Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 654 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vodičková Kateřina | Příbram | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
2 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 8 | 114 | 128 | 16.00 | |
3 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 8 | 112 | 125 | 15.63 | |
4 | Grégr Jiří ml. | Šubrtov | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
5 | Miková Adéla | Břežany | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
6 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
6 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
6 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
9 | Krejčí Petr ml. | Horní Stakory | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
9 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
11 | Poláček Petr ml. | Příbram | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
12 | Janda Jakub ml. | 2 | 64 | 64 | 32.00 | ||
12 | Olbrich Petr st. | Bechov | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
14 | Charwot Stanislav | Čáslav | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
14 | Olbrich Jakub | Bechov | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
16 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
17 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
17 | Rybářová Natálie | Český Dub | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
17 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
20 | Potůček Viktor | Čelákovice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
21 | Hošek Pavel | Římovice | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
22 | Kovář Jan | Praha | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
23 | Slavík Matěj | Choceň | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
24 | Hýbner Dušan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
25 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
25 | Červená Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
27 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
27 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
29 | Krištof Roman ml. | Oskořínek | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
29 | Kučera Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
31 | Fric Adam | Rakovník | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
31 | Kubešová Denisa | Bolina | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
31 | Pantlík Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
34 | Kropáček Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
34 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
34 | Petržálek Maxim | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
34 | Stieber Matouš | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
38 | Verner Roman | 2 | 44 | 44 | 22.00 | ||
38 | Zelenka Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
40 | Krsek Jiří | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
41 | Polanský Václav ml. | Blatná | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
41 | Smékal Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
43 | Bílý Samuel | Rakovník | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
43 | Kecová Eliška | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
43 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
43 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
47 | Janáč Milan | Mirovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
47 | Rybář Jindřich ml. | Český Dub | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
49 | Smékalová Aneta | Bělá pod Bezdězem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
49 | Vlas Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
49 | Štěpnička Jan | Divišov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
52 | Cipra Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
52 | Dvořáková Natálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
52 | Pojerová Zuzana ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
55 | Bartošová Amálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
55 | Jeníček Marek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
55 | Nass Ondřej | Pňovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
55 | Rybářová Leontýna | Český Dub | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
55 | Šedivý Ondřej | Mladá Boleslav | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
60 | Bouček Jiří | Zdislavice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
60 | Dikan Robert | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
60 | Fišer Jan | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
60 | Kuchtová Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
60 | Nass Adam | Pňovice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
60 | Netrval Marek | České Budějovice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
60 | Šmat Václav ml. | Blatná | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
67 | Pojerová Kateřina ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
67 | Vychytil Prokop | Choceň | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
69 | Onderčanin Jonáš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
69 | Polanský Jan | Blatná | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
69 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
69 | Vaněček Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
73 | Hrdličková Aneta | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
73 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
73 | Vojtěch Marek | Vlašim | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
73 | Vávra Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
73 | Štefanica Josef | Tehov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
78 | Kruška Šimon | Čelákovice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
78 | Volencová Karolína | Český Šternberk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
78 | Čadek Martin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
78 | Šanc Milan | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
82 | Havel Ondřej | Pavlovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
82 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
82 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
82 | Vrba David | Pečky | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
82 | Vrba Ondřej | Blatná | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
82 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
88 | Cankař Petr ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
88 | Mendová Kristýna | Trhový Štěpánov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
88 | Novotný Vojtěch | Poďousy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
88 | Poner Vít | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
88 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
88 | Vrbatová Aneta | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
88 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
95 | Cibulka Adam | Čistá | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
95 | Franče Pavel | Křivoklát | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
95 | Frühauf Pavel | Hořovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
95 | Kupsa Tomáš | Trhový Štěpánov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
95 | Moravec Martin | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
95 | Poch Ladislav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
95 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
95 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
103 | Cimburek David | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
103 | Coufalík Ondřej | Divišov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
103 | Douba Kamil | Trhový Štěpánov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
103 | Jedlinský Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
103 | Lebeda Pavel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
103 | Miss Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
103 | Válková Kateřina | Bělá pod Bezdězem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
110 | Budský Viktor | Čelákovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
110 | Hanko Jáchym | Rakovník | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
110 | Hanžlová Andrea | Kladruby | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
110 | Macal Ondřej | Veltrusy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
110 | Mastíková Markéta | Trhový Štěpánov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
110 | Tofa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
110 | Valda Martin | Brno | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
110 | Valčík Vojtěch | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
110 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
110 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
110 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
121 | Cimburek František ml. | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
121 | Homola Petr | Toušeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
121 | Kupsa Radim | Trhový Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
121 | Landa Matěj | Mladá Boleslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
121 | Musil Jakub | Pavlovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
121 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
121 | Volenec Matěj | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
121 | Zimák Filip | Kralupy nad Vltavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
121 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
130 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
130 | Feik Adam | Tábor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
130 | Fečová Anežka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
130 | Halama Tobiáš | Trhový Štěpánov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
130 | Litera Milan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
130 | Pavelka Tomáš ml. | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
130 | Pechar Filip | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
130 | Rampas Jakub | Čistá | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
130 | Smitka Antonín | Plaňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
130 | Stibůrek Michal | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
130 | Urban Jakub | Mladá Boleslav | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
141 | Ditrich Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
141 | Hašek Václav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
141 | Jakusa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
141 | Jindřichová Kateřina | Čelákovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
141 | Pajkert Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
141 | Procházka Jakub | Pečky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
141 | Staněk Michal | Trhový Štěpánov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
141 | Suk Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
141 | Svoboda Miloš ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
141 | Štěrba Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
151 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
151 | Frühauf Jan | Hořovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
151 | Kopecká Bára | Trhový Štěpánov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
151 | Mecl Ondřej | Plaňany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
151 | Mládek Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
151 | Urbanová Veronika | Mnichovo Hradiště | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
151 | Čtvrtečka Jan ml. | Roztoky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
158 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Fečová Tereza | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
158 | Jarešová Štěpánka | Štěpánov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Kůrka Aleš | Vrbčany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Lébl Pavel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Prokop Jan | Jeníkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Rančov František | Blatná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Setničková Adéla | Trhový Štěpánov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Stožický Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
158 | Zemek Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
158 | Štefek Denis | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
170 | Chlubna David | Mimoň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
170 | Daňková Kristýna | Pavlovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
170 | Doležalová Barbora | Odolena Voda | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
170 | Hašek Jan ml. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
170 | Hnátek Štěpán | Svojšice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
170 | Hovorka Zdeněk | Žabonosy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
170 | Hrousek Milan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
170 | Kopecký Daniel | Stará Boleslav | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
170 | Nerad Vojtěch | Soutice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
170 | Pokorný Martin | Rakovník | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
170 | Slováková Magdaléna | Čelákovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
170 | Studničný Daniel | Buda | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
170 | Šic Jakub | Dubějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
183 | Bergman Lukáš | Mnichovo Hradiště | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
183 | Dušková Leontýna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
183 | Falta David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
183 | Fanta Ondřej | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
183 | Poláková Sofie | Blatná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
183 | Prokopová Veronika | Jeníkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
183 | Susová Kateřina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
183 | Zíka Matyáš | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Daněk Patrik | Pavlovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
191 | Fiala Jan ml. | Trhový Štěpánov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
191 | Frühaufová Miroslava | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
191 | Jeníček Samuel | Blatná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
191 | Karlík Kryštof | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
191 | Malaník Šimon | Tehov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
191 | Novák Jan | Kněžmost | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
191 | Pauk František | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
191 | Viktora Pavel ml. | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
191 | Váchová Adéla | Zdislavice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
191 | Černá Kristýna | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
202 | Janoušek Filip | Divišov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
202 | Kot Hynek | Zdislavice | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
202 | Krupička Tomáš ml. | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
202 | Malenovský David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
202 | Markant Radek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
202 | Novák Ondřej | Kněžmost | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
202 | Placanda Radek | Čelákovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
202 | Pokorný Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
202 | Potůčková Natálie | Čelákovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
202 | Studničný Jakub | Jivina | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
202 | Vorel Aleš | Rakovník | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
202 | Ďurač Lukáš | Mnichovo Hradiště | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
202 | Šimek Jáchym | Čistá | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
202 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
216 | Beneš Adam | Mladá Boleslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
216 | Bludská Kristýna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
216 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
216 | Hošek Jakub | Římovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
216 | Kubišta Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
216 | Kubíčková Anna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
216 | Loupová Antonie | Mladá Boleslav | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
216 | Pařízek Václav | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
216 | Pěchouček Jiří | Lužná | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
216 | Rampas Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
216 | Tlamicha Alex | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
216 | Vraný Michal | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
216 | Vránek Matyáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
216 | Zahradníková Adéla | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
216 | Šicová Aneta | Dubějovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
231 | Ambrosová Denisa | Mělník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
231 | Bárta Pavel ml. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
231 | Houžvička Jakub | Divišov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
231 | Juris Šimon | Brandýs nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
231 | Kladiva Jan | Pavlovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
231 | Kupsa Jan ml. | Buřenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
231 | Macoun Richard | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
231 | Pírek Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
231 | Ziegelheim Jan | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
231 | Ziková Iveta | Chlum | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
231 | Černá Karolína | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
231 | Šetek Jonáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
231 | Štěrba Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
244 | Beneš Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
244 | Daňhelová Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
244 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
244 | Hejda Filip | Rakovník | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
244 | Helclová Aneta | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
244 | Houdek Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
244 | Hátle Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
244 | Jabulka Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
244 | Marek Vít | Vlašim | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
244 | Novák Marcel | Mimoň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
244 | Tiller Sebastian | Čelákovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
244 | Černá Lucie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
244 | Šmejkal David | Vehlovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
244 | Šoltysová Denisa | Beroun | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
258 | Bešťáková Adéla | Pavlovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
258 | Brňák Silvestr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Bártová Jana | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
258 | Gabko Matěj | Zruč nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Hofman Vojtěch | Nymburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Horáček Radim | Vlastějovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
258 | Hromas Vít | Hulice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Jančák Adam | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
258 | Kudrna Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
258 | Kurcová Natálie | Divišov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Maršík Jakub ml. | Pelhřimov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Paclt Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
258 | Tiller Maxmilián | Čelákovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Volf Jakub ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
258 | Volprecht Tadeáš | Mladá Boleslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Vondra Vít | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
258 | Vítek Václav | Mimoň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Zajíček F. | Lužec nad Vltavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Záleský Lukáš ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
258 | Čermák Adam | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
258 | Částka Matěj | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
258 | Šumpík Marek | Stará Lysá | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
280 | Bolčák Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
280 | Brýl Šimon | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
280 | Bůžek Martin | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
280 | Chvojková Eliška | Trhový Štěpánov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
280 | Hořt Filip | Kladruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
280 | Kettner Štěpán ml. | Česká Lípa | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
280 | Kučera Antonín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
280 | Mokrý Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
280 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
280 | Pudlo Stanislav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
280 | Rampaš Štěpán | Lužec nad Vltavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
280 | Zumr Michal ml. | Čelákovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
292 | Boughágem Alex | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
292 | Chalupa Jakub | Vlašim | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
292 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
292 | Havlát Josef | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
292 | Jiráčková Andrea | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
292 | Kolář Adam | Příbram | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
292 | Macháčková Adéla | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
292 | Malina Jakub | Jenštejn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
292 | Martiásek Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
292 | Martínek Milan | Sedmpány | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
292 | Peroutka Filip | Březí nad Oslavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
292 | Smitková Tereza | Plaňany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
292 | Studničný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
292 | Vajs Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
292 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
292 | Volprechtová Stela | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
292 | Václavík David | Vehlovice | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
292 | Šedivá Karolína | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
292 | Šťastný Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
311 | Bohuněk Jiří | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
311 | Ditrich Filip | Býkev | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
311 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
311 | Havlínová Tereza | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
311 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
311 | Kadlec Štěpán ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
311 | Lariš Matyáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
311 | Mušátko Dominik | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
311 | Setničková Jolana | Trhový Štěpánov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
311 | Suchomel Jan ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
311 | Svejkovský Jakub | Tábor | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
311 | Černek Daniel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
311 | Šimůnková Monika | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
324 | Kadleček Jan | Vlašim | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
324 | Konopásek Ondřej | Bakov nad Jizerou | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
324 | Kukeně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
324 | Lukeš Jan | Rakovník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
324 | Močkoř Pavel | Trhový Štěpánov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
324 | Niewald Hugo | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
324 | Němeček Ondřej | Božetice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
324 | Ptáček Václav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
324 | Pšenička Josef | Rakovník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
324 | Staněk Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
324 | Svoboda Lukáš | Stráž pod Ralskem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
324 | Vladyka Adam | Vlašim | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
324 | Vojtěch Bohuslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
324 | Vondrušková Lucie | Radošovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
324 | Válek Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
324 | Čermáková Ema | Stěžov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
324 | Šolc Michal | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
341 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
341 | Fortelka Dominik | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
341 | Gregor Filip | Divišov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
341 | Kalkusová Nikol | Humpolec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
341 | Knotek Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
341 | Kokoška Jindřich | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
341 | Kolařík Filip | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
341 | Kučera Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
341 | Křapková Štěpánka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
341 | Michálek Filip | Ždírec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
341 | Pajk Matouš | Tehov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
341 | Prosický Matěj | Štětí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
341 | Valkoun Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
341 | Zinek Vojtěch | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
341 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
341 | Švarc Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
357 | Cibulka Oskar | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
357 | Daněk Matouš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
357 | Drašnar Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
357 | Exnerová Tereza | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
357 | Gleich Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
357 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
357 | Kolomazník David | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
357 | Meisel Aleš | Bitouchov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
357 | Netál Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
357 | Pakandl Dominik | Mladá Boleslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
357 | Pokorný Michal ml. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
357 | Procházka Radim | Brázdim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
357 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
357 | Tůmová Aneta | Hořany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
371 | Bělka Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
371 | Fialová Eliška | Trhový Štěpánov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
371 | Fišerová Natálie | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
371 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
371 | Jirásková Michaela | Pečky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
371 | Kaucký David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
371 | Král Adam | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
371 | Markantová Barbora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
371 | Pudlová Adéla | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
371 | Přibyl Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
371 | Sládková Kateřina | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
371 | Tesař Jan ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
371 | Tůmová Tereza | Hořany | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
371 | Černesová Michaela | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
371 | Šimandl Marcel | Osek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
386 | Chvojková Tereza | Trhový Štěpánov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Hromas Mikuláš | Hulice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Jandourek Petr | Stará Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Koch Vojtěch | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
386 | Kroupa Adam | Dalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Matějka Miroslav | Čistá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Michna Štěpán | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
386 | Podsedník Karel | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Sudek Petr | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Svitek Filip | Příbram | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Vernerová Eliška | Bělá pod Bezdězem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Viktora David | Tupadly | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Vránek Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
386 | Ziegelheim Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Šimánek Ondřej | Osek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
386 | Šípek David | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
402 | Hnátková Karolína | Svojšice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
402 | Hájek Matouš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
402 | Jakoubek Adam | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
402 | Jecha Michal | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
402 | Jirkovský Jan | Rakovník | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
402 | Slavětínský Petr | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
402 | Stoklásek Adam | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
402 | Střešinka Jakub | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
402 | Svitková Barbora | Příbram | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
402 | Toman Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
402 | Vítková Anna | Mimoň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
402 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
402 | Šolc Daniel | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
415 | Charwot Filip | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
415 | Gronych Štěpán | Trhový Štěpánov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
415 | Kadleček Lukáš | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
415 | Kettner Petr | Mělník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
415 | Knotek Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
415 | Kysilka Ondřej | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
415 | Slavík Michal ml. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
415 | Vyhnálek Viktor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
415 | Čapek Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
415 | Černý Filip | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
425 | Bambousek Josef | Příbram | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
425 | Chlumský Adam | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
425 | Hájek Kryštof | Malá Skála | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
425 | Hájková Elen | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
425 | Janoušek Zdeněk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
425 | Troskovič Jakub | Benátky nad Jizerou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
425 | Vránová Anna | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
425 | Zinek Ondřej | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
425 | Čermák Martin | Stěžov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
434 | Adámek Jan | Jeníkov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
434 | Bláhová Karolína | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
434 | Daněk Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
434 | Dotlačilová Natálie | Radošovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
434 | Hofmanová Nikola | Bělá pod Bezdězem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
434 | Holejšovský Tomáš ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
434 | Kasal Marek | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
434 | Kolárová Agáta | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
434 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
434 | Kosejková Lenka | Mladá Vožice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
434 | Kosejková Martina | Mladá Vožice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
434 | Kupeček Ondřej | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
434 | Levý Jakub | Lužec nad Vltavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
434 | Michna Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
434 | Mrkva Jakub | Dub | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
434 | Radilová Eliška | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
434 | Stejskal Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
434 | Strnad Jakub ml. | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
434 | Ulrych Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
434 | Čučka Michal ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
454 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Bajzlík Oliver | Zeleneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Bambousek Jakub | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Bartoš Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Bartůněk Vítek | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Bartůněk Štěpán | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Bayer Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Bobková Lucie | Mukařov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Bohuslav Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Bouček Jan ml. | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Budík Alexandr | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Bukač Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Bula Lukáš | Káraný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Burtl Ladislav | Hluboký Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Břeský Vojtěch | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Březina Richard | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Chvojová | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Cincibus Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Coufalík Tadeáš | Morkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Dedera Jan | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Dedera Tomáš | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Doležal Tomáš ml. | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Dubec Robin | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Dvořák Daniel | Bítovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Dvořáková Magdaléna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Dvořáček Martin | Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Dědková Anna Marie | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Effler Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Eichlerová Sára | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Fanta Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Festa Tomáš | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Fiala Matyáš | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Franz Martin | Chabařovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Fryček Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Gargalíková Adriana | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Ginzl Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Grižák Jan | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Grolmusová Leontýna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Hanč Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Havlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Hladík Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Hladíková Tamara | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Hofmanová Sára | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Horáček Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Horáčková Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Hoskovec Jiří | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Hotlová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Houdek Josef | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Hořt Radim | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Hrabal Jakub | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Hrdina Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Janda Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Jandejsková Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Janáč Dominik | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Jurásek David | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Jurásek Dominik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Kadlec Krištof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Karlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Kešner Michal ml. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Kolomazníková Sára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Konrád Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Konrád Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Kopecký Martin ml. | Kostelní Hlavno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Kopecký Václav | Bzová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Koutecký Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Kozák Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Kočí Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Košař Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Kriššák Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Krosnář Michal | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Kruml Tomáš | Mochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Krumpolc Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Král Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Král Jiří | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Králová Karolína | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Kuklová Karin | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Kulhavý Adam | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Kulhánek Marek | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Kučerová Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Lafait Jiří | Kleneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Landová Eliška | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Loužil Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Lošťák Ladislav | Noviny pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Lukšo Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Löffelmann Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Mareš Jakub | Plačkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Mareš Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Maroušek Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Martiásek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Maršíček Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Mates Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Metlička Patrik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Michna Jiří ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Mikšová Hana | Krásná Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Mikšová Helena | Krásná Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Moravec Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Moták Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Navrátilová Nina | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Netáhlová S. | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Nikl Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Nikl Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Onderčanin Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Ort Vojtěch | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Pagačová Pavlína ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Paulus Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Pavko David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Pavko Jan | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Pelc Tomáš ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Pelák Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Petr Jaroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Petržílková natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Plecitá Anna | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Plecitý Stanislav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Poch Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Popelková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Poustková Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Procházka Zdeněk | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Prosická Anna | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Ptáček Jan ml. | Žákavá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Pírek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Rak Jakub | Poboří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Rampas Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Rampas Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Rejdek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Roggenbuck Jaromír | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Rutar Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Ryglevič Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Ryglevič Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Ryglevič Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Schwarzová Ivana | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Sedmihradský Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Seidl Martin | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Sklenička Matyáš | Vrbčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Solanský Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Soukup Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Strejček Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Strejček Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Strejčková Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Strnad Jakub ml. | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Strniště Daniel | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Struska Petr | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Suchan Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Svatuška Samuel | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Sviták Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Syrovátka Tomáš | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Syrový Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Tlamicha Radek | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Toman Jaroslav | Štěpánovská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Tomečko Josef | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Tonar Petr | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Tvrdíková Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Ulman Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Urban Jan | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Vaněček Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Vernerová Ema | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Vlach Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Vlach Jan | Lysice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Vlášek Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Vodolan Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Vondra Milan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Vondrušková Zuzana | Radošovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Vosecký Jaroslav | Krupá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Votýpka Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Vozáb Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Vrba Tomáš | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Vrtiška Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Vrzalová Pavlína | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Vrána Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Vyhnálek Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Váňa Vít | Tehov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Wasergel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Zahrádka Šimon | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Zajíček T. | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Zapadlo Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Zikán Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Čadek Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Čermák Václav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Černý Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Červený František | Kasejovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Čihák Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Řezníček Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Řezníček Jakub | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Šenkýř Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Ševčík Vojtěch | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Šimek Oliver | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Šimera Matěj | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Špik Michal | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Štec Filip | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Švarcová Ivana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
454 | Šákr Filip | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Šákr Vít | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
454 | Šťastný Matěj | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |