Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 118 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 9 | 252 | 252 | 28.00 |
2 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 206 | 206 | 25.75 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 8 | 194 | 194 | 24.25 | |
4 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 8 | 185 | 185 | 23.13 |
5 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 180 | 180 | 30.00 |
6 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 174 | 174 | 34.80 |
7 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 172 | 172 | 28.67 |
8 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 9 | 168 | 168 | 18.67 |
9 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 5 | 162 | 162 | 32.40 |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 158 | 158 | 22.57 |
11 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 9 | 149 | 149 | 16.56 |
11 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 149 | 149 | 24.83 |
13 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 6 | 148 | 148 | 24.67 |
13 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 7 | 148 | 148 | 21.14 |
15 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 145 | 145 | 24.17 |
16 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 6 | 140 | 140 | 23.33 |
17 | Černý Jan | Pardubice | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
18 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 9 | 127 | 127 | 14.11 |
19 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
20 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 5 | 121 | 121 | 24.20 |
20 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 8 | 121 | 121 | 15.13 |
22 | Brendl Patrik | Lanškroun | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
22 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 105 | 105 | 26.25 |
24 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 103 | 103 | 14.71 | |
25 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
25 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 9 | 97 | 97 | 10.78 |
25 | Olbrich Jakub | Bechov | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
28 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
29 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 8 | 94 | 94 | 11.75 | |
30 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 93 | 93 | 11.63 |
31 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
32 | Richter Dalibor | Rumburk | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
33 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
33 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
35 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
36 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 9 | 81 | 81 | 9.00 | |
36 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
38 | Michálek Jan | Otovice | 7 | 76 | 76 | 10.86 | |
39 | Klement Antonín | Chranišov | 8 | 75 | 75 | 9.38 | |
40 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 5 | 74 | 74 | 14.80 |
40 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
40 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 74 | 74 | 14.80 |
43 | Würz Dalibor | Hořesedly | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
44 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
45 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 69 | 69 | 23.00 |
45 | Turský Jindřich | Krchleby | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
47 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 7 | 67 | 67 | 9.57 |
47 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 67 | 67 | 9.57 |
49 | Mach Václav | Pernink | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
49 | Zdráhala Petr | Všejany | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
51 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
52 | Jánošíková Emma | Liberec | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
52 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
54 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
55 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
56 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
57 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 51 | 51 | 10.20 |
58 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
58 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
60 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
60 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
62 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 4 | 48 | 48 | 12.00 |
62 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
64 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
65 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
65 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
65 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
65 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
69 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 4 | 45 | 45 | 11.25 |
70 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
71 | Michálková Tereza | Otovice | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
72 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
73 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
73 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
73 | Rubina Vladimír | Liblice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
73 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
77 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
77 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
77 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
80 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
81 | Kudry Marek | Cerhenice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
81 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
83 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 34 | 34 | 8.50 |
84 | Pleskot Jan | Hrobice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
85 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
85 | Smola Pavel | Budíkov | Big Fish Jihlava | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
87 | Lévai Jan st. | Dalovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
88 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 3 | 26 | 26 | 8.67 |
89 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 3 | 24 | 24 | 8.00 |
89 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
89 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
92 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
93 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
94 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
95 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
96 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
96 | Raniak Martin | Třešť | Big Fish Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
96 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
99 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
99 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
101 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
102 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
102 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
104 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 13 | 13 | 4.33 |
105 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
105 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
107 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
108 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
109 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
110 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
110 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
110 | Pechová Veronika | Púchov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
113 | Bulak Serhiy | Praha | Dnister feeder team | 2 | 5 | 5 | 2.50 |
114 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 4 | 4 | 1.33 |
115 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
115 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
117 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
117 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |