Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 291 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kočí Matěj | Praha | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
2 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
3 | Nohynek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
4 | Vojtěch Marek | Vlašim | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
5 | Vydra Filip | Štolmíř | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
6 | Schmiedová Klára | Černošice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
7 | Hofmanová Nikola | Bělá pod Bezdězem | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
8 | Kouba Filip | Dubá | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
9 | Čakrda Daniel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
10 | Zejbrdlich Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
11 | Bobková Lucie | Mukařov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
12 | Kefurt Kvído | Čelákovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
13 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
14 | Ulman Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
15 | Meisel Aleš | Bitouchov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
16 | Dedera Jan | Divišov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
16 | Mrázek Karel ml. | Mirovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
18 | Poláček Petr ml. | Příbram | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
18 | Strejček Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
20 | Benešová Nikola | Doubí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
20 | Jandourková Erika | Stará Boleslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
20 | Petráňová Karolína | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
23 | Fousová Adéla | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
23 | Plecitý Stanislav | Mělník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
25 | Müller Jan | Loukov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
25 | Neprašová Viktorie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
25 | Sikora Jindřich | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
25 | Škodová Šárka | Bělá pod Bezdězem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
29 | Hrkal Jan | Zalužany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
29 | Kinský Lukáš | Přepeře | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
29 | Kupsa Jan ml. | Buřenice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
29 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
33 | Dneboský Filip | Přepeře | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
33 | Vršecký Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
33 | Ševčík Vojtěch | Český Šternberk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
36 | Beneš František | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
36 | Bludská Kristýna | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
36 | Polívková Klára | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
36 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
36 | Zumr Michal | Čelákovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
41 | Drožová Kateřina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
41 | Vlček Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
43 | Pešek Marek ml. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
43 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
43 | Šťastný Petr ml. | Čelákovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
46 | Brýl Šimon | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
46 | Hošek Pavel | Římovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
46 | Kostka Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
46 | Mikšová Hana | Krásná Ves | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
46 | Štěpánková Eliška | Semily | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
51 | Grégr Jiří ml. | Šubrtov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
51 | Hlubučková Nela | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
51 | Poslušný Michal ml. | Příbram | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
51 | Čadek Martin | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
55 | Bláha Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
55 | Machuta Matěj | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
55 | Plaček Ondřej | Moravské Bránice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
55 | Votýpka Lukáš | Rataje | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
55 | Šanda Adam | Staré Ždánice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
55 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
61 | Coufal Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
61 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
61 | Vaněček Jakub | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
61 | Čermák Jan | Liberec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
65 | Břicháček Lukáš | Chodov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
65 | Dašek Theodor | Velký Osek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
65 | Kaprasová Tereza | Čičavy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
65 | Pastorek David | Janovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
69 | Houdek Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
69 | Hrabánková Kateřina | Velký Osek | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
69 | Hrkal Jindřich | Zalužany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
69 | Strejček Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
73 | Děcek Filip | Městec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
73 | Hejduková Eliška | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
73 | Smolík Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
73 | Čadek Michal | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
73 | Červená Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
78 | Anděl Jakub | Svijany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
78 | Daniel Tomáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
78 | Děcek Tadeáš | Městec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
78 | Hlaváček Jan ml. | Mirovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
78 | Horálek Zdeněk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
78 | Olič Tomáš | Česká Lípa | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
84 | Fišer Jiří ml. | Česká Lípa | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
84 | Marek Vít | Vlašim | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
84 | Picek Lukáš | Příšovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
84 | Vorlová Alžběta | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
84 | Švanda Jan | Velký Osek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
89 | Baček Tobiáš | Nymburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
89 | Gutl Jakub | Bitouchov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
89 | Machačný Vojtěch | Přepeře | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
89 | Čermák Martin ml. | Stěžov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
89 | Švecová Adéla | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
94 | Chalupecký František | Český Šternberk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
94 | Jelínek Kryštof | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
94 | Jiránková Magdaléna | Sychrov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
94 | Kronická Kristýna | Veltruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
94 | Pojerová Kateřina | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
94 | Sikora Ondřej | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
100 | Cakrda David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
100 | Laskoš Matěj | Racek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
100 | Malkovská Veronika | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
100 | Musil Jakub | Pavlovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
100 | Plaček Jan | Moravské Bránice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
100 | Rympler Adam | Turnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
100 | Trefný Matěj | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
100 | Šípek Milan | Velký Osek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
108 | Kropáčková Kristýna | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
108 | Kuchař Otakar | Velký Osek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
108 | Macašová Eliška | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
108 | Müller Josef | Čistá | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
108 | Pařízek Václav | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
108 | Svoboda Milan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
108 | Tůma Dominik | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
115 | Blažek Ondřej | Kladruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
115 | Hrdlička Matěj | Kondrac | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
115 | Ježek Jakub | Dubá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
115 | Kuthan Jakub | Divišov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
115 | Pohorský Daniel | Kondrac | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
115 | Studničný Jakub | Jivina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
115 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
115 | Červenka David | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
123 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
123 | Chalupa Jakub | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
123 | Dušek Jiří ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
123 | Havlová Eliška | Praha | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
123 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
123 | Kůs Zdeněk | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
123 | Zímová Magdalena | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
123 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
131 | Antoš Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
131 | Lariš Matyáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
131 | Mecka Josef | Bolina u Vlašimi | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
131 | Mikásko Adam | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
131 | Pojerová Zuzana | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
131 | Vondrušková Zuzana | Radošovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
131 | Žihlo Tomáš ml. | Salačova Lhota | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
138 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
138 | Hořt Filip | Kladruby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
138 | Klika Jiří | Vlašim | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
138 | Kupsa Štěpán | Buřenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
138 | Polanský Václav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
138 | Procházka Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
138 | Vránek Štěpán | Semily | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
138 | Čech Michal ml. | Kondrac | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
146 | Coufalík Ondřej | Divišov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
146 | Fotr Jakub | Trhový Štěpánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
146 | Mareš Michal | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
146 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
146 | Seidl Martin | Divišov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
146 | Smolíková Dana | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
146 | Smítka Dominik | Pavlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
153 | Cieslar David | Divišov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
153 | Dotlačilová Natálie | Radošovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
153 | Jabulka Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
153 | Maceška Josef ml. | Krasovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
153 | Černý Jan ml. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
153 | Škodová Denisa | Žehrov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
159 | Dušek Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
159 | Metlička Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
159 | Sátrová Nikola | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
159 | Žídek Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
163 | Balčin Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
163 | Bartoníček Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
163 | Bláhová Karolína | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
163 | Hanžlová Andrea | Kladruby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
163 | Kučera Tomáš ml. | Tehov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
163 | Seidl Štěpán | Mnichovo Hradiště | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
169 | Botošová Nikola | Doubí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
169 | Hataš Štěpán | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
169 | Korbelová Kristýna | Vlašim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
169 | Londa Martin | Vsetín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
169 | Ulman Josef ml. | Kochánky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
169 | Škodová Andrea | Žehrov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
175 | Fiala Michal | Divišov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
175 | Jenšík Aleš | Miřetice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
175 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
175 | Prokeš Miloslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
175 | Roskovič Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
175 | Zikán Josef | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
181 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
181 | Nováková Anna | Rovensko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
181 | Röslerová Tereza | Červenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
181 | Turek Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
181 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
181 | Šrytr Pavel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
187 | Gavlasová Simona | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
187 | Kruml Tomáš | Mochov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
187 | Mareš Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
187 | Matějovič Jan | Kondrac | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
187 | Pešek Adam | Vlašim | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
187 | Skrbek Vojtěch | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
187 | Troskovič Jakub | Benátky nad Jizerou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
187 | Veirauch Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
187 | Šimon Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
187 | Špringl Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
187 | Štefanica Josef | Tehov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
198 | Ambrož Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Bartoš Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Bačková Bára | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Beneš Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Buda Filip | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Bysterský Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Chocholoušová Anna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Czako Radek | Velký Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Czako Vojtěch | Velký Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Dammer Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Dudková Eliška | Kondrac | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Dudková Ester | Kondrac | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Fiala Matěj | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Fiala Vojtěch | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Fialková Petra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Hanč Matyáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Havelka Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Hlavička Aleš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Hofmanová Sára | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Horálek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Hovorková Denisa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Hovorková Natalie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Hynek Pavel | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Jandourek Petr | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Jurkovič Jan | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Kočí Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Krejčík Daniel | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Kubík Lukáš | Velký Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Kubínová Alice | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Kulhánek Martin | Praha-Háje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Kupeček Ondřej | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Kupka Vojtěch | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Larišová Simona | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Lingler Jonáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Lowe Robin | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Luhanová Aneta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Lukšo Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Macháček Jakub | Býchory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Mareš Michal ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Mates Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Mecka Jan | Bolina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Mezoun Vladimír | Velký Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Mouráčková Bára | Velký Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Mrkva Jakub | Dub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Neudorf František | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Neumann Martin | Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Nosek Filip | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Novák Jakub ml. | Čilec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Ovčák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Pistorius Tomáš | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Poustková Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Provazník Václav | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Pánek Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Pěnička Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Radoušek Jan ml. | Kostomlaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Richter Lukáš | Velký Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Rytina Jan | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Rýgl Tomáš | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Slabý Marek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Slabý Martin | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Steimar Jan | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Steimar Karel | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Svoboda Filip | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Trojan Adam | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Tůmová Kamila | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Ulman Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Vaněček Jiří | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Varadin Peter | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Veger Matěj | Velký Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Vejtruba Ondřej ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Votýpka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Vošický Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Vrabec Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Vrbatová Aneta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Vrátný Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Vítková Barbora ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Zachoval Matěj | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Zachoval Štěpán | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Zikal Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Záklasník Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Čadek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Černeková Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Červeňák Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Čížek Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Škrabánek Matěj | Velký Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Šlejtr Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Šmat Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Šmídová Natálie | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Šmídová Šarlota | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
198 | Špringl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
198 | Švarc Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |