 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
452 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
452 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
477 | Baránek Matěj | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
477 | Děček Milan | Sloveč | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
477 | Fejl Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
477 | Gregor Jan | Čistá | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
477 | Hrabě František | Rumburk | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
477 | Kettner Václav | Česká Lípa | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
477 | Kinkal Václav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
477 | Kryštofy Roman | Žatec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
477 | Macháček Pavel | Loučky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
477 | Malý Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
477 | Malý Ondřej | Chrudim | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
477 | Novotný Václav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
477 | Odložilík Marek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
477 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
477 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
477 | Sop Petr | Zlosyň | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
477 | Srb David | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
477 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
477 | Stupka Ivan | Mirovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
477 | Vopálka Aleš st. | Čechtice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
477 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
477 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
477 | Šourek Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
500 | Andrt Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
500 | Batho Kryštof | Veliká Ves | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
500 | Brzák Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
500 | Fišer Milan | Český Brod | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
500 | Fořt Vladimír | Kladno | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
500 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
500 | Horych Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
500 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
500 | Jech Jiří | Lešany | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
500 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
500 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
500 | Komberec Jiří ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
500 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
500 | Křepelka Čestmír | Dříteň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
500 | Křikava Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
500 | Novotný Miloslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
500 | Olšán Miroslav | Smečno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
500 | Panoušek Robert | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
500 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 5 | 24 | 24 | 4.80 | |
500 | Reinart Jan | Teplice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
500 | Sedláček Michal | Kladruby | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
500 | Stařec Matěj | Načeradec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
500 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
500 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
500 | Vlasák Bohuslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
500 | Čermák Jakub | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
500 | Šolc Jakub | Řepov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
500 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
500 | Žížala Jan | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Dokoupil Jan | Kladruby | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
529 | Friček Patrik | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
529 | Fábera Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
529 | Hrabák Michal | Zbiroh | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
529 | Jindrák Tadeáš | Votice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
529 | Kinkal Ivan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
529 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
529 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
529 | Obert Filip | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
529 | Sobotka Petr | Kutná Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
529 | Sýkora Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
529 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
529 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
529 | Černohorský Pavel | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
529 | Šolc Ctirad | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
544 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
544 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Buriánek Jaroslav | Přepeře | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
544 | Dušek Vladimír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
544 | Dvořák Daniel | Bítovany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Fišer Sebastián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Houška Pavel | Dolní Žandov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Houška Petr | Kutná Hora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Kletečka Pavel | Kladruby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Kolínský Josef | Ohoří | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
544 | Komenda Aleš | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
544 | Kopčan Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
544 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Oberreiter Jiří | Krakovany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Tahal Michal | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
544 | Tůma Miroslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
544 | Vlček Jiří ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
544 | Vlček Matěj | Ostrov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 4 | 22 | 22 | 5.50 | |
544 | Šafránek Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
544 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
544 | Škubal Hanuš | Sokolov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
576 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Bandy Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
576 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Dostál Jiří st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
576 | Durst Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
576 | Etler Artur | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Fedát Milan | Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Flament Pierre | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Janda Vojtěch | Pašinka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Jánošík David | Liberec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Kaňka Karel | Sedlice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Koudelka Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
576 | Kryštof Marián | Říčany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
576 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Neškoda Jiří st. | Březnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
576 | Tonkoskhur Eugenyi | Praha | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
576 | Toth Laszló | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
576 | Vrátný Daniel | Tmaň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
576 | Šimůnek Oldřich | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
576 | Šváb Hubert | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
599 | Barták Zdeněk | Bělušice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
599 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
599 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
599 | Kielar Adam | Bakov nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
599 | Kovář Milan | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
599 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
599 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
599 | Mastník Zdeněk | Nelahozeves | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
599 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
599 | Pejsar Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
599 | Pohorský Oldřich | Zákupy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
599 | Vaněk Radomír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
599 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
599 | Veselý Tomáš | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
599 | Vinipol Václav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
599 | Zubr Václav | Český Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
599 | Černohorský Pavel ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
599 | Černý Jakub | Kutná Hora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
599 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
618 | Adamovič Alex | Pečky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
618 | Cenko Josef | Hutě pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Charvát Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
618 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Hájek Lukáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
618 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
618 | Kuba Jiří | Kolín | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
618 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Martínek Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
618 | Mendl Radek | Telč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Nezavdal František | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
618 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Soukup Luboš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
618 | Strejček Zdeněk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
618 | Studičný Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
618 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Vrba Čeněk | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Věříš František | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Zabilanský Dominik | Mšeno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Zoupina Jiří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
618 | Šnajdr Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
618 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
649 | Angelov Jan | Březovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
649 | Aujeský David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
649 | Brázda Antonín | Kounice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Drmota Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Fencl Petr st. | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Flanderka Michal | Pašinka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Korynta Oldřich | Bystřice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Kovář Jan ml. | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Mendel Michal | Otovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Mikuškovic Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
649 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
649 | Němec Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Svoboda Jan | Doubrava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Tym René | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
649 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
649 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
649 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
649 | Šimáček Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
670 | Bičovský Jan | Přílepy | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
670 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
670 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
670 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
670 | Hurt Martin | Zbraslavice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
670 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
670 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
670 | Kučák Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
670 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
670 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
670 | Máslo Miloš | Benešov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
670 | Novosad Rudolf | Zlosyň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
670 | Novotný Petr | Krakovany | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
670 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
670 | Samek Karel | Vrdy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
670 | Schoř Ondřej | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
670 | Staněk Petr | Smečno | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
670 | Stehlík Josef | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
670 | Zeman Štěpán | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
689 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
689 | Brynda Zdeněk | Roudnice nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Havel Ondřej | Pavlovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Hlaváček Filip | Benešov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Holeček Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
689 | Hrinčák Oleg | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
689 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
689 | Juřica Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Kněžour Martin | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Langr Stanislav | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
689 | Lisner Miroslav | Velká Chmelištná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Mareš Jan | Praha | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
689 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Němeček Pavel | Praha | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
689 | Pavlík Tomáš | Neratovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Pejsar Matyáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
689 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Slavík Jiří | Neratovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
689 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
689 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
712 | Bandy Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
712 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
712 | Bureš Filip | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Harant Václav | Chrast | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Hrubý Vladislav | Kněževes | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Jelínek Josef | Hradišťko | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
712 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Klípa Pavel ml. | Nová Bystřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Kovář Antonín | Kladruby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Košnář Radim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
712 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
712 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Pilc Tomáš | Vlašim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Pospíšil Jaroslav | Mělník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Prokop Štěpán | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
712 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Tichý Petr | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Veselý Pavel | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
712 | Čajko Ludvík | Milín | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
712 | Šinský Pavel | Kutná Hora | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
735 | Antoš Marek st. | Hranice na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Chodúr Josef | Mělník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Doležal Vladimír | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Dubský František | Mirovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Herlík Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
735 | Hruška Štefan | Zlosyň | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
735 | Karmazín Jan | Benešov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Pacák Marek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
735 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
735 | Sobotka Jiří | Roudnice nad Labem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
735 | Sochůrek Ondřej | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
735 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Svoboda Michal ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
735 | Valenta Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
735 | Valha Josef | Žatec | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
735 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Vocel Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Víšek Michal | Líbeznice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
735 | Škvor Šimon | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
735 | Šoltys Jaromír | Chomutice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
760 | Andrt Štěpán | Bakov nad Jizerou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Antoň Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
760 | Brož Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
760 | Burian Zdeněk | Rožďalovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Fischer Sebastian | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
760 | Horník Milan | Senec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Hošek Pavel | Římovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
760 | Janda Pavel | Neratovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Jánský Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
760 | Klischchun Oleh st. | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Kolář Matyáš | Týnec nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Křivánek Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
760 | Polívka František | Mšeno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Stránský Jiří | Nymburk | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
760 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Tůma Štěpán | 3 | 13 | 13 | 4.33 | ||
760 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
760 | Zeman Petr | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
760 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
760 | Říha | Týnec nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Šimůn Zdeněk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
760 | Švejkovský Stanislav | Český Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
760 | Šíma Jiří ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
785 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
785 | Hladík Jiří | Častolovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
785 | Hrnka Dominik | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
785 | Jindrák Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
785 | Kopecký David | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
785 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
785 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
785 | Novák Kryštof | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
785 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
785 | Rusín Vasil | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
785 | Samek Tomáš | Vrdy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
785 | Simandl Hynek | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
785 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
785 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
785 | Vorel Jakub | Votice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
785 | Šebor Jan | Nesvačily | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
785 | Šácha Daniel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
802 | Adámek Jan | Jeníkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
802 | Bičovský Richard | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
802 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
802 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
802 | Havlíček Martin | Zbiroh | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
802 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
802 | Kozák Martin | Liblice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
802 | Kratochvíl Jan | Laziště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
802 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
802 | Meštrovič Michal | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
802 | Odložilík Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
802 | Polák Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
802 | Růžička Štěpán | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
802 | Stefurak Andrej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
802 | Svoboda Milan | Česká Lípa | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
802 | Van der Linden Vincent | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
802 | Váňa Petr | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
802 | Walter Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
802 | Zvěřina Pavel | Kladno | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
802 | Říha Jan | Týnec nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
822 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
822 | Dlask Ondřej | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
822 | Horejš Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
822 | Hovorka Zdeněk | Žabonosy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
822 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
822 | Kopecký Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
822 | Krejza Vladimír | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
822 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
822 | Langer Stanislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
822 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
822 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
822 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
822 | Szilvási Štefan | Lety | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
822 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
822 | Thim René | Mladá Boleslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
822 | Škoula Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
822 | Šťastný Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
822 | Žilinský Miloslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
840 | Bičovský Josef | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
840 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
840 | Finger Jan | Zásadka | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
840 | Hořejší Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
840 | Hron Milan | Rožďalovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
840 | Landyš Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
840 | Langr Štěpán | Mnichovo Hradiště | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
840 | Magura Ondřej | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
840 | Paclt Pavel | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
840 | Prokeš Milan | Uhříněves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
840 | Roud Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
840 | Tvrdík Vojtěch | Vlastějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
840 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
840 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
840 | Škrabal Štěpán | Benešov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
855 | Bouška Václav | Zlosyň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Budka Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
855 | Bursa Tadeáš | Zlosyň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Hofman Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
855 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Kopeček Martin | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Nožička Jan | Rožďalovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Veicher David | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
855 | Veselý David | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Zelenka Dominik | Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Řezníček Matěj | Chotýšany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Šerpán Josef | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Štěpánek Adam | Dolní Bousov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
855 | Žáček Jan ml. | Ohrobec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
873 | Belaz Tobias | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
873 | Chaloupka Lukáš | Zruč nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
873 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
873 | Firl Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
873 | Fulín Jan | Struhařov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
873 | Halaška Jiří | 3 | 7 | 7 | 2.33 | ||
873 | Hrstka Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
873 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
873 | Košnář Lukáš | Lysá nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
873 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
873 | Loudíl Jaroslav | Lysá nad Labem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
873 | Mihálik Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
873 | Müller Václav | Osek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
873 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
873 | Obert Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
873 | Pažout Radovan | Rožďalovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
873 | Pikner Patrik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
873 | Plíšek Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
873 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
873 | Výskot Daniel | Týnec nad Sázavou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
873 | Walter Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
873 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
873 | Štabla Petr | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
896 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Docke Holm | SRN | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Janoušek Vladimír | Radotín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Klement Roman | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
896 | Linhart Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Norov Vadim | Čáslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Novák Milan | Milovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Nový Michal | Kostelec nad Labem | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
896 | Pavlíček Ondřej ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
896 | Plechatý Luděk | Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Prekala Maxim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
896 | Sadílek Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
896 | Schmid David | Dačice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Simandl Vratislav | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Stupka David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
896 | Vaněk Matyáš | Horní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
896 | Štabla Petr ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
915 | Adámek Ladislav | Dolní Břežany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
915 | Dostál Jiří ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
915 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
915 | Kočí Jaroslav | Blatná | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
915 | Krejčí Milan | Praha | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
915 | Kuba Roman | Miskovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
915 | Kubeš Daniel | Bolina | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
915 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
915 | Podhora Kryštof | Suchdol | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
915 | Reichert Petr | Český Šternberk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
915 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
915 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
915 | Čermák Lukáš | Libčice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
915 | Špinka Jan | Potěhy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
929 | Cinkeis Štěpán | Dolní Stakory | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
929 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
929 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
929 | Havlín Jiří | Veltrusy | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
929 | Jurkovič Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
929 | Kaminský Jan | Frýdštejn | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
929 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
929 | Nitsche Martin | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
929 | Poláček Oldřich | Hole | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
929 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
929 | Prchlý Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
929 | Proč Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
929 | Rak Milan | Uhlířské Janovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
929 | Sláma Michal | Mnichovo Hradiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
929 | Svatoš Šimon | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
929 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
929 | Válek Marek | Hostivice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
929 | Zdvihal Jiří | Praha | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
947 | Bušek Adam | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
947 | Dziva Jurij | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
947 | Jedlička Zdeněk | Český Brod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
947 | Kočí Vladimír | Praha | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
947 | Krištof Marián | Říčany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
947 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
947 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
947 | Novák Vladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
947 | Sýkora Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
947 | Vegricht Martin | Praha | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
947 | Černý Milan | Kutná Hora | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
947 | Švejnoha Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
959 | Bartošovský Bartoš | Kněžmost | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Bičovský Martin | Přílepy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Bryknar Patrik | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Bryknar Sebastian | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Bubla Rudolf | Poříčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Dlouhý Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
959 | Dvořák Milan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
959 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
959 | Hanzlík Vladimír | Nové Dvory | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
959 | Hemr Lukáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
959 | Jedlička Jiří | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Jánský Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
959 | Klečák Martin | Kutná Hora | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Král Jakub | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
959 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Kukla Václav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
959 | Kunc Vlastimil | Rožďalovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
959 | Lazo Mario | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
959 | Lách Ján | Slaný | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Pacík Tomáš | Jičín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
959 | Pernica Josef | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Remta Matyáš | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Remta Václav | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Srnec Kryštof | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
959 | Vavruška Martin | Sudoměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Vokolek Matěj | Mšeno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
959 | Zavřel Marek | Bakov nad Jizerou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
959 | Zelenka Daniel | Senec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
959 | Čipkala Lukáš | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
959 | Šubrt Jakub | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
993 | Adam Jaroslav ml. | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Adamec Lukáš | Černošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Adamus Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Andrle Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Andrt Mikuláš | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Bartoníček Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Bartoš Ladislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Baránek Jaroslav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Bažant Karel | Dřetovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Beck Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Bejdl Libor | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Benedikt Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Beneš Vladimír | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Beran Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Beď Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Bičovský Jan ml. | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Blažek Jiří st. | Vyskytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Blažek Martin | Horoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Bláha Karel | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Bochníček Milan | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Bock Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Bodzek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Bohuslav Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Borovíčka Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Brejcha Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Brejcha Petr | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Brejka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Brotánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Brůža Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Bukač Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Burka Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Bělina Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Chadima Jiří ml. | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Chrastina Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Chuchvalec Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Chudoba Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Cikánek Tobiáš | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Cinkeis Matouš | Dolní Stakory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dobiáš Vladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dobrý Ondřej | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dobrý Radim | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dobrý Robert | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dobsa Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Dostál Josef | Rabštejnská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dragula Mroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Drábek Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dušek Ivan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dvořák Karel | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dvořák Pavel | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dvořák Vladimír | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Dvořáček Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Effler Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Egert Luboš | Zavidov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Erbrt Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Fajgl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Fejt Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Fencl Dominik | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Fiala Matěj | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Fiala Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Fidrhel Lukáš | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Filip Jiří | Chmelná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Filip Kryštof | Chmelná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Frydrych Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Geissler Michal | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Golovin Michael | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Goš Robert | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Gregor Mikoláš | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Gregor Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Grimm Mikuláš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Grolmus Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Gruber Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Gut Štěpán | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hajduk Roderik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hanč Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Harant Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Hasal Pavel | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hatina Milan | Kostomlaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Havel Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Havelka Martin | Koberovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Havránek Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Herlík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Hladík Martin | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hlaváč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hlačina Jan | Postupice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hlačina Matěj | Postupice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hodan Petr | Roztěž | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hodík Vladislav | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Holeček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Holoubek Pavel | Salavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Holub Ondřej | Nepomuk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Holzbauer Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Horn Petr | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Horčík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Horňan Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Hotovec Miroslav | Trhový Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hotový Jiří | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hroch Bohumil | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hroneš Martin | Koprník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Hudeček Bedřich | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Huler Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Hůrka Dominik | Záboří nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Jabulka Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Janata Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Jandera Stanislav | Žloukovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Jandourek Petr | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Jankovský Daniel | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Janoušek Jiří | Hořešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Janoušek Petr | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Janoušek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Javůrek Dalibor | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Javůrek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Jech Ondřej | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Jelínek Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Jiří Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Jonáš Alex | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Jonáš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kadeřábek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Kadlec Radek | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kahánek Matyáš | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kašpar Josef | Dražíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kerouš Jakub | Otročice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Klimpera Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Knittel Jaroslav | Šestajovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Knittich Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Kocourek Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kodýdek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Kolář Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Komberec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Komenda Stanislav | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Komínek Matěj | Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kopecký Alexandr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Koucký Radek | Dolní Stakory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kováč Štefan | Úvaly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kovář Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Kozák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Krajíček Jan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kramer Petr | Ohrobec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Krinzweig Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Král Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Krátký Pavel | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kubec Oldřich | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kubišta Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Kunc Roman | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kunc Zdeněk | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kuntoš Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kurzeja David | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kuráž Evžen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Kučera Miroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kysela Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Křehnáč Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Křeček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Křivák Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Lacina Radek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Laco Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Lajk Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Landa Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Langer Matěj | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Lavička Jonáš | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Linhart Martin | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Linhart Martin ml. | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Lukeš Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Mach Petr | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Machalický Tomáš | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Macháček Pavel | Mníšek pod Brdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mai Marek | Kněževes | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Malina Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Malkovský David | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Marek Josef | Hostouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Martínek David ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Maruška Dušan ml. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Maruška Dušan st. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Maruška Milan | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mates Štěpán | Semčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Melcer Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Mencl Ondřej | Březová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Merzbach Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mihovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mikeš Jan | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Miklas David | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mikuš Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Mikuš Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Milec Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mokrý Tomáš | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Moravec Milan ml. | Spolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Moravec Milan st. | Spolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Moravský Štefan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Mucska Imrich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Murárik Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Málek Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Müller Matěj | Vracovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Navrátil Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Nebeský Ondřej | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Nedobitý Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Nesládek Pavel | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Novák Tomáš | Rynholec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Nádvorník Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Nádvorník Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Náhlík Zbyněk | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Němec Ladislav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Oberreiter Jan | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Obšonka Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Olexa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Paldus Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Paluska Josef | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Patzelt Roland | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Paur Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Paštika Martin | Přívlaky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Pecold Petr | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Percl Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Pertl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Petřina Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Pešan Vojtěch | Jedomělice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Pinc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Pinsker Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Pitter Jiří | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Pixa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Plančár Dimitrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Plechatý Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Polák Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Polívka Lukáš | Střednice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Ponocný Radomír | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Ponocný Radomír ml. | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Pos Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Procházka Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Procházka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Procházka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Procházka Zdeněk | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Prokop Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Prokop Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Puršl Radek | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Přibyl František | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Půhoný Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Rejmon Miroslav | Tmaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Rypka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Rác Karel | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Rýdl Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Sadílek Tomáš | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Schneider Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Schoř Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Semerád Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Semián Bedřich | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Shakutalyak Ivan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Sixta Jakub | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Skokan Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Skyba Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Slabihoudek Jan | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Smetana Václav | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Socha Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Somov Daniel | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Spilka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Srnec Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Staňo Ján | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Strnad Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Strouhal Patrik | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Struna Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Stýblo Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Stříbrný Kryštof | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Svatuška Nikolas | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Svoboda Dominik | Libčice nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Svoboda Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Svoboda Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Svoboda Miloslav | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Svoboda Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Svoboda Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Světnička Roman | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Syrový Michal | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Szabo Miroslav | Lešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Szemle Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Szilvasi Štefan | Lety | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
993 | Sýkora Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Tichý Jan | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Tichý Rudolf | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Tkačuk Milan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Treml Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Treml Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Tuhý Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Tuček Jiří | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Tůma Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Tůma Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Uher Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Uhlíř Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Urbánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vacek David | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vaibar Jan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vampol Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vančura Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vavřík Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vedral Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vejražka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vejražka Čeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vele Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vele Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Veliký Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Velík Jakub | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Venclák Dominik | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Veverka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Veverka Lukáš | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Večíš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vinkler Radek ml. | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vinkler Radek st. | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vlk Vladimír | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vlk Vladimír ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vodvářka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vogužel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vojta David | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vojtíšek Josef | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vokolek David | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vokáček Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vokáček Lukáš | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Volebecký Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Volák Milan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vondráček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vontszemuv Jakub | Bylany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vosáhlo Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vožický Slavomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Vrzal Tomáš | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vágner Jindřich | Polerady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vágner Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Válek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Výskot Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Věděl Zbyněk | Šanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Wala Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Zahradník Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Zajíc Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Zamrazil Vincent | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Zatloukal Jiří | Jankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Zdobinský Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Zdobinský Lukáš | Čížovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Zedníček Karel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Zumr David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Zvon Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Čech Ondřej | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Černoška Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Červenka František | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Červenka Jan | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Červený Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Čákrda František | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Čárny Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Ďurček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Řebíček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Řehák Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Řezníček Štěpán | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Řihacek Jaroslav | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Říháček Daniel | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šafránek Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šebestián Petr | Tatce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šebák Martin | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šelbický Dominik | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šelemberk Bohumír | Hoškovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šenkýř Jiří | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šimek Kryšpín | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šimáček Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šimíček Jaromír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šimčík Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Šimůnek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Špac Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šplíchal Milan | Zderaz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Špánek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Šrenk Adam | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Štranc Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šuba Miroslav | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Švec Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
993 | Šíma Jiří | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Šíma Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Žatečka Jan ml. | Přišímasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Žatečka Jan st. | Přišímasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Žáček Jan st. | Ohrobec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
993 | Žďánský Kryštof | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |