Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody mládeže - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 173 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tůma Matěj | Hořany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
2 | Kovář Jan | Praha | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
3 | Loužil Vít | Kutná Hora | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
4 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
5 | Adamovič Andreas | Pečky | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
5 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
7 | Švanda Jan | Velký Osek | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
8 | Gruber Petr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
9 | Mareš Jan ml. | Praha | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
9 | Studničný Daniel | Buda | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
9 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
12 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
12 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Janda Vojtěch | Pašinka | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
14 | Klouček Tomáš | Josefův Důl | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
14 | Pánek Jan | Pertoltice pod Ralskem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
17 | Dann Oliver | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
18 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
18 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
20 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
20 | Suchý Jakub | Neratovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
22 | Festa Tomáš | Pečky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
22 | Vojtíšek Martin | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
24 | Ježil Matěj | Sedlčany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
25 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
26 | Beran Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
26 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
26 | Studničný Jakub | Jivina | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
29 | Lukáč Richard | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
30 | Jakoubek Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
30 | Lacina Radek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
32 | Mareš Daniel | Krchleby | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
32 | Mecka Jan | Bolina | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
34 | Adamus Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
34 | Vondřich Alexandr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
34 | Šusta Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
37 | Cibulka Adam | Čistá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
38 | Chloupek David | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
38 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
40 | Bouma Štěpán | Kounice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
41 | Polívka Šimon | Mšeno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
41 | Sajdl Martin | Čistá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
43 | Back Tobias | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
43 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
43 | Mecka Josef | Bolina u Vlašimi | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
46 | Bartoš Ladislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
46 | Pipek Matyáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
48 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
48 | Koryty Ondřej | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
50 | Beňa Tobias | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
50 | Růžička Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
50 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
53 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
53 | Langr Stanislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
53 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
56 | Halamka Luboš | Dobříš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
56 | Reiner Vít | Sedlčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
58 | Berka Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
58 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
58 | Hašl Filip | Březinka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
58 | Neruda Albert | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
62 | Batelka Richard | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
62 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
62 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
62 | Lor Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
62 | Takač Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
67 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
67 | Hrabák Matyáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
67 | Lange Stanislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
67 | Nádeníček Jakub | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
67 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
72 | Langer Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
72 | Petřík David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
72 | Sabó Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
72 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
76 | Fridrich Teodor | Domašín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
76 | Horáček Radim | Vlastějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
76 | Kozlík Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
76 | Svoboda Jan | Nový Bor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
76 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
81 | Dann Dominik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
81 | Komárek Jan | Písková Lhota | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
81 | Křemen Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
81 | Remta Václav | Čistá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
81 | Skuhrovec Šimon | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
81 | Soboslaj Damir | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
81 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
88 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
88 | Toula Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
90 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
90 | Mareš Miroslav | Krchleby | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
90 | Mika Miroslav | Přišimasy | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
90 | Skuhrovec Marek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
90 | Strouhal Patrik | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
90 | Volf Štěpán | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
90 | Válek Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
97 | Krejza Daniel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
97 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
97 | Valenta Jan | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
100 | Mareš Jan | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
101 | Hemr Lukáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
101 | Jankovský Marek | Zdislavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
101 | Nováček Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
101 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
101 | Vácha Adam | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
106 | Bartoň Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Bašta Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Bryknar Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Bubeník Alan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | David Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Dryk Matyas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Dvořák Jiří | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Dvořák Matěj | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Dědina Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Ginzl Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Grolmus Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Haubert Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Horňan Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Houska Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Hořejší Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Jindra Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Klaus Jakub | Chotětov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Kohout Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Komárek Petr ml. | Písková Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Konopásek Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Kučák Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Křemen Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Machaček Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Mareš Pavel ml. | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Menc Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Mátl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Niedermitel Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Novotný Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Němec Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Okeeffe Alaxandra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Pabel Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Paďour Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Paďour Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Polák Matyaš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Remta Matyáš | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Rokyta Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Selinger Matěj | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Sobčák Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Svatuška Nikolas | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Svoboda Dominik | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Trauenberg Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Tysl Michal | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Tůma Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Vančura David | Záskalí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Vocel Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Vondvářka Matyaš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Vurbs Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Částka Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Ďurkáč Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Šafránek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Šajánek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Šelbický Dominik | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Šelbický Jakub | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Šelbický Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Šimek Jáchym | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Šimek Kryšpín | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |